Fórum - Zobrazit téma - Seznamka - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Seznamka
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Seznamka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 10:40 am    Předmět: x Citovat

Vesmír není hloupý. Ale my jsme zodpovědni sami za sebe a tudíž i za svůj život a svoje přání. Hodit to na vesmír je velice jednoduché - ty se v nás hezky zorientuj, vyspekuluj co vlastně chci a potřebuju, protože to sama nevím a zařiď pro mě to nejlepší! A dělej (dědku Mrazíku, já chci ženicha!).
Je to něco jako když někdo chce být šťastný. No dobrá, tak jo, ale co to znamená? Pro každého něco jiného. A když dostanu štěstí jako sousedka, bude to ono? Budu šťastná?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 12:34 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Hodit to na vesmír je velice jednoduché - ty se v nás hezky zorientuj, vyspekuluj co vlastně chci a potřebuju, protože to sama nevím a zařiď pro mě to nejlepší! A dělej (dědku Mrazíku, já chci ženicha!).
šamanka


Myslíš, Šamanko, že je to velice jednoduché? Takové to odevzdání, kdy je člověk schopný dát stranou svoje vlastní očekávání, přání a otevřít se tomu: "Buď vůle Tvá..?"

Když bych chtěla být šťastná a vyslat do Vesmíru tuto prosbu, přiznám se, že bych nevěděla, co to pro mě znamená. Vím, že veškeré moje představy o štěstí mohou být snadno překonané, a že cokoliv já si pod tím pojmem mohu představit, je značně omezené. Asi bych se otevřela té prosbě, přijala ji jako svůj životní směr a nechala se vést...

Někdo to hází na Vesmír, někdo si dělá detailní plány... Cest je asi mnoho.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 2:26 pm    Předmět: x Citovat

somka: myslím, že pasivita je mnohem jednodušší než pro svoje cíle něco udělat. A velice se mi osvědčilo, dát něčemu co dělám nadšení, snahu i prosbu, pak všechno proudí mnohem líp než když čekám a čekám a čekám cože by mi mohlo tak přijít shůry (myšleno, když to vlastně nevím, viz štěstí, co je muška jenom zlatá), pokud ani sama nemám žádné představy. Naše tvořivost i vizuální umí divy.

Ale pochopitelně, pokud to někdo potřebuje takhle a cítí se v tom dobře,
tak nemám nic proti. Znám ze svého okolí dost lidí, kteří takhle čekají na zázrak, kdo ví jaký (např. na ideální a dokonalou ženu, když jsme u vztahů) a čekají a čekají a čekají...Když jim shůry něco sešlou, tak to zkritizují, že to není ono a čekají...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 6:35 pm    Předmět: x Citovat

Aby bylo jasno, mluvím o těch, kterým se nedaří spokojené vztahy.
A chtěli by lepší partnerské soužití.
Pokud se něco nezmění, tak se koloběh opakuje pořád dokola.
Takže je potřeba si udělat jasno v čem byla minule chyba a s ní něco udělat. Například si stanovit svoje hranice tolerance nebo cokoliv jiného, co se nám nedaří. Pak s tím něco udělat a stanovit si co chci a nechci.
Pochopitelně je část lidí, kteří jsou spokojení v roli oběti nebo v italské domácnosti, prostě každý jsme jiný a líbí se nám něco jiného.
Když vidím film "Válka Roseových", tak hlavní hrdinové si svoje bojůvky postupně vyloženě užívají...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund