Fórum - Zobrazit téma - Jak se reiki věnovat více? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jak se reiki věnovat více?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jak se reiki věnovat více?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Berenika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 8:06 am    Předmět: Jak se reiki věnovat více? Citovat

Dobrý den. Mám už mnoho let reiki II. a mnoho pěkných zážitků s ní, i výsledků. V poslední době ale cítím, že bych chtěla "víc", chtěla bych reiki sdílet více s ostatními a pozvat ji dál do svého života, možná se jí věnovat i více profesně. Jenže nevím, jak na to. Pracovala jsem zatím hlavně sama se sebou...

Snažím se důvěřovat, že všechno má svůj čas a tak jsem zapracovala na tom, aby reiki - nejen jako energie, ale i jako žitá Láska... byla každodenní součástí mého života.

Co ale dál? Mám si dát nějaký inzerát, že nabízím takové služby, nebo spíš počkat, že se nějak objeví ti správní lidé, kterým pomůže to, co nabízím?

Poslední dobou mě láká také reconnection a někteří říkají, že když se pracuje s reconnection, tak už reiki není třeba, ale já to tak necítím.


Jaké jsou vaše zkušenosti?

Myslíte si, že usui reiki má stále své místo, i když je už k dispozici tolik dalších energií?

Děkuji, Berenika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 8:53 pm    Předmět: Re: Jak se reiki věnovat více? Citovat

Berenika napsal:
Jaké jsou vaše zkušenosti?

Myslíte si, že usui reiki má stále své místo, i když je už k dispozici tolik dalších energií?

Děkuji, Berenika


Ahoj Bereniko,

na tohle téma bylo popsáno již mnoho a mnoho reikiwebíkovských stran. A mnohdy si zastánci toho či onoho názoru vjeli i do vlasů Mad . Takže možná že postačí zalistovat v historii, když se tady do toho nikomu asi moc nechce, a přiklonit se na tu či onu stranu.

Pokud mohu mluvit sám za sebe, tak rozhodně, Usuiho reiki má svoje nezastupitelné místo. Ale podle mě toto téma celkově překrásně vystihnul fyk Smile. Myslím, že velká diskuse, kam hodně přispíval, tady byla někdy vloni, název vlákna si už nepamatuji. Ale byly i jiné.

Pokud jde o provozování léčení s reiki jako živnost, tak s tím zkušenosti nemám.

Hodně štěstí na Tvojí cestě

Mirek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Berenika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 6:36 am    Předmět: Citovat

Děkuji, Sunnyi. Můj dotaz byl směřovaný vlastně i tak, jestli má nějaký smysl chodit třeba dál na reiki3, když reiki člověka sice baví a žije s ní, ale nemá dost zkušeností s ostatními. Potom tož otázka, jak takové zkušenosti získat. Moc bych si přála jednou reiki učit prostřednictvím seminářů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 7:18 am    Předmět: Citovat

Zdravím!

A na co tak nutně potřebuješ zkušenosti s ostatními? Jdi svojí cestou. Myslím, že o tom 3.stupeň reiki není. Dle mého názoru záleží hlavně na tom co chceš ty, co cítíš nebo co Ti reiki přináší. Jestli potřebuješ sdílet zkušenosti s reiki ostatními, pak si najdi nějakou praktikující skupinu a uvidíš. K tomu 3. stupeň napotřebuješ. Pokud pocítíš touhu jít na další stupně pak ji následuj. Pokud sama nevíš tak počkej. Až přijde čas, tak jasno mít budeš.

HonzaD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 8:49 am    Předmět: Citovat

HonzaD napsal:
...si najdi nějakou praktikující skupinu a uvidíš.
HonzaD


Anebo takovou skupinu založ Smile .

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 6:56 pm    Předmět: Citovat

Opravdu je nejlepší, když člověk najde lidi, kteří jdou stejnou cestou, jako jdeš Ty sama. Jenom když si přečteš aktuální fóra, najdeš tam inspiraci pro to, co dál. S ohledem na jedinečnost každého z nás se osvědčilo zúčastnit se aktivně déletrvající skupinové práce. Ve skupině najdeš zcela jistě lidi, se kterými můžeš sdílet nové zkušenosti a hlavně, nalezneš významnou podporu od ostatních pro kroky, které se rozhodneš udělat.
Je nesmírně vzrušující a hodně poučné sledovat, jak se lidé postupně krok za krokem mění a doslova rozkvétají. Říká se, že kdo hledá, najde a kdo klepe na dveře, tomu bude otevřeno. Tak to udělej - přeju Ti dobrou zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

Mohu potvrdit Damaova slova.
Od té doby, co jsem našla spřízněné kamarády, kolegy a také velmi dobré průvodcovství na kvalitním reiki semináři, má cesta dostala pro mě radostný tvar.
Našla jsem uplatnění jak mé osobní - malování,a také se mi otevřeli možnosti k využití reiki nejen pro mne samou.

Jarmila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Berenika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 5:50 pm    Předmět: Citovat

Vam se to lehko rekne, ale v realite je to mozna hure zrealizovatelne. Nejsem si vedoma zadne skupinky praktikujicich reikistu v okoli a ani zatim tech, kteri by stali o to, aby neco takoveho vytvorili. Mozna, ze kdyby to opravdu mela byt moje cesta, ty dvere uz by se davno otevrely... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 8:39 pm    Předmět: Citovat

Berenika napsal:
Mozna, ze kdyby to opravdu mela byt moje cesta, ty dvere uz by se davno otevrely...


Spíš jde o to, ujasnit si v sobě, co doopravdy chceš.
Jakmile se tak stane, tak začneš dělat vše proto, aby jsi to realizovala.
Podstatné je tedy Tvoje rozhodnutí a čin, až to skuteně dává věci do pohybu. "Moc si přát" nestačí. Smile

Pátrala jsi už po nějakých Reiki aktivitách ve svém okolí?
Určitě by pomohlo, zmínit se z jakého regionu jsi, potom by Ti tady třeba někdo poradil přímo.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Berenika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 9:29 pm    Předmět: Citovat

Rožnov pod Radhoštěm, Tooro... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 10:28 pm    Předmět: Citovat

Krásný kraj, Bereniko... Wink Smile

Tak třeba se někdo poblíž přihlásí... Laughing
Držím palce!


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Berenika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 3:33 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, Tooro.

Dnes jsem se zamyslela, co by se stalo, kdyby se opravdu objevil někdo, kdo by měl zájem o reiki a zjistila jsem, že nejsem připravená. Neměla bych ho ani kam vzít, ani jak zajistit, aby se cítil pohodlně.

Mám na reiki lehátko, ale už k němu nemám židličku, abych si u toho reikování mohla pohodlně sednout. A také nemám žádné deky, aby se ti, co přijdou, měli čím přikrýt a nebyla jim zima. Co nejdříve koupím aspoň dvě a nějaký malý polštářek. Možná, že tohle je ten nejsprávnější další krok... Smile

Sice zatím nevím o žádném reiki kroužku, ale minulý týden tu začali zpívat Om healing...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 12:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Bereniko,
v Rožnově jsem celkem dlouho žil a tak si myslím, že znám jeho "intelektuální potenciál" - nebo jak to nazvat Smile. Proto jsem přesvědčen, že co se reiki týče tam určitě nejsi sama, jen o sobě asi navzájem moc nevíte.
Určitě najdeš způsob jak si najít spřízněné duše, anebo jak píše sunnyi - pokud tam žádná skupinka není, tak si ji založ. Třeba je tam více takových lidí, kteří na něco podobného čekají.

Já osobně bych to zkusil přes městskou knihovnu Wink

Držím palce.
Kámo
Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Berenika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.10. 2010
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 1:44 pm    Předmět: Citovat

Kamo: Přes městskou knihovnu? Jak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 2:33 pm    Předmět: Citovat

Třeba bych se v knihovně, kde i podle jejich akcí předpokládám zvýšený výskyt potenciálních zájemců, zeptal, jestli by se mohlo na nástěnkové ploše vyvěsit malé oznámení, anebo bych si normálně dal inzerát do místní drbny, v čajovně, rozhodil sítě mezi známými...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund