Fórum - Zobrazit téma - Chřipka - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Chřipka
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Chřipka
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2009 10:46 pm    Předmět: Chřipka Citovat

Chci se dotázat, jak mám reikovat tj. kam přikládat ruce, když reikuji někoho kdo má chřipku ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2009 11:45 pm    Předmět: Citovat

Pepo, jenom můj laický názor.

Chřipka je často provázena horečkou, bolestí kloubů i svalů a často jí provází rýma a kašel. Takže máš velmi široké pole působnosti. Wink Já bych asi podle toho, co nejvíc trápí nemocného, tam bych přikládala ruce.
Určitě bych otlapkala celou hlavu, krk, dýchací cesty a velké klouby - ramena, lokty, kyčle, kolena. Anebo bych přiložila ruce na plosky chodidel a prosila, aby Reiki proudila tam, kde je jí nejvíce potřeba.

Snad ti to trošku pomůže a snad se moc nepletu. Nemám to nijak vyčtený - to je jen moje intuice. Wink

Tobě i nemocnému přeju, ať je vše brzy dobré.

Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 12:08 am    Předmět: Citovat

Chřipka je nemocí třetí čakry, souvisí se způsobem, jakým uplatňujeme svoji vůli. To je důležité - tím se chřipka liší od běžných rým a zahlenění.
Proto krom působení na ty části těla, kde dotyčný cítí bolest (abychom mu od ní ulevili) působíme na oblast 3. čakry, na ledviny a někdy také na ty části těla, které souvisejí s 5. čakrou - tam se "rodí" naše záměry jak vůli používáme. Dost často je dobré působit také na oblast močového měchyře (aby se uvolnily zadržené emoce).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 12:13 am    Předmět: Citovat

Díky za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 10:27 am    Předmět: x Citovat

Dnes o chřipce veseleji:

Dneska na centrum.cz vyplodili článek s děsivým názvem:

Exclamation Živě z Chebu, města zasaženého chřipkovou epidemii! Exclamation


A k tomu se podařilo pár skvostných příspěvků na diskuzním fóru:

Idea Moc čumíte na filmy Laughing

(yeretnom IP:[88.146.50.*], 25.11.2009 8:25) | nahlásit příspěvek

Nadpis by odpovídal spíš: Po prázdných ulicích kolem vyrabovaných obchodů se potácí několik nemrtvých s půchýři v obličeji, jejich ošklivé tváře s propadlýma očima jsou omývány nazelenalým kyselým deštěm...

Re: Moc čumíte na filmy

(CHE IP:[86.49.119.*], 25.11.2009 8:35) | nahlásit příspěvek

Mesto je neprodysne oddeleno od ostatniho uzemi. Armada zadrzela nekolik skupin lidi kteri se pres prisny zakaz pokusili dostat pres zatarasy. Nekolik jedincu kteri neuposlechli vyzvu k zastaveni bylo zastreleno. Na uzemi mesta se pohybuji specialni chemicke jednotky a snazi se obyvatelum pomoci.

Svět se zřejmě opravdu zbláznil

(Chebský patriot IP:[80.254.148.*], 25.11.2009 8:35) | nahlásit příspěvek

Výborný film režiséra Roberta Rodrigueze "Planeta teror" - o městě zasaženém totální epidemií, která dělá z lidí zombie. Dnes ráno jsem jel po Chebu do práce a světe div se, normálka. Lidé spěchali do zaměstnání, stromy stály, kameny ležely. Jen v Mánesově ulici jsem nenašel žádnou školu - možná je to tím, že tam opravdu nikdy žádná nebyla.

Tolik čerstvé katastrofické informace Very Happy

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 11:04 am    Předmět: Citovat

Jako obyvatel Chebu mohu potvrdit, že je to prostě HROZNÉ - lidi ne a ne respektovat, že vláda za "státní peníze" nakoupila ty drahé očkovací vakcíny a léky a ne a ne skočit na špek, ani když se obden snaží noviny a vůbec sdělovací prostředky přinášet "zaručené" informace o probíhajících katastrofách.
Koukal jsem z okna a jediný, kdo leží břichem na zemi je náš pes u boudy. Chřipku, ani tu prasečí, zaručeně nemá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 1:37 pm    Předmět: Citovat

Proč hledat u chřipy duševní příčiny? Kamarádi virové jsou tu s námi, ještě dřív než jsme si vymyslelí emoce, myšlení a stresy, natož pak rovnou civilizaci. Ale nepopírám, že určitý způsob duševního fungování dává +% k šanci že bude chřipka každý rok.

Já mívám chřipku v skoro i pravidelném intervalu 2-3 roky, jak říká moje doktorka, imunita potřebuje opakovat a viry potvory přeci jen mutují rádi. Nedává mi smysl proč tu hledat duševní příčiny. Běžná zahlenění a rýmy jsou prostě jiné, mnohem méně agresivní breberky. Taky ted jednu mám.

No ale když už nastane. Nikdo jste tu ještě nezmínil plíce a srdce. Srdce kvůli zátěži z horečky, plíce kvuli tomu, že tam se ty viry množí a hrozí podružné komplikace - na oslabené plíce nasednou bakterie a je zápal plic. Ostatně na co byla drtivá většina úmrtí? - celkově podlomené zdraví, komplikovaný zápal plic, srdeční selhání.

Takže, celkové intutivní léčení - oblasti co potřebují podpořit se vám prostě v reakcích ozvou - začít od hlavy, jít k patám. Pak jmenovitě krk - pro úlevu, plíce pro rychlou úzdravu po virové invazi, srdce, ledviny pro zajištění dobrého toku krve a odvodu mrtvých buněk, mízní uzliny krk, podpaží, možná i třísla pro podporu odvodu škodlivin. Zajistit pitný režim (výborná voda s vymačkaným citronem), v případně nutnosti udělat vlažný zábal horní poloviny těla. Pro úlevu se mi osvědčil i Prieznitzův zábal na krk.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 2:11 pm    Předmět: Citovat

Já většinou působím na imunitu,v neposlední řadě- břicho- 3. čakra,snažím se zobnout nějaký zázvor abych se zahřál zevnitř a celkově navýšit tělesnou energii hlavně přes 1. čakru.Např v kombinaci 1.+4.,nebo 1.+5. a dál podle momentální potřeby.Velmi se mi osvědčily mudry- joga prstů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 2:29 pm    Předmět: x Citovat

Damao: to ještě nebylo všechno, během dne "pseudonovináři", každou pomalu půlhodinu článek doplňovali o další a další poplašné zvěsti, až to nakonec vypadalo, že se u vás kopou hromadné hroby, lidi padají na ulicích, město je obklíčeno armádou a jediní kdo přežijí jsou zlití snědí bezdomovci, kteří si pěstují imunitu svou pernamentní špinavostí.
Jo někteří prý píší závěti...
Byla by to docela prča, chvílema jsem se musela smát nahlas, kdyby se tím účelově nesnažili manipulovat a vytvářet atmosféru strachu. Novináři by se měli opravdu stydět! Kde je nějaká novinářská etika?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 8:52 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Damao: to ještě nebylo všechno, během dne "pseudonovináři", každou pomalu půlhodinu článek doplňovali o další a další poplašné zvěsti, až to nakonec vypadalo, že se u vás kopou hromadné hroby, lidi padají na ulicích, město je obklíčeno armádou a jediní kdo přežijí jsou zlití snědí bezdomovci, kteří si pěstují imunitu svou pernamentní špinavostí.
Jo někteří prý píší závěti...
Byla by to docela prča, chvílema jsem se musela smát nahlas, kdyby se tím účelově nesnažili manipulovat a vytvářet atmosféru strachu. Novináři by se měli opravdu stydět! Kde je nějaká novinářská etika?

šamanka

Ahoj Šamanko:), kolikrát mě zaráží, jak bezdomovci dokáží žít bez všech těch moderních vymožeností, hygieny a relativně přežívají dlouhou dobu. Myslím že člověk je odolnější než si myslíme a než nám je vštěpováno od útlého mládí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 10:30 pm    Předmět: x Citovat

Very Happy jéééé ty žiješ? To jsem moc ráda!
To je fakt. My jsme hodně zhýčkaní (já bych venku na lavičce v mrazu umrzla asi za půlčtvrt hodiny, brrrrr). A taky si imunitu necháme ničit
od mala antibiotiky. Mám čerstvý případ předepsání dvou antibiotik naráz, to druhé se slovy: pro jistotu, kdyby to byla alergie!!! Shocked

A co ty a tvoje extrémní stravování? Už jíš normálněji nebo žiješ
na semínkách a čerstvém vzduchu?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 10:50 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Very Happy jéééé ty žiješ? To jsem moc ráda!
To je fakt. My jsme hodně zhýčkaní (já bych venku na lavičce v mrazu umrzla asi za půlčtvrt hodiny, brrrrr). A taky si imunitu necháme ničit
od mala antibiotiky. Mám čerstvý případ předepsání dvou antibiotik naráz, to druhé se slovy: pro jistotu, kdyby to byla alergie!!! Shocked

A co ty a tvoje extrémní stravování? Už jíš normálněji nebo žiješ
na semínkách a čerstvém vzduchu?

šamanka

Vzduch je fajn, bylo by skvělé mít dostatek svěžího vzduchu někde z hor nebo hlubokých lesů pořád "pod nosem"Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ANAJ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 8.5. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 7:24 pm    Předmět: Citovat

Lendulka napsal:
Pepo, jenom můj laický názor.

Chřipka je často provázena horečkou, bolestí kloubů i svalů a často jí provází rýma a kašel. Takže máš velmi široké pole působnosti. Wink Já bych asi podle toho, co nejvíc trápí nemocného, tam bych přikládala ruce.
Určitě bych otlapkala celou hlavu, krk, dýchací cesty a velké klouby - ramena, lokty, kyčle, kolena. Anebo bych přiložila ruce na plosky chodidel a prosila, aby Reiki proudila tam, kde je jí nejvíce potřeba.

Snad ti to trošku pomůže a snad se moc nepletu. Nemám to nijak vyčtený - to je jen moje intuice. Wink

Tobě i nemocnému přeju, ať je vše brzy dobré.

Lenka

...............................................................................................
K tomuto postupu bych přidala i med s cibulí naložený 24 hodin v chladnu,tři lžíce každý den a zázrak je zaručen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 9:10 am    Předmět: tak to prasklo ... Citovat

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/189054-pandemie-praseci-chripky-je-podvod-stoleti-tvrdi-expert.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 9:29 am    Předmět: Citovat

To je snad první rozumná věc, kterou kdy Rada Evropy řekla.
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund