Fórum - Zobrazit téma - Moje poznání - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Moje poznání
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Moje poznání
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 10:31 am    Předmět: Citovat

Ahoj anaji.Možná je potřeba mluvit a pak konat.Nevím.Ale reaguji na tvůj požadavek.Myslíš regresivní terapii.Těžko,aspon pro mne se o tom píše.Je to mezi mnou a druhou,mně důvěřující osobou.Nemám moc potřebu o tom mluvit.Duchovní tajemství.Ale mne třeba pomáhá,když se něčeho bojím,nevím co s tím atd. tak se uklidím do kouta a snažím se pozorovat pocity,které to u mne vyvolává a snažím se najít ten prvotní pocit,kdy jsem to cítil poprvé.Třeba v minulosti.Proč se bojíš těch snů.Nebo spíše si nevěříš,že když to řekneš,a ono se to nestane,tak budeš nevěrohodný,a nebo...doplni si sám.Na to musíš přijít sám,v čem to je.Já vše vždy beru,že to tak má být a mně se to děje z nějakého,ale vždy dobrého důvodu.Má to tak být,ač to nemusím chápat.Když to odmítnu,tak vlastně nemůžu ani přijmout poznání,které s tím mnělo přijít.Odmítnutí znamená vytvořit si kolem sebe hradbu pře ni ke mně nic nemůže.Přijetí a očekávání hradby boří.Je pravda,že se málo píše o našich možnostech při léčení,co jsme se naučili.Možná nastal čas to předávat dál.Člověk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ANAJ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 8.5. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 8:56 am    Předmět: Citovat

Já děkuji,že někdo má stejný názor jako já,je dobré vědět i od ostatních jaké mají oni praxe v 3st.,ty sny jsou moc živé a pak když je řeknu tak mám strach že to tím přivolám,jsou to sny hlavně o nemoci a nebespečí atd.Bojím se snů od té doby co se vypnil neg.sen,ale učím se stím žít,jistý člověk řekl"je to dar a já ho musí přijmout"

Naposledy upravil ANAJ dne po leden 18, 2010 6:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 2:16 pm    Předmět: Citovat

Jé, tak to Ti musím napsat, jakou jsem kdysi udělal koninu, abys věděla, co určitě nedělat. Když jsem na tom kdysi byl tak, jako Ty - myslím s těmi karmickými sny, byl jsem zrovna na Silvovce, takže když jsme dělali nějaké to programování mysli, tak jsem si naprogramoval, že si tyhle sny nechci pamatovat. Fungovalo to, ale na všehny sny a trvalo to pak 9 let, než se vše vrátlo zpět (ovšem ne samo - musel jsem hodně prosit a "klepat", než mi bylo znovu otevřeno).
Přišel jsem na to, že nejde o to, co se v těch snech děje - tedy, kam jsem lezl, co udělali ti, co ve filmu byli se mnou - že je třeba si všímat tématu těch snů. Pak se většina "karmických" snů proměnila na vzpomínky z porodu....
Tak si hlavně ty sny nezekazuj a především je důležité nevytvářet myslí kolem takových snů žádné další scénáře. Třetí symbol (HŠZŠN) před spaním Ti může pomoci to rozklíčovat.
Přeju Ti krásné sny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aika
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 10:40 pm    Předmět: Regrese - sny Citovat

ahojky Anaji Smile
souhlasím s Člověkem Smile Jen mám pocit, že by možná bylo dobré si tuhle metodu vyzkoušet s někým zkušeným - koho znáš a jehož práce ti sedne. Já už jsem se naučila od Evy Hruškové metodu, která mi velice sedne, a tou je vypisování.
Napíšu si velkými písmeny nadpis - např. NEPŘIJÍMÁM LÁSKU. Naladím se na ten pocit a pak už si jen dovolím přijímat. Píšu všechno, co mi napadne a je toho dost. Smile někdy se zarazím, protože cítím "bariéru" a to si pak řeknu: chci to vědět, ať to stojí co to stojí.... zajímavé ale je, že to přijde krásným způsobem - žádné drama. Pak se znovu ladím na tuto situaci, objasním si ji a cítím, jak se rozpouští.
Záleží na tom, jak moc jsi ty - nebo kdokoliv, ochoten přijmout informace o sobě... Ono totiž mám pocit, že jsme uváděni v omyl předsudkem - že je v nás něco špatně nebo špatného. Já osobně zastávám názor, že jsme převzali jakési programy chování a s nimi se učili, většinou nefunkčně, žít... a to je to, co nás - v určitém stádiu vývoje - zkrátka upozorní, že chce pořešit a počistit....
mně tahle metodka skvěle funguje. Nemám univerzální jednoduchý návod - já jsem se učila tím, že jsem se nechala vést - a teprve pak jsem zkoušela sama.... občas v tom člověk totiž sám uvízne - specielně na začátku... Smile stačí? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund