Fórum - Zobrazit téma - byt, zahrada, feng-shui - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - byt, zahrada, feng-shui
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

byt, zahrada, feng-shui
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 1:39 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:

Nic není levné, 100 tisíc bych si troufl říci nestačí ani na pozemek. Nevěděl jsem, že jde o nejnižší cenu.


Jde o cenu samotné stavby, pozemek potřebuješ vždy, na jakoukoli stavbu.
Co se týká stavby domu, tak ty Reynoldsovy nelze srovnávat s čímkoli, co tady zatím známe. A dokud to neuvidíme a nevyzkoušíme in natura, tak jsou to všechno to vše je jen takové naše "myslet a ho... vědět" Smile

Kouknul jsi Zbyňku na tu debatu (video) s Reynoldsem, nebo?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 1:56 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:


Kouknul jsi Zbyňku na tu debatu (video) s Reynoldsem, nebo?

Smile


Na video jsem se nekoukal. Viděl jsem ho kdysi dávno, dost jsem se tím zabýval, protože jsem měl v práci kolegu, co to chtěl dělat. A přiznám se, teď na to čas nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 2:17 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Zbultran napsal:

Nic není levné, 100 tisíc bych si troufl říci nestačí ani na pozemek. Nevěděl jsem, že jde o nejnižší cenu.


Jde o cenu samotné stavby, pozemek potřebuješ vždy, na jakoukoli stavbu.
Co se týká stavby domu, tak ty Reynoldsovy nelze srovnávat s čímkoli, co tady zatím známe. A dokud to neuvidíme a nevyzkoušíme in natura, tak jsou to všechno to vše je jen takové naše "myslet a ho... vědět" Smile


Ale vždyť je to u nás už vyzkoušené:
http://www.zemelod.cz/cz/video/Entries/2012/8/4_Zemelod_na_Sazave.html

A když se mrkneš na to video, bude ti jasné, že do 100.000,- to určitě nepostavili Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 3:00 pm    Předmět: Re: Bez přímé zkušenosti. Citovat

toora napsal:
Hodnocení čehokoli, na základě pouhého dojmu a pocitu, není nikdy racinonální,
natož objektivní.

Smile


Tak určitě..... ! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 4:27 pm    Předmět: Citovat

Takto za sebe vnímám text, který píše Toora Beppemu:


Co máš pořád s tím trolingem, nějaká obsese, či co? - PODSOUVÁNÍ

Tuším mne ale nařkneš naprosto z čehokoliv, jen protože nějak neuneseš, že ti ty tvoje zasvěcené názory na polystyrén, pneumatiky a kdovícoještě nebaštím. - PŘEDPOKLAD

Ale pokud by jsi snad měl s mými příspěvky opravdu nějaký trvalejší problém, tak asi nejlépe zajít do lampárny, tam prý takové stížnosti berou.
- RADA

[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 4:29 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s tím, že zde v tomto případě
trolluješ, v samotném smyslu tohoto počítačového výrazu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 5:27 pm    Předmět: x Citovat

Vidím, že toora narve svoje příspěvky do všech momentálně živých vláken
a snaží se ostatní přimět k tomu, že ty její pravdy (vlastní názory ji chybí) jsou jen ti jediné pravdivé, správné a chytré.

Vtip je ještě v tom, že nerozumí pojmům jako je pocit a neuznává, že jsou lidi, kteří mají vlastní rozum a cit a když napíšou, že by v domku z pneu nebo petek bydlet nechtěli, tak to prostě nechtějí i kdyby to bylo celé zadarmo. Včetně mě NECHTĚLI. A určitě by si dokázali poradit i jinak.
Dřív se dělalo to, že když se boural nějaký starý dům, tak se hodně z těch dobrých a zachovalých materiálů znovu renovovalo a používalo znovu.
Dnes je pohodlnější zajet pro nové do BAU, ale i dnes jsou různí šikovní kutilové...

Není třeba opakovat to, co už bylo napsáno a mnoha lidmi opakováno (viz Beppe, Zbultran).

šamanka Cool
PS: život zdaleka není o racionálnu a počítání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 6:43 pm    Předmět: fňuk, fňuk, haf, haf. Citovat

samanka napsal:
a snaží se ostatní přimět k tomu, že ty její pravdy (vlastní názory ji chybí) jsou jen ti jediné pravdivé, správné a chytré.

Ale kdepak, ty správné názory má přeci Šamanka, má na ně monopol.
Je nebetyčný rozdíl mezi zkušeností a názorem, souzením a odsouzením výsledků něčí celoživotní práce na základně osobního pocitu, a to ještě před tím než s tím mám jakoukoli vlastní zkušenost. Odstřelit něco od pasu umí úplně každej.


samanka napsal:
Vtip je ještě v tom, že nerozumí pojmům jako je pocit…

Určitě to tak bude Laughing že by snad nerozuměla něčemu Šamanka, to je naprosto vyloučeno.

samanka napsal:
a neuznává, že jsou lidi, kteří mají vlastní rozum a cit a když napíšou, že by v domku z pneu nebo petek bydlet nechtěli, tak to prostě nechtějí i kdyby to bylo celé zadarmo.

Nikde není psáno, že by snad někdo měl bydlet v něčem, co si sám nevybere, je ale nesmysl odsoudit toto pouze na základě osobního negativního pocitu a po té chtít tyhle svoje pocity nacpat do logického a objektivního odůvodnění. Jinak řečeno, jestliže mám nějaké pocity, jsou to moje subjetivní pocity a pokud z nich chci udělat názor objektivní, musím počítat, že tady je někdo, kdo tentýž pocit nesdílí. No, a tak se holt ten nesouhlasný názor nazve trollingem a je to.


samanka napsal:
život zdaleka není o racionálnu a počítání

Samozřejmě, ale není ani o neustálém fňukání, či štěkání, že toora píše něco, co podle něčí „normy“, vůbec psát nemá, protože prostě má psát podle toho, jak si to dotyčný představuje a basta fidli.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 7:04 pm    Předmět: x Citovat

toora: milá zlatá, ty tu na základě jedné přednášky z internetu děláš dalekosáhlé závěry o něčem, čemu prdlajs rozumíš.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 7:37 pm    Předmět: Citovat

Šami, vyjadřuji se, jak na mě působí Tvé vyjádření:

¨¨toora: milá zlatá, ty tu na základě jedné přednášky z internetu děláš dalekosáhlé závěry o něčem, čemu prdlajs rozumíš. ¨¨

- ODSOUZENÍ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 7:51 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
toora: milá zlatá, ty tu na základě jedné přednášky z internetu děláš dalekosáhlé závěry o něčem, čemu prdlajs rozumíš

O nějaké závěry na základě svých negativních pocitů se tady snažíš, toho si těžko nepovšimnout...

Prostě si jen nic neošklivím a neodsuzuju to, to je vše, ale ty vnímáš moje přijetí výsledků Reynoldsovi dlouholeté práce jako jejich vnucování. K čemu mi bude dobré, když budu vědět, že Franta nebo Marie se cítí v tom či onom dobře nebo nedobře? Ovlivní to nějak to, v čem se cítím dobře já sama?

Zásadní otázkou je to pro mě pouze pro ty, s nimiž náš společný domov sdílím.
Proto ani nevím, k čemu dobrému by mohlo sloužit to, že bych ti chtěla cpát něco, co se tobě samotné nelíbí, tohle je tvoje osobní věc, co mne ale zajímá, je skutečný přínos takovýchto domů, což se samozřejmě těžko lze dozvědět (o čemkoli), když to na základě subjektivního dojmu a pocitu ihned odsoudím.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 7:53 pm    Předmět: Citovat

toora: To co jsi napsala aplikuj sama na sebe, jen si místo šamanky napiš toora. Pak to sedí poměrně přesně. Každý si může zpětně přečíst, že jsi to byla ty kdo tady vstoupil do diskuze jako majitel jediné správné pravdy. Zatímoco ostatní nikoho nehodnotili a jen vyjadřovali svůj subjektivní názor k tématu, tak ty jsi přišla s kádrováním ostatních diskutujících a jejich souzením proč mají podle tebe nesprávný názor. Že když si myslí něco jiného než ty, tak to musí nutně znamenat že je buď nedostatečně vzdělaný nebo příliš povrchní a nebo je to přímo nepřítel planety Země. Jakobys vůbec nepřipouštěla, že někdo může mít odlišný názor. Totální netolerance a absence respektu k ostatním z tvé strany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 7:57 pm    Předmět: Re: x Citovat

toora napsal:
samanka napsal:
toora: milá zlatá, ty tu na základě jedné přednášky z internetu děláš dalekosáhlé závěry o něčem, čemu prdlajs rozumíš

O nějaké závěry na základě svých negativních pocitů se tady snažíš, toho si těžko nepovšimnout...

Prostě si jen nic neošklivím a neodsuzuju to, to je vše, ale ty vnímáš moje přijetí výsledků Reynoldsovi dlouholeté práce jako jejich vnucování. K čemu mi bude dobré, když budu vědět, že Franta nebo Marie se cítí v tom či onom dobře nebo nedobře? Ovlivní to nějak to, v čem se cítím dobře já sama?

Zásadní otázkou je to pro mě pouze pro ty, s nimiž náš společný domov sdílím.
Proto ani nevím, k čemu dobrému by mohlo sloužit to, že bych ti chtěla cpát něco, co se tobě samotné nelíbí, tohle je tvoje osobní věc, co mne ale zajímá, je skutečný přínos takovýchto domů, což se samozřejmě těžko lze dozvědět (o čemkoli), když to na základě subjektivního dojmu a pocitu ihned odsoudím.


Smile


Zatímco přijetím Reynoldsova dlouholetého výzkumu bez vlastní osobní zkušenosti, se tady spoustě z nás snažíš vnutit názor, že se na tyto báječné výzkumy díváme špatně, blablabla

Ano, v jednom máš pravdu. To, jak se kdo v čem cítí je ti opravdu k ničemu, kromě posuzování, že pocit, jak se kdo v čem cítí je blbost, neobjektivní a neracionální záležitost, bez pochopení toho o čem je řeč.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 8:28 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Zatímco přijetím Reynoldsova dlouholetého výzkumu bez vlastní osobní zkušenosti, se tady spoustě z nás snažíš vnutit názor, že se na tyto báječné výzkumy díváme špatně, blablabla


Ještě jednou, prostě ho jen nezavrhuji. A za spásné toto počínání všeobecně. Příkladů bychom našli spoustu, např. třeba takové odmítání našich rodičů něčeho, co nám život mohlo obohatit a my jsme to jen převzali, protože těmi negativními stanovisky ovlinili vnímání toho ve stejném způsobu, atd. atd.

Ano, pokud vím, tak tu dosud nemluvil nikdo, kdo by měl osobní zkušenost s takovýmto domem. Jsou tu ale dva přístupy, tj. snažení se dozvídat se (v tomto případě R. zkušenostem a odpovědím), zajímat se o to, jak to funguje a proč, pokud to je možné, tak vlastní zkušenost v tomto učinit, nebo smetení ze stolu pouze na základě idividuálního pocitu.


samanka napsal:
jak se kdo v čem cítí je blbost

Proč blbost? Jestliže a budeme zrovna teď v jednom prostředí, a ty řekneš, na mne to tady nepůsobí dobře, pojďme odsud, tak v tu chvíli je to něco, co je pro mne důvodem ti vyhovět, tedy samozřejmě budu souhlasit s přesunem jinam.
Je to ale naprosto jiná situace, než když budeš např. na srazu třídy, a budeš mít za to, že tvůj nepříjemný pocit z prostředí je objektivním důvodem k odchodu z dané restaurace pro všechny zúčastněné.


samanka napsal:
neobjektivní a neracionální záležitost, bez pochopení toho o čem je řeč.

Neobjektivní, neracionální a nešťastné je odmítnutí ještě před učiněním osobní zkušenosti. A nejde o okamžité přijetí (coby "pro mne dobré") toho, co se mi nelíbí, jen ona potřeba hned něco odsoudit, ta v pořádku není.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2013 8:34 pm    Předmět: x Citovat

Už mi to připadá jako nekonečné motání se v kruhu. Crying or Very sad

Nechcete se začít bavit o něčem smysluplnějším? Třeba k tomuhle tématu, co jste si v poslední době doma udělali zajímavého, jak posílili příjemné feng ve vašem domečku či bytečku? Idea


šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Strana 12 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund