Fórum - Zobrazit téma - Ochrana - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Ochrana
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Ochrana
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 11:29 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:
Jak se chránit hradbami před tím co je uvnitř hradeb?
M.


.....jen připomínám,protože to je velmi moudré a důležité podotknutí.Též jedna z prvních věcí,která mě napadla ....

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 7:44 am    Předmět: Citovat

plamen napsal:
Smartíku, jedna moudrá žena mi řekla, že k němu nemohu jít v této situaci s otevřeným srdcem, že by mě to zabilo...

myslela jsem aby si šla k sobě, ne k němu
pokud Ti to ta žanea takhle řekla, tak už se to pro Tebe pravdou zřejmě stalo

plamen napsal:
Eviku, ze začátku jsem srdce otevřela, nechci do toho vnášet pokud možno další negativní energie, ale to je jako když letí šíp do srdce... Nebo ještě nejsem tak daleko, aby na to mé otevření stačilo a ochránilo. Sama nevím. Proto hledám.

znám to dobře, otevřít srdce může bolet a to hodně, ale ta odvaha se vyplatí. za tou bolestí najdeš něco tak krásného, že Ti to mnohokrát bolest vyléčí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 12:33 pm    Předmět: Citovat

smart napsal:

znám to dobře, otevřít srdce může bolet a to hodně, ale ta odvaha se vyplatí. za tou bolestí najdeš něco tak krásného, že Ti to mnohokrát bolest vyléčí.


Svatá pravda Smile

Má zkušenost je,že mnohem více to bolí,když je zavřené.

Krásný den Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 12:46 pm    Předmět: Citovat

kdyz nas boli zub, tak pri jeho osetreni take bolest chvilkove vzroste aby po nejake dobe uplne zmizela
tim, ze se budu vyhybat zubari se vetsinou zub sam neuzdravi naopak tim prodluzuji svoje utrpeni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 1:21 pm    Předmět: Citovat

Jojo, přesně tak.

A když se náhodou pokoušíme pomyslného zubaře obejít a hledáme jiné cestičky, okliky, v domění, že to bude pro nás šetrnější, tak se může snadno stát, že ve finále o ty pomyslné zuby přijdeme.


A nejen o ty pomyslné. Nedávno to tu někdo zažil doopravdy.........(se mi to hezky radí takhle zvenku chichiii) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 9:37 am    Předmět: Citovat

Plamínku,vyrozumněl jsem,že on odešel a ty jsi zůstal v tom bytě. Fenk-šuj nebo jak se to píše,znáte mne, říká jasně: Chceš-li něco ukončit, vše opusti. Mnoho žen zůstane v tom bytě a nic nezmění.Tdy pardon,změnilo se jen to,že tam není manžel.Ale vlastně oni tam s ním stále žijí.A pak se diví,že nemohou přivést jiného muže do toho bytu.Zůstávají rozvedené.Je nutné v těžších případech změnit i místo bydliště,město,kraj.Nejde to vždy,tak co nepotřebuješ a bylo jeho,tak vyhodit!!.Začni i přestavbou nábytku,vymaluj. A cokoliv budeš vyhazovat,nebo mněnit i ten nábytek,vždy vědomně a říkéj si,propouštím tě tímto,odejdi,už tu pro tebe není místo.Propouštím tě z láskou.Doporučuji aspon knihu fenk šuj,jak rozmístit věci v bytě.
2)V plném uvědomnění,s klidnou myslí,když budeš cítit,že někdo ti bere energii,nebo máš přijmout špatnou zprávu,nebo něco podobného, znáš to,udělej to. Zaklesti ruce do sebe na prsou.Je to,jako když je překřížíš, a máš je zaklesnutý do sebe. Všichni víme, že tím se uzavíráme do sebe a nic z venku k nám nepronikne. Klidně i skřiž nohy.Zhluboka se nadechni a řekni si Mám obropvské ego,které se neskloní před ničím. Když Bůh s námí,kdo proti nám. Nebo svojí formulku. hodně se diskutuje,zda křížit ruce a nohy při reikování.Brání to toku energie.Tak že, ti ji ani nikdo nemůže brát,nebo ti ji vysílat.
3) Uklid celý byt. Zapal svíčky,kup kadidlo,vykuř celý byt,zapal aromalampu,něco na dobrou mysl,třeba levanduli, a začni uklid bytu. Klidně utři prach,všechny skřínky, pak zamet podlahu,klidně omet i stěny, a to smetí spal,nebo aspon zakopej nebo dej do sáčku a vysyp do potůčku. A při tom se modli, a představuj si,jak vymetáš vše negativní,vše co tam napatří,co ti vadí.
4)Nevím,zda umýš čo-ku-rej. Do každého rohu(při tom mněj neustále nataženou levou ruku vzhůru,po celou dobu obřadu)nakresli třikrát tento symbol a 3x ho nahlas vyslov. To uděláš do každého rohu místnosti a pak si stoupneš do prostřed místnosti,3x ho znovu nakrselíš a vyslovíš a poté si představýš vzdušný výr,jak vysává vše negativní z místnosti a skrze tvou levou ruku vyletí nahoru a ven z toho domu.Naponec se pomodli se slovy o pomoc Bože žehnej této místnosti. Udělej to v každé místnosti zvlášt a nakone si najdi asi tak střed bytu a znovu to zopakuj jen s tím,že místo do rohu se otočíš do čtyř stran a třeba by to bylo na záchodě,tak to udělej a požádej o pomoc Bože žehnej tomuto bytu. Dělej to pokaždé hádce nebo něčeho negativního.
5)Skutečně, klíč je v psychice.Nedělám si žádnou ochranu,stýkám se s tou,z vašeho pohledu, nejtemnější silou zde na zemi. Jsme přátelé, respektujeme se. Ví a HLAVNĚ JÁ TO VÍM,NEPOCHYBUJI O TOM, VŮBEC O TOM NEMUSÍM PŘEMÝŠLET.Každý musí uposlechnout můj příkaz, když to myslím DOOPRAVDY. Klidně si řeknu, kde jsem já nesmí být žádná cizí energie.A žádná ke mně nemůže přijít. Třeba otevřené srdce,srdce na dlani...to je vražda,pardon ,sebevražda.Ale něco jiného je mít srdce plné láskou,radosti a tuto lásku vysílat.Neotevřu se, ale naopak, plně uzemněný,plně v sobě, a nechat tu lásku svítit ven až do vesmíru až dál. Chápeš ten rozdíl,jak to myslím.
6)Zkus to.Pokaždé,když si vzpomeneš, udělej škleb na tváři.Umělý úsměv. Tento pohyb svalů nám spustí pohyb mysli.Zkus nadávat a usmívat se.Zkus si k tomu zkřížit ruce na prsou,viz výše, a usmívej se. Je to uzavřený,ale blahoslavený úsměv,je to usměv sebejistý,dodá ti sebedůvěru.Trénuj to.
Mohl bych 7) Končím svůj býválý vztah s láskou,ale už ho nepotřebuji.Propouštím svého manžela s láskou, a všechny jeho energie. Zbavuji se jich z láskou a otvírám se novým pozitivním energiím. Vše co přijde s láskou přivítám.Jsem jako magnet a přitahuji jen světlo a Boží požehnání.Když Bůh se mnou, kdo proti mne. Klidně použij vlastní,lepší, slova. Nepoužij ale žádné negativní hodnocení, ALE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. Nebudu psát proč,prostě to udělej. Tuto afirmaci si napiš,vždy opakuj stejnou aformaci. Aspon 3x denně. Musíš ji ale přečíst 5x nahlas, 5x potichu,šeptem. 5x v duchu,nesmí se pohybovat hlasivky. A klidně to dělej i častěji. Když si napíšu afirmaci na zlepšení paměti, tak při tomto postupui do měsíce budu mít vytrénovanou pamět.je to programování podvědomí,nás,nebot podvědomí nás řídí. Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 11:15 am    Předmět: x Citovat

Tak jsem se o víkendu dozvěděla, že je třeba se také chránit před velmi nebezpečnou energií, která se jmenuje reiki.
Protože ona se táhne pravým kanálem (asi energetickým?), který je horký a tím pádem jsou i horké ruce. Tímto způsobem se velice zatěžuje pravá strana těla. Dále zůstává reiki ve 4. čakře, čímž ji ničí a jako bonus po ní lidé dostávají rakovinu.
Tak.

Prosím vás, berte tohle prohlášení jako smutné hlášení, co za blbosti se může člověk učit v józe. Kluk, který mi tohle vážně vyprávěl je ze Slovenska, kde se šíří ještě víc bludů než u nás, tak snad sunnyi uvádí
v českých jóginských kruzích všechno na pravou míru a vysvětluje
spolucvičícím o čem reiki je.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 12:40 pm    Předmět: Citovat

Byl jsem ze Sunnyim teď na víkendovém meditačním semináři. Je úžasný. Co mně utkvělo v paměti je, že mnohé východní školy se specializují na rozvíjení jen jednotlivých části, např. třetího oka, nebo pouze vnímavosti, atd. Pak z toho je člověk, který má velké duchovní vhledy ale neumí rozdávat lásku. Nebo někdo je láskyplný ale nechal by na sobě štípat dříví. Je potřeba vše rozvijet harmonicky.
Jo. Mimo jiné proběhlo u všech účastníků v sobotu spontánně zasvěcení do Merkaby 1 a v neděli do Merkaby 2.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 12:54 pm    Předmět: Citovat

Šamanko,nevěřím svým očím,že čtu,co čtu. Shocked Shocked Shocked Lidi jsou snad padlý na hlavu nebo co.Jako by neexistovala zkušenost či co.....njn,uf.


Roso,kdo by to byl řekl,že na východě školy rozvíjejí jen určitou část .....že by byli takoví úletáři?

Každopádně Damaova česká škola reiki 3 na vše pohlíží velice komplexně,že by z ní měli vyjít celiství lidé s otevřeným srdcem bez potřeby manipulovat a nebo být manipulován a to to hodně zkracuji.Ale snad výstižné.

No koukám,koukám.....

Jo a tohle mi přijde taky docela úlet.....
Citace:
Jo. Mimo jiné proběhlo u všech účastníků v sobotu spontánně zasvěcení do Merkaby 1 a v neděli do Merkaby 2.


...ale samo,neberu to nikomu.....

Džarmí Shocked Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 1:15 pm    Předmět: Citovat

Začinájí se dít věci, že které přestává normální rozum brát. Very Happy Jsem ale rád, že jsem u toho.
Mnoho lidí na své cestě tápe, nebo občas jde slepou uličkou a musí se pak vracet, nebo se zastaví a přešlapuje na místě. Merkaba je systém, který vede rovnou ke zdroji. Člověk se může pak věnovat svému poslání a nemusí mít strach, že uhne s cesty.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 1:17 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:

Jo. Mimo jiné proběhlo u všech účastníků v sobotu spontánně zasvěcení do Merkaby 1 a v neděli do Merkaby 2.

Podle mě je v současné době do Merkaby zasvěceno spousta lidí, kteří o tom vědomě ani nevědí Smile. Já s tvým výkladem nemám problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund