Fórum - Zobrazit téma - Gender Erekce Vztahy - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Gender Erekce Vztahy
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Gender Erekce Vztahy

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 2:59 am    Předmět: Gender Erekce Vztahy Citovat

Ač Šamanka nadepsala vlákno o ženských pohlavních orgánech velkými písmeny, já se budu držet svého tématu a velikost měnit nebudu. Konec konců - "jak nahoře, tak dole."

Nespal jsem více než 36 hodin, ale s ženami je to víc než 12 let. Mám obavu, že můj mozek je tak vyčerpanej, že nic rozumného nenapíši, na druhou stranu mám takový pocit, že zítra by si to můj mozek už nechal pro sebe.

A táta mi vždy říká, že když má problém, každému to vždy řekne. Usmívám se pod vousy, jak jsem ho vzal za slovo a všem lidem okolo mně v práci řekl, že si rád hraji na holčičku a nechám se píchat. Jeden chlap prostě odešel. Jeden se zeptal na podrobnosti. Další za mnou přišel až v šatně. A taky se ptal...

Vyprávěl jsem jim, jak to všechno začalo tehdy v koupelně, když jsem ve dvanácti letech objevil sestřiny kalhotky a po oblečení zjistil, jak je to vzrušující. Tu malou epizodu, když mi bylo 15 a potkal jsem na xchatu homosexuála, se kterým jsem si vyměnil pár sladkých majlů a pak nad ním o dovolené přemýšlel jsem vynechal. Snad proto, že o mé sexuální orientaci až tak nepochybuji, neboť jsem se za chlapem nikdy neotočil. Nezmínil jsem i mou první holku v 17ti letech.

V té době jsem snil o holkách. Každopádně žádná odvaha k seznamování nebyla Smile. Jedna si mě našla a začala za mnou chodit a pak mě políbila. Dokud nemělo dojít k prvnímu styku, NIKDY bych nevěřil, že erekce věc, která může dělat potíž. Těsně před zásunem mi okamžitě klesl. Podruhé zase tak. Těsně před. Potřetí jsem do ní vnikl, ale hned se udělal. "Já se s Tebe poseru" se smíchem ze mně slezla. "Ty seš hubenej, já se z tebe pobleju" mi řekla, když mě později, toho léta, viděla ležet nahatýho na trávníku Smile To jen všem baculkám. Každopádně z dalších asi 7 pokusů jsme měli styk jen dvakrát. Pak se semnou rozešla, ačkoli myslím, že důvod rozchodu nebyl jen sex a to jsem ke své sexualitě dost sebekritickej. Byl jsem tehdy taky pořádnej magor.

Nepamatuji si absolutně, že bych v době, když jsem oněch 6 měsíců chodil s Katkou si oblíkal kalhotky nebo ji prosil o její, ale dodnes vidím jak pár dní po rozchodu, jak stojím před Obchodní akademií a říkám si, že sexuálně budu muset nějak žít, že si budu žít "transexuálně" než si najdu holku. V té době jsem si každopádně připadal ještě přitažlivej. Jel jsem za holkou do Pardubic, se kterou to nedopadlo (možná jsem to příliš rychle vzdal, ale už si to přesně nepamatuji). Seznámil se s holkou v Brně - ta mě nechtěla. Pak jsem se zamiloval do jedné celkem šílené holky, která četla Čtyři dohody Smile Ale pak přišel mohutný zážitek s lysohlávkami, který naprosto otočil můj život vzhůru nohama. Holkám jsem dal amen, začal studovat auru, Pět tibeťanů, začal dělat reiki a tím to pro mě zhaslo. Kamarádi se kterými jsem dosud sdílel své duševní pochody, jsem začal mít pocit, že mi nerozumí (a nerozuměli). Začal jsem být sám. Osm hodin zavřenej v pokoji. Holka mně odvede od osvícení. Potřebuji studovat, potřebuji meditovat, spěchám, nechci aby jste mě nikdo rozptylovaly vašimi nesmyslnými povrchními zájmy, které nikam nevedou. Slepé cesty!

Zda mě holky chcou jsem neřešil. Protože já je nechěl. Nepochopily by mně a okrádaly o čas. A ač jsem období duchovní růstu prokládal výlety za starými přáteli, co balili jointy pod kaštany, holky se mi sice líbily, ale zároveň jsem věděl, že oproti jiným duchovním hledajícím jsem v obrovské výhodě - nemám holku a rozhodně si to nepokazím tím, že bych se o ni pokoušel.

Po večerech, nebo mezi meditacemi jsem utíkal k pornu. Čím dál víc heterosexuální porno (ačkoli u mně hrálo značnou roli i lesbické, kdy mě kamarád tehdy zaujal tím, když mi řekl, že mu tam chybí mužská energie) bylo nahrazováno transexuálním (shemale). Na xchatu si semnou holky moc povídat nechtěly. Rozhodně ne o sexu!!! A to já chtěl. A když jsem jim poslal svou fotku, většinou odešly. Ale u chlapů to bylo jiné. Tam nebylo: sorry, nejsi můj typ. Sorry podesáté. Ale tam bylo: jsi krásná, hodná, milá, budu se o tebe starat, nakoupíme, uděláme, budu si s Tebou povídat celou noc. Na transexuálním pornu jsem nebyl neustále konfrontován s faktem, že ta holka na kterou se dívám si semnou nebude povídat ani na xchatu, natož že mně pohladí. Na shemale pornu jsem se účastnil. Muž z porna, jak je vidět, je možný, neboť psali všichni. A shemale jsem byla já.

Sešla jsem se s muži. A cítila se naprosto dokonalá, protože vše bylo o mé hlavě. Nemělo mě co zradit, byla zde pohoda. Vše byl akt nadrženosti a nespoutanosti. Mohla jsem hlavně být taková, jakou holku bych sám chtěl. Dělala jsem všechno to, jak jsem si přál, aby taková byla holka. Mně nevadil pot, jak Katce (jsem račice, takže obecně ráda tekutiny) a mu zase to, že jsem ho chtěla celého olízat (Katka nebyla ráda mokrá). Dokonce jsem si říkala, že by bylo zajímavé kdyby chlapovi nevstal či klesl a já se dostala do té role (jednou se mi to stalo, když byl chlap ožralej, si teď vzpomínám, ale to je jiná věc. Legrační jen bylo, že on ožralej usnul a já na metamfetaminu vyšla z jeho bytu a zjistila, že jsem uzavřená v nějakém domě, kde je zamřížovaný hlavní východ, jsou 3 ráno a nevím už kterej byt je jeho). Je mi ale jasné, že to není tak snadné. Nedávno jsem si představoval, jaký to je vlastně pocit, když klesne a nechce vstát a mám dojem, že to je něco jakoby se penis ztratil z vědomí. Jakoby byl třeba ucho Smile A to bych možná mohla být šikovná jak chtěla.. ale nevím, já s tím mám moc málo zkušeností. Na forech ale píší (na dnešek jsem měl noc a studoval to), že často to valí přes pilulky, aspoň z počátku, pro překonání toho bloku.

V tomto období jsem potkal Marušku. Tu dámu, na kterou jsem pro jógu neměl čas. Tu co četla 4 Dohody. Vracel jsem se z pivnice. Měl jsem v sobě deset piv. Ona byla střízlivá. Přemluvil jsem ji na líbání. Pak jsem chtěl lízání. A pak jsem ji přemluvil ke styku. Nejdřív odporovala, pak souhlasila. Jak souhlasila, otočil jsem se a řekl jsem, že jsem si to rozmyslel. Klesl mě. Těsně před zasunutím. To bylo před cca 6 lety.

Od té doby, jsem krom přání k svátku, holku nepolíbil. V práci mám kamaráda co je NEUVĚŘITELNEJ klátič žen ( hodně mi ho připomíná herec Mikuláš Křen v Samotářích: "my tady prostě mezi sebou tak šukáme"). Je mu kolem 27 a měl jich přes 200. Trávíme spolu nejvíc času. Teď si to představte. Celý den mi vypráví, jak je to snadné s holkama být. Většinou se s holkou vyspí ještě ten den co ji potká. Naproto mi rozbil představu o nějaké romantice, pomalém poznávání se. Sedíme 8 hodin vedle sebe. Mistr flirtu, počítačových her a chlastu a impotentní transvestita, kterého naprosto míjí hmota. Frajer a zakřiknutej kluk. Když mi ten kluk každé ráno ukazuje nové cucfleky, škrábance, smsky co mu píšou nadržené sestry, jenž ho občas vykouří ve sklepě, kde jdou tajně na cígo (chápete to?), tak já zmírám. Je to jakoby chudákovi co nemůže nic, ukazuje boháč každý den novou jachtu a vypráví jak se mu neskutečně jezdilo. Co je horší, já potřebuji jeho slova slyšet, aby mně to bolelo, abych viděl, jak to zde mám hrozně nevyřešené. Protože jinak bych řekl, že by mě to zdržovalo od cesty k Bohu. Ale ta bolest, když to říká, znamená, že nemůžu, ne že nechci. Jinak by nebyla. A to mě medí, ta neschopnost. Jak s holkou flirtovat, tak se s ní sejít, tak se s ní vyspat. Dřív bych řekl - nemožné, dnes vím, že zde jsou cesty. Koupil jsem si příručky. Mám rozhovory s holkama co píše kolega, abych měl nějakej mustr. Bere mě s sebou do hospod, kde poslouchám a dívám se, jak se to dělá. Dřív bych řekl, že to je o náhodě. Že nás musí spojit cesty. Ale dnes vidím, že to tak není. Že ono to jde, že jde mít hezkou holku ten den. Ale je to mistr flirtu, obratnej v řeči a je hezkej.

Když už jsme u nás v práci, je třeba se zmínit o tom, že jsem brzy pochopil, že já jako sanitář nejsem ve středu zájmů doktorek. Pak jsem si ujasnil, že to tak je i se sestrama (můj kamarád, ale rozhodně tento pocit nedostal a ač nepřečetl nikdy žádnou knížku, doktorka mu jako velké sousto nepřipadá a doktorce nevadilo, že on je sanitář). Ale našel jsem zálibu v uklizečkách. Mohl jsem realizovat svou ideu rovnoprávnosti, kdy mluvení s nimi bylo zároveň dobrým činem. A přišlo mi, že oni budou rádi, když s nimi budu mluvit. Nikdo se s nimi s kluků nebavil a mně to přišlo jako zajímavá menšina, které se mohu věnovat. Navíc flirt je zpomalený jejich nedokonalou řečí a já se můžu cítit jako king, protože jsem postavením výš Smile To je můj výklad toho, proč s nimi se mi baví často bez větších problémů. S jednou jsem se sblížil. Hrozně se mi líbila, ale přišlo mi pak, že je na mně čím dál víc protivná a mně to hrozně zraňovalo. Odtáhl jsem se a pak jsme se potkali v jídelně. Řekla mi, že mám oči alkoholika a že nejsem chlap, ať se podívám jak sedím, jak se na ni rozplizle dívám, jak ... jak si toho mám vážit, že mi to říká, protože kdyby nebyla kamarádka, tak by mi to neřekla.

A pak přišla nová sanitářka. Současný stav. Ruska. Splnovala celej můj ideální obraz v mysli. Tmavé vlasy, tmavé a veliké oči, větší zadek, vzrůstem malinko menší než já a zájem o duchovno - Jogananda a hlavně Lazarew. A stejně stará. Já zájem o drogy, ona o bakterie - začala studovat bakaláře. Většinu času za sklem, mimo ostatní, dívající se těma ohromnýma očima do dáli, jakoby něco zřela. A manžel a dvě děti. Naprosto neflirtovní.

Díky své vlastní anomálnosti Smile, vím o dalších anomálních lidech Smile Vím kdo na operačních sálech bere drogy a vím kdo na operačních sálech je gay či lesba. Vím, kdo se zajímá o alternativní medicínu (a tají to). Někdy to risknu a jednomu řeknu o druhém. A oni také. Hele a tamta doktorka, to je lesba taky a tamta není, ale spí semnou, protože ten její sice bruálně šuká, ale jinak je to magor. A tamta se zajímá o jogu, ale nemá ráda taroty a podobné věci.

Jedné bisexuální dívce s drogovou minulosti jsem se svěřil, že jsem do té rusky zamilovanej. Myslím, že si to nenechala pro sebe. A ruska se začala přibližovat. A já se začal paralyzovat. Nevěděl jsem co mám dělat. Hrozně o ni stojím, ale mám dojem, že krok k ní je krok vůči její rodině (a taky krok vůči mně, vůbec nevím proč. Nevím zda to je neuroza, nebo intuice). Navíc mi přišlo, že můj dojem subinky za sklem, byl trošku jinej. Má sice veliké, jakoby udivené oči, ale její mozek je racionální stroj. Zjistil jsem, že jsem moc nepokročil. Paralyzovanej zpomalenej cíťa a ona, racium par excelence. Sice pro mě je ona fyzicky symbolem ženskosti, ale jinak mám dojem, jakoby si ve svém těle určitý chlad z Ruska přivezla. Jednak jsem uviděl díry v jejím chápání duchovna, jednak ona asi zjistila, že jí s biologií pomáhat nebudu, protože jsem ze školy odešel a vím velký kulový. Naštěstí ona toho ví o duchovnu víc než já o biologii, tak se to pro nás stalo nosným tématem, což je hrozně dobře, na druhou stranu, mám obavy z toho, že ona to bude vnímat jinak než já, ale to je to co si musím sám v sobě vyřešit, že nemůžu lpět na tom "jsme v tom zajedno" jako symbol harmonie. Potřebuji se naučit, že když každý máme jiný názor, může to být symbolem zase respektu a pochopení druhého a z toho plynoucí harmonie. Ona ráda v mnoha věcech říká uplně jiné věci než já. Řeknu že mám rád knihovny a ona, že má zase ráda nové knížky Smile)) Nicméně nedělám si moc iluze, že by mezi námi byl sex či něco víc. Podle jejích slov je věrná, věrná, věrná. A to je na ní tak obdivuhodné.

Zdá se, že jsem sám v sobě vytvořil spletitou síť filtrů, které ke mně nepustí žádnou ženu. Už to není jak v osmnácti - prostě holka. Zřejmě jsem vymyslel tolik faktorů, abych se vůbec nemusel pustit do života (možná kvůli duchovnu, že mě nebude chápat, že na to nebudu mít klid, že na to nebudu mít čas) a své sexuality (neschopnost) a tím sám sebe opět postavil před své neurozy. Takže jsem se stal kritickým vůči všemu Smile Hlasu, barvě vlasů, očí...
Jakoby ve mně byl nějakej šílenej kritik, co jednak soudí mně a soudí i druhé.
A všichni jsou odsouzeni k ošklivosti.
Tak opět mohu odmítnout a vklidu se vrátit ke transvestitismu v pokoji, případně jestli se odvážím tak s někým.

Druhá strana mince je ta, že bych rád před svou holkou otevřenej a řekl jí i o transvestit, nevím nakolik to je dílo neuroz a nakolik je ve mně zastoupena vnitřní žena. Rád bych prožíval sexualitu ve své uplnosti a já mám dojem, že je ve mně všeho dost.

Blížím se ke konci. V hlavě se mi mihotají ještě nějaké příběhy a témata. Rád bych je ještě napsal. Odkloním se od vypravěčství a ještě zmíním konstelace, které mi do jisté míry pomohly. To tehdy byl velký skok.

Dříve jsem si všiml, že cigarety na mně silně působí jako jakýsi zvyšovač a řekl bych i živič psychopatologie. Není to nikotin (cigarety jsem nahradil žvýkacím tabákem, žvýkačkami, elektronickejma cigaretama, nikotinovejma bonbonama, náplastma, inhalatorama (nedávno se stáhly z trhu), nikotinovejma šplíchátkama, šňupacím tabákem a jednu chvíli jsem pojídal i samotné cigarety (půlka cigarety je ideální dávka) ). Přemýšlel jsem čím to je, ale myslím si, že to jsou hlavní dva faktory: špína a dušení. Většinou se mi stávalo, že přesně v půlce cigarety se mi do vědomí vyvalily jakési touhy a pocity, aby mě někdo šukal. Když jsem si na konstelacích postavil vnitřní ženu a vnitřího muže, stalo se něco neuvěřitelného. Dokouřil jsem cígo, aniž bych hledal vibrátor!

Mahariši na fotografii se na mě nedívá moc hezky, když vidí co jdu psát, ale mně to přijde jako dobrej příběh. Přijde mi to dobré pro uplnost. Jakože to není vždy černobílé s tím poprvé. Ani u holek. Natož tech s ptákem. A možná i s vagínou, ale to se musím ještě mnoho co učit.

Na xchatu byl chlap nedaleko Svitav. Nick měl ryze zeměpisný: "Kluk od Svitav". Byla jsem opilá a zhulená, psala si s ním na xchatu, když mi řekl, že dojede. Sešli jsme se u něj v kanclu. Tomu říkám sejít se jen na sex. Možná padlo pár slov. Tohle si nedokáži představit s holkou! Mimojiné je obecně zajímavé, jak se teplí k sobě chovají. Když jsem byl na serveru igirls pro lesbičky (časem mě vyhodily - ač se to jmenuje (jmenovalo) "server nejen pro dívky"), ač jsem byla bez fotky, holky mně psaly sami (když zjistily, že mám penis, tak už psat přestaly). Když jsem jako kluk bez fotky na hetero seznamce, tak nikdy žádná holka nenapíše (s fotkou už vůbec ne Smile ). Jakoby mezi tím samým pohlavím byla jakási snadná a jasná domluva. Na jedné lodi. Ale to jsem odbočil. Jsme v kanceláři, ne na lodi. Právě jsem si otřela ústa a ještě klečím a říkám mu, jak to moc chci. Popocházím, předkláním se, jezdí ve mně, vdychám pak vžum, zjišťuji, že doteď to byly prsty ..uáááááááá... vylítnu v panice a řvu. "Ne to ne, já nemůžu to bolí". Když to říkám, znejistím, protože se zdá, že ten veliký muž předemnou si právě chce zašukat a já mu zkazila zábavu. A začala mít strach, že poznám, co znamená postraumatická stresová porucha (naštěstí znásilnění se v zahraničí v probíhajících studiích léčí pomocí MDMA Smile ). "já tě vykouřím, fakt to nejde" smlouvala jsem. Nakonec to dobře dopadlo. A za chvilku jsem to zkusila ještě jednou.
Podruhé s jiným mužem jsem zazmatkovala zas. Ale už jsem věděla, že je nejlepší si pomalu nasedat.
Tak to jen tak pro spravedlnost. Že ani holky (možná, že právě osobní zainteresovanost z toho dělá to peklo, kdyby holka si hrála na kluka, bude to pro ni pár dní zábava a jednoduché, protože to je pro ni divadlo a hra a nebere to osobně.) to nemusí mít vždy jednoduché... dá se učit a vyvíjí se člověk. Jen mi přijde, že erekce, že tam to je strašně hluboko. Když mě klesl na 11 pivech (jedno jsem si dal ještě cestou), tak to už nevím. Jsem byl jedna relaxovaná pohoda. Evidentně to jde odkudsi zhloubky. Nebo je to nějakej mozkovej mechanismus. Já nevím. Každopádně alkohol u mě na erekci vliv nemá. Nevím jestli to je velikostí, kámarád ho má velkýho a když dá tuším víc jak 4 pivka, tak cítí, že už to není ono.

Kamarád mi řekl, že na internetu existují stránky, kde se můžete promítat druhým. Když spustíte stránku, vidíte malinké náhledy do různých pokojů. Kliknete, vkročíte tam a na monitoru se vám otevře pokoj někoho na konci druhého světa. Pak to vypadá tak, že je třeba 10 lidí, co se na vás dívaj. Píší vám jak se máte, nebo co si máte zeslíknout, poslat jim pusu atd. Je to taková interaktivní zábava. Kamarád je homosexuál s 2cm penisem a znetvořenou rukou. Říkal mi: tam si tě vyberou ti, kterým se právě TY líbíš jaký jsi. Proto tam jsou s Tebou, jinak by si vybrali jinej pokoj a ne ten s Tebou. Zaujalo mě to. Nebudu v pokoji sám. Přijde parta lidí. Pustil jsem se hned do hledání a našel. První den přišli jen dva. Ale říkali: jsi krásná. Bylo to jak balzám. Někteří mě kritizovali, ale to jsem nebral osobně, ale jako co mám zlepšit (bylo by to tak i jako kluk?). Víc jsem se upravila. Příště jich přišlo deset. Byla jsem nadšená. Založila novej nick. Klučičí. Sensitive_boy. Pustil jsem kameru a čekal. Dva chlapy, jeden chlap... dem pryč. Zpátky pod nickem holky.

A to mně zaujalo. Ta netrpělivost.

Jakobych měl pocit, že nejsem. Je to blbě řečeno, ale lépe mě to nenapadá (když to čtu, tak to zní fakt transexuálně, nebot když zmizí žena, jakobych neexistoval). Jakobych to mužství neviděl. To je pocit, jakože čekáš na autobus na poli. Že prostě dělám něco uplně marného (což můžou být prostě jen zkušenosti a ty mě v tom utvrzují a drží v bludném kruhu - nepřichází, nepíšou mě (holky v případě xchatu), protože nemám ani trpělivost tam být, protože to už předem vzdávám, stejně jako v reálném životě to vzdávám, protože mám pocit, že to je marné. Je to jak jít otevřít dveře tam, když víš, že se tam prostě nedostaneš. Rybář odcházející z rybníku na jiný, protože tam nikdy neberou. Jemu.)

Myslím, že jsem měl spíš založit blog, než vlákno. Rozepsal jsem se. Chtěl jsem vám sem dát svou fotku jako holka: http://profil.lide.cz/pantieska/profil/ . To jen, kdyby jste mě někdy potkali, jak si to ťapkám po Brně, tak že nejsem normální holka Smile Stejně to je paradox, já jsem přesvědčen, že jako trasexuálka bych to měla jednodušší než jako kluk. Přitom je asi víc holek, který by chtěly takovýho kluka jak já, než chlapů takovou holku jako jsem já. Ač teda, asi to bude tím, v jakém chytám rybníku (samotný sex), se zdá, že jako holka je to pro mě snažší. Ale to vypadá spíš jako útěk před těžkostmi (což mi není až tak cizí). Na druhou stranu, když chci být hezkej, přijde mi, že klučičí oblečení je nemožné krásu stvořit. Možná proto, že se mi líbí holky, tak bych i já ráda byla tak hezká a nemusela nosit hnus a pak si stěžovat, že jsem hnusná Smile Nevím, zda se může ženám zdát sexy oblečení, které si berou. Mě ženské oblečení samozřemě přijde sexy a tak já sám sobě pak si připadám sexy, jsem defacto v tom, co mně přitahuje, takže si připadám krásná. Je docela zajímavé se jít projít po Brně pro vaše pohlaví opačném dressu. Ne každej si rád hraje, ale než jsem vyšla, nikdy mně nepřišlo, že se budu večer bát. Přišlo mi, jakobych najednou místo medvědem byla laňkou. Holky se na mě přestaly dívat. Procházely s očima dopředu. Něco si švitořily mezi sebou. Připadalo mi, že najednou jsem v dresu jménem: slabost. Hned jsem si říkal, že není špatné být klukem tam, kde hrozí nebezpečí - slaboch jsem pořád stejnej, ale ROLE muže chrání. I když ženu v mnohokrát také, ale jen tím, že jsou k ní snad ohleduplní. I když.... někdy jsou víc ohleduplní k silnějšímu Smile
To zní už jako divadlo Smile Na sex jako holka, na večer kluk, přes poledne vejce.
Si říkám, jak je to stejně vše relativní. Člověk vlastně během deseti minut může vystřídat mnoho způsobů, jak přistupuje k věcem. Zda víc vnímavě a žensky, nebo víc tvrdě.

A jak to vlastně začalo. Říkal jsem si, že bych mohl slyšet třeba nějaké zkušenosti. Zkušenosti z konstelací, nebo nápady na terapie...


Naposledy upravil Psychedelic dne čt květen 01, 2014 6:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 10:31 am    Předmět: x Citovat

To, co teď napíšu myslím naprosto vážně, žádná ironie.

Myslím, že momentálně by pro tebe byla ideální realizace a ta pravá terapie psaní pornoliteratury. Ať už pro časopisy nebo beletrie. Talent, fantazii
a moře materiálu v sobě máš, jen tomu dát trochu formu...
Ulevilo by se ti a tady ty intimní detaily zas tolik lidí asi úplně neocení.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 10:58 am    Předmět: Citovat

Díky za otevřenost a důvěru. Nevím jestli dokážu něják poradit, ale jenom mě napadá zda bysis neměl ujasnit o jaké partnerství vlastně stojíš. Jestli nehledáš holku jenom proto, že se to očekává ? To samé ohledně sexuality.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 12:42 pm    Předmět: Pro Psychedelica Citovat

Tedy Psychedelicu, přečetl jsem celý tvůj příspěvek. Je to zajímavé, strašně hutné na jedno vlákno. V závěru chceš nějaké názory a návrhy, to jde ale těžko, když jsi v jednom příspěvku shnul celý svůj sexuální život. Terapie? Co bys vlastně chtěl terapeutovat? Z toho příspěvku jakoby vyplývá, že ses stal transsexuálem kvůli problémům s erekcí v počátku tvého sexuálního života. To je ale spíše zjednodušení. Podobné problémy mělo asi více lidí, třeba já je měl. Pak dlouho nic, až teď zase občas. Doporučuji sexuologa. Chcešli se něco konkrétního zeptat, napiš ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 5:11 pm    Předmět: Gender-Erekcie-Vzťahy Citovat

Psychedelik,
máš odvahu - priznať sa!
Aká je Tvoja terajšia diagnóza? (Disociatívna osobnosť, či schizofrénia?)
Psylocibín už radšej na sebe netestuj ... (zažil si si asi riadne haluze, však?) Razz
Prajem Ti pevnú vôľu a kvalitných terapeutov! Embarassed

Idea Aj čas lieči...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 8:12 pm    Předmět: Citovat

Ten text si někam ulož, a ty další rozsáhlý tady taky, včetně těch duchovních. To už máš slušnej základ, něco rozepíšeš víc, něco upravíš. Buď ještě v mládí, nebo později. Ale knížka by to byla jako.. Brno Smile.

Je to síla, když už si říkám, že mě Psychedelic nedovede ničím novým překvapit, vytáhne ještě těžší kalibr. Nevím, co k tomu říct... Možná snad jen... Všechno je dovoleno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2014 1:25 pm    Předmět: Re: Gender Erekce Vztahy Citovat

Psychedelic napsal:
To zní už jako divadlo Smile Na sex jako holka, na večer kluk, přes poledne vejce.
Si říkám, jak je to stejně vše relativní. Člověk vlastně během deseti minut může vystřídat mnoho způsobů, jak přistupuje k věcem. Zda víc vnímavě a žensky, nebo víc tvrdě.

A jak to vlastně začalo. Říkal jsem si, že bych mohl slyšet třeba nějaké zkušenosti. Zkušenosti z konstelací, nebo nápady na terapie...


Možná budeš mít pocit: "Co ty víš vole, co já prožívám...!" Ale podle mě by sis měl nejprve udělat jasno ve svých životních hodnotách. Od nich se odvíjí všechno ostatní.

A uvědomit si, co pro Tebe znamená sex a co všechno v Tobě evokuje.

Já vnímám sex jako něco posvátného. Vždyť ze sexu přicházejí na svět děti. A to je přece obrovská zodpovědnost, nebo ne? Co tak zamyslet se nad tím, jaká je úloha sexu v přírodě. A jaký je například rozdíl mezi pohlavním životem šimpanze a pohlavním životem člověka...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2014 1:56 pm    Předmět: Re: Gender Erekce Vztahy Citovat

sunnyi napsal:
A jaký je například rozdíl mezi pohlavním životem šimpanze a pohlavním životem člověka...

Mirek

Seš si Mirku jistý, že je majoritně nějaký rozdíl? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2014 2:04 pm    Předmět: Re: Gender Erekce Vztahy Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
sunnyi napsal:
A jaký je například rozdíl mezi pohlavním životem šimpanze a pohlavním životem člověka...

Mirek

Seš si Mirku jistý, že je majoritně nějaký rozdíl? Very Happy


Very Happy Majoritně asi opravdu ne...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2014 11:09 pm    Předmět: Re: Gender Erekce Vztahy Citovat

Psychedelic napsal:
Člověk vlastně během deseti minut může vystřídat mnoho způsobů, jak přistupuje k věcem. Zda víc vnímavě a žensky, nebo víc tvrdě.


Všímavost je ve skutečnosti bezpohlavní Psychedelicu, a přístup se pak odvíjí od toho, jestli je ta všímavost doopravdy všímavost (co dokáže a "jak" obsáhnout). Dá se s ní ale pracovat, prohlubovat ji.
Pes zakopený je pouze v našem osobním filtru, tedy v tom, s čím se ztotožňujeme, a právě tohle je to, čím si neustále generujeme problémy, především ve faktu, že se nustále s něčím ztotožnovat potřebujeme a chceme, následkem toho se pak posuzuje(me), odsuzuje(me), očekáváme (od sebe, od druhých) a zklamáváme.
Čímž samozřejmě potom trpíme, minimálně nenaplněností a nespokojeností.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 11:37 am    Předmět: x Citovat

Jsou dvě věci, které se sexualitou souvisí:
- tradiční a pro všechno v životě platné CO DÁVÁŠ, TO SE TI VRÁTÍ
- posvátnost sexuality

Mockrát v životě se mi tyto pravdy ověřili i v tomto směru. Vždycky jsem žila docela akčně a udělala (a dělám) hodně chyb, ale i zkušeností. Díky můj anděli strážný, někdy jsi to neměl se mnou lehký!

Jestliže člověk bere sexualitu jako konzumní záležitost, hru nebo zábavu, pak se mu totéž vrací a těžko v ní může najít něco hlubšího, zajímavého a uspokojujícího. Nakonec akce vzrušení a vybytí lze realizovat, pokud máte potřebu, prakticky s kýmkoliv, kdo vám není fyzicky odporný. Jenže pak i vy se stáváte konzumním zbožím pro druhé...

Jestliže nevíte co chcete nebo to co chcete hledáte na špatném místě
nebo se špatnými (nevhodnými) lidmi a nepochopíte svoji chybu včas, tak si mockrát pořádně natlučete a čeká vás hodně fyzické, psychické i morální kocoviny.
Než vám to dojde a uděláte změnu. Samozřejmě, můžete si dál užívat vlastní sebelítosti nebo touhy po dobrodružství v pocitu nudy ze života nebo vyjimečnosti nebo pocitu křivdy nebo odmítání nebo pocitu méněcennosti nebo ... Nakonec každá pro druhé nepřijatelná situace může prožívajícímu dát mnohem víc potěšení a "pozitiv" než druhá strana dokáže pochopit. Rozhodnutí jak prožijeme svůj život je jen na nás.

Vrátím se ještě k otázce, která se tu objevila "erekce" z pohledu ženského. Mám na mysli situace, kdy není ve hře skutečná zdravotní příčina této poruchy, což není, podle mého, věk, jak je prezentováno. Bohužel hodně lidí se řídí tím, co je nám vnucováno, jak má kdo v jakém věku vypadat, cítit se a jaké má mít nemoci a bere to za své. Blbost.

Myslím si, že tady jsou hodně ve hře zase a znovu obě strany. Vím - nepíšu tady nic nového pod sluncem, ale často se na to zapomíná. Lenost, únava, netrpělivost, filmy a poučky z časopisů umí nadělat hodně neplechy. Trocha zamyšlení, poučení a snahy, přidání oné "posvátnosti",
jak psal sunnyi, dělá divy ba přímo zázraky.
Možná i trošička talentu, na kterém se dá zapracovat. Jeden z mých opravdu nejhorších sexuálních zážitků byl s jedním "superodborníkem" na tantru. No nic.

Na tantru a podobné směry nemusí být člověk právě nastavený, ale může tam najít spoustu zajímavých a inspiračních informací pro svou praxí, kde si ji člověk upraví podle vlastní nátury. Pokud erekce nefunguje tak jak by bylo žádoucí, pak je potřeba se podívat hned na několik věcí, kromě zmiňované fyzické příčiny nebo momentální "nálady" (i v náladě lze udělat hooooodně práce, viz níže). Například předešlé partnerky (případně my samy) dokážou udělat hodně paseky nevhodnou kritikou nebo i zdánlivě nevinnými poznámkami, které se dotknou mužského ega a které nám ženským připadají naprosto nepodstatné. To se týká i poznámek
o předešlých partnerech nebo zklamaných výrazů při nepovedené akci.
Taky je fajn nenápadně zjistit vztah onoho muže k názoru na výkon
v tomto sportu a soutěživost. Protože to může být blok jako hrom, byť třeba podvědomý. Mužský jsou holt nastavený hodně na porovnávání
a soutěžení... A když se mu nepodaří "akce" tak, jak by si sám představoval nebo jaké má představy o spokojenosti partnerky, pak příště bude hůř. Mužská část nedokáže pochopit, že ženská část dokáže dosáhnout spokojenosti více různými způsoby. Hooodně chybí víc hlazení
a hezkého dotýkání...

Co s tím?
Jednoduché, leč náročné: důvěra, bezpečí, trpělivost... Když mužský
s poruchami časem (protože to není otázka přišel-viděl-zvítězil) zjistí, že není kladen důraz na onen výkon, je s ním mile a trpělivě "zacházeno"
a když nemá svůj den, tak se vůbec nic nestane a nebude to necitelně
komentováno, bude se cítit v této situaci bezpečně a klidně, můžou se dít
opravdové zázraky, překvapení. Když ženy probudí a použijí intuici
i tady, pak to nemá chybu. Kromě téhle psychické stránky je super využití masáží, jemných doteků po celém těle apod. Protože stará známá pravda o souvislosti fyzična a psychična funguje všude, to je jasné. Zatuhlost energií, byť nenápadná nebo odhalování zajímavých, dotekově povzbuzujících míst na těle jsou všechno věci známé, jen by se mělo
na ně častěji pamatovat.
Ovšem pozor: obě strany podle potřeby!!! [ Exclamation
Pokud jedna strana má pocit, že jen dává a druhá se veze, pak výsledek nebude dobrý. To se týká hlavně masáží, doteků nebo čehokoliv co jednu stranu baví a druhou ne, ať už jako dávající nebo přijímající. Pak je potřeba vymyslet nějaký přijatelný kompromis...
Joooo a málem bych zapomněla na jedno důležité slovo, související s výše
uvedeným: atmosféra.

Tak to je všechno co mě v téhle chvíli napadlo. Těžko se to všechno vyjadřuje slovy, hodně jde o pocity a cosi nedefinovatelného
v písmenkách.

Když je snaha, tak jde skoro všechno. I snaha se cení a vsaďte se, že bude VHODNOU druhou stranou patřičně oceněna.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2014 12:39 am    Předmět: Citovat

Mě k tomu napadá - uzemňování se, srovnávání mozkových hemisfér, polarit. Nedávat rozpor buď duchovno nebo fyzično.

Vše touží tvořit monádu, harmonii, vyrovnání, dorovnání. Příliš zženštilý muž v rámci rovnováhy přitahuje mužskou ženu.
Je důležité si uvědomit, kam tedy chceš směřovat a pak na tom pracuj.
Pokud chceš ženy, tak buď mužem, existují mužské skupiny a od 2 mužů jsem slyšela, že je to pro ně úžasné. Naladí se na mužskou skupinu a dělají mužské věci. Posilovna také podporuje mužské sebevědomí.

Také mi přijde, že jste se v práci s tím kolegou dobře sešli, ty to řešíš přespříliš a on málo, že máte šanci se jeden od druhého a druhý od prvního obohatit a srovnat si to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2014 8:49 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Vám za rady, názory a postřehy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund