Fórum - Zobrazit téma - Kniha, která mě zaujala - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kniha, která mě zaujala
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kniha, která mě zaujala
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 2:59 am    Předmět: Citovat

Zájemnce o práci s energií, nebo ty, co se zajímají o otázky významu tetování (jeho působení na tělesné procesy) upozorňuji na velmi pozoruhodnou knihu Dr. Diethard Stelzl - Kosmické symboly (léčení kosmickými symboly). Vydala v roce 2010 MAITREA.
Nacházím v ní mnoho velmi zajímavých podnětů k přemýšlení a hledání nových cest léčivého působení.
Není to jednoduché čtení, ale stojí za to!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 6:33 pm    Předmět: Citovat

Přeji všem pěkný večer.
Za sebe mohu doporučit knihu Andělé v mých vlasech (možná už tu kniha byla zmiňovaná?) .
Autorkou je Lorna Byrne,žena, která od útlého věku komunikuje s anděly. Jako dítě byla kvůli tomu svou nejbližší rodinou považována takřka za dementní ...ukázku z knihy a video s autorkou je třeba zde:

http://www.mojiandele.cz/andele-v-mych-vlasech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 11:55 am    Předmět: Citovat

Ahoj vespolek Very Happy , jste tu samí moudří lidé, já si dovolím jenom pár písmenek. Kdyžtak to vemte jedním uchem sem a druhým ven.....
jako takový vánek- fuk ušima Smile

Nedávno jsem našel knížku Vilcacora léčí rakovinu. Popisuje účinky velice ceněné rostliny z peruánských pralesů na imunitní systém.
Ale za jakých podmínek mě to obohatilo, to ani reikista neuvěří!!!!! Jednak jsem k tomu přišel jak Popelka k lískovému oříšku- cvrnklo mě to přímo do rukou, jednak jsem zrovna četl mého oblíbeného pátera Ferdu a zrovínka stať o jeho nazírání na rakovinu a těžko uvěřitelné- ten pán, taky páter(polský) se jmenoval zrovna jako můj šéf!!!!!
Zmiňuje se v knize, jak se učil od amazonských indiánů, že u nich neexistují novotvary a nádory a když mají problém, naškrábou kůru z královny rostlin vilcacory, udělají odvar a jsou fit. Kůru si dopřávají i zvířata z pralesa.
Pro mě mimo jiné informace i zmínka, že stromy mají tendence ukládat léčivé látky spíš do kůry a keře do kořenů./ I tady přece známe dubovou kůru, vrbovou apod..../
A nedávno jsem někde vyčet, že nejvíc přírodního vápníku můžeme získat ze sedmikrásek a řepíku. No logik by podotknul- mohlo by na tom něco být, vždyť výskyt řepíku např. v Bílých Karpatech je na vápenitém podloží Idea
Už jsem zahlíd i podběl, tak kamarádíčkové, jdeme na věc..... Very Happy
Lepší jak sázet, představte si ten pech, jednou za život vyhrát a nedostat výhru.....ale nebojte, prý bude další hravá soutěžní- penzijka Very Happy Very Happy Very Happy ,to bude taky loterie Laughing
Mějte se skvěle, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 7:32 pm    Předmět: Citovat

Harmoniku, fakt mě mrzí, že nepřijedeš na ten srazík do Kněževse ! Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2011 5:12 am    Předmět: Citovat

Vilcacora (kůra, forma užívání: odvar)
Neodpustím si napsat pár vět o rostlině Vilcacora. Před několika měsíci mi byla zde na reikiwebíku doporučena tato rostlina na mé dutiny (cysty), že dokáže vypudit různé novotvary z těla.
Ač jsem byl orákulem zrazován, při první návštěvě zdravé výživy jsem neodolal a Vilcacoru si koupil. Byl to pro mě experiment a naděje.
Počítal jsem se vším, ale ne moc s tím, že po vypití moc nic neucítím. Většinou cítím okamžitý odraz ve změně vědomí ať sním téměř cokoli, od křížaly až po takové psychické šílenosti jako energetické drinky.
Druhý den na to jsem se ráno probudil s tím, že jsem měl jezdit s mamkou po pacientech a dívat se jak pracuje.
K tomu co se dělo dále, bych rád využil metaforu. Mozek je síť s určitou velikostí ok a informace jsou věci, které tato oka zachytávají.
Když jsem se ráno probudil, měl jsem pocit, že oka na síti se staly dvakrát tak velkými, takže všechny informace, které jsem slyšel jakoby "mnou propadávaly". Mamka na mě mluvila a jakobych její slova vůbec nebyl chopen zachytit.
Kvůli tomuto a ještě dalších méně výrazných, ale pro mě nepříjemných mentálních změnách (abych přesně popsal, musel bych najít v deníku to období) jsem tuto rostlinu opustil.
Fyzické účinky: průjem, dlouhá doba spánku
Makrobiotický obraz: podle mého silně JIN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2011 10:51 am    Předmět: x Citovat

Myslím si, že s léčivkami to není tak jednoduché jak se v reklamách píše.
Jednak nějaká rostlina kdesi pomůže a už se prodává jako zázračný
všelék na kde - co. Proč jsou pak lidi zklamaní, že to tak v každém případě není?

Další věc je - co zabírá v jedné části světa, nemusí nutně fungovat na druhé. Srovnávat lidi v Africe nebo jinde s lidma v Evropě je podle mě krapet zavádějící. Tělo přizpůsobené jiným životním podmínkám, jiný styl života, jiné problémy a jiné mentální založení dělají taky svoje.
My jsme si dobrovolně vytvořili složitý život plný stresu, bloků a jiných psychických a fyzických nečistot, takže i léčení často obnáší postupy přizpůsobené našemu naturelu a podmínkám.
Na to by se nemělo zapomínat. Převzít nějaké zkušenosti nebo léčebné postupy z nám odlišné kultury nemusí mít tytéž výsledky...
A i tady sami vidíte, že co člověk to originál, co funguje u jednoho
třeba vůbec nezabere u druhého.

šamanka
PS: když se podíváte do našich luhů a hájů máme tu spoustu dobrých bylinek a rostlinek podobných vlastností, jaké hledáme jinde. Jen to zní málo atraktivně...nojo.
PS II: Psychedelic - zajímalo by mě, jestli ses kromě rostlinek věnoval
i tématu, které tu kdosi k tématu naťuknul - zanesené dutiny = nepořádek v hlavě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 12:08 am    Předmět: Citovat

Hmm. Tak já jsem si dnes Vilcacoru po Harmonikově zmínce koupil a vyzkouším ji asi až tak za týden, tak jsem zvědav. Asi nejsem tak citlivý jako Psychedelic, ale jsem rád, že jsem trochu vnímavější a jinak bych třeba po prvním užití něčeho hned nevěděl, jestli se něco děje či ne. Mám úžasné zkušenosti s Lapachem, tak jsem si říkal, že když to je něco na první pohled podobnýho, že bych mohl zkusit to střídat s Vilcacorou. Kůra stromů se mi začíná zamlouvat, ať již uvedené nebo taková skořice Very Happy.

Mimochodem, ze začátku jsem byl z Lapacha unavený, po pár dnech už tohle odeznělo a teď se mi tohle ani po pauze nevrací.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 9:34 pm    Předmět: Citovat

Šamanka:
Ahoj Mílo,
děkuji za optání Smile Pokračuji dále.. Smile Jsem moc rád za odpovědi, které mi na můj dotaz byly předloženy. Nic jsem k tomu nenapsal, neboť jsem chtěl slyšet názory a rady VŠECH. Chtěl jsem ty názory na sebe nechat působit... vyzkoušel jsem od té doby extrakt bylin, které mi byly doporučeny jako čaj - v lékárně opravdu chváleno s odkazem na zdejšího svitavského doktora, který to doporučuje. Lék se nazývá Sinupo Forte. Vyzkoušel jsem i místní antibiotikum (volně prodejné) bioparox. Prošel jsem o tom spoustu diskusí na internetu. Léčba bioparoxem pro mě byla dost nepříjemná a měl jsem mnoho předsevzetí jak budu žít zdravěji (hlavně se vyhýbat kouři). Dlouho jsem bez kouře nezůstal (ale od té doby jsem kouření na delší dobu nepropadl - díky Bohu). Zkusil jsem také pár dní terapii Koloidním stříbrem a vincentkou. Měl jsem od té doby pár setkání s pacienty, kteří se mimo jiné léčili s podobnými problémy jako já (téměř stejné symptomy, rozložení bolesti v částech hlavy odpovídalo atd.). Všichni se léčili operativně. Nechal jsem si na toto téma udělat jednu terapii od Rosa (bylo mi následně řečeno, že ale nebyla cílená, takže nevím zda toto téma zasáhla či bylo jiné aktuálnější). Dělal jsem si na to téma své papírkové "mikrokostelace" Smile
Takže pokračuji dál, možná s částečnými zlepšeními, ale rozhodně ne vyléčením. Rozhodně ne.
Téma, které jste mi dali k řešení: "bordel v hlavě". Je krásné téma Smile Abych pravdu řekl, v patnácti jsem se rozhodl, že se budu snažit rozvíjet, budu si psát deník, začal jsem číst duchovní literaturu atd. Od té doby se snažím bordel z hlavy dostat. Takže mě nápad "dostat mentální bordel z hlavy" příliš nenakopl.
Ale zaujalo mě, jak jsi psala začít se ubírat nějakou cestou, vytyčit si nějaký cíl jako např. zabývat se čínskou medicínou, něčím složitějším. Jednu chvíli jsem měl nadšení do angličtiny, druhou chvíli do astrologie. Jsem rád, že jsem tyto věci načal. Nemám ale rozhodně pocit, že by měli něco společného s bordelem v hlavě (ani skutečnou hlubokou cestou do nitra, spíš mi to přijde jako takové hezké domky, které cestu lemují). Naopak. Když jsme se naplno věnoval angličtině, tedy začal chodit do kurzu, dělal úkoly atd., zbývalo mi velmi málo času na psaní deníku, na reiki apod. Na úkor toho tedy bylo méně spánku, méně reiki. Když jsem si poté začal dávat více reiki, zjistil jsem, že: se mi v těle nakupilo neuvěřitelné množství energetického bordelu a že práce a angličtina byly svým způsobem útěkem. Líbilo se mi ale: vnější uznání. Poklepávání na rameno u rodičů - konečně něco děláš, od sestry, od dědy, v zaměstnání - že se věnuji něčemu takto hodnotnému a zajímavému. Začal jsem si číst lehké anglické knihy, kde byl každý den vidět jako určitý pokrok v chápání nového.... ale vnitru jsem umíral.
Takže nyní jsem zase více s reiki, vyháním bordel hlavy pomocí světla, nikoli knih a .... snažím se žít bez větších výkyvů (o tom jsi myslím také mluvila? ). A to se zatím docela daří a jsem moc rád.
Dutiny se zatím nevyléčily. Ale jsou to třeba ty kroky, o kterých mluvíš v čerstvém vlákně, které jsi dnes založila. Třeba už není daleko ten krok poslední, který se bude zdát tím pravým a zázračným.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:11 pm    Předmět: x Citovat

Psychedelic: no jen jestli nejdeš cestou opačnou: pořád tam toho bordelu přidáváš a přidáváš, tělo huntuješ dalšími léky a "léčením" místo toho, abys mu konečně dal čas na vlastní iniciativu. Taky mi připadá, že do té hlavy místo úklidu pořád přidáváš další a další náklady. Místo abys už tyhle činnosti stopnul a probral to, co už tam je a něco s tím konečně udělal. Myslím tím skutečně si posvítil na svoje nitro zevnitř. Všechno, co tu popisuješ je taková úprava zvenčí dovnitř, ale nikoliv zevnitř ven. Utřídit si to, co sis tam nashromáždil, staré vyhodit, vymazat rozpustit nebo vyměnit za nový program. Připadá mi, že se točíš už dlouho pořád v jednom kole, ve kterém ti sekunduje orákulum. A co řekne je svaté, vůbec nedáš na svoje pocity a intuici.

Já vím, že to není žádná sranda podívat se dovnitř a otevřít svoje bolístky, ale ta očista stojí zato. Může to trvat roky a pořád je co dělat, ale zvenčí pomocí nejlepších a nejulítnutějších bylinek to těžko uděláš.
Tyhle věci člověka stále dobíhají, situace se opakují. Je to jako když se
spokojeně mažeš kortikoidy a libuješ si, jak to hezky zabírá a ten exém mizí. Jenže ono to jen není vidět a člověk potřebuje další a další, aby potlačil ty nepříjemné pocity, které se derou na povrch.

Víš ty slupky můžou být opravdu různé, třeba i to, že nebudeš dělat chvíli vůbec nic dalšího....
Moc bych ti přála, abys našel a poslouchal tvůj vlastní vnitřní hlas, který nejlíp ví, co je pro tebe v tuhle chvíli nejlepší, místo všech těch náhražek
a zkoušení co kdo všechno v diskuzích doporučuje.
Až jednou chytíš konec tohohle klubka budeš koukat, jak se všechno začne pomaloučku rozmotávat a jak dobře tě tvoje intuice povede.
I když to člověk někdy na první pohled neprokoukne...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:20 pm    Předmět: Citovat

Šamanka i Kamo zde krásně píší o bylinách. O tom, jak to není tak jednoznačné apod.
Je na to téma jedna kniha, kde jsou popsány jednotlivé byliny z energetického hlediska. Je to hledisko makrobiotické. Mimo popisu jednotlivých bylin tam je i pěkně popsáno, že: byliny jsou velmi silné rostliny a je třeba s nimi tak zacházet, ne je pít denně. Že kombince bylin o to větší síla (filozofie makrobiotiky je spíše o jemnosti, tedy před touto silou spíše varuje). Doporučení užívat spíše divoké rostliny jako pampeliška, lopuch atd. Než mimořádnosti jako např. třezalka (můj experiment s ní před rokem mě opět představil třezalku jako opravdu mimořádně silnou bylinu a vždy když vidím ty směsi bylin (na nervy, na spaní, na čištění krve atd.) kde je třezalka mezi dalšími sedmi bylinami (věřím, že také budou mít svůj ne zcela zanedbatelný účinek), tak mi to přijde takové jako: bylinář četl, že tohle je dobré na spaní, tak tam dám všechny tady ty byliny: meduňka, kozlík, třezalka, mateřídouška atd. .... přijde mi, že bylinář buďto byliny sám nikdy nevyzkoušel a je pouhým kompilátorem, nebo není dostatečně senzitivní. Výhodou budiž pravděpodobný úspěch. Deset bylin na spaní člověka asi opravdu srazí. A kdo chce kam, pomožme mu tam. A kdo chce byliny na míru, nechť si přijde osobně za bylinářem.
Abych se vrátil ke knize. Kniha je tedy spíše o prevenci, o doporučení rostlin k běžnějšímu užívání a spíše varováním před bylinami, které jsou velice silné.
Každý si poté může udělat obrázek, zda je bude i přesto užívat. Snad bude alespoň opatrnější a dá si jednu či dvě , nikoli balení "sedm v jednom" (a když ano, bude alespoň vědět co dělá).

http://knihy.abz.cz/prodej/lecive-byliny-uplne-jinak-bezpecneji-nez-dosud

Léčivé byliny úplně jinak - bezpečnějši než dosud - Jarmila Průchová
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:25 pm    Předmět: Citovat

Šamanka:
Děkuji za to, co jsi mi napsala, nechám to na sebe opět působit.
Jen zatím mám pocit, že dělám to všechno o čem píšeš.
Dám tomu ale čas a uvidím.
Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:27 pm    Předmět: x Citovat

Jejda ty jsi právě tady?
No jestli známá fanatická makrobiotička nepíše o bylinkách spíš z pohledu svého extrémně makrobiotického než bylinkářského?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:41 pm    Předmět: Citovat

Šamanka:
Tak jasně, píše z pohledu extrémně makrobiotického o bylinách. Některé vyzdvihuje, před jinými varuje.
Myslím, že právě toto je to zajímavé. Že bylinkáři většinou vidí pouze účinné látky, Průchová ukazuje i pohled z hlediska energie jin a jang.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 10:09 am    Předmět: Citovat

Zdarec, Psycheděliču, Kwisáčku a spol., předem upozorňuju, že tu neordinuju. Eště by to po mně mohl nějakej "Kaňousek" Laughing zdanit.

Zkrátka mě zaujala ta publikace Vilcacora léčí rakovinu- a v ní zmínky o velice zajímavých věcech. Zmiňují se, že Vilcacora opravdu může být krátkodobě projímavá- v pralese to neva, ale co řídký případ s hustým běháním v pražské zácpě?/ to je zas slovní kombinace/ Idea Shocked Smile
Možná, že to je nejhlavnější způsob léčby, očistit střeva. Ano, vidličkou a nožem si kopeme svůj hrob, jak kdysi poznamenal klasik. Surprised
A taky jeden alkaloid, který obsahuje a to je životabudič organismu. Asiaté mají podobně žen-šen, afričané mandragoru, amazoňané vilcacoru....co máme my? Kámo tu správně poznamenal i vliv placeba- vzpomínám si na dětství, jak babička měla lahvičku s kořenem všedobru zalitou slivovicí. To bylo na všechny břišní potíže spolu s alpou na kostce cukru. Když jsem z rodinného vyprávění zjistil, že takto léčila i strýce Very Happy a jenom dolévala pálenku, snad nejléčivější byla ta skvělá babička opečovávající a plná porozumění a láskypéče.
V knížce se zmiňují i o kombinaci bylin, pak to zvyšuje účinek.
No ještě tolik, že vilcacora a podobné rostliny opravdu léčí rakovinu, AIDS apod., s čím si doteď onko neví rady. Zkrátka má tu schopnost a moc nakopnout imunitní systém a organismus, dá rozpomenout buňkám, jak se mají množit a dělit podle dřívějších matric a vzorů DNA.

Ale neméně pozoruhodné jsou zmínky o tom, jak krále koupali potomci Inků v zlatonosném blátě, pak se sprchoval pod vodopádem- prý neznali hodnotu zlata jako kovu jak to známe my nyní, ale kupodivu znali terapeutické účinky zlata, nezávisle třeba od zlatých jehliček akupunktury z druhých končin světa. A to tato amazonská civilizace indiánů prý neznala např. písmo.
Krom vilcacory jako univerzálního prostředku - všeléku- nosili extrakt- protijed po kousnutí hadem. Ten taky zabíral na kdeco.
A posledí zmínka- jak i amazonští náčelníci si zdobí hlavu chocholy, pery, čelenkami.....prý jsou to jakési "antény" pro spojení s kosmickým vědomím.....vzpomeňme biskupy a jejich pokrývky hlavy atd.....

Ahoj všichni, Eviku nejásej, že se někdy neobjevím, možná mi to někdy někde vyjde- a to bys mohla i litovat Shocked Very Happy

Zdarec, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 11:20 am    Předmět: Citovat

Ahoj, ještě jedna zajímavost z knihy o vilcacoře a amazonských indiánech. Pak slibuju, že opravdu už dám pokoj. Aspoň chviličku Rolling Eyes

Ještě je tam kapitolka- "Indiánští šamani uhasili velký požár". Toto se prý opravdu stalo. Bez vrtulníků, pěny i azbestových kombinéz.

---od začátku roku 1988 zuřily na severu Brazílie obrovské lesní požáry. Koncem března byla v ohni už oblast rovnající se ploše Belgie.
Trpělivost místních indiánů byla vyčerpána v momentě, kdy byly ohroženy jejich lovecké terény.---rozhodli se nečekat na zázrak a sáhli po svých vlastních znalostech, odkazovaných z pokolení na pokolení.

30. března se sjeli do rezervace Yanomami vůdcové kmenů, aby uskutečnili rituál deště. Indiáni se přivedli do transu, začali se modlit,zpívat a tancovat. Druhého dne dopoledne začal ohromný liják, pršelo 4 hodiny. Takový liják nepamatovali ani nejstarší indiáni!!! Dlouhotrvající požár byl uhašen během jediného dne.-------

a pak to bylo okomentováno, že to není žádná náhoda. Ví se prý, že indiáni v průběhu extatických tanců vytvářejí vlnění o délce velmi se blížící k tzv. vlnám Schumanna..
Vlny Schumanna jsou odpovědné za utváření atmosférických front a mají bezprostřední vliv na to, jestli prší nebo je sucho. Na toto téma byla později vydána řada publikací.

Víte někdo, třebas technici- něco o vlnách Schumanna? Pisnite! Konec plkání-reikiwebisti MAKAT !!!!! Shocked Very Happy Very Happy Very Happy
I když je toho na Netu mnoho /no právě kolikrát i nepřehledno/ a leccos se dá vyhledat, prosím, kdo něco ví, ať neználkovi Harmonoušovi napoví!!!! Dík!!!!

Čaute, Marek. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 4 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund