Fórum - Zobrazit téma - Karma, její vliv na léčení, a co s ní? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Karma, její vliv na léčení, a co s ní?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Karma, její vliv na léčení, a co s ní?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lubi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2009 7:35 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Evik:


proč nevěříš víc sama sobě? Tomu, jak to cítíš Ty? Myslíš, že Tvoje intuice a úsudek je horší než intuice a úsudek někoho jiného? Jsi citlivá a inteligentní žena, proč se potřebuješ na všechno ptát druhých?

Vidíš, kolik je tady rozdílných pohledů na karmu a léčení od různých lidí. Komu z nich chceš věřit? Tomu, kdo nejvíc křičí? Tomu, kdo má nejvyšší akademické vzdělání? Tomu, kdo se tváří, že je mu to všechno jasné?


Mirek


Mirku,Tvoj prispevok ,tych par slov nahradi rocnik studia psychologie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 5:17 pm    Předmět: Re: Karma, její vliv na léčení, a co s ní? Citovat

Omlouvám se za ten odklon od vlákna, který nastal díky tomu, že jsem něco chtěla řešit, ale pak zase další řešlili mě.

Nikdo ale nenapsal, jak tedy svojí karmu odčinit.

Tazz napsal:

Avšak je dobrá zpráva, že své karmické dluhy můžeme umazávat. Jednou z nejúčinnějších metod je třeba invokace fialového plamene nebo meditace Diamantové mysli.

Zabývali jste se někdy touto otázkou a používáte nějaké techniky na pročištění negativní karmy?


Takže meditací, modlitbou a dodržováním duchovních zákonů. A protože i ke každé naší myšlence je přiřazeno znamínko + a nebo - , a např. já ještě neumím natolik ovládat a kontrolovat všechny své myšlenky a činy, začala jsem používat tuto jednoduchou techniku:

Před spaním si pozpátku promítnu všechny události a činy a myšlenky celého dne. Když zjistím, že jsem porušila některý zákon, nebo když jsem se nechala ovládnout negativní emocí, představím si znovu tu situaci tak, jak by měla správně vypadat. Když to tak udělám, poprosím o odpuštění.

Je to vlastně takové pokání. Pomáhá nám zbavovat se našeho ega a také nám pomůže zmenšovat naši karmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 8:28 pm    Předmět: Přijímání toho, co je. Citovat

Evik napsal:
Nikdo ale nenapsal, jak tedy svojí karmu odčinit.

Ahoj Evi.
Nestačilo by pro začátek nezadělávat si na stejné, či další "problémy", tj. z hlediska konceptu karmy, tedy nevytvářet tu tzv. "negativní karmu"? Smile


Evik napsal:
...ke každé naší myšlence je přiřazeno znamínko + a -

Co přesně máš na mysli myšlenkou se znamínkem"+" a co myšlenkou "-" ?


Evik napsal:
...když jsem se nechala ovládnout negativní emocí..
...Pomáhá nám zbavovat se našeho ega a také nám pomůže zmenšovat naši karmu.

Aniž bych pochybovala o Tvých dobrých úmyslech, Evo, pomáhá Ti tohle v těch "spouštěcích momentech" pustit myšlenku(y), kterou si způsobuješ negativní emoci(e)?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 8:42 pm    Předmět: x Citovat

Eviku, člověče, ty snad už trénuješ na andílka Laughing?
Vždyť i negativní emoce jsou lidské a možná strach z toho, aby ti nějaká negativní emoce či myšlenka nepokazila karmu je mnohem horší než nějaká ta šťavnatá nadávka, která uleví. Zrovna před chvílí jsem četla vtipnou úvahu o tom, co se stane s potlačováním emocí fuj fuj u lidí
s dlouholetým tréninkem "musím myslet pozitivně a nikdy jinak".
Nevím, možná všeho s mírou platí i tady....
Jinak víš, že ti stejně fandím! Wink

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 10:52 pm    Předmět: Re: Přijímání toho, co je. Citovat

Chápu, že jsem vynikající učební materiál. Takže opět nikdo nenapsal, jak a jestli vůbec nějak svojí karmu zmenšuje.

Místo toho jsme se dozvěděli že :
1. že je pro mě z nějakého důvodu těžké přijmout osobního Boha;

2. že mi vadí, že zákon karmy stanovil Bůh a jen on může řešit nějaké vyjímky z jeho fungování

3. že vidím Boha všude jenom ne v sobě.

4. že se mám naučit říkat cokoliv i když můžu očekávat jakékoliv i třeba "negativní" reakce

5. že si moc nevěřím

6. že už trénuju na andílka



toora napsal:
Evik napsal:
Nikdo ale nenapsal, jak tedy svojí karmu odčinit.

Ahoj Evi.
Nestačilo by pro začátek nezadělávat si na stejné, či další "problémy", tj. z hlediska konceptu karmy, tedy nevytvářet tu tzv. "negativní karmu"? Smile



Jo, snažím se o to ji nevytvářet, ale současně se zbavuji i té co mám.

Citace:
Co přesně máš na mysli myšlenkou se znamínkem"+" a co myšlenkou "-" ?


Ke každému činu, slovu nebo myšlence je přiřazeno znamínko plus a nebo mínus. Takže když budu soustavně porušovat zákony, budu soustavně zvětšovat mínusovou informaci - karmu. Když v myšlence nebo slovem pošlu někoho do p....e, tak jsem se nechala strhnout emocí a samozřejmě to má vliv na mojí karmu. Takže já bych měla buď mít pod kontrolou mé myšlenky, slova atd. A když ne, měla bych se pokusit tohle anulovat. Ale nejlépe, kdybych dokázala myslet a mluvit o všech a všem jen v dobrém. To by bylo úplně nejlepší Wink .

Citace:
Aniž bych pochybovala o Tvých dobrých úmyslech, Evo, pomáhá Ti tohle v těch "spouštěcích momentech" pustit myšlenku(y), kterou si způsobuješ negativní emoci(e)?


Pomáhá. I když jsem si tam přidala ještě něco navíc. Neprosím jenom o odpuštění, ale i já sama odpouštím druhému a sobě. Potom třeba člověku, kterému jsem ublížila, posílám lásku. I když nevím, jestli jí přijme.

Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 11:20 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Eviku, člověče, ty snad už trénuješ na andílka Laughing?
Vždyť i negativní emoce jsou lidské a možná strach z toho, aby ti nějaká negativní emoce či myšlenka nepokazila karmu je mnohem horší než nějaká ta šťavnatá nadávka, která uleví.


No, člověče, trénuju, ale nějak se v tom plácám Very Happy . Jsem dočasně bez trenéra.

Neboj, v určitých situacích vůbec nemyslím na svojí karmu. Ale na co si jí hromadit a syslit si jí do dalšího života ? Proč ? Proč to té duši trochu neulehčit ?

Představ si sklenici s vodou a v ní několik černých kamenů, které představují karmu. Když do té sklenice vhodíš ještě jeden ten kámen, tak voda přeteče.
Karma se dostala do kritckého bodu a nám se to projeví ve fyzickém těle v podobě nějaké nemoci, nebo události, o které si říkáme, že to je osud a že s tím nemůžeme nic dělat.
Ale se vším lze něco dělat. Proto si myslím, že není vůbec od věci tu naší karmu ( mínusovou informaci ) průběžně zmenšovat.


,,Hauk, domluvil jsem ... " řekl Evík Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 12:53 am    Předmět: Re: Přijímání toho, co je. Citovat

Evik napsal:
Chápu, že jsem vynikající učební materiál.

Evi, učební materiál jsme si navzájem, tedy v případě, že jsme ochotni se něco naučit.

Evik napsal:
Takže opět nikdo nenapsal, jak a jestli vůbec nějak svojí karmu zmenšuje.

Myslím, že napsal, jen to třeba trochu zapadlo - viz:
Narya napsal:
A během života celý ten náš balík máme možnost proměnovat - každá zkušenost kterou potkáme na nás působí a my podle naší karmy na něj reagujeme. Nevím jak to popsat, prostě je to o nás, ne o vnějším světě. My si přitahujeme události, naším jednáním si k nim děláme cestu.


Narya napsal:
...v každém okamžiku pracujeme s našimi plody, tím co jsme si zařídili z minula..


Tedy si také v každém okamžiku tvoříme budoucnost.
Jestliže máme volbu tvořit budoucnost, bude Evo ještě „minulost" nějaký problém?? Smile


Citace:
Pomáhá.

Tak to je dobré.
Teď jde už jen o to zkracovat ten interval sebereflexe. Potom už není třeba odpouštět, pak ani není co, ani komu... Obyčejně můžeme říct, že pokud jsme opravdu "duchapřítomní" (bdělí), potom žádné "mínus" nemá šanci. Smile

Děkuju Evo za povídání s Tebou.

Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 9:43 am    Předmět: x Citovat

Evik: moc se mi nechtělo do tohohle vlákna psát, ale zkusím odpovědět na tvoji otázku: s karmou se nezabývám a neřeším ji. Zdá se mi, že když se jí pořád zabýváme, naše síly a energie utíkají kamsi do minulosti, o které ostatně víme houby, spíš se domníváme z regresí apod., místo toho abychom se zabývali tím, co můžeme změnit - naši součastnost. Když minulost, tak se spíš zamýšlím nad svým rodem, svými předky a tím, co se tam dělo, protože je to něco, co ke mě patří a bylo skutečně žito (je zajímavé, co se člověk dozví, když se má koho a na co ptát). S tímhle materiálem, který má přímý dopad na nás osobně už se dá konkrétně pracovat. Když se podívám na některý svůj problém nebo někoho jiného,
skoro vždycky jsou příčiny v součastnosti i to, proč se nedaří něco vyléčit apod. Ne v jakýchsi karmických závislostech (nebo možná ano, ale jako znovu se opakující úkol nebo možná něco kdysi nevyřešeného, co se ovšem opakuje v naší součastnosti). Nemám tolik zkušeností z praxe, ale spousta nevyřešených zdravotních a jiných problémů je taky z toho, že dotyčný sice něco začne a při prvních potížích toho nechá nebo ho to přestane bavit a nedotáhne léčení do konce.

Já mám pocit, že mám tolik zajímavých problémů k řešení tady a teď, že se zabývat ještě filozofickými úvahami, jak je to doopravdy s karmou, minulými i budoucími životy, je nad moje síly. A ani v tom nevidím smysl.

Tak snad je moje odpověď vyčerpávající.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 10:19 am    Předmět: Citovat

Smile

Naposledy upravil sanmoon dne st listopad 04, 2009 11:34 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 4:15 pm    Předmět: Citovat

Evik:

"Neprosím jenom o odpuštění, ale i já sama odpouštím druhému a sobě. Potom třeba člověku, kterému jsem ublížila, posílám lásku. I když nevím, jestli jí přijme."

To je v podstatě Buddhova meditace mettá - meditace milující laskavosti, kombinovaná s ještě další známou buddhistickou technikou. Krásné... Smile

toora:

"Teď jde už jen o to zkracovat ten interval sebereflexe. Potom už není třeba odpouštět, pak ani není co, ani komu... Obyčejně můžeme říct, že pokud jsme opravdu "duchapřítomní" (bdělí), potom žádné "mínus" nemá šanci."

To jsi napsala moc pěkně, Katko. Smile Jen kdyby to bylo tak jednoduché. To už by nás bylo probuzených... Razz

šamanka:

"s karmou se nezabývám a neřeším ji. Zdá se mi, že když se jí pořád zabýváme, naše síly a energie utíkají kamsi do minulosti,..."

Je velký rozdíl se něčím zabývat a něco řešit.

Pokud se karmou jen zabýváme, třeba nad ní bědujeme, přemýšlíme, vrtáme se v ní, tak ano. Potom tomu tak opravdu je.

Jestliže se jí ale zabýváme proto, abychom ji pochopili a rozřešili, tak to už je o něčem úplně jiném.

"o které ostatně víme houby, spíš se domníváme z regresí apod.,..."

Jak kdo...

"...místo toho abychom se zabývali tím, co můžeme změnit - naši součastnost."

Jak jsi přišla na to, že karmu nemůžeme změnit?

"Když minulost, tak se spíš zamýšlím nad svým rodem, svými předky a tím, co se tam dělo, protože je to něco, co ke mě patří a bylo skutečně žito..."

Jak víš, co bylo skutečně žito?

"...(je zajímavé, co se člověk dozví, když se má koho a na co ptát). S tímhle materiálem, který má přímý dopad na nás osobně už se dá konkrétně pracovat."

Mnohé jiné věci na nás mají přímý dopad. A v případě některých našich vážných problémů v životě často daleko silnější než to, co se dělo s našimi předky.

"Když se podívám na některý svůj problém nebo někoho jiného,
skoro vždycky jsou příčiny v součastnosti i to, proč se nedaří něco vyléčit apod." Ne v jakýchsi karmických závislostech..."

Záleží na tom, jestli vidíš skutečné příčiny nebo jestli to, co považuješ za příčiny, nejsou jen symptomy něčeho daleko hlubšího.

(nebo možná ano, ale jako znovu se opakující úkol nebo možná něco kdysi nevyřešeného, co se ovšem opakuje v naší součastnosti).

Pokud nějaký úkol nezvládneme, tak se může v nějaké podobě znovu opakovat. Nebo se mohou projevovat důsledky toho nezvládnutí. Jejich příčina nám však může zůstávat skrytá.

"Já mám pocit, že mám tolik zajímavých problémů k řešení tady a teď, že se zabývat ještě filozofickými úvahami, jak je to doopravdy s karmou, minulými i budoucími životy, je nad moje síly."

Vlivy z minulosti na nás působí tady a teď. Jestliže člověk dostane třeba rakovinu, tak se může šprajcnout, že ho nezajímá, proč takto onemocněl. On chce místo toho chodit na chemoterapii tady a teď. To je v pořádku. Kdyby se ale ohlédl zpět a zjistil by třeba, že v jeho životě bylo hodně málo lásky a pokusil by se to napravit, jak jen by to bylo ještě možné, tak by možná zjistil, že se jeho stav zlepšuje. Anebo by alespoň odešel smířený, s uzdravenou myslí. Tady a teď. Smile

"A ani v tom nevidím smysl."

Možná, že až ho začneš chtít vidět a nebudeš ho apriori odmítat s tím, že je Ti to přece všechno jasné, aniž bys měla dostatek zkušeností, tak ho vidět začneš.

Dobře víš, jak jsi v minulosti plamenně, a řekl bych, že i posměšně, kázala proti SRT, až jsem Ti Tě označil za Damaovu pobočnici. Razz A nedávno jsi se zmínila, že jsi byla před časem u kamarádky na terapii SRT, a že z blahodárných účinků té terapie čerpáš doposud. Možná, že za dva, tři roky se tady od Tebe dočkáme i chvály léčení karmy, třeba pomocí regrese. Wink

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 4:47 pm    Předmět: x Citovat

sunnyi: tedy nevím, kdy jsem protestovala proti SRT jako metodě (nebylo to trochu o něčem jiném - jako je způsob studia, platný pro všechny metody?), dál bych tě chtěla vyvést z omylu, protože jsem na SRT nebyla. Byla to kineziologie u své jasnovidné kamarádky. Ale to není podstatné.

Jedním z důvodů, proč se karmou nezabývám je to, že nevěřím, že vůbec někomu je zjevená a že jí někdo rozumí. Otázka, co nám například ukazuje regrese, tedy jestli skutečně minulé životy nebo jen odraz našeho podvědomí, je taky spíš diskuze filozofická. Nakonec můžeme věřit čemu chceme a pro terapeutické účely to není nejdůležitější.

Za druhé je jednodušší, aspoň pro nás více při zemi, se zabývat příčinami, které se dají vystopovat v současném životě, než spekulovat
o karmických příčinách o kterých se můžeme domnívat nebo taky si je vykonstruovat. Vím, že máš k těmto teoriím a práci s minulými životy a vůbec vším tím o čem píšeš blízko. Neberu ti to. Ani jsem neříkala nic
o tom, že by neměla vliv na tady a teď naše minulost v tomto našem
životě. Jen jsem Evikovi vysvětlovala svůj momentální názor a vztah
k tématu karma a jak se k němu stavím.

Ty si je klidně řeš po svém...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 5:05 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
...Jen kdyby to bylo tak jednoduché. To už by nás bylo probuzených... Razz


Zdravím Tě Mirku. jsem ráda, že je Tě tu taky občas vidět… Smile

I když je to od Tebe spíš asi jen taková řečnická, přece jen malá „douška“.
víš, že o jednoduchosti, či složitosti tenhle můj příspěvek není…
spíš o tom Moudrými zde zanechaném „Know-how“, i když vím, že to jeho případné očuchávání je věcí naší bytostné načasovanosti, a třeba taky o tom dobře známém: „Těžko na cvičišti…“

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 9:42 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Evik: moc se mi nechtělo do tohohle vlákna psát, ale zkusím odpovědět na tvoji otázku: s karmou se nezabývám a neřeším ji. Zdá se mi, že když se jí pořád zabýváme, naše síly a energie utíkají kamsi do minulosti, o které ostatně víme houby, spíš se domníváme z regresí apod., místo toho abychom se zabývali tím, co můžeme změnit - naši součastnost.

Dík, že jsi mi odpověděla, i když se Ti moc nechtělo.
Také si nerochním v minulosti. Ale zakusila jsem dva způsoby terapie, při nichž jsem byla v minulých životech a musím říct, že díky tomu se mi podařilo nejen pochopit, ale i odstranit problémy, které se týkaly jak fyzické tak psychické stránky. To bylo mojí prioritou. Pochopit a odstranit . Dál se tím nezabývám.
Citace:
Když se podívám na některý svůj problém nebo někoho jiného,
skoro vždycky jsou příčiny v součastnosti i to, proč se nedaří něco vyléčit apod. Ne v jakýchsi karmických závislostech (nebo možná ano, ale jako znovu se opakující úkol nebo možná něco kdysi nevyřešeného, co se ovšem opakuje v naší součastnosti).

To máš asi pravdu. Většinou si na to zaděláme v současnosti nebo v prenatálu. Ale někdy potřeba jít do hloubky.
Citace:
Nemám tolik zkušeností z praxe, ale spousta nevyřešených zdravotních a jiných problémů je taky z toho, že dotyčný sice něco začne a při prvních potížích toho nechá nebo ho to přestane bavit a nedotáhne léčení do konce.

Možná, že i tímhle laxním přístupem si zadělává na karmu Rolling Eyes .
Citace:
Já mám pocit, že mám tolik zajímavých problémů k řešení tady a teď,

To já přeci taky a těším se na to Wink
Citace:
že se zabývat ještě filozofickými úvahami, jak je to doopravdy s karmou, minulými i budoucími životy, je nad moje síly."

Ty ,,filozofické úvahy" jak píšeš, to jsou vlastně duchovní zákony. Je to Stvořitelova filozofie. A téma karmy mě zajímá.
Každý prostě máme jiné názory, úhly pohledu a priority a tak je to správně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 9:51 pm    Předmět: Citovat

sanmoon napsal:
Pro Evika :

To, co děláš - že bilancuješ každý večer a dáváš si znaménka - děláš dobře.

Vzpomínám, že E. Tomáš to ve svých přednáškách doporučuje. Jen těm znaménkům neříká plus a mínus, ale pokud jsme byli v něčem - během dne - příliš osobní - tak tuto situaci - tak jako Ty - uvádí před usnutím do souladu.



Já tohle provádím teprve pár dní. Ale už se mi stalo, že jsem neměla ten den co bilancovat . Ano, až tak vzorná jsem byla... Tímto způsobem se ale můžeme vrátit i do mládí, dětství...Tak jsem zašátrala v paměti a bylo to Rolling Eyes Embarassed .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 10:00 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Evik:

"Neprosím jenom o odpuštění, ale i já sama odpouštím druhému a sobě. Potom třeba člověku, kterému jsem ublížila, posílám lásku. I když nevím, jestli jí přijme."

To je v podstatě Buddhova meditace mettá - meditace milující laskavosti, kombinovaná s ještě další známou buddhistickou technikou. Krásné... Smile



Jé a já jsem si myslela, že je to můj vynález. Nějak jsem si to poslepovala ze všeho, co znám.. Very Happy .

Jenomže nejúžasnější je, že to funguje. Fakt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 4 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund