Fórum - Zobrazit téma - THE RECONNECTION - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - THE RECONNECTION
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

THE RECONNECTION
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 9:33 pm    Předmět: Citovat

Krabasi,
kdyby jsi tenhle svůj poslední dlouhý příspěvek napsal hned místo toho prvního, tak by vše bylo OK a nemusel by ses projevit tak, jak ses projevil. Naopak, byl by jsi brán jako autorita a šmytec.
A pokud mi do toho krku vidíš, tak se dívej dobře, třeba se něčemu naučíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 9:42 pm    Předmět: Citovat

kamo vše má svůj vývoj a jenom ten kdo je trpěliv se stane králem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 1:44 am    Předmět: P.S. Citovat

Odpovídat na tuhle změť není snadné a citování předešlých příspěvků mi vždycky připadalo jako základ hádky. Článek, který sem vložila Šamanka, jsem se sebezapřením přelouskal (číst se to moc nedá) a připadá mi to tak zmatené, že snad z toho něco může být i pravda. Mám ale dojem, že si někdo stále potřebuje něco dokazovat. 1. Že to není nic nového a už to dávno dělá. 2. Jak ušetřil, když si nekoupil ani tu knížku k tématu. 3. Stále se utvrzovat v tom, že by to byly jen vyhozené peníze, kdyby šel třeba jen na léčení (vždyť už to tady Krabas nabízel zadarmo na dálku a on se zase někdo najde, nebo existují i jiné možnosti), natož jít na Personal Reconnection a nedej bože na seminář : ) 4. Že už přece jen nějaká ta léta či desetiletí závodí a je duchovně dál, tudíž přece nebude podporovat takový nestydatý neduchovní a komerční cirkus.

Pokud jde o lékaře, tak naopak čím dál víc spolupracují s léčiteli (nenechme se mást situací v tom našem malém rybníčku), sami vyhledávají jejich služby a Eric Pearl upozorňuje už ve své knize a stejně tak praktiky, že (na rozdíl od některých léčitelů tzv. od pána boha) NEMAJÍ svévolně porušovat léčbu stanovenou lékařem. Nevím, proč by se měli poctiví léčitelé bát Rekonektivního léčení, když je tak předražené : ) Konec konců, kupte si nějaké potravinové doplňky dle vašich obtíží a zaplatíte stejně. Existuje mnoho metod, které můžete vyzkoušet místo Rekonektivního léčení, to je pravda, ale laciné tedy opravdu nejsou. Chtěl bych ještě opravit jednu rozšířenou nepřesnost a to, že Rekonektivní léčení není terapie.

Otázka peněz či výměny energií je na duchovně zaměřeném fóru opravdu legrační. Po Reconnection mi to připadá, jako když přijdu do čarodějnického obchodu. Pokud má někdo auto, počítač nebo mobil, tak nemůže říct, že je pro něj něco v rozsahu těchto služeb nedostupné. Říká se, že nejlepší věci jsou zadarmo, ale často je někdo nějak zprostředkovat musí a lidé pak paradoxně nechtějí platit za to nejlepší, ale platí desetitíce za hlouposti, za to co nemusí, jako je pojištění proti čemukoliv, za to co musí, jako je taky třeba pojištění, ale povinné ze zákona, platí daně, kterými nechtěně podporují i to, s čím nesouhlasí, platí energie, aby mohli svítit a topit, i když je slunce zadarmo a pohánět tyhle virtuální pavlače a živit nesmyslné diskuze.

Proč někdo poukazuje na vzhled Erica Pearla a zároveň označuje Reconnection jako neduchovní, to opravdu nejde dohromady. Máma Erica při porodu údajně zemřela a ze zážitku klinické smrti si mj. odnesla poznatek, že na vzhledu nezáleží. Zajímavá náhoda, že? Pro ty, kterým Eric není sympatický, chci říct jen jedno. Uvědomte si, že je američan, že je z Kalifornie a to přímo z Hollywoodu Wink A nemusíte dávat Hollywood do přímé souvislosti s filmovým průmyslem. Tak jsem to opravdu nemyslel. Amerika má prostě jinou kulturu a ta česká mnohdy zaostává, to není na škodu si přiznat.

Na knihu se často odkazuje a rád Vám sdělím proč. Jsou v ní totiž všechny zásadní a dostupné odpovědi. Ale nevydá je po prvním přečtení. Je mnohovrstevná a po každém čtení mi dojdou nějaké další souvislosti a vystoupí nějaké nové informace. Je to samozřejmě také tím, jaké jste mezitím získali zkušenosti. Kniha rozhodně není napsaná stylem otázky a odpovědi, nebo jak máte o Reconnection mluvit, ale nepochopením se dají fakta lehce překroutit. Mohl bych vylíčit, jaké jsem měl zážitky s knihou od zakoupení, jak jsem přestal dýchat, když jsem si hrál s novými energiemi, jak jsem vyléčil pejska po telefonu atd., ale kdo hledá zážitky, ten se uspokojí víc jiným způsobem a kdo potřebuje důkazy, ten by mohl být zklamaný.

Nevím, Šamanko, kdo Ti co tají, ale já to snad nejsem : ) Ostatně nevím o zdroji, který by dokonale vysvětloval Reiki. Jestli chceš, tak jsem od 23. do 30. prosince v Brně, tak se stav a budeš mít pod stromečkem jedno sezení zdarma. A pak o tom klidně můžeš napsat recenzi ; )

Ještě dlužím odpověď Džarmi, tak jí, když už to zveřejnila, odpovím zde. Voda a víno.. Doufám, že mě nepodezíráte, že mám vodu za něco méněcenného. Znáte Masaru Emota? ; ) Říká se, že se po Reconnection Reiki "ztratí" respektive splyne se širokopásmovými rekonektivními frekvencemi. Myslím, že to je pravda. Ne, že by to snad nešlo, ale už k tomu není důvod. Jako byste zjistili, že můžete dát dohromady všechny barvy a svítit bílým světlem. Jednou jedinkrát jsem po Reconnection použil Reiki, když jsem upravoval jídlo pro naši Ellu, ale došlo mi, že to můžu udělat stejně i bez Reiki. Ohýbat lžíce by mě asi taky fascinovalo, stejně tak jako jsem si pomocí Reiki objednával místo na zaparkování, ale teď to prostě neřeším. Těch rozdílů mezi Reiki a Reconnection je víc, ale proč stále srovnávat. Je to zkrátka jiné ; )

Doufám, že jsem někoho nějakým způsobem potěšil a jestli ne, tak si to nemějme za zlé. Dobrou moc! Petr ; )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 7:25 am    Předmět: x Citovat

Punkt: díky za tvoje rozumné a srozumitelné odpovědi.
V tomuhle tématu dochází pořád dokola k jednomu nedorozumění.
Nikdo po nikom nechce vysvětlovat systém popisu fungování rec,
ale jednu jedinou jednoduchou věc:
Exclamation
Jak se vám to osvědčuje v praxi, co si myslíte o použití, jestli to vlastně používáte, co se vám daří, nedaří, prostě názor z praxe.
A to tu s reiki, promiň, všichni bez problémů prezentujeme.
Nikdo z nás kámo, ani já, jsme nechtěli žádné teorie a filozofie, jen jednoduché odpovědi na jednoduchou otázku o vaší praxi. Nic víc!!!
Exclamation

Prosím napiš mi do pošty na tebe kontakt, do 28. 12. jsem v Brně, tak bych se s tebou moc ráda potkala.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 11:45 am    Předmět: Citovat

Díky Vám za pěkný psaní, Pepo a Petře. Smile


Šamanko,
Píšeš: „Jak se vám to osvědčuje v praxi, co si myslíte o použití, jestli to vlastně používáte, co se vám daří, nedaří, prostě názor z praxe.“

Pokud se někdo ptá na Reconnection s opravdovým zájmem (nechce jen potvrdit už svůj určitý názor), může se další event. diskusí oddělí zrno od plev, a dotyčný tam svoje odpovědi jistě najde.
V podstatě platí, že - pokud chci obsluhovat nějaký přístroj, přečtu si nejdřív manuál, a potom „...selžou-li všechny pokusy uvést přístroj v chod....“ tak se pídím, hledám a dotazuji se u těch, komu totéž již bez problémů funguje.
V případě Reconnection to znamená, alespoň přečtení knihy E. Perla je to podobné. Co se mi daří a nedaří se mohu bavit s někým, kdo dělá, nebo se alespoň pokouší dělat totéž, čím se zabývám.
Tedy jak je možné, že Janě buchty vykynuly a Věrce ne a ne vykynout, když mají stejný recept a postupovaly přesně podle něj. A touhle „konzultací“ můžeme přijít na to, kde dělá Věrka chybu, tam to jistě smysl má.

K tomuto: „A to tu s reiki, promiň, všichni bez problémů prezentujeme.“
V tom je právě ten pes zakopanej, protož o Reiki se zde takto (v duchu toho, co píšeš) baví reikisté, tedy Ti, kdo prošli kurzem, praktikují Reiki, nebo jsou rozhodnutí na kurz jít.
Kdyby sem někdo přetisknul takový podobný názor na Reiki, jako má pan Novotný na Reconnection, nevím, kdo by mu pak chtěl ze zkušených praktikujících vysvětlovat cosi o tom jak pracuje s Reiki, co přesně používá, a co se mu daří a nedaří.
Co myslíš?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 12:37 pm    Předmět: Citovat

Tooro,
než si nějaký ten přístroj koupím, tak chci samozřejmě nejdřív vědět co umí a jestli mi k něčemu vlastně bude. Manuál se můžu naučit nazpaměť a nic mi nemusí dát. Tak se logicky zeptám toho, kdo takovou věc už má, jak mu to funguje.
Mně nešlo o to, jakou chybu dělá Věrka, že jí buchty nekynou, tomu bych nerozuměl a ani to nepotřebuji. Zajímalo mě jak ty buchty chutnají rodině a známým - když už se mám držet Tvého obrazu. Tzn. konkrétní případ komu a jak RC pomohlo. Stačilo jich pár, ale konkrétních. Např.bolavá noha, potíže se žaludkem, deprese - abych tak nějak nastínil spektrum. Tady nejde filosofovat a okecávat, toto je řeč faktů. Já si taky rád pomudruju, ale pracuji s naprosto konkrétními lidmi a řeším jejich naprosto konkrétní problémy a jsem schopen o nich kdykoli hovořit. Totéž jsem čekal zde. Asi jsem žádal příliš.

Nevidím nic špatného na tom, že zde byl přetisknut ten článek pana Novotného. Byla to jasná výzva k tomu, aby byl třebas fundovaně vyvrácen, ne odstřelen.
Díky tomu, co tady někteří předvedli, získalo RC skutečně pachuť čehosi podivného, ne díky článku dědka kořenáře.
Kdyby sem někdo přetisknul podobný názor na reiki a byl by poslán do háje stejným způsobem, pak by tento web byl opravdu k ničemu.
Proto oceňuji Punkta, že i přesto do toho šel. Nemusel mě přesvědčit, že RC je spása lidstva, ale ukázal se jako společník k diskusi u stolu a ne k hádce u výčepu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

kamo, ty jsi opravdu případ. proti tobě je snad i šamanka zlatá. zkoušíš to dobře, ale na blbé lidi.

Můj prvotní dojem z tebe byl správný, čím víc toho píšeš, tím víc mě v tom utvrzuješ.

zdar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
...ale pracuji s naprosto konkrétními lidmi a řeším jejich naprosto konkrétní problémy a jsem schopen o nich kdykoli hovořit.

Zajímá mě, s čím pracuješ, a co ještě používáš, kromě Reiki, Kamo.

Díky.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 1:55 pm    Předmět: Citovat

Může být krabasi.
Řekni mi v čem jsem mimo a Tvá slova získají váhu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 2:04 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Zajímá mě, s čím pracuješ, a co ještě používáš, kromě Reiki, Kamo.
Díky. Smile


Kdybych chtěl zachovat ducha nejen této diskuse, vypustil bych jakousi sáhodlouhou mlhu, abych nemusel nic říct.
Pracuji převážně s pohybovým systémem, jak přímou manipulací, tak i jinými způsoby. Takže - Dornova metoda, Bowenova tlaková masáž, klasické a aromamasáže, Spinal Touch, baňky, reiki, SM systém, One Brain.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 2:41 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
kamo, ty jsi opravdu případ. proti tobě je snad i šamanka zlatá. zkoušíš to dobře, ale na blbé lidi.

Můj prvotní dojem z tebe byl správný, čím víc toho píšeš, tím víc mě v tom utvrzuješ.

zdar


Pěkná ukázka manipulativní techniky. "Seš špatnej, vždycky jsem si to myslel, ale ani ti něřeknu proč, natož abych ti něco vysvětloval" Confused

Jinak ať to čtu, jak to čtu, tak kamo se tady snaží rozumným nekonfliktním způsoben z lidí dostat nějáké osobní zkušenosti s technikou "reconection", říká to velice jasně a srozumitelně. Je mi opravdu záhadou, proč na to řada lidí reaguje úplně iracionálně. Odpovědí jsou mu jenom odsudky bez vysvětlení, odkazování na jiné zdroje, mlžení, blábolení. Já o tom nic nevím ale skoro to vypadá jakože to "rekonektování" je buď nějáká tajná mystická nauka o které nelze nic vyzradit nebo je to takový propadák, že se o tom její příznivci stydí mluvit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 2:42 pm    Předmět: Citovat

Díky Kamo za odpověď.

Mám sice za to, že je přínosnější věnovat se užšímu "výběru" do hloubky,
než toho obsáhnout tolik, ale tohle není, koneckonců, moje věc.
Přesto mám za to, že pokud by jsi knihu Reconnection přečetl, mohla by být Ti pro Tvoji práci dobrým přínosem.

Toť můj názor, ale jesti doopravdy ano, to předem, těžko říct.

Tak se tady k tématu Reconnection časem zase třeba vyjádří ještě někdo další , kdo si knihu přečte, a bude s ní pracovat.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 3:55 pm    Předmět: Další odhalení :) Citovat

O vysvětlení pár otázek, které mě vytanuly z diskuze (samozřejmě z mého pohledu a mých zkušeností), jsem se pokusil, ale nevidím smysl v tom, uvádět nějaké konkrétní případy, což snad vyplývá z mých odpovědí. Možná "nikdo" po nikom nechce vědět nic o Reconnection, přestože se to tu domněnkami jenom hemží jako vždycky, co pamatuji, ale proč se pak ptáte na praxi?

Kdyby se mi to krok za krokem neosvědčilo, tak bych se tím vůbec nezabýval a brzy jsem zjistil, že si praktici zkušenosti tohoto druhu téměř nevyměňují, protože jim to zkrátka funguje a tím pádem nemají pochybnosti a nepotřebují důkazy, nebo se s někým porovnávat. Výsledek léčení se pochopitelně často ani nedovíte, anebo někdo uzdravení přisoudí něčemu nebo někomu jinému, ale to je úplně jedno a jsou to všechno informace, které, až se jimi začnete zaobírat, najdete v knize. Stalo se mi třeba, že se po dálkovém působení radikálně zlepšil stav dítěte po několikadenních horečkách, nočním bdění a křiku a maminka mi napsala, díky bohu. A vlastně měla pravdu : ) Dokonce si myslím, že to chápe a nepotřebujeme si to říkat. Při léčení nebo Reconnection něco cítíte, můžete vidět registry - pohybové aktivity a někdy mám různé mimosmyslové zážitky i jako praktik, takže chtít další důkazy můžete tak dlouho, až na vás "přeskočí" nějaký fyzický projev klientova onemocnění, jak se to v začátcích stalo Pearlovi. To že je plejáďan o sobě netvrdí a někdo mu to řekl při jeho hledání odpovědí na to, co objevil a naopak píše, že už po čase vyhledával pomoc lidí, kteří vypadali co nejvíc normálně : ) Ale mě osobně informace, že je Pearl plejáďan, nebo že byl plejáďan Bach nepřekvapuje. Jestli to je pravda, to teď v této fázi vývoje a poznání nevím, ale neznepokojuje mě to. Připomělo mi to diskuzi na Astrolabu, kde jeden nevěřil druhému, že mluví s Kristem (nadvědomím), nafotil něco jako skořápky, na důkaz chtěl "uhodnout", kde je kulička a ani se nepodepsal (prý by byl blázen), přestože je na fóru jako doma. A takhle mi to připadá na všech fórech. Dva srazy Reikiwebu pro mě znamenaly mnohem víc, než XY minut či hodin denně zde.

K ceně seminářů doktora Pearla bych ještě dodal, že si nejspíš nikdo nezkusil zpočítat náklady, tj. letenky, ubytování, pronájmy, služby s tím spojené, platy lidí z poměrně rozsáhlého ale efektivně pracujícího štábu, daně atd., tak jak to někdo zběhlejší v ekonomice nebo podnikání učinil na Astrolabu, kde se dají pro případné zájemce dohledat další zajímavé informace o Reconnection, včetně pár mých příspěvků a zhodnocení semináře pod zkratkou phc. Stejně tak cena za léčení není hodinová, natož čistá mzda.

Pokud jde o nějaké případné tajnosti, nevím o ničem, co by se mělo nebo dokonce muselo tajit, ale know-how je samozřejmě chráněno a praktici nemají oprávnění jakýmkoliv způsobem Rekonektivní léčení a The Reconnection vyučovat. A tady si dovolím střelit do vlastních řad. Potom co jsem na uzavřené diskuzi pro praktiky zahlédl, že si nějací kolegové domlouvali skupinové léčení na dálku, se už nedivím ničemu. Zjevně toho z knihy ani ze semináře moc nepochopili. Není to o otevřenosti nebo nějakém tajném spolku. Opakuji, že jsem na internetu nenarazil na podrobný postup zasvěcování do Reiki, dodnes nevím, jak to u mě probíhalo a nijak mi to nechybí : ) Možná už to je popsáno v nějakých knihách, nevím. Pokud jde o Reconnection, tak by návod sám o sobě stejně nebyl nic platný a naopak bylo příjemné překvapení, když jsem na semináři poprvé viděl, jakým krásným způsobem probíhá. Psal jsem to tu už před mým skoro demonstrativním odchodem z fóra, čímž mi ze srdce spadnul poslední lomikámen : ) a dnes to můžu potvrdit, že jestli budete chtít přijít na léčení, Reconnection nebo seminář, tak vězte, že to určitě poznáte ; ) Do té doby to snad nemá cenu lámat přes koleno a užírat se pochybnostmi. Reiki je úžasná cesta, která mě dovedla k Reconnection a to vnímám jako otevření se další cestě a i když se říká, cesta je cíl, tak to neberte zas až tak doslova. To bychom se nikam nedostali. Ani ráno pro rohlíky ; )

Rád Vás zase všechny uvidím a pro Šamanku i ostatní uvádím telefon, který je veřejně dostupný na mém webu, takže z toho nebudeme dělat nějakou tajnou informaci ; ) Předpokládám, že si rozumíme a když ne, tak nám nepomůže ani kilo smajlíků na stránku, natož vzájemné obviňování. Problém bude pravděpodobně jako obvykle v nás samotných. A za pět minut Štědrý den bychom na sebe měli být hodní! ; ) CU! Petr # 725 / 570 980

P.S. Moje oblíbená fotka: J. J. Hurtak, autor Knihy vědění - Enochovy klíče, ve které předpověděl Reconnection a další objevy a Masaru Emoto, autor výzkumu a fotografií krystalů vody po působení psaným či mluveným slovem, výtvarným uměním, hudbou apod. na ni.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 4:11 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:

Mám sice za to, že je přínosnější věnovat se užšímu "výběru" do hloubky,
než toho obsáhnout tolik, ale tohle není, koneckonců, moje věc.


To všechno jsou věci, které se pohybového aparátu týkají a není od věci je umět použít, nebo kombinovat.
Kdo se zabývá výhradně prací na duši, určitě taky nepoužívá třeba jen reiki, ale i karty, kyvadélko, kameny, anděly atd, prostě vše, co může jeho hlavní obor vhodně obohatit.
Ale to už odbočujeme, případné další povídání dáme do SZ.
Wink

O RC neuvažuji, zatím mi stačí to co mám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 4:21 pm    Předmět: Citovat

Punkte,
na tu praxi jsem se ptal proto, protože jsem slyšel, že RC málem oživuje mrtvé, bleskově uzdraví lidi na smrtelné posteli, ranní zlomenina je odpoledne zahojena atd. Možné je téměř vše, proto jsem se ptal nejprve na výsledky, abych se na tomto základě pak mohl případně víc zajímat, co za těmito úspěchy vlastně stojí. Takže jsem čekal, že někdo i jen stručně napíše - "podařilo se mi pomocí RC vyřešit, zmírnit, nebo zlepšit tohle a tamhleto."

Možná na to jdu opačně, ale já šel na kurs čehokoli teprve poté, kdy jsem viděl, že to něco dokáže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
Strana 3 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund