Fórum - Zobrazit téma - Seznamka - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Seznamka
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Seznamka
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 2:43 pm    Předmět: Re: x Citovat

Dzarmi napsal:

Já osobně bych šla do nějakého severnějšího a přírodního tipu muže,který je velmi všestranný ,umí pracovat jak v dřevěnce ,na louce a tak i v lese,milující horské počasí ,kterého neskolí jen nějaká rýma,velmi trpělivý a mírumilovný,silný ,houževnatý a statný.Prostě přesně pro mé potřeby.


Tak to mě napadá asi jen jeden - Vlado Müller coby hajný Horyna v nesmrtelném seriálu "Přátelé zeleného údolí".
Smile
http://www.youtube.com/watch?v=JxB-Uw_S-lk


Naposledy upravil kamo dne pá listopad 13, 2009 2:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 2:46 pm    Předmět: Citovat

kamo: Muller - Horyna ten byl údajně homosexuál a kromě toho už je pár let mrtvej. Obé by mohlo být tak trochu překážkou Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 2:47 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Mě napadl Jura Jánošík hihihihi,doplnila jsem předchozí příspěvek,už...

Džarmík Laughing

Nojo,jdu na deset minut raikjavíkovat a pak hurá,čeká práce na farmě,čeká...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
kamo: Muller - Horyna ten byl údajně homosexuál a kromě toho už je pár let mrtvej. Obé by mohlo být tak trochu překážkou Confused


Nač ten pesimismus a ničení snů... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dhanyavad
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.5. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 7:27 pm    Předmět: Ahoj, Citovat

ja mam celkem slusne zkusenosti se www.znamost.cz, prijde mi to jedna z tech serioznejsich...
Jinak je pry dobra be2 - tam to funguje i na psychologickem profilu, ale tam se plati, jinak si neprectes zadne zpravy..ja neplatila, takze nakonec moc nevim, jaci lide se tam opravdu pohybuji...

Ja ted aktivne na seznamkach nehledam, uz mam to obdobi za sebou (i kdyz partnera porad jeste ne Wink) ) ale i tak se mi docela dobre povida na lidech.cz - nasla jsem tam par dobrych kamaradu...

At se dari Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 6:18 pm    Předmět: Citovat

Není to sice přímo seznamka, ale jsou zde lidé zajímající se o reiki, duchovno apod.
http://become-raw.ning.com/

Už jsem se tam také registroval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 3:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Dzarmi.Takový jsou jen tři lidi.Dva ještě žijí.Jsem to já a chytrý policajt.Škoda že jsou to jen pohádkové bytosti.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 8:42 am    Předmět: Citovat

Jak už psala Šamanka, esoterik nebo esoterička nemusí být žádná výhra. Taky jsem si dřív myslel, že když najdu ženu se stejnými zájmy bude to mnohem lepší, ale není tomu tak.

Já v krátké době po sobě poznal dvě ženy, ta jedna byla ryze materiální a jakékoliv moje řeči o něčem, co jen vzdáleně připomínalo duchovno okamžitě bojkotovala. Např. jednou byla nemocná (lehce nachlazená) a říkala, že se bude léčit osmi paraleny denně, tak jsem se zhrozil takové vysoké dávky a říkal jsem, že na podobné problémy mi kdysi hodně pomohl rakytníkový sirup. Ani jsem to nedořekl a už se jí protáčely panenky a šla z této informace do vývrtky... Pak taky nechápala jak někdo může cvičit taichi nebo jógu (tyto dvě veci si navíc pletla a bylo jí to jedno, obojí je prý k ničemu).

Pak jsem poznal druhou, duchovně zaměřenou, místo zájmu o vztah, ale jezdila každý víkend na nějaký kurz. Přišlo mi to, že žije v nějakém pohádkovém světě skřítků, víl a elfů. Jednou jsem jí večer volal a chtěl s ní mluvit a řekla mi, že zrovna mluvila s andílky, jeden jí seděl na posteli a já jsem jí ho zahnal...

A dále, jak jsem poznal, tak i mezi lidmi, kteří se léta zajímají o duchovno a chodí na různé kurzy a semináře, znají knihu Čtyři dohody atd. je plno těch, kteří druhému lžou, mlží, vymýšlejí si důvody, které v jiných situacích vůbec nevadí a prostě neříkají věci na rovinu a pravdivě. Což je smutné. Člověk se řídí tím co mu druhý říká a pak je nakonec všechno jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 8:05 pm    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Ahoj Dzarmi.Takový jsou jen tři lidi.Dva ještě žijí.Jsem to já a chytrý policajt.Škoda že jsou to jen pohádkové bytosti.Jožka



Esoterik neesoterik,Jánošík a nebo Jožka,je mi to putna jak vypadá,kolik mu je a co za sport či četbu vyznává,hlavně někdo celistvější .....


Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 3:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Nic nečekat,nic nechtít...to je ta správná cesta.
Pak mohu v klidu za vse děkovat.Dokud neco ocekávám,pak srovnávám,hodnotím..ale s čím.Se snem,s iluzí,se svým přáním..Jožka.
PS:Držím palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 12:09 am    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Ahoj.Nic nečekat,nic nechtít...to je ta správná cesta.
Pak mohu v klidu za vse děkovat.Dokud neco ocekávám,pak srovnávám,hodnotím..ale s čím.Se snem,s iluzí,se svým přáním..Jožka.
PS:Držím palce


No, já nevím, jestli nic nečekat a nechtít je zrovna ve vztahu to pravé ořechové...................

Já od partnera něco chci, očekávám.................pokud bych nechtěla a neočekávala, mohla bych vlastně žít s kýmkoli, kdekoli, kdykoli...............

Možná se na to dívám špatně, ale dívám se na to tak zrovna teď a tady. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 10:09 am    Předmět: Citovat

No jo, Jožka to vzal hned od konce.... Very Happy

Lendulka napsal:
Já od partnera něco chci, očekávám.................pokud bych nechtěla a neočekávala, mohla bych vlastně žít s kýmkoli, kdekoli, kdykoli...............

Jasně, a kdybychom už byli takhle "zralí", tak kdybychom toho času žili bez partnera, nikoho nehledáme, protože bychom se cítíli naprosto "úplní" sami se sebou, nebo naopak mohli žít třeba v noře s tchořem. Smile

To si takhle Jožko taky mužu představit, že ženská žije s chlapem, který pije, jí i děti terorizuje, mydlí a nechává mřít hladem, a ona ho hladí po vláskách, zamilovaně mu kouká do očí, protože od něj přece nic nechce a nic neočekává. Rolling Eyes Smile

Takže je potřeba být taky nohama na zemi.


Ve vztazích je to stejné, jako ve všem, co nás potkává, tj. platí, že vždy přichází přesně to, co potřebuji ke svému "růstu", ať už se mi to líbí víc, nebo míň. Vše by nás tak mělo učit a "poučit" v dobrém rozlišování.
Čím víc "pohnu" sám se sebou, potom se stejným směrem upravuje vše, co se mně nějak týká, odpadá to, co odpadnout má, přichází to, co takto přijít může.

Takže to očekávání v podobě napření ke změně, by mělo být směřováno především k sobě sama.
To ostatní se od toho odvíjí už jaksi samosebou.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2009 11:45 pm    Předmět: x Citovat

Přesně tak, jestliže nevím co chci a plácám se v nemastném neslaném neočekávání, tak co mi má vesmír poslat? Tak je to s každým přáním, jak se píše v Alchimistovi: celý vesmír se spojí, aby pomohl plnit přání.
Ale co mi má splnit, v čem mi můžou všichni (třeba včetně pomocníků)
pomoct, když to sama nevím? Energie se místo koncentrace rozplizne
do ztracena.
Týká se to i partnerství. Jestliže nevím co vlastně chci, jen něco s čím nebudu sama, pak buď nepotkám nikoho nebo mi opravdu pošlou NĚCO a já se nebudu stačit divit.
Myslím si,že přát si není nic špatného,, pokud tím nechci nikomu ublížit.
Ať už se to týká jakékoliv oblasti.

Jarmilka na to jde moc dobře, ví co chce a co už ne. A to je základ.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
somka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.9. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 9:27 am    Předmět: Citovat

Opravdu musíme vždycky vědět, co chceme? Přemýšlím o tom, jestli je Vesmír tak hloupý, že se v nás nevyzná lépe, než my sami v sobě, nebo že by lépe než my sami nevěděl, co je pro nás nejlepší.

Mě se osvědčilo přáti si partnera, se kterým budeme spolu šťastní, budeme si mít rádi a vážit si vzájemně jeden druhého... Zanedlouho se v mém životě skutečně objevil, ale začátky vztahu v klíčcích a semínkách rozhodně nebyly tak sladké a růžové, jako se po letech začaly ukazovat první kvítky... a plody zrají...


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 10:30 am    Předmět: Citovat

somka napsal:
Opravdu musíme vždycky vědět, co chceme? Přemýšlím o tom, jestli je Vesmír tak hloupý, že se v nás nevyzná lépe, než my sami v sobě, nebo že by lépe než my sami nevěděl, co je pro nás nejlepší.


Každý máme možnost volby, určit si svůj směr a Vesmír je tu proto, aby nám v tom pomohl, ale první kroky musí přijít od nás.
Ano, nemusíme dělat vůbec nic a čekat co nám Vesmír nadělí, ale pak si nestěžujme.
Takže není hloupý, a to právě proto, že nám tu volbu umožňuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund