Fórum - Zobrazit téma - Která metoda je opravu ta nejlepší? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Která metoda je opravu ta nejlepší?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Která metoda je opravu ta nejlepší?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2015 9:23 pm    Předmět: x Citovat

Dobře pošli.
On je tu i jeden rozdíl takového toho (často) víc mužského přístupu
srovnávání a měření a ženského, pracujícího spíš s pocity a intuicí.
Ale hlavně, že jsme dostali tu možnost s reiki žít a používat
a nenechali jsme ji ležet ladem. I kdyby to bylo jen to báječně zklidňující předspánkové otlapkávání.

šamanka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2015 10:29 pm    Předmět: Citovat

No vidíš, šamanko, hnedle jak tu píšeš o sexuální energii, nabídky se jen hrnou... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kutil
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.11. 2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2015 11:57 pm    Předmět: Citovat

njohana napsal:
Nemyslím si, že tady by šlo nějak měřením objektivně posoudit, zda ten co dává reiki pochází z čisté linie nebo ne.Jistě, bylo by hezké působení reiki prokázat,.
Ale proč vlastně ?
K čemu by to bylo dobré ?
Pomohlo by to někomu ?
Podle mne ani to, že bych měla jistotu, že mi pošleš reiki a že ti 100% funguje by mi nijak v životě nepomohlo, pokud bych si po práci sedla do křesla, zapnula televizi , cpala se bramborovejma lupínkama a čekala, že tvoje každodenní působení reiki vyřeší můj problém se zádama, cholesterolem a obezitou Smile
[quote="Kutil"]
Asi jsem na tu citaci přišel. Stejně tak to je s reikama.Zkoušet a přijít na nové věci, které se pak dají uplatnit pro další používání.
Trochu se to zamotalo, ale původně to bylo, že je možno objektivně posoudit, že reiki jdou změřit tečka a nic víc. Už Galileo Galilei řekl, že to co nejde změřit je potřeba učinit,aby to změřitelným bylo. Skutečně se to pracovníkům Metry podařilo za přispění MUDr. Lukeše, ale pro akupunkturu.
Skutečně to udělali, aby to pomáhalo a pomohlo to hodně lidem. Jediný a velký problém byl ten, že VZP to přestala proplácet a byl konec. Tak to zůstalo jen těm skalním, kteří to dělali s láskou a né pro peníze.
Začnu druhým problémem cholesterolem. Nejméně 15 let jsem členem Klasu. Tam mají dobré přírodní přípravky a jeden z nich je LKVB6, který je na očistu těla. Je to i na hubnutí.Je to ale tak do 1 kg, nic moc.Přípravkem jsem si snížil cholesterol. Je potřeba jej brát 3 měsíce. Na 1 měsíc stojí 370,-Kč. Za každé 3 měsíce jsem šel o půl stupně dolů. Je to třeba na dva roky, což byl můj případ. To co píši mám potvrzeno i rozborem krve.Ovšem pozor, pokud jej máš celý život zvýšený, tak pomalu s tím snižováním.
Co se týče hubnutí, tak na to je na uchu bod na tragusu.Když jedeš od špičky nosu k uchu, tak to je první na co narazích na uchu.Je to takový malý výčnělek.Na spodním okraji je bod na hubnutí.Když budeš alespoň čtyři hodiny bez jídla, tak bod najdeš.Bude to tam citlivé.Já osobně nemám problém ztloustnou či zhubnout.Za 14 dnů 5 kg zhubnu. Manželka mně nadává, že ona jen tak kolem 3 kg.
Může se zeptat v kterém okrese bydlíš, protože nikde nemáš zmínku o svém bydlišti.Stačí okres.Já jen jak to mám Tobě blízsko či daleko.Se zádama by to totiž chtělo vidět. Protože je tam krční i bederní. Pokud by jsi poslal na SZ mail, tak bych Ti poslal zobrazení bodů na uchu, kde by jsi si mohla dělat akupresurou body na záda a podpořit to reikama.I na pravé ruce na dlani je bod na okamžité uvolnění páteře. Pokud by někdo Ti dokázal najít mezeru mezi 1 a 2 a pak mezi 2 a 3 hrudním obratlem, tak to jsou dobré body na bolest zad-celých.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kutil
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.11. 2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2015 12:04 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Dobře pošli.
On je tu i jeden rozdíl takového toho (často) víc mužského přístupu
srovnávání a měření a ženského, pracujícího spíš s pocity a intuicí.
Ale hlavně, že jsme dostali tu možnost s reiki žít a používat
a nenechali jsme ji ležet ladem. I kdyby to bylo jen to báječně zklidňující předspánkové otlapkávání.

šamanka Very Happy


Kdyby si však chlapi přečetli knížku "Proč muži lžou a ženy se nevyznají v mapách" mnohé by pochopili.
Poslal jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2015 10:47 am    Předmět: x Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
No vidíš, šamanko, hnedle jak tu píšeš o sexuální energii, nabídky se jen hrnou... Laughing


Laughing Laughing Laughing Tohle je věčné a oblíbené téma Laughing Laughing Laughing

Jooo záda. Myslím, že hodně nedoceněné je, po fyzické stránce, cvičení
a posilování celého těla. Tedy posilování jak zádových, tak břišních svalů! A hlavně těch, které skoro nebo vůbec nepoužíváme. V tom vidím obrovský dluh naší lenosti a důvodu mnohé bolesti zad, která se dá dokonce
velmi nenáročným a maličkým cvičením odstraňovat....

šamanka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
njohana
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.11. 2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2015 9:30 pm    Předmět: Citovat

No i Galileo Galilei byl za své názory podroben výslechu svaté inkvizice Very Happy

Ale teď vážně.
Špatně jsi mne pochopil. Netrpím nadváhou ani cholesterolem.
Chtěla jsem tím říct, že ani přístrojem ověřená 100% účinná reiki ti nepomůže, pokud pro to neuděláš něco sám. Že pomoc jiného ti není nic platná. Že nestačí si jen sednout, nechat na sebe působit někoho reiki i když bude mít přístrojem ověřeno, že její účinnost je 100% a očekávat, že mi to vyřeší všechny problémy, pokud bude žít tak jako dosud a místo pohybu zvolí posed u televize s pojídáním "dobrůtek ".

V účinnost léčby akupunkturou věřím, i když jsem při ošetření neviděla, že by lékař používal nějaký přístroj. Tenkrát, jak jsi psal, byla proplácena VZP a já se na ní dostala až jako na poslední možný způsob ošetření, když jsem byla 3 roky bezvýsledně léčena antibiotiky, hormony, kortikoidy a celou další řádkou chemických léků. V tom co ty léky nesvedly za tři toky mi lékař akupunkturou pomohl za 2 měsíce a pouze na počátku jsem od něj dostala jednu injekci nevím už čeho, je to už přeci jen přes 20 let a už si to přesně nevybavím.
V tom, jak píšeš, že v tom pokračuje pouze pár skalních, kteří to dělají s láskou a né pro peníze, tak v tom bych si s tebou odvážila trošku polemizovat. Zrovna nedávno jsem sháněla v okolí někoho, kdo provádí akupunkturu. Narazila jsem na jednoho blízko mého bydliště, který dokonce ji neprovozuje doma ale za pacienty dojíždí.
A můžu ti podle cen říct, že nemám na to, abych se od něj nechala ošetřit.
Napřed musím zaplatit za konzultaci zda je nebo není možné ošetření 400,-
Pak následuje diagnostika , kde jak mi napsal spočívá v použití pulsní, jazykové a palpační diagnostiky za pouhých 500,-
No a pak vlastní akupunktura v ceně 700,- za každou hodinu.
Tedy jen první ošetření by mne vyšlo na 1 800,- Kč + 250,- dopravné
Pak je prý nutné 6x další ošetření a to obnáší 700 + 250,- Kč x6 to máš 5700,- Kč + 2050,- tak dohromady by mne to vyšlo na 7 750,- Kč.
Pokud by se tedy nevyskytly žádné další nutné výdaje.
Vím, že investuje do ošetření svůj čas, ale nezlob se na mne, ale pokud by ošetření trvalo vždy jen hodinu a hodinu by strávil na cestě, tak si za 14 hodin naúčtuje částku, na kterou já musím vydělávat celý měsíc. Opravdu si takové ošetření z rodinného rozpočtu nemohu dovolit zaplatit.

Nevím, zda by mi bylo nějak platné využívat akupunkturní body na bolesti zad, jelikož ty mám proto, že mám rozštěp obratlů. Tady to řeším cvičením a vyhýbáním se tomu, co vím, že by záda odnesla bolestí.
Ale i tak ti děkuji za rady .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund