Fórum - Zobrazit téma - Karma, její vliv na léčení, a co s ní? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Karma, její vliv na léčení, a co s ní?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Karma, její vliv na léčení, a co s ní?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 4:48 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Damao: tak to by ses divil, dokonce je tu spolek bez karmy, který vyrábí jakéhosi božího člověka. Dlouho jsi tu nebyl, takže ti o tom unikla info
a ještě se k tomu muže dopracovat každý kdo přijde k LW na RUŠ.
Tak o tohle opravdu ani trochu nestojím. V Brně - jak vidím - k tomu mají někteří lidé stále sklony vyrábět uměle novou dimenzi lidí. To už to přece jednou bylo. Také fantastů v Brně člověk potkával často dost a dost - maně vzpomínám na jistého pana P, který materializoval styky s mimozemšťany, mezi něž patřila i Panna Maria... Na druhé straně - jsi také z Brna a připadá mi, že jsi fajn a zcela normální veselá ženská...
Tak to asi ani Brnem nebude.

samanka napsal:

Což mi připomíná ještě jednu pro mě veselou myšlenku. Po celém světě jezdí moře učitelů, kteří někde seberou nějakou myšlenku a začnou pořádat kurzy. Někdy je to něco tak exotického a sebráno u lidí s tak odlišnou kulturou a myšlením, že se mi k tomu objevuje obraz kyjovského rodáka, který dorazí k indiánskému kmeni Hopi a tvrdí mu, že když si navlečou kyjovské kroje, postaví máju a pod ní budou pět "Éééééj od Buchlováááááá" tak budou konečně opravdu šťastní a spokojení.

Tolik můj ranní úlet

šamanka

Tak tenhle je parádní a s dovolením ho budu dávat k dobru. Jako gymnazisti jsme také zakládali nějaký takový spolek Joži Úprky a pěli i popíjeli k tomu "moravské" a heslo bylo: Nejlepčí je klobácka z Moravského Slobácka!"
Následně jsme měli po těchto večerech velmi hezkou - ne karmu (i když...?), ale náladu určitě. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 6:40 pm    Předmět: Re: x Citovat

Damao napsal:
Také fantastů v Brně člověk potkával často dost a dost

No vidíš. A já tam potkala samé báječné lidi.
Citace:
Tak to asi ani Brnem nebude.

Nemohlo by to být zákonem rezonance ? Že stejné přitahuje stejné a je posilováno stejným ? Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 6:43 pm    Předmět: Citovat

Evik:

Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 6:49 pm    Předmět: Re: x Citovat

Evik napsal:
Damao napsal:
Také fantastů v Brně člověk potkával často dost a dost

No vidíš. A já tam potkala samé báječné lidi.
Citace:
Tak to asi ani Brnem nebude.

Nemohlo by to být zákonem rezonance ? Že stejné přitahuje stejné a je posilováno stejným ? Very Happy .

Taky jsem tam potkával báječné lidi, Evi. A stále tam jsou. Mezi nimi se holt sem tam najdou taky ti podivíni.
Je to snad karmické? Že by to chtělo speciální čištění?
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 7:44 pm    Předmět: Re: x Citovat

Damao napsal:
Že by to chtělo speciální čištění?
Very Happy

Když už jsme na Moravě, tak asi Slivovicou z Valaského královstvjá, ne ? Very Happy . A karma by neměla šanci .

Hezký večer přeji a zvláště Moravákům Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 8:46 pm    Předmět: Citovat

Nechtěl jsem to nikdy vytahovat na světlo, protože to byla -co se karmy týče- pro mne velmi poučná zkušenost, která naštěstí dobře skončila.
Je to už přes deset let, co mě jedna známá uprosila, že potřebuje něco udělat s karmou, že jinak se doma nedá žít a takové ty řeči.
Nechtělo se mi do toho, protože jsem věděl, že jsou to velice choulostivé věci, ale zkrátka jsem jí to v mladické nerozvážnosti slíbil.
Dnes už bych do toho nešel, měla prasklou pružinku v míchacím plynovém ventilu, našel jsem podobnou a karmu zprovoznil, naštěstí dům dosud stojí, nevybuchl a dnes už má normální bojler, ale byly to nervy.
Jak říkám - dnes bych se tomu zdaleka vyhnul. Protože karma jako taková je poměrně nestabilní věc, vyžaduje řádné revize řádně poučeným člověkem, amatérské zásahy jsou dost nebezpečné, její aktivní uživatel by měl být náležitě poučen a ne, že mi jen sousedka řekne co a jak.
Bacha na to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 8:47 pm    Předmět: Citovat

Uvědomuji si Damao, že oproti mně máš výhodu mnohem delší praxe, více přečtených knih, květnatější slovník. Snažím se pouze prezentovat své stanovisko a svůj názor. Tuhle diskuzi čte spousta lidí. Jestli tě přesvědčím nebo ne, není důležité. Ani to jestli mám nebo nemám pravdu. Každý má svou pravdu, protože je jinde na své duchovní cestě.

Damao napsal:

Mám za to, že důležité je naučit se žít s radostí a s bližními vycházet v lásce či laskavosti - a nejblíže jsme si my sami. Myslím si, že se nejprve seje a pak sklízí a ne naopak. Budujme svoji čistotu v prostém životě ....


Jak jinak než souhlasím. Každý den sejeme a nedokážu říct, kdy přijde sklizeň dnešní setby. Ale zároveň dnes sklízíme. Sklízíme, to co jsme zaseli v minulosti. Teď je otázkou ale kdy je ten čas nula, kdy začala první setba. Já tvrdím, že dnes sklízíme setbu z minulých životů.

Každý ale sklízí něco jiného. Každý je s tou sklizní jinak spokojený. Někdo má pohodový život už teď a někdo je neustále stíhán nepřízní osudu.
Já rozlišuji 2 věci:
1. nevytvářet si novou karmu - tak jak to píšeš
2. aktivně si tu minulou karmu odstraňovat. A to je to o čem píšu.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Roso napsal:
Vono to do toho Ega sestoupí ale ne vždy hned.


Čistě, mezi námi egy Wink co že to jako do toho ega sestoupí, Roso? Shocked Embarassed

Smile


Uvědomění.

Děláte všichni jako kdybyste nepoužívali reiki ři jiné energie na harmonizaci vztahů. Co podle vás se asi tak dějě, když si pouštíte enrgii do vztahu se svým otcem, se kterým několik let nemluvíte. Nebo se svým přítelem/přítelkyní se kterým se hádáte. Co on udělal aktivně pro to, že najednou se k vám chová lépe, přátelštěji? On, jeho Ego, neudělalo nic ale energie na úrovni jeho duše udělala svou práci a skrze jeho duši vstoupilo do jeho ega uvědomění, které ho změnilo. Takže vlastně čistíte karmu sobě a jemu.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 9:06 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Děláte všichni jako kdybyste nepoužívali reiki ři jiné energie na harmonizaci vztahů.

Na moutěkutě, nepoužívám, Roso. Laughing

Jsem hrozně líná a radši se dám vztahu všanc.,
a kupodivu....funguje to nemlich stejně. Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 11:53 pm    Předmět: Re: x Citovat

Evik napsal:
Damao napsal:
Že by to chtělo speciální čištění?
Very Happy

Když už jsme na Moravě, tak asi Slivovicou z Valaského královstvjá, ne ? Very Happy . A karma by neměla šanci .

Hezký večer přeji a zvláště Moravákům Wink .

Naprostý a velice vřelý souhlas. Tato forma spirituality, zvláště doplněná radostným aroma švestek se božské ambře podobá. Dnes si v rámci večerní duchovnosti dám dvojitý šláftruňk.
Zdravím, Moravo. ... stýská se mi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 11:59 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Uvědomuji si Damao, že oproti mně máš výhodu mnohem delší praxe, více přečtených knih, květnatější slovník. Snažím se pouze prezentovat své stanovisko a svůj názor. Tuhle diskuzi čte spousta lidí. Jestli tě přesvědčím nebo ne, není důležité. Ani to jestli mám nebo nemám pravdu. Každý má svou pravdu, protože je jinde na své duchovní cestě.

Výhoda - nevýhoda?? Mám výhodu, že jsem čerstvě dostal výměr důchodu, nebo máš Ty výhodu svého mládí? Přece tady nesoutěžíme.
Pokud jde o mě, rád jsem vždy nejprve naslouchal těm zkušeným, jako byli Tomášovi, Květoslav Minařík atd atd - pak jsem si osobně zkoušel, co doporučovali a na tom jsem si teprve vytvářel svůj osobní názor.
Jinak s tím, že jde o to, abychom už seli jenom dobré zrní a postupně posklízeli, kde jsme co zasili dříve, zcela upřímně a rád souhlasím. Opravdu o nic jiného nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 7:23 am    Předmět: x Citovat

Roso: ta tvoje teorie je hezká, ale má druhou stranu mince - to by ti mohl do tvé karmy každý s kým jsi ve vztahu (a ty jemu) dovalit spoustu svých nových balvanů....
A kde by pak byla ta zodpovědnost za sebe sama, když bys byl hříčkou tebou vybraných vztahů?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 8:27 am    Předmět: Citovat

Tvoje energie "ovlivňují" veškeré tvé okolí ať chceš nebo nechceš a zároveň tvé okolí ovlivňuje tebe. Jde jen o míru ovlivnění a míru uvědomění si toho. Čím výše jsi na své duchovní cestě, čím vyšší máš energie a vibrace, tím větší je míra tvého ovlivnění okolí a zároveň tím méně okolí ovlivňuje tebe. Silnější ovlivňuje slabší. Zároveň by tím měla růst míra uvědomění, což samozřejmě vždy neplatí.

Možná jsem k tomu čištění neřekl jednu podstatnou věc. Nečistím já jako moje ego. Jenom požádám a to co se děje je na vyšší duchovní úrovni, kterou neovlivňuji a ani snad nemohu. Vše se děje v souladu s Božími zákony a pro dobro všech zůčastněných. Jsem jenom prostředník.


RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 9:00 am    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Každý má svou pravdu, protože je jinde na své duchovní cestě.


Víš Roso, tato tvrzení, ve kterých se relativizuje pravda nemám rád. Může to vést k nedobrým koncům. Znám takové příklady, kdy někdo někomu ubližoval a myslel si, jak pro něj dělá dobře a pomáhá mu na duchovní cestě.

Pro mě je Bůh také Nejvyšší Pravda a protože je jen jeden Bůh, tak je i jen jedna Pravda. A to, jak daleko kdo ušel na své duchovní cestě, může podle mě ovlivňovat to, jak dokáže tu Pravdu přijmout a pochopit v celé její šíři a hloubce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 9:10 am    Předmět: Citovat

Roso napsal:

Nejsi? Všechno ostatní kolem tebe je Bůh a ty nejsi? Bůh je ve všem a v tobě ne?


Ne nejsem. Jsem, jako duchovní bytost kvatilativně totožný s Bohem, ale zároveň oddělený.

Vše je nějaké projevení Boží energie i celý tento hmotný svět, Bůh prý sídlí i v každém atomu a také v mém srdci jako Nadduše spolu s mojí vlastní Duší. Přesto ale nejsem Bůh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 8 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund