Fórum - Zobrazit téma - Jak neskočit na špek - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jak neskočit na špek
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jak neskočit na špek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 8:24 pm    Předmět: to je tedy nářez... Citovat



....a k tomu "...úsměv tvůj..." Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

...náš..... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dhanyavad
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.5. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 9:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Samanko,
priznam se, ze jsem cetla jen par odpovedi....cele ne, nevim, jestli se tedy nebudu opakovat s nekym...

Ja sama, pokud se me stava, ze mam pocit "rady, ktera nezapada" si pozdeji uvedomim, ze jsem vlastne vubec nechtela radu, ani o ni nezadala...potrebovala jsem porozumeni, pocit, ze me nekdo posloucha, vnima - v drtive vetsine pripadu.

Samozrejme, pokud mi nekdo poradil, nechala jsem se vtahnout do "reseni" - ale nebylo to ono...bud mi ten clovek radil neco, co uz jsem zkusila a nefungovalo, nebo jsem tomu neporozumela...
Zkus se podivat, jestli tvi blizici nepotrebuji spise pozornost, jestli nepotrebuji "jen" posluchace k tomu, aby si na sve reseni prisli sami - a delat posluchace je tezsi nez radce, alespon si myslim....

Mozna umeni poradit spociva spise v tom, umet dovest cloveka k tomu, aby si radu nasel sam, nez mu dat na zaklade sveho badani..
Zkus rict nazor, a nez pujdes zase dohledavat, zeptej se, jeslti o to ten clovek stoji - dost casto rekne hmmmm, treba anebo rovnou odmitne - to znamena, ze je mu to vlastne fuk Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 3:44 pm    Předmět: Citovat

Skočit někomu na špek.Dotkne se mne,že mne někdo nepochopil.Poradím a oni mne za to vynadaj...bavíme se o sobě.Ale kde je ten druhý.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 11:19 am    Předmět: Citovat

Dhanyavad napsal:

Mozna umeni poradit spociva spise v tom, umet dovest cloveka k tomu, aby si radu nasel sam, nez mu dat na zaklade sveho badani..
Zkus rict nazor, a nez pujdes zase dohledavat, zeptej se, jeslti o to ten clovek stoji - dost casto rekne hmmmm, treba anebo rovnou odmitne - to znamena, ze je mu to vlastne fuk Smile


Jop, zaznělo slovo boží. Ale řeknu ti dá to práci tam toho člověka dovést, přesvědčit ho, že je to o něm, ne o radě odborníka. Sama s tím těžko pracuju, i když vím, že to je ta nejlepší cesta. Vím toho tolik, lidi ode mě chtěj hotové rady (pracujete přeci v PORADNĚ), ale aby přemýšlení spolu se mnou, nee to přeci né, kdyby to věděli tak za mnou nejdou.

Často říkám, tohle vidím jako dobré, zkuste a uvidíte, kdyby jste měli pocit, že během toho zkoušení něco chcete udělat jinak, tak to udělejte, upravte si moji radu, pokud uvidíte, že vám pomáhá jinak. Pár spolupracování se mi nepovedlo díky přesně tomuto, radit bez ohledu na to, jestli je do toho člověk vtažen taky. Včera mi jedna maminka děkovala, že jim ten někdo třetí (jako já) pomohl dát s dcerou dohromady to co doma řeší...jenže tam už na začátku byl itenzivní společný zájem, domluvit se, najít to řešení a já jim v tom jen trochu pomohla. Bohužel to tak není vždy.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund