Fórum - Zobrazit téma - Možnost odebrání karmické zátěže - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Možnost odebrání karmické zátěže
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Možnost odebrání karmické zátěže
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2016 9:47 pm    Předmět: Možnost odebrání karmické zátěže Citovat

Milí přátelé,

mám pro vás opět převratnou novinku, možná ještě většího rozsahu než jak jsem v roce 2005 přinesl do Čech a na Slovensko Shamballu, která se velice rychle ujala a je široce rozšířená mezi lidmi. U ní nepotřebujete mít žádný jiný energetický systém, třeba Reiki, i když to mnoho "učitelů" po adeptech vyžaduje.

Je to novinka, kterou mám asi od podzimku loňského roku, ale až od nynějšího roku 2016 se víc zviditelnila a zesílila tak, že jsem ji mohl identifikovat jako nový nástroj… Zjistil jsem, že je mi umožněno pomoci při odebírání karmické zátěže z lidí a to někdy docela hodně dolů i až 50% a někdy i víc, podle toho, kdo a jak na sobě pracuje nebo ne. Smile

Tato Karma nebo karmická zátěž v každém z nás, vytváří situace nebo nemoci, kterými procházíme nebo je máme.

Taková rakovina, ale i úrazy a i některé chronické nemoci, je vlastně přeplněná karmická nádoba (Karma je 100%), kde do ní víc vtéká, než z ní odtéká. Můžu měřit vaši celkovou ještě zbývající Karmickou zátěž. Po odebrání karmické zátěže nemoci rychle odchází, zase podle toho, kolik ještě zbyde celkové Karmy…


Karmickou zátěž pomáhám odstraňovat přes 2 Akutní léčení, v rozsahu asi 1 týdne, kde při prvním Akutním léčením je dostatek času i na jiné věci a při druhém se vše znovu upevňuje a dolaďuje. Aktivuji u toho i mnoho dalších věcí, které teď mohu za vás aktivovat, a o kterých se ještě moc mezi lidmi neví a ani, pokud by o tom věděli, by jim to moc nešlo/nefungovalo.

Nejlepší po tomto 1. Akutním léčení je, přejít do dlouhodobého léčení, kde se pak mohou další věci dále urovnávat/srovnávat/zharmonizovat, aniž byste se museli u toho nějak sami „namáhat“ nebo „snažit“. Když budete na sobě ale i vy aktivně pracovat, vše se u vás mnohonásobně urychlí.


Pokud by někdo chtěl snížit karmickou zátěž, pak se mi nahlaste přes kontakt dole.
LW


Naposledy upravil Lightworker dne čt květen 05, 2016 1:08 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2016 11:19 pm    Předmět: Citovat

S tak fatálním nepochopením toho,
co je to karma jsem se snad dosud
nesetkala.
Ať žije reklama na duc-hovní business! Rolling Eyes Very Happy

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2016 8:19 am    Předmět: Citovat

Mili pratele
Se zajmem jsem si precetl nabidku pana Bubnika( lightworker) i prohledl jeho stranky...zajimave
prestoze chybi informace o cenach provadenych ukonu...smele mohu pripadnam zajemcum navrhnout, ze jimi pozadovane zmenseni karmy provedu sam za desetinu ceny pana Bubnika
Tesim se na spolupraci a verim, ze me nabidky vyuzijete
...tpx...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2016 11:00 am    Předmět: Re: Možnosť odňatia karmy/(záťaže?). Citovat

toora napsal:
S tak fatálním nepochopením toho,
co je to karma jsem se snad dosud
nesetkala.
Ať žije reklama na duc-hovní business! Rolling Eyes Very Happy

Smile


"Stredovek neskončil? Komu ešte v duši trvá?"
Tma požiera rozum, myseľ a úsudok? Rolling Eyes


"Padni -> komu padni! Aký požičaj -> taký vráť! = KARMA"...

Lucie: "Černí andělé"...
https://www.youtube.com/watch?v=vaEERbPpIX0&feature=youtube_gdata_player

... akútna hygienická očista mysle od bludov (v peňaženke?)!!!


Lw - Miloslav, "opäť raz vedľa a úplne mimo!" Razz

[Akútne vytriezvenia: (1.+2.) v celistvom šambalskom kontinuu = úplne zdarma!!!
Vyskúšaj/te karuna symbol: *krijá* Smile...sú to dva oranžové, vzájomne protistojné ČKR/čokureje s 3,5 závitom!
Pravostranný pravotočivý vpredu oproti ľavostrannému ľavotočivému bezprostredne za ním.]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 2:20 pm    Předmět: Citovat

Ano tady je ta stará energie u těchto 3 lidí docela hodně viditelná. Takovéto bylo taky, jenže v mnohem větší míře tenkrát roku 2004, když jsem v Čechách uvedl poprvé Shamballu zde na tomto fóru. Někteří se s tím nedokáží popasovat dodnes.

Zásadní energetický obrat nastal po 21.12.2012, kdy sem začaly chodit na Zem zase jiné energie a jiné možnosti. Spousta cyklů se zakončila a nové začaly. Bylo to očekávané. To, co dřív nebylo možné, se nyní stává mnohem lehčím. Ale rozhodně bych neradil Arikiranovi, aby se pouštěl do něčeho, čemu moc nerozumí a jen by si k té své karmické zátěži, která je už tak dost vysoká, nabalil další. To opravdu není nutné, ale určitá pýcha tu je vidět. Pokud si opravdu chceš přidat, běž do toho!

První nezklamala, a ani se nedivím, že sem chodí už tak málo lidí. Brouků Pytlíků moc lidi nemusí. Pokud někdo něco zná, čili domnívá se, že zná, tak to, co pro něj v tuto chvíli neexistuje, neznamená opravdu, že to není. Na jiné úrovni vnímání, je už zase jiná pravda a tak s každou novou úrovní vědomí, jdeme opět dál k té další pravdě. Každý má k té své úrovni vnímání ten svůj strop, tu svoji pravdu. A to, co je nad tímto stropem, pro něj buď neexistuje, nebo nemůže být. A to, co jste se učili nebo získali čtením něčeho nebo posloucháním někoho, nemusí být už dávno pravda v Nových energiích..., ve starých ano, proto se mnoho lidí drží toho starého zuby nehty, té své jistoty. Nové je vždy krok do neznáma, ale vyplatí se pro každého, kdo se odváží, ho udělat…

No a třetímu jsem nikdy nerozuměl a asi nikdy neporozumím, beru ho jako spíš Trolla, který má neustálé výkřiky o něčem, co vůbec není k tématu a vlastně to nikoho moc nezajímá, protože mu nikdo skoro nikdy neodpoví. Je to tady a i na slovenských fórech.

Takže každý z nich má tu svoji Karmu, na které tu jede a podle které i píše, a to ten prostřední je na tom z nich karmicky nejlíp - je takový průměr v ezoterickém světě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 2:39 pm    Předmět: Re: Možnosť odňatia karmy/(záťaže?). Citovat

Lw,
strašenie karmou už dávno vyšlo z módy. Rolling Eyes

"Ako si ustelieš - tak sa aj vyspíš!"...
...toto platilo vždy: vtedy/predtým, teraz a platí to aj dnes. Cool

A popritom stále tiež platí, že:
aj "na hlúposti sa dá výborne zarobiť!" Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 3:39 pm    Předmět: Citovat

Jsem rad, ze jsem pana Bubnika vyprovokoval k odpovedi, ani to nedalo moc prace...
Necetl jsem ji qni celou, ale je jasne, ze vsichni....krome neho...jsme neumetelove...

Laskavy ctenar si jiste udela obrazek sam a jiste zvazi , sveri-li se do rukou takovemu odbornikovi...a to bylo cilem meho prispevku

Na druhe strane, zamyslet se nad cistotou svych energii, neni marne...
Na prikladu pana Bubnika lze videt, jak onen cistic karmy nevahal pomluvit me a dalsi...

...
Ale k veci...dle meho...Energie vycistit je dobre a lze to udela svou vlastni praci na sobe, svych cilech, motivech sveho jednani...zvysovani uprimnosti a slechetnosti, zkratka celeho sveho Pristupu...tj stavu Vedomi...ktere pak ssili a rozsiruje se
Coz je cilem v mem Modelu
A k tomu jsem kazdemu zajemci ochoten poradit
Takze to nebyl jen vtip

Uz nekar ma
Ma karma
ako by povedal moi
Som cisty, Boze, tvoj
...px...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 6:46 pm    Předmět: Re: Možnosť odňatia karmy/(záťaže?). Citovat

Arikiran-ovi:

Vypočuj si túto tibetskú mantru k Padmasambhovi:

http://www.youtube.com/watch?v=Ipcu7OXjmZQ

Pomáha vstupovať do vlastného vnútra a spoľahlivo uvoľňuje a rozpúšťa negativitu, kaly a usadeniny v riečisku nádí a meridiánov - spaľuje karmu. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 8:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoi moi
Dakujem za ponuku
Chvilu som posluchal,
No davam prednost svojim mantram a svojmu Mistrovi
Padmasambhava iste pochopi

Mantry praktikujem od 1985 a predstav si jedna z prvch bola tiez tibetska
...om...mani...padme...hum...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2016 7:43 am    Předmět: x Citovat

LW: sice na zdejší webík pliveš prakticky odjakživa, ale to ti nikdy nebránilo v tom, aby sis sem chodil propagovat a dávat reklamu na to,
v čem jsi právě jel. Což už za ty roky byla spousta zázraků na počkání.

Změny se dějí pořád, k tomu není potřeba žádné konkrétní datum,
od kterého si mnozí slibovali kdoví co. Je hodně zajímavé, jak si hýčkáš jakési křivdy, zde na tobě už před léty spáchané. Možná bys na jejich vyléčení mohl použít tebou propagovanou metodu. Víš, honit si triko
a machrovat umí každý, ale sdílet a diskutovat o svých praktických zkušenostech, bez balastu silných propagačních "keců" je poněkud
jiné kafe.

Na RW tě nikdo chodit nenutí, ani se tady snažit lovit potencionální
klienty. A co se tu objevuje je o všech, kteří sem přispívají, to jak
reaguješ je i tvoje energie, tvoje vizitka, nejen ukazovat prstem
- to ONI!!!

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2016 8:35 am    Předmět: Karma Citovat

Ještě, že jsem k tématu nepřispěl. Přišlo mi, že vše podstatné už tu bylo řečeno.

No a dozvěděl bych se, že mám taky starou energii. Jen jsem si myslel, že LW přejde do jiné dimenze a z té naší zmizí, ale vidím, že ještě taky nebyl úplně úspěšný ....

Nedomnívám se, že by se člověk mohl nějakými "kouzly" zbavit své karmy. Musí si jí "odžít" a možná je schopen si na novou nezadělávat, i když i to je těžké. Jediné šance asi je Milost Boží. Ten který karmu a zákony hmotného světa ustanovil, může také učinit vyjímku .... alspoň v to doufám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2016 8:37 am    Předmět: Písnička Citovat

P.S.: nejsem energeticky zdatný, mantry používám a mám rád, ale tahle písnička mě dostává:

https://www.youtube.com/watch?v=72QC8EGnxTw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2016 9:49 am    Předmět: Citovat

Pecka.
jsem rád že po ukrutně dlouhý době přišel Light s nějakou novinkou Razz .
Už jsem se bál, že vývoj v oblasti energií a systémů ustrnul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 12:18 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak Zbutrane. A navíc si ji odžít chceme, i když to v tom současném pozemském omezení vědomí často odmítáme, a prožít ji chceme abychom skrze to něco pochopili a pokročili.

Myšlenka odebrání karmy je pro někoho velmi lákavá idea, je to však myšlenka podfuku, jak chtít postoupit do dalšího ročníku aniž bychom se poučili, uměli co je třeba, a složili z daného učiva příslušnou zkoušku.

Tyhle všechny snahy a avíza ve smyslu "snadno-rychle-bezbolestně" jsou mindráky spasitelského ega a především byznys lákající nevědomé a lenivé, kteří ještě v něco takového věří a doufají bez vlastního přičinění.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 948

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2016 1:03 pm    Předmět: Citovat

Ještě bych vám chtěl říci, že nikomu nic nevnucuji, jen jsem to tu oznámil, že to možné je. Pokud samozřejmě máte někdo program - že si to odžít chceme -, proč ne, i to patří do utrpení.

Možnost tu teď je, rychleji se něčeho zbavit, a stejně tam toho bude ještě dost na pochopení, i když vám bude odstraněno hodně. A přes ty naše filtry (emoční zátěže rodu, negace atd.) to někdy ani moc nechápeme a ani nevíme, že to můžeme pochopit. Ale jakmile ty filtry odstraníme, hned na to lépe vidíme a nemusíme už tápat.


Mnozí už to i odtud pochopili, a o to rychleji se mohou z té své karmické zátěže vymanit. Nepřišli jsme sem na planetu Zemi, abychom trpěli, přišli jsme sem, abychom to stávající, proti životu jdoucí paradigma, rychleji změnili ku prospěchu všech a toto odebrání z nás, je jedna z mnoha možností...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 1 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund