Fórum - Zobrazit téma - Rakovina lymfatických (mízních) uzlin - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Rakovina lymfatických (mízních) uzlin
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Rakovina lymfatických (mízních) uzlin
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 9:44 am    Předmět: Rakovina lymfatických (mízních) uzlin Citovat

Dobrý den,

v blízkém okolí jsem se potkal s paní, která trpí rakovinou lymfatických uzlin.

Podstoupila chemoterapii, při ní bylo velmi postiženo srdce (ze 75 % výkonu až na 20 %). Nyní se lymfom pod hrudní kostí znovu objevil a zvětšuje se. Lékaři chtějí okamžitě nasadit znovu chemoterapii čehoš se po zkušenostech s první léčbou obává.

Aplikoval jsem se ženou reiki na posílení organismu

Prosím o radu, nejlépe vlastní zkušenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 856

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2017 11:06 pm    Předmět: Citovat

Ahoj , vlastní zkušenost z práce - jen si i u sebe pracuj s tím, abys se po aplikaci reiki komukoliv od něho nějakým způsobem odpojil, třeba zase přes reiki symboly nebo záměrem. Jakmile byť v podvědomí máš program že chceš pomoci, může být tvoje snaha větší než klientky a můžeš si zadělat na problémy. Reiki bych nechala volně plynout - klient si sám na svénevědomé úrovni zvolí co s tím. Určitě to bude pomáhat fyzickému tělu ale s tím bys měla taky podat klientovi nějaké další info ohledně chování, co ti k tomu přijde, detx, asi bych doporučila na podporu vyhledat někoho kdo pracuje s certifikovaným EAV přístrojem, který by pak pomohl vyhledat podpůrné léky jak z oblasti homeopatie, tak i bylin, klasických léků tak aby se klient do léčby zapojil aktivně sám. Navést paní na to, kde si dělá zbytečné starosti, kde někomu a nebo sobě neodpustila a tak dál... Určitě tam budou témata trestání, sebetrestání, křívda, vina,....Moje zkušenost je , že reiki nejdřív udělá určitý posun, ale pak si z ní už dotyčný nedokáže vzít užitek, pokud jen pasivně přijímá...U sebe mi reiki velmi pomáhá, ale vždy mne navede v následujícím období do situace,kdy se já sama musím rozhodnout a postarat o nějakou změnu. Indície přijde náhodou..takže vlastně reiki nedělá nic za mne ale navede mne...Ale třeba to u někoho jiného funguje jinak.
Taky jsem přišla u sebe na to že je lepší formulovat si záměr větou přijímám reiki na ......A to samé bych doporučila i klientce- ať si to aktivuje svým rozhodnutím že přijímá...tobě jak sám víš - ti ruce řeknou kdy je konec...Píšu to takto,že sama jsem si neuhlídala úplně odstup od někoho, hlavně to bylo u blízkých osob, a hodně moc jsem chtěla jim pomoci a byla jsem pak energeticky propojená s jejich nemocí, problémem...na to jsem přišla až když se mi nastřádalo pár záhadných potíží které mi nedávaly smysl....Ač jsem na to druhé upozorňovala, stejně jsem se nedokázala úplně odpojit...u někoho jsem musela na několikrát...Přišla jsem na to, až když já sama jsem se dostala do hodně velké nepříjemnosti, kdy jsem pak sbírala každý kousek svojí energie ... Zkrátka ač jsem si to neuvědomila, tak jsem páchala dobro už jen tím, že mi na zlepšení stavu klienta záleželo zřejmě víc než jemu samotnému...No chybami se člověk učíSmile Hodně štěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 8:50 am    Předmět: Reakce na Renatu Citovat

Ahoj Renato,

Děkuji za reakci.

Dotyčná je aktivní, dlouhodobě se zajímá o "esoteriku" až mi někdy přijde, že chce používat najednou příliš mnoho metod najednou, což mám pocit že tříští úsilí.

Neřešené věci v žitotě řeší, je si vědoma, resp. cítí, že byl na ní napojen partner, který dlouhodobě pouze ze vztahu čerpal a nic nevkládal. Toto ukončila a ho vystěhovala a ulevilo se jí (psychicky). Než se to projeví na fysické úrovni, bude to nějakou dobu trvat.

Dále jezdí za léčitelem a byla i na TČM, kde slíbili namíchat byliny, až zaplatí fakturu předem. FA ještě nedorazila (info z pátku). Tak snad se to také rozjede.

První reiki bylo v pohodě, po druhém ošetření byla velmi unavená a spala 9 hodin. Samozřejmě, že jsem se nedokázal odpoutat od přání na její uzdravení a nechat reiki "volnost". Teď je možná třeba podpořit zdravotní stav, aby ty vyřešené (však dříve dlouho neřešené) problémy mohly zafungovat na zlepšení zdravotního stavu.

Napadlo mě, zda by nepomohlo zasvěcení do reiki, aby se mohla samoléčit a energetizovat i sama. Jaký je na to váš názor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 856

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 11:27 am    Předmět: Citovat

Těžko říct...řekla bych, že nejlepší vůbec je, že se paní rozhodla pro variantu život...a k tomu práci a působení z víc stran.
Určitě by hodně pomohla vědomá práce s uvědomováním si pocitů a emocí , toho, jak se to formuluje třeba Aha, celou dobu jsem se cítila jako otrok, nebo pilo mi to krev, vedlo mne to k nenávisti sebe, ,..ti si potřebuje paní sama pojmenovat, , uvědomit si kde jí to sedí na těle a pak stačí to místo konejšit, prodýchávat, zkrátka od-pouštět. Chvilku to dá, může toho být naskládáno, křivdy nerady pouštějí, protože podvědomí pak má pocit že má právo držet a nepustit, chtít aby někdo byl potrestán, na stranu druhou pocit křivdy navíc buduje jakousi svatozář oběti, protože ona je přece ta hodná, která trpěla, obětovala svůj život a tak dále a tak dále. je to hra uvnitř sebe a než se pustí ta vlákénka, tak to chce opravdu denně makat, aby ty emoční jed odešly z těla co nejdřív a člověk nad tím mávnul rukou a rozhodl se sám odpoutat a žít.
Těžko říct jak zasvěcení do reiki, nejsem moc příznivce¨m zasvěcování když je někdo v průseru... jeden neví, co se ještě otevře....Vždy přichází očistný proces a ten bývá mazec.....
Kdyby paní zasvěcení měla, určitě je dobré najet na každodenní práci na odpoutání se od toho maníka by to bylo ok, protože ty jeho kotvy budou v srdeční čakře držet dost pevně, tam vím že i mně reiki hodně pomáhala a pomáhá. Používám na to reiki symboly. Prodýchávám do celého těla, do čaker. Protože jinak s energií nepracuji, nemám zkušenosti jako to třeba dovedou velmi dobří samani, tak jedu jak umím, CR je velmi ochranný symbol ve spojení s HSZ na tyle vazby, ale záleží na síle těch vazeb. Rozhodně to není hop hop a je hotovo. Možná by se vyplatilo najít i někoho, kdo dokáže tyhle energetické upíří vazby rozkrýt víc a pomoci člověku se odpoutat. Když někomu totiž sebereme zdroj, tak rozhodně se bude bránit, kousat a vydírat. Mentální napojování u některých jedinců jsou velmi nepříjemné a dovedou hodně zamávat s tím, koho se takhle rozhodnou týrat. Ale i tak, i když používám Reiki, je to krok za krokem. No, holt to jednoho učí nebýt naivní, neotvírat se, ale být u sebe.

Mně osobně hodně pomohlo každodenní cvičení jógy, pravidelný režim, jakési rituály a vyhledávání lidí , se kterými je legrace, kteří neberou vše až tak vážně. Začla jsem hodně sportovat, takže jak říká OSHO, jít přes fyzické tělo. Tím jsem získala asi nejvíc.

Taky mohou napomoci dobré a čisté kameny, ale zas bych si je být paní brala od důvěryhodného zdroje.

Dalším určitě dost účinným způsobem podpory je autopatie, tam bych asi paní nasměrovala, aby šla na kurz, naučila se s tím dělat. Ale hezky postupně, nespěchat , od toho nejnižšího ředění.

Dobré zkušenost mám taky s metodou Faster EFT - ale asi by bylo dobré pracovat s terapeutem, pak je víc energie na vyčištění emocí a uvědomování si těch vzorců chování a postojů, kterých bývá vždy více a je to jak chuchvalec který je potřeba rozplést ale hlavně stanovit si vždy nové vzorce chování a učit se je. To bývá jako když se člověk učí znovu chodit. Pro toho kdo byl velmi vstřícný je pak hodně těžké učit se říkat ne, protože musí přejít pocity že jak na něho ostatní koukají, že je hajzl a podobně...na tyhle nitky se totiž zaháčkují. manipulativní vzorce chování. Např. dítě zabrečí a maminka už honem řeší co je potřeba jen aby dítě netrpělo a dítě se tak velmi rychle naučí že může pláčem ovládat celou rodinu...A tohle chování že může ovládat a jak si pak nese do dospělosti a úspěšně to používá.

Tím vším se lze naučit vůči některým pocitům, strachům které se pak soustředí na těle a nebo formou myšlenek zůstat klidu, tedy v lásce.V postoji "Prostě to je...ale to neznamená že mi to musí rvát žíly...že si toho musím všímat." Je to naučení se odosobnění se od bolesti nebo projevům bolesti okolí.

Další indície člověk najde ve vztazích z rodiny, rodinné vzorce, kde jsme se učili být hodní, poslušní a vstřícní, nebo zase otec vychovával nějak, matka taky, , tam by asi pomohly situaci rozkrýt rodinné konstalace. problémy budou spíše řešit ti hodní, vstřícní, obětaví, co se rozdají a co by za kousek lásky šli až na kraj světa. Jen proto, že jim chvybí zdravá sebeúcta , tedy láska k sobě.

Bohužel, lekce pak zní Nauč se bránit a nebuď naivní. U ducovně založených lidí bývá sklon otevírat náruč, ale bohužel přibývá mezi nimi i těch, kteří zde hledají jen zisky a velmi dobře se dovedou maskovat. Proto bych paní určitě radila, a´t si tady dává velký pozor. Jsou lidi, kteří dovedou mistrně mentálně programovat a zneužívat toto svoje umění.
Pokud měl někdo hodně autoritativní rodinu, tak má otupené radary, nevnímá a přehlíží varovné signály, které vždy jsou. U žen je určitě hodně achillova pata tam, kde mají nízké sebevědomí co se týče ženství a pak sednou na lep citovému vyděrači a manipulátorovi, který dovede tahat za nitky pocitů viny jak loutkář. V takovém vztahu pak si člověk připadá jak blbec a ještě si sype hlavu popelem že není dokonalý.

Taky mne napadají používat Bachovu květovou terapii, ta funguje velmi jemně, podpůrně na vyčištění emocí, je to další jakási náplast. Těžko říct, to by se muselo vytestovat buď svalovým testem u kineziologa a nebo na AEV přístorji a nebo holt pokusováním jak by pomohly originál kapky Rescue remedy od Dr. Bacha. Osobně s nimi mám velmi dobrou zkušenost, jak na fyzické tělo tak na psychiku. Tady je celkem dobrý popis. https://www.stesti-zdravi.cz/bachovy-esence/rescue-krizove-kapky-20-ml/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 5:55 pm    Předmět: Re: Rakovina lymfatických uzlín (lymfóm). Citovat

Na odpojenie odporúčam symbol: → "RAKU".

Karmu uvoľňuje, očisťuje
a mocne nabíja karuna symbol: → "KRIJÁ"

Uvoľňujú tiež karuna symboly: → "HALU" a "GNOSA". Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 856

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 8:43 pm    Předmět: Citovat

hm, i já děkuji, Karuna Reiki zasvěcení nemám, vím a používám na uvolňování karmy všechny symbol, tj CR, SHK a HSZ. Vnímám to velmi účinně ale je to něco jako nápověda, rozhodnout pro uvolnění se musí člověk sám.
Je dobré pak takovéto fórum využít jako workshop Smile

Osobně mne to pro práci se symboly u druhých moc daleko nepustilo, na chvilku se jim obtíže zmírnily ale pak se vrátily...protože symboly napomohly ale majitel problému nepochopil chybný vzorec a já mu je tehdy neuměla všechny nastínit.


Ten kdo naladění do reiki nemá, pak musí pracovat se záměrem. A to je rozhodnutí a jakási koncepce v životě. Tam je dobré stejně jako jinde udělat si analýzu slabých stránek sebe a silných stránek a s tím pracovat. Díky vůli. To jen pro uklidnění, že přes záměr lze leccos. Pokud je člověk nastavený na zdravý boj o svoje přežití, tak to má velkou šanci dát.
Ale je to o tom překopat celý svůj systém Pustit co otravuje, ničí a devastuje , tedy detox a to zásadní ,jak těla tak i "hlavy". vylízat si rány a chovat se pak k sobě ohleduplně a s citem, respektovat pak i to, že je člověk ne nová ale již opravená záležitost, která si už nemusí dokazovat a to ani druhým, co dokáže. U mnohých to je pak hledání a najití nového pohledu na svět, nových koníčků aby byla v životě radost a těšení se.

Myslím si, že nejlepší co může terapeut udělat je vytvořit v klientovi alespoň stopu naděje, být za fandící tým, uklidnit ho, že není za blbce ale že jen prostě šel pro sebe špatným směrem a i svou pomoc takto koncipovat.
Tedy ukázat a nabídnout možnosti a udržet si odosobnění.

Další zajímavou stránkou u tohoto dotazu je i zrcadlení a přitahování - protože každý zúčastněný v tomto příběhu má s tím spojen i příběh svůj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2017 9:06 am    Předmět: Pokračování Citovat

Koupil jsem paní ty Bachovy krizové kapky. Uvidím jak pomohou. Žena s nima má dobrou zkušenost.

V pondělí nastupuje na týden na Kliniku biotronika Tomáše Pfeiffera v Soukenické. Tak uvidíme ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 856

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2017 11:58 am    Předmět: Citovat

Já taky. Kapat klidně moockrát za den, namáznout i na postižené místo...Ulevují tělu i při chřipce, kolikách,...je to moje stálice v mé KPZ:))))

Tak ať se daříSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2017 12:26 am    Předmět: Citovat

Renata napsal:
Jakmile byť v podvědomí máš program že chceš pomoci, může být tvoje snaha větší než klientky a můžeš si zadělat na problémy.


Tak to je. Můj učitel s námi kdysi sdílel svoji zkušenost, kdy jako mladý, bez zkušeností s pomáháním, několik lidí vyléčil. Oni se uzdravili, ale on skončil s jejich dosti závažnými nemocemi, které už tak "snadno" vyléčit nešly. Řekl nám tehdy doslova: "I willed them well." No, a pak taky, že se z toho náležitě poučil.

A pravděpodobně jste někdo před několika lety četli rozhovory v Meduňce s panem Schrotterem a panem Lazarevem, kdy se obou, nezávisle na sobě, redaktorky ptaly na to, že u nás nepřehlédnutelný počet léčitelů umírá na rakovinu. To je přesně ono.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po duben 24, 2017 8:01 am    Předmět: A co tedy s tím? Citovat

A co tedy s tím?

Chápu, že je tu nebezpečí přetáhnout nšjakou nemoc na sebe. Co tedy s tím dělat? Říci nemocnému: "Za svou nemoc si můžeš sám, vyleč se také sám!" ? Být paralizovaný strachem a nikomu nepomoci ani při malé nemoci? Vždyť může mít horší nemoc, o které ani neví ....

Vždyť jsme se učili metody jak se odpojit od pacietnta na konci léčby. Spíše by asi mělo být důležité psát lidem tady jak se odpojujete, jak je to důležité. Jak relaxovat, jak sám načerpat sílu, jak nedávat ze sebe ale z "universa".

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: út duben 25, 2017 9:25 pm    Předmět: Citovat

Já tohle téma řešil zrovna nedávno s mojí spolubydlící. Moje spolubydlící má sestru, která "dělá reiki" už leta. Byla vedena či podporována poměrně slavným léčitelem ze Slovenska. Byl technicky zaměřený, schopnosti měřil na přístrojích a léčil i v Německu. Moje spolubydlící bývala její sestrou často léčena a dnes, když od sebe žiji daleko, tak využívá možnosti být léčena nadálku.
Nedávno mi řekla, že by ráda, abych ji léčil a a diagnostikoval její problémy.
Popsal jsem jí, že dříve jsem měl kolikrát zvláštní pocity poté, co jsem druhé léčil. Že nevím jak to přesně je, ale že já osobně razím odlišnou cestu. Zasvětit druhého a dát mu možnost kontaktu s reiki bez "léčitele".
Nedopadl jsem dobře, bylo mi řečeno, že pravděpodobně to semnou není moc dobré, když neodkáži diagnostikovat, nejsem řádně vytrénovaný žák a když nevěřím na možnost léčení kdy jeden léčí druhého... Nebyl jsem pochopen. Když jsem blekotal něco o světle a tranzu, abych demonstroval svoji "vysokou" (haha) úroveň léčení, bylo mi řečeno, proč se nechám unášet takovými věcmi místo, abych se soustředil na horké ruce.
Co vlastně tím chci říct. Kromě postěžování si na to, že mně moje spolubydlící nevěří, vlastně bych rád poukázal na to, že já osobně zde vidím jakýsi VIRUS.
Myšlenka, že někdo oplývá reiki více než druzí může podporovat v druhých závislost. Má spolubydlící je závislá na sestřině pomoci už asi 20 let. Protože ona "ví" jak na to. V mém idealistickém pojetí této metody, by se léčení reiki, kdy existuje pacient a léčitel bralo více méně jen jako tzv. "nouzová metoda". Žákům by se doporučovalo, aby každého koho léčí odkázali na mistra s tím, že existuje mnohem efektivnější cesta.
V mých očích je to něco jako místo chodit se zpovídat k farářovi, je začít se zpovídat Bohu. Je to přechod k přímé metodě. Je to zjištění, že farář zde byl jen proto, protože Bůh byl pro nás příliš imaginární. Farář by měl říct také: zpovídejte se Bohu, mě vůbec nepotřebujete. Stejné to je s "reiki léčitelem". Ten by měl říct: reiki je vždycky reiki. Není moje reiki a tvoje reiki.
Moje spolubydlící spolkla jed. Uvěřila, že reiki se učí a že někteří se mohou stát lepšími v reiki a jiní horšími. Myslí si, že to je jako vaření nebo karate. Jed byl namíchán v dobré víře její vlastní sestrou, která jí chce pomoct. Přísady byly: "jsem ochotná tě léčit" a "nejsi ještě zralá na zasvěcení". Kdyby bylo řečeno hned zpočátku: "rozhodně Tě nebudu léčit dlouhodobě" a "já získala reiki zasvěcením, léčení není vůbec má zásluha, jsem na tom stejně jako ty", tak věřím, že by všechno bylo jinak. Bohužel sestra buď chce být důležitá, léčitelka a být ta zralá a ty ostatní nebozí léčení ti nezralí a závislí na její pomoci. A nebo její sestra je sama otrávena nějakou myšlenkou o vyvolených a zatracených, kdy někteří mají lepší reiki a Ti druzí horší.
Já bych tedy byl pro to, aby v materiálech o energetickém odpojování se, před léčením a po léčení, byl ještě dodatek o poučení léčeného, že by se měl odpojit od představy, že existuje ještě jiného léčitele, než reiki samotné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 12:17 pm    Předmět: Re: A co tedy s tím? Citovat

Zbultran napsal:
A co tedy s tím?

Chápu, že je tu nebezpečí přetáhnout nšjakou nemoc na sebe. Co tedy s tím dělat? Říci nemocnému: "Za svou nemoc si můžeš sám, vyleč se také sám!" ? Být paralizovaný strachem a nikomu nepomoci ani při malé nemoci? Vždyť může mít horší nemoc, o které ani neví ....


Proč se Zbultrane nejprve nezamyslíš nad tím, co chtěl autor svým příspěvkem opravdu říct, než klikneš na odeslat?

Zbultran napsal:
A co tedy s tím?
Vždyť jsme se učili metody jak se odpojit od pacietnta na konci léčby. Spíše by asi mělo být důležité psát lidem tady jak se odpojujete, jak je to důležité. Jak relaxovat, jak sám načerpat sílu, jak nedávat ze sebe ale z "universa".


Upozornění na to, že pokud člověk nedokáže při léčení neulpívat, může sám onemocnět, není důležité? A znamená to, že autor příspěvku neléčí, protože je paralyzován strachem? Ach, ty domněnky...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 8:40 am    Předmět: Re: A co tedy s tím? Citovat

Mirku

sunnyi napsal:
Proč se Zbultrane nejprve nezamyslíš nad tím, co chtěl autor svým příspěvkem opravdu říct, než klikneš na odeslat?


Právě, že jsem se nad tím zamýšlel, hlavně nad závěrem článku, že větěina léčitelů končí rakovinou. Možná jsi mohl to o tom neulpívání dát rovnou na konec článku, plus nějaké zásady jak toho docílit.

sunnyi napsal:
Upozornění na to, že pokud člověk nedokáže při léčení neulpívat, může sám onemocnět, není důležité? A znamená to, že autor příspěvku neléčí, protože je paralyzován strachem? Ach, ty domněnky...


Třeba to, že neléčíš, protože jsi paralyzován strachem, jsem si vůbec nemyslel. Takže i tvoje doměnka, že jsem měl doměnku se netrefila ....

Ty moje otázky, "co tedy s tím ?", neměly žádný druhý význam. Nechtěl jsem nikoho napadat nebo nějak dehonestovat. Sám jsem tohle téma založil, abych získal co nejvíce informací a rad. Jde o skutečný případ ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 8:50 am    Předmět: Samoléčení Citovat

Psychedelicu,

nemyslím si, že by odkázání nemocného na Mistra reiki, který ho zasvětí a bude se léčit sám, bylo to nejlepší. Mám pro to dva důvody:

1. Nevím proč tomu tak je, ale při nemoci mi pomůže více reiki, které mi poskytne někdo jiný, než samoléčení, když si přikládám ruce sám.

2. Ne každý má asi na to čas a možná na to ani není každý vhodný, aby léčil druhé. Nechce věnovat čas a peníze zasvěcení, jiný naopak má třeba problém s komunikací s lidmi nebo prostě si s někým "nesedne" (nejsou si prostě vzájemně sympatičtí).

Spíše bych to viděl tak, že když reiki někomu pomůže k uzdravení, pacient se zamyslí a rozhodne, že by něco takového také chtěl a pak samozřejmě je možné mu dát kontakt, poradit, ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2017 4:13 pm    Předmět: Citovat

Pokud jde o techniky, jak se odpojit:

Já žádné nepoužívám, snažím se jen o to, abych po celou dobu léčení neulpíval. Když je to něco vážnějšího, tak se nejprve pomodlím a poprosím, abych byl nástrojem léčení, pokud je to Boží vůle, a aby konala Jeho vůle, nikoliv moje. A potom se při léčení zaměřuji na srdeční čakru, protože skrze ni můžeme prožívat bezpodmínečnou Lásku, a ta je neulpívající.

Jinak pro inspiraci by paní mohla pomoci třeba kniha Brandon Bays Cesta. Paní se z rakoviny vyléčila přirozenou cestou. Lékařka jí po vyšetření řekla: "Brandon, je to, jako byste byla pět měsíců těhotná s nádorem o velikosti basketbalového míče." A také to, že může zemřít v řádu dní, v důsledku silného vnitřního krvácení.

Její manžel byl hlavní školitel Antonyho Robbinse, amerického gurua NLP, a i ona sama pro něj pracovala, takže se pohybovala v prostředí, které ji soustavně utvrzovalo v tom, že nic není nemožné. Když svoji diagnózu A. Robbinsovi po telefonu oznámila, tak ji ujistil, že to není problém, že ona to zvládne.

Zašla do homeopatické lékárny, na radu lékárníka nakoupila homeopatika a léčebné přípravky, a také jí bylo řečeno, že nemá vůbec pít kávu, protože kofein podle statistik způsobuje dramatické zvětšení nádorů. A potom s pomocí technik NLP (možná i nějakých dalších, už si to nepamatuji), systematicky pracovala na odstranění všech emocionálních problémů uskladněných v nádoru. Na začátku netušila, jaké problémy to jsou, to objevovala postupně.

Také přešla na 100% syrové stravy atd. Tu knihu podle mě stojí za to si přečíst.

No, a kdyby ses zeptal Pavla Máchy, tak ten Ti řekne, aby paní začala opatrně s půstem.

Těch technik na odstraňování bloků je spousta. Renata zmiňuje např. EET, taky kineziologie, s níž pracuje... Podle mě by pomohlo i zasvěcení do Reiki, což vždy nějaké bloky rozpustí a poskytne jí další účinný nástroj léčení. Nesmírně účinná je regresní terapie. I s SRT by se dalo pomoci, ale na to by ten léčitel musel být opravdu pevně ukotvený ve Světle, protože to není žádná legrace. Každopádně je toho hodně, s čím se dá pracovat, a jak píšeš, taky toho hodně zkouší.

Tak snad můj příspěvek taky k něčemu bude...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund