Fórum - Zobrazit téma - Kniha, která mě zaujala - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kniha, která mě zaujala
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kniha, která mě zaujala
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 7:12 pm    Předmět: x Citovat

Tak hele harmoniku, nic nebude! Už tak je počasí rozvrtané a ještě do něho budeš rýpat ty!!! Laughing Laughing Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 11:08 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Tak hele harmoniku, nic nebude! Už tak je počasí rozvrtané a ještě do něho budeš rýpat ty!!! Laughing Laughing Laughing

šamanka



Bych musel být kajsik od Řípa
bych byl ten, kdo rýpá
a že su od Beskyda
pátrat sám mně než nezbyda.

Sem myslel, že si Šamanka
a né šama- Anka Laughing
vod Špilasa
tak se chytám znovu lasa Razz
nebo budu bádat Exclamation Exclamation plně Idea Idea
a octnu se až v Shocked Shocked Brně Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Tak navaž přece
na ty indiánský "stréce" Laughing
šamany
a vysol tu tvé umění Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 9:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

byla mi doporučena kniha Kybalion. Četl jste jí někdo? Rozšířila vám obzory?

Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 1:08 pm    Předmět: Kniha která mš zaujala Citovat

NAMASTÉ
V Knize Zasvěcení je ,co bych nedovedl popsat,tak jen stručný výpis,pro mnohé z nás poučný


Během zasvěcení je přivedena do těla zasvěcovaného vyšší frekvence než odpovídá stupni jeho vědomí, čímž se jeho vědomí dostává na tento vyšší stupeň. Jen člověka připravovaného přísným školením je možno beze škody zasvětit tímto způsobem. Jen on je schopen ovládat své tělo za pomoci svého intelektu, chápání a síly vůle. Člověk se může přizpůsobit jiným vibracím o jeden stupeň výše, což znamená, že běžný člověk může zažít blaženost páté dimenze. Každá vyšší vibrace vzbuzuje pocit štěstí. Totéž štěstí zvýšeného nervového napětí hledá každý člověk, který pije alkohol nebo bere jiné látky. Zpětná reakce ho však vrhá zpět hlouběji než předtím.

Obřad zasvěcení pomohl jedinci probudit jeho vědomí a zvýšit jemné frekvence energie mysli. Zasvěcením dojde k rozšíření vědomí, aby se mohli dostat ke skrytému vědění, historii minulých civilizací, instrukce k rozvinutí mysli, zvýšení spirituality, informovat o jiných světech a jiných formách života ve vesmíru. Kněží prošli zážitkem smrti jako zážitkem přechodu z jednoho světa do druhého, tedy nesmrtelnosti. Pro porozumění a učení věřit jiným světům a důvěřovat jim. Lidé po tomto zážitku se více starají o druhé a životní prostředí. Tuto jinou úroveň vědomí můžeme vnímat šestým smyslem. Je důležité vnímat jemnohmotný svět.

Nebe a Země jsou jedním. Člověk musí ze 3D proniknout 4D temnotou, aby mohl vnímat moudrost 5D. Abychom se dostali k atlantským zákonům, musíme zvýšit vědomí. Je důležité vnímat své myšlenky a zvýšit lásku a soucit k ostatním. Abychom otevřeli Síň Záznamů v pyramidě v Egyptě, musíme jednat v takové čistotě, jako ti, kteří uzavřeli toto vědění – to je klíčem získávání vyššího vědění.

Poznatky z knihy Zasvěcení od Elisabeth Haich
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2011 1:14 am    Předmět: Citovat

Velmi mě zaujala kniha Bytí a vibrace Josepha Raela a M. E. Marlow (PRAGMA 2008) - zvláště ty části knihy, kde se pojednává o významu slov, jednotlivých hlásek ve slovech; šamanské techniky zpěvu a zaříkávání. Pozoruhodné informace pro každého, kdo se zabývá mantra jógou a shabda jógou (jóga hlasu). Domnívám se, že na toto téma nejsem žádný nováček, proto každá kniha přinášející významné rozšíření informací a podněty pro nová cvičení, je velmi vítaným pomocníkem. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Doreikis
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 25.5. 2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 8:03 pm    Předmět: Reiki a psychoterapie Citovat

Zaujala mě kniha Irvina D. Yaloma Láska a její kat: deset povídek, které odhalují touhy a motivace lidské duše.
Yalom v ní vypráví příběhy pacientů, kteří se obrátili o pomoc k psychoterapii a kteří se v průběhu léčení potýkali s různými existenciálními pravdami a z nich pramenící bolesti či úzkosti. Ukazuje také, že těmto pravdám je možné čelit a že se jejich moc dá využít ve prospěch osobních proměn a osobního růstu. Vedlo mě to k zamyšlení o vztahu psychoterapie a Reiki, zajímá-li vás to více, podívejte se na
http://www.doreikis.cz/view.php?nazevclanku=&cisloclanku=2011070001
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 9:20 pm    Předmět: Re: Reiki a psychoterapie Citovat

Doreikis napsal:
Vedlo mě to k zamyšlení o vztahu psychoterapie a Reiki, zajímá-li vás to více, podívejte se na
http://www.doreikis.cz/view.php?nazevclanku=&cisloclanku=2011070001

Moc pěkné zamyšlení. Také by mě nikdy nenapadlo psychoterapii a Reiki nějak od sebe oddělovat. Jedno posiluje druhé. A spolu dohromady určitě mají velkou sílu. Po knize se určitě podívám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 11:16 am    Předmět: Citovat

Pokud vás zaujala kniha Steva Harveye "Jednejte jako Dáma a myslete jako muž", určitě si také rádi přečtete další titul tohoto autora:
"Jak si najít a udržet muže a zůstat Dámou" (PRÁH 2011)
Početl jsem si, bavil se i poučil. Doporučuji!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 11:25 am    Předmět: Citovat

Některé autory holt objevuji teprve až po jejich smrti. Hluboce se skláním před moudrostí MUDr. Miroslava Plzáka, CSc - nyní čerstvě po přečtení knížky "Srdce zmámené láskou" z roku 2002 (nakladatelství MOTTO).
"Milenectví je sice jedinečný a neopakovatelný příběh, ale vždy riskantní.
Vývoj lásky nemůžeme předvídat. Zamiluji-li se, nikdy nevím, jak to dopadne. A jakmile se pokusím lásku ovlivnit tak, aby co nejdéle přetrvávala, začnu se jevit jako závislý partner, což lásku druhého oslabí..."
- K´ž jsem si to byl přečetl a uvědomil v době, kdy knížka u nás vyšla! Holt jsem na to musel přijít sám pěkně pokusem a omylem. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 12:17 pm    Předmět: Citovat

Karle,

p. Plzák míní slovem milenectví
vztah, který není vztahem manželským
nebo vztah lidí v manželství, kteří
žijí paralelní vztah?

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 6:40 pm    Předmět: Citovat

Míšo, pan doktor Plzák o tom v předmluvě říká: "To my se dnes vrháme do zvláštního předmanželského adrenalinového vztahu zvaného milenectví. Je to nebezpečné párové klání, přinášející nám nevšední, zcela ojedinělé zážitky. Mimo nevšedních zážitků nás ale milenecká láska uzavírá do zlaté klece nebezpečného duševního stavu, vyjádřeného výrazem 'zmámení'.".... "Jako lékař a manželský poradce vysvětluji v tomto útlém spisku, co hrozí, ponecháme-li lásku dovádět jako štěně utržené od řetězu." ....
Myslím, že to vysvětluje podstatu toho, nač ses ptala. Surprised)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 6:47 pm    Předmět: Citovat

Dovoluji si odcitovat ještě jednu pasáž z knížečky:
"Otázkou vpravdě tíživou je, jak rozpoznat, že druhý se mnou nehraje fér. ... Zeptáte-li se 'Myslíš to se mnou doopravdy?', odpoví 'Ano' vy mu uvěříte a uvíznete v klasicky neřešitelném mileneckém sváru, protože toto jeho 'Ano' vám drahý nemůže dokázat, ale ani vy mu ho nedokážete vyvrátit."
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 10:29 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy kdysi jsem pana Plzáka četla. Náramně jsem mu rozuměla,
když jsem se zrovna neocitala v mileneckém vztahu... Very Happy Jo jo, kolik
dětí se pak narodí z lásky a kolik jako mimoprodukt mileneckého vztahu a kolik dětí se narodí z logiky... Ale těm chemickým hrátkám milenectví propadají od 15 do 90 let fšichni člověci. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 7:01 am    Předmět: Re:Fše(t)ci,Ves - "Mir" Citovat

okenko napsal:
Very Happy Very Happy kdysi jsem pana Plzáka četla. Náramně ... Very Happy Jo jo, kolik
dětí z logiky... Ale těm chemickým hrátkám propadají od 15 do 90 let fšichni člověci. Very Happy


Razz Jj,...ale úplne... "f/(v)-še(t)ci",...celý Ves - "Mir"...
...dokonca aj ľudia!

Laughing moi Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 8:28 pm    Předmět: Citovat

Velmi pozoruhodná kniha na téma, které bývá tak trochu opomíjené:
CESTA PRAVÉHO MUŽE Davida Deida s následujícími podtituly.
Duchovní průvodce pro muže
aneb Jak si poradit s výzvami, které před muže staví ženy
Prácde a sexuální touha

Hodně podnětů k zamyšlení a konfrontacím s vlastní životní zkušeností. Vydala Synergie - vzadu v knize odkazy na semináře pro muže (je třeba jisté opatrnosti - doporučuji zeptat se na zkušenost někoho, kdo se již seminářů zúčastnil).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 5 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund