Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Kalendář Reiki kurzů a seminářů


30.09.2018
Mistr neuvádí obsazenost semináře/kurzu
Cena: 1100

Tradiční Reiki - Západní styl,  1. stupeň

Pořádá:

David Bulva - Terapie Svitavy

Kontakt: 605 519 943     [mail]  [web]
Kde:

Rokycanova 1011/10, Svitavy

Začátek: 30.09.2018  v 13:30 hodin
Konec: 30.09.2018  v 18:30 hodin
Detailní informace ke kurzu/semináři

Na semináři se dozvíte o energii Reiki, poznáte její možnosti, naučíte se s ní pracovat tak, abyste mohli sami pomáhat sobě i druhým. Proběhne také naladění do I. stupně Reiki a Vy se spojíte se svou duší. Zhramonizuje se jak Vaše fyzické tělo, tak i psychika a samoozdravný proces bude spuštěn. Součástí semináře bude i praktická výuka, vše si sami vyzkoušíte.


Uslyšíte také, jak Reiki dokáže ovlivnit váš život k lepšímu a co je jejím HLAVNÍM ÚKOLEM. Uslyšíte o SYMBOLECH Reiki, jak je pomocí nich možné posílat Reiki skrze ČAS I PROSTOR, jak se pomocí Reiki CHRÁNIT před negativními energiemi, jak Reiki dokáže pracovat s ASTRÁLNÍMI ENTITAMI, jako jsou např. DUŠE ZEMŘELÝCH lidí. Dozvíte se také, v čem spočívá tzv. ZASVĚCENÍ DO REIKI a proč jej podstoupit. A mnohé další...

Každý účastník obdrží osvědčení a skripta. Cena kurzu je 1.100,-Kč.

přihlášky: 605 519 943 (možno SMS ve tvaru REIKI-SVITAVY1, zavolám Vám), david.bulva@seznam.cz

Slovo "Reiki" se skládá ze dvou japonských slovních výrazů. RE znamená, v daném kontextu, "duch" nebo "duše"KI "pozornost". Tedy, "pozornost na duši". Reiki je od pradávna naší součástí. Pomáhá nám spojit se s vlastní duší a najít správný směr našeho životního záměru (poslání), se kterým jsme se narodili. Tato inteligentní síla má, mimo jiné, schopnost uvádět naši životní energii do rovnováhy. Jsme-li v rovnováze, jak psychické, tak i fyzické, spouští se samoozdravný léčebný proces. Zbavujeme se starých nefunkčních vzorců chování, stáváme se šťastnějšími, nalézáme svůj smysl života. A jsme-li šťastní, pak jsme i zdraví!
Prostřednictvím jednoduchého rituálu, kterému se říká "naladění na Reiki", získáme možnost se vlastní duši plně otevřít. Práce s Reiki dostává řád, cíl a potřebnou sílu. Jsme pak schopni pomáhat nejen sobě, ale i druhým. Naladění je rozděleno do tří stupňů. 1. stupeň je především o práci na sobě a o kontaktním léčení, které se děje přikládáním rukou na sebe či druhé. Předáváme-li Reiki druhým, pomáháme i jim spojit se s jejich duší. Jejich i náš energetický systém se při předávání Reiki vyrovnává, dostáváme se do pohody, zdraví se zlepšuje, nemoci ustupují. Při 2. stupni získáváme další úžasné nástroje, jak s Reiki pracovat. Můžeme pracovat s minulostí, např. řešit dávná traumata a příčiny našich současných problémů. Můžeme si Reiki tzv. posílat do budoucích situací (např. pohovorů, zkoušek apod.) a eliminovat tak vliv našich strachů a obav "jak to dopadne?" a mnohé další. Druhý stupeň Reiki nám také umožní léčit lidi nebo zvířata i na dálku. 3. nejvyšší stupeň Reiki je stupeň mistra (učitele). Ten náleží tomu, kdo zjistil, jak je energie Reiki prospěšná a chce ji šířit a předávat dál.

David Bulva, mistr Reiki, www.TERAPIE-SVITAVY.cz

DSCN5620.JPG

Mistr pořádá také stejný kurz v termínech:
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund