Fórum - Zobrazit téma - KOLOIDNÍ STŘÍBRO - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - KOLOIDNÍ STŘÍBRO
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

KOLOIDNÍ STŘÍBRO
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 3:19 pm    Předmět: KOLOIDNÍ STŘÍBRO Citovat

Zajímalo by mne, zda má někdo zkušenost s užíváním tzv. "Koloidního stříbra, popř. sám vlastní generátor na výrobu koloidního stříbra?

Smile

http://www.zapper.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 7:33 pm    Předmět: Citovat

to bude pěkná blbost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

S koloidním stříbrem nemám zkušenost.
S koloidní formou minerálů ano, mohu doporučit, příklad mé setry, která je 2roky bere a opravdu ji prospěly - je v menopauze - přestaly jí padat vlasy, zlepšil se stav nehtů, chválí si je, takže koloidní formě minerálů jsem se rozhodla dát přednost i já, přinese je Ježíšek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 8:05 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
to bude pěkná blbost.


Josífku, nemyslím, že to bude taková blbost.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 8:44 pm    Předmět: Citovat

Katko,

ten přiložený článek jsem nečetl, ale zrovna včera nám jedna naše známá říkala, že její sestra? se s pomocí koloidního stříbra vyléčila z boreliózy.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 10:00 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Krabas napsal:
to bude pěkná blbost.


Josífku, nemyslím, že to bude taková blbost.

Smile


já jsem ten článek přečetl jen letmo, ale jestli jsem to pochopil dobře, tak se to koloidní stříbro vyrábí "rozpouštěním pokovené elektrody" ve vodě. Což se mi moc nezdá a podle mě to není to samé, jako když se prodávají koloidní minerály které se získávají tak, že se drtí nějaká prehistorická rostlina na prášek, který se pak rozpouští ve vodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 10:39 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
...to není to samé, jako když se prodávají koloidní minerály které se získávají tak, že se drtí nějaká prehistorická rostlina na prášek, který se pak rozpouští ve vodě.


A jak by jsi rozpustil ten potřebný "pidi" díl stříbra do vody, než tím procesem ve vyvíječi?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 9:33 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
toora napsal:
Krabas napsal:
to bude pěkná blbost.


Josífku, nemyslím, že to bude taková blbost.

Smile


já jsem ten článek přečetl jen letmo, ale jestli jsem to pochopil dobře, tak se to koloidní stříbro vyrábí "rozpouštěním pokovené elektrody" ve vodě. .


Ahoj, jasně, že to není blbost. Krabasi, jak jsi letmo přečetl ten článek, tak jsi to opravdu dobře nepochopil. Koloidní roztok nejen stříbra není něco rozpuštěného ve vodě. Dalo by se říct, že je to voda obohacená malinkatýma částicema, není to ve vodě rozpuštěné.
Představ si, že máš 2 stříbrné drátky a přes ně probíhé el. proud a odtrhává malilinkaté částečky stříbra, které potom plavou v té vodě.
A jelikož jsou tak malinkaté, tak se dostanou do viru, nebo bakterie, kvasinky...atd a zahubí je.
A funguje to fakt víc než dobře. Přístroj jsem si koupila od firmy Craftgen, tak si stříbro vyrábím a používám.
Takže já na rozdíl od tebe to vyzkoušené mám a můžu zodpovědně říct, že to funguje.

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 856

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 9:54 am    Předmět: Citovat

Dcera používala koloidní stříbro pro očistu těla, na začátku měla pocit, že se jí postupně ozývají všechna místa v těle, se kterými měla někdy potíže a nebo která jsou oslabená, asi něco na způsob začátku homeopatické léčby, pak to odeznělo a na těle bylo celkově líp, víc energie, daleko lepší odolnost, byla s tím spokojená. A jelikož je drobná, tak užívala poloviční doporučenou dávku, a i to bylo zpočátku silné.

Dále jedna moje klientka požívala kolidní stříbro na podporu imunity a taky to vychválila.
POznámka pro ty , kdo by chtěli použít. Na trhu jsou k dostání asi 2 výrobky, jeden od firmy co vyrábí koloidní minerály a pak jedna firma, která k tomu nedává nijakou záruku. Uvádí to tuším jako biostříbro.
Ta firma která vyrábí ty koloidní minerály a toto stříbro uvádní na letáku, že výrobek je určen na potírání, což může mást. Lze jej bez obav užívat i vnitřně, je to přímo odpověď výrobce.
To je asi vše co o tom vím, sama jsem nepoužívala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 10:06 am    Předmět: Citovat

Citace Ziki:
není něco rozpuštěného ve vodě. Dalo by se říct, že je to voda obohacená malinkatýma částicema, není to ve vodě rozpuštěné.
Představ si, že máš 2 stříbrné drátky a přes ně probíhé el. proud a odtrhává malilinkaté částečky stříbra, které potom plavou v té vodě.
Konec citace.

A jaký je rozdíl mezi tím co jsem napsal já a co jsi napsala ty? Já jsem ten princip elektrolýzi pochopil dobře, jen jsem to zjednodušel slovem rozpouštění, což můžu pro tebe nahradit slovem obohacení, ale pořád je to stejně. To co já napsal jedním slovem, tak ty ve 3 větách Smile.

Princip je takový že kovem obohacuješ vodu. Pokud to funguje, dle tvého ohlasu, tak je to super. Pozitivní vliv stříbra na lidský organismus je znám od nepaměti. Stejně tak jako zlata. Ale nevím, jestli ty pidi částice jsou opravdu tak znát. Připomíná mi to dost homeopatický princip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 12:09 pm    Předmět: Citovat

Osobní zkušenost ne, ale jeden známý si pomocí stříbra a ještě jednoho přípravku velmi solidně srovnat vnitřní prostředí, časté nemoci, potravní alergie. Takže jeho zkušenost byla veskrze dobrá.

Pak jsem se setkala s názorem, že se stříbro v těle ukládá. Zabije sice, kde jakou potvoru, ale tělo se toho nezbaví. Tohle by asi byla otázka pro zkušeného lékaře nebo biochemika jak se stříbrem tělo zachází.

Každopádně princip mi připomíná účinky "Dračí krve", nebo té technologie co tu někdo popsal (spojení dvou chemikálií, princip využívající se v úpravě a dezinfekci vody.) O antiseptických účincích stříbra se ví dlouho. Koloidní forma proto, že díky pidivelikosti částit projdou do krve, tj. rozlezou se a pročistí skrz krevní řečiště tělo. Rozhodně bych to nepoužívala dlouhodobě - intenzivní očistná kůra strava, vhodné cviky, byliny a dost. Následně pak podpočit vlastní střevní mikrofloru (kvasnice, apod.)
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 6:26 pm    Předmět: Citovat

Asi tak jak píše Martina. Taky bych se toho bál. Sice to nějak pomůže, ale pořád se jedná o kov, který se někde v těle usazuje.
Schválně, zkuste se zeptat nějakého lékaře na názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.
To co píše Krabas (třeba o usazování) je způsobeno pouze neinformovaností. Na netu najdete mnoho diskusních fór na téma koloid. Mě se zdály přístroje na výrobu předražené, takže jsem si ho zbastlil sám. Používám koloid už řadu měsíců s výbornými výsledky. Nejen že úspěšně "zabíjí" viry, odstraňuje zahlenění, pomáhá při kožních problémech, štípnutí hmyzu - prostě na spoustu věcí. Něco najdete na
http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1263&pjmeno=&kredit=&p1=

Zkráceně historie je taková, že ho vyrábělo více firem. Naši moudří ovšem zjistili že příliš účinkuje, takže Ministerstvo zdravotnictví ho převedlo mezi léčiva a proto se v podstatě přestal vyrábět. Firmy co ho vyráběli dřív nemají licenci na výrobu léčiv. To je také důvo proč se teď prodává jako prostředek "na kůži". Českého člověka nějaké zákony nadlouho nezastaví. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 8:51 pm    Předmět: Citovat

Lev napsal:
Českého člověka nějaké zákony nadlouho nezastaví. Laughing

Laughing Laughing Laughing Světské určitě ne. A někdy je dokonce moudré je porušovat. Aspoň já to tak dělám a vůbec nemám výčitky Wink . A posílám pozdrav do Archy Wink .

Ahoj E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 10:17 pm    Předmět: Citovat

Lev napsal:
Ahoj.
To co píše Krabas (třeba o usazování) je způsobeno pouze neinformovaností.


tak nás poinformuj.

Na netu koukám je těch informací opravdu hodně, jak pozitivních, tak pár negativních (např. šednutí kůže..).

Že by někdo vyvracel usazování jsem nenašel. Zatím.

Docela dobře jsem si početl tady:
http://zelena.lekarna.sweb.cz/Ag%20-%202lity.htm

takže odvážní můžou zkoušet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund