Fórum - Zobrazit téma - Emoční rovnice - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Emoční rovnice
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Emoční rovnice
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2015 10:33 am    Předmět: Emoční rovnice Citovat

Objevila se mi v životě nová, velmi zajímavá metoda.
Dá se říct nic nového pod sluncem, protože jednak všechno
souvisí se vším a za druhé variací na stejné téma je hodně.
Ale líbí se mi, že autor, Aleš Kalina, je hodně nohama na zemi
a má všechno jasně a srozumitelně srovnané.
Taky se mi moc líbí, že je jeho metoda lehce
a okamžitě použitelná.
Má překvapivé výsledky i když je to cesta pro někoho velmi
spletitá a delší, ale velice účinná a zajímavá.

O co se jedná?

Během celého života získáváme mnoho přesvědčení o sobě samých,
svém životě, co si máme myslet, jak jednat, prostě vzorce pro náš
život od okolí. Metoda je jejich odhalování a změny, podle vlastního
cítění, tužeb a přání. Člověk může najít neuvěřitelné varianty toho, co
si nechal namluvit od ostatních a dokonce i od sebe sama.
Že to je hloupost?
Příklad mého "bludu": několikrát po sobě mi ujela tramvaj a já si
zafixovala frázi: "Nikdy tu tramvaj nestihnu, vždycky mi ujede".
Hloupost, řeknete si. Ale od takových drobností až po mnohem
závažnější věci z oblasti zdraví, vztahů, práce nebo financí, které nám
komplikují život se dá najít tisíce.

Můžete zkusit, budete překvapeni. Není to žádný blábol, kouzlo, je to obyčejný praktický život, hledání a odstraňování příčin problémů
v našem životě.

Články na stránkách obsahují velmi zajímavá témata s praktickými příklady ze života i to jaká témata se můžou k jedinému životnímu problému vázat.

Vřele doporučuji životním praktikům.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2015 2:29 pm    Předmět: Citovat

Zase jen další z bezpočtu "praktických" návodů na to, jak zlepšit svůj život, jakými je zahlcená hlavně Amerika. Pán se zřejmě inspiroval... Stačí tomu dát jen blýskavý obal, agresivní PR, a úspěšný produkt je na světě. A přitom "obyčejná" buddhistická meditace Ti dá tohle všechno a mnohem víc! Kdy se, šamanko, probudíš?

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2015 3:50 pm    Předmět: x Citovat

Milý Mirku,
sám dobře víš, že nejsou na světě jen buddhisté a jak tak pozoruju, tak momentální situace kolem nás tlačí lidi víc do fyzického těla a velmi materiálních starostí a problémů. Trh už je přesycen ezoterickými
a duchovními léčebnými metodami, literaturou, jak na všechno snadno
a jednoduše, takže oceňuji lidi, kteří těm ostatním dokáží prakticky
poradit. Ve všech metodách, které mě kdy oslovily, jsem našla pomoc
v určité fázi svého života.

Ano, bylo, je a bude tady spousta vlivů a učení z celého světa. Které je pro toho - kterého konkrétního člověka to nejlepší v tuhle chvíli? Které mu právě teď zlepší život, pomůže hledat cestu, řešit problémy, nabízet pomoc?

Je to tvoje řešení pro každého v každém momentu to jediné správné?
Klidně si ohrnuj nos nad tím, co se mi líbí a co jsem si prakticky úspěšně vyzkoušela. Nejsem buddhista jako ty, jsem člověkem praktického života
a jestli máš pocit, že když nedělám stejnou praxi jako ty, tak jsem
nějaký méněcenný tvor, pak si to klidně mysli dál. Po pravdě řečeno, je mi to jedno.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2015 5:21 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Milý Mirku,
sám dobře víš, že nejsou na světě jen buddhisté a jak tak pozoruju, tak momentální situace kolem nás tlačí lidi víc do fyzického těla a velmi materiálních starostí a problémů.


A to je přesně to, co buddhismus tak účinně oslovuje.

samanka napsal:
Trh už je přesycen ezoterickými a duchovními léčebnými metodami, literaturou, jak na všechno snadno
a jednoduše, takže oceňuji lidi, kteří těm ostatním dokáží prakticky
poradit.


Na buddhismu není nic ezoterického. Je to ta nejpraktičtější nauka, jakou si jen lze představit. Ve svém principu až triviálně jednoduchá a použitelná kdykoliv a kdekoliv.

samanka napsal:
Ve všech metodách, které mě kdy oslovily, jsem našla pomoc v určité fázi svého života.

Ano, bylo, je a bude tady spousta vlivů a učení z celého světa. Které je pro toho - kterého konkrétního člověka to nejlepší v tuhle chvíli? Které mu právě teď zlepší život, pomůže hledat cestu, řešit problémy, nabízet pomoc?

Je to tvoje řešení pro každého v každém momentu to jediné správné?
Klidně si ohrnuj nos nad tím, co se mi líbí a co jsem si prakticky úspěšně vyzkoušela. Nejsem buddhista jako ty, jsem člověkem praktického života
a jestli máš pocit, že když nedělám stejnou praxi jako ty, tak jsem
nějaký méněcenný tvor, pak si to klidně mysli dál. Po pravdě řečeno, je mi to jedno.

šamanka


Typicky šamankovská odpověď... Plná povrchního hodnocení, domněnek a podsouvání tomu druhému určitých nehezkých vlastností, tak aby to uspokojilo její vlastní ego.

Tak ještě jednou: Skutečný buddhista je člověk veskrze praktický, který neulítává na svých domněnkách, nenechává se strhnout averzí vůči člověku, kterého zrovna nemusí, a který si navíc dovolí zpochybnit jeho názory a modly. Skutečný buddhista je člověk, který pracuje na tom, aby byl autentickou lidskou bytostí, osvobozený od masek, tak, jak je to jen možné. Soustavně pracuje na tom, aby v maximální možné míře žil to, kým skutečně je. Cestou přitom mnohokrát zakopne, dopustí se přešlapů, někdy i faux-pax, někdy i pochybuje o tom, zda to vůbec zvládne... V principu je to jednoduché, v praktické aplikaci nesmírně obtížné.

Ano, každému v určité fázi života pomůže něco, s čím třeba právě rezonuje, nebo co si měl vyzkoušet. Ničím nepohrdám. Smyslem mého příspěvku bylo poukázat na to, že to podstatné je tu s námi již tisíce let a je to stále živé, právě proto, že je to nadčasové. Že je to to podstatné. Všechny další opravdu účinné metody vnitřní transformace jsou vlastně jen určitými interpretacemi a často komplikacemi toho původního prostého učení.

A často jde opravdu především o šikovný marketing, aby masy zblbly. Před několika lety se přes tuto republiku přelila vlna mánie havajské techniky Ho’onopono. Přitom nejde v podstatě o nic jiného, než o žehnání druhým v duchu Ježíšova učení, buddhistické meditace metta, učení kabaly, atd. Tak proč právě Ho’onopono, v našich kulturních podmínkách? V pořádku, když to lidem pomůže... Snažím se jen poukázat na skutečnost, jak snadno jsou lidé zmanipulovatelní.

Obvykle to, co vychází z dávných tradic, co je věky prověřené, a přitom jednoduché a relativně snadno dostupné, je přehlíženo. A mnozí lidé se již hodně přiučili od Američanů, kteří, jak známo, dokáží prodat i hovno, jen když je krásně zabalené v blýskavém celofánu. Viz např. světová šaškárna kolem knihy a filmu The Secret (Tajemství). Jaké tajemství?! Vždyť to "tajemství" si každý může snadno najít v Bibli i v učení mnoha více či méně seberealizovaných lidí.

Máš-li pocit, že Tebou pohrdám, protože nesdílíš můj pohled na věc, tak mi to jedno není, protože, ať se Ti to líbí nebo ne, mám lidi rád a záleží mi na hezkých vztazích. Nicméně, toto je diskusní fórum, kde nejde o to, abychom se na sebe všichni mile usmívali, protože to při té obrovské rozmanitosti povah a osudů ani není možné. Jsem rád, že Ti ta metoda pomáhá, moje odpověď Tě měla vést k zamyšlení, jestli už snad není čas prozkoumat jádro věci a přestat považovat buddhismus za jakousi vágní, neuchopitelnou záležitost pro nepraktické osoby. Chápu, že Toořino věčné mudrování a arogantní poučování a překrucování buddhistické nauky, respektive vyzobávání z ní pouze toho, co jí osobně se hodí do krámu, by odradilo i mnohem zainteresovanějšího hledajícího. Otázkou je, nakolik takový mudrlant, který má na ty své nekonečné výlevy zdánlivě nekonečné množství času, má čas na vlastní praxi. Takže tím by se člověk rozhodně neměl nechat odradit.

Buď jak buď, ze srdce Ti přeji hodně štěstí!

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2015 6:32 pm    Předmět: x Citovat

Já ti rozumím a chápu, že pro tebe, buddhistu tělem i duší je dost
nepochopitelné, že se tvou cestou nevydávají hromadně všichni, co kdy
trochu přičichli k ezoterice či duchovnu, když je to - pro tebe - jasné, snadné a jednoduše uchopitelné. Nepřipouštíš možnost, že pro ostatní to tak nemusí být a netouží po tom samém. Píšeš, že třeba Tajemství byla taková malina, která je popsaná všude. A přestože jsem Bibli a jiné knihy četla, tak pro mě bylo výše uvedené naprosto objevné a snadno srozumitelné, na rozdíl od jiné, složitě psané literatury.

Ano, pořád mám dojem, že i když tu spolu diskutujeme léta, snažíš se mě tlačit někam, kam nechci a ty máš dojem, že tam musím. Jinak je to špatně. Píšeš - proč nejdu konečně k jádru věci? Pořád nechceš rozumět, že jdu celou dobu k jádru věci, ale to jádro je pravděpodobně jiné, než to tvoje, nebo představa jak by moje mělo vypadat.
A které jádro je lepší, důležitější, opravdovější, užitečnější, léčivější ....? Soutěžíš a poměřuješ léčení věky. Byli šamani a babky kořenářky, kněží různých směrů, horší a pro sebe i své okolí méně užiteční než buddhističtí mniši?

Jak se tady po léta omílá prastará otázka:

KDE JE VLASTNĚ PRAVDA? TA PRAVÁ OŘECHOVÁ?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2015 7:16 pm    Předmět: Re: x Citovat

Jak myslíš...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2015 7:35 pm    Předmět: x Citovat

Předložila jsem tu jednu z možností, jak se podívat a pohnout s tématy svého života od narození (i zrození) zajímavým a funkčním způsobem. Třeba to bude pro někoho užitečné.

Ty tu máš výbornou možnost otevřít nové vlákno se stejným
tématem z pohledu buddhismu! A jasně i srozumitelně vysvětlit, jak to udělat v praktickém životě.

Ráda bych si to přečetla.

Měj se krásně a pozdravuj doma!

Míla šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saxa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.3. 2015
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2015 3:15 pm    Předmět: jako kočička s pejskem......... Citovat

PRAVDA je jedna a záleží na úhlu pohledu na ni - v této diskusi jsou pro mne mnohem bližší názory Mirka.Možná mám v sobě více testosteronu,anebo více fandím pravdě,která je mnohdy krutá a bolavá a ne každý ji vidí a slyší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2015 9:48 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Předložila jsem tu jednu z možností, jak se podívat a pohnout s tématy svého života od narození (i zrození) zajímavým a funkčním způsobem. Třeba to bude pro někoho užitečné.

Ty tu máš výbornou možnost otevřít nové vlákno se stejným
tématem z pohledu buddhismu! A jasně i srozumitelně vysvětlit, jak to udělat v praktickém životě.

Ráda bych si to přečetla.

Měj se krásně a pozdravuj doma!

Míla šamanka


Dík, Mílo, Lenka taky pozdravuje. Vrátili jsme se teď z rodinné akce, byli jsme dceři na promoci, takže teď už radši nic jiného psát nebudu, bylo veselo... Razz

Třeba můžeme zase někdy podiskutovat, teď přes léto ale opravdu nevím co dřív, tlačí mě termíny, musím se věnovat praktickým věcem Wink .

Tak třeba zase někdy...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2015 9:59 pm    Předmět: Re: jako kočička s pejskem......... Citovat

saxa napsal:
PRAVDA je jedna a záleží na úhlu pohledu na ni.


Taky to tak vnímám, že PRAVDA je jedna. Potvrzují to moje zkušenosti, a také teď překládám publikaci, která představuje soubor myšlenek jednoho významného kabalisty a mystika, a tomuto tématu je tam věnován celý jeden zajímavý článek, který potvrzuje to, co jsem také zjistil. A nejen to, ale zatím vše, co jsem z té publikace zatím blíže prozkoumal, úžasně rezonuje s mým vlastním poznáním. Ale i s Lenčiným, která mnohé objevuje nezávisle na mně, ...

Ale jak jsem psal Míle, nemám vůbec čas se tady více rozepisovat. Snad na podzim nebo v zimě, pokud by to někoho zajímalo.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2015 9:35 am    Předmět: Touha po rozvíjení osobnosti,nebo touha po umenšování ega..? Citovat

Ahoj Mirku.

Možná by pomohlo zeptat se Vás obou, o co přesně Vám ve Vašem životě jde, respektive, co vlastně hledáte, a pak sice nevím, ale dost možná…by ani tahle diskuse nevznikla. Smile
Mám za to, že si s Mílou v tomto nyní porozumět nemůžete, a není to závadou na přijímači, a pramení to z různých potřeb a odlišných fází procesu.
Tu základní odlišnost vidím v tom, jestli hledáme metody, které nám usnadňují život (jakože něco navrch ke svému dosavadnímu životu) nebo zdali hledáme pravdu o sobě, tj. jestli doopravdy toužíme vědomě měnit samy sebe.

V tom druhém případě se to bez práce s myslí neobejde, ano Buddhistická nauka je v tomto dokonalá, ale mnoho jakoby „nových“ učení (zde na „západě“) z ní čerpá to podstatné. A všimla jsem si, že ačkoli se tam o Buddhismu vůbec nemluví, a ti lidé vlastně praktikují (ve smyslu BP). Pokud existuje jakýsi „cíl“, potom to je jen jedno jediné, a to bezpodmínečné přijetí toho co je, přesně takové, jaké to je.
A toto přijetí není věcí jakékoli metody, pramení z pochopení, a kdo kdy k tomuto z nás dospějeme a jakým způsobem, to není záležitostí lidské vůle, Mirku. Každý jsme tam, kde právě jsme, a odžíváme si přesně to, co si odžít potřebujeme, způsobem, který je pro nás vhodný.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2015 6:02 pm    Předmět: Emoční rovnice Citovat

Ahoj kamarádi,

jsem moc rád, že to tu ožilo. A zase za to může Šamanka Very Happy Je zajímavé, že ona dokáže vždycky rozproudit diskusi. Já se o to občas snažil, ale téma, které by zasáhlo více lidí, se mi prostě vybrat nepodařilo. Šamanku tu prostě potřebujeme, aby to tu neumřelo. Ona má Dar Cool

Ve svém životě už jsem něco přečetl, vyslechl i prodiskutoval. A musím říci, že budhismus (přesněji někteří budhisté, se kterými jsem se potkal) nabízí nejvíce řešení, návodů pro praktický život. Některá učení, včetně třeba vaišnavismu (Hare Krisna), nabízejí cestu, spíše esoterickou, směřování, duchovno, ne však návod na konkrétní problém života. Někdy mám pocit, že buď jsi svatý a dokonalý a nebo úplně mimo a vyřízený .... asi to má lidi motivovat.

U budhistů se mi třeba líbilo, že jeden žák šel za mistrem a řekl mu, že pojede praktikovat do kláštera (asi v Thajsku). A mistr mu řekl, ať nikam nejezdí, že by to byl útěk. Ať si radši udělá pořádek ve svém životě a potom ať vyrazí do kláštera v daleké cizině.

Jsou to takové jednotlivosti, střípky, ale to se mi právě líbí. Oproti tomu Toora se svými otázkami typu "o co přesně Vám ve Vašem životě jde?" se sice může postupně dobrat poznání, ale potřebuje mít partnera, klidného, trpělivého, méně emotivního. "Její" metoda asi není pro každého, přesněji pro každého v každé chvíli jeho života. Někdy více pomůže rada - zpívej Haré Krišna mantru, alespoň jedno kolo denně (t.j. 108x).

No to nic, jsem rád, že jsem si mohl popovídat s lidmi s kterými je mi fajn Laughing

P.S.: Souhlasím s tezí: PRAVDA JE JEN JEDNA! Vždyť Krišna o sobě v Bhagavadghítě mimo jiné napsal: "JÁ JSEM PRAVDA!" ... protože Bůh je jen jeden!!

P.P.S.: A ještě: "JÁ JSEM CHUŤ VODY!" To se mi také strašně moc líbí, nejvíc v létě, když jdu někam daleko, dojde mi voda a "náhodou" najdu studánku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2015 12:31 am    Předmět: Re: Emoční rovnice Citovat

Ahóój Zbultrane! Very Happy
Zbultran napsal:
Toora se svými otázkami typu "o co přesně Vám ve Vašem životě jde?" se sice může postupně dobrat poznání, ale potřebuje mít partnera, klidného, trpělivého, méně emotivního.

Šmankote, teď nevím proč zrovna totok Smile tedy co je na té otázce tak zneklidňujícího...? Very Happy Smile
Jen jsem se v životě potkala s nějakými těmi hledajícími, a pár z nich si mohli ušetřit hledání, kdyby před tím nejdříve vyhledali psychiatra. Smile
Teď tedy nemám na mysli nikoho ze zdejších účastníků diskuse, nikoliv, ale i když si na tu otázku neodpovíme, tak vskutku každý může hledat něco zcela jiného (a tím pádem i nacházet žejo).
No, a když se pak takhle začnou dva různoběžníci bavit o tom "svém", tak to pak může dopadat jak v tom vtipu "Už jsme došli - nazdar babi." Laughing Smile

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2015 8:17 am    Předmět: Re: Emoční rovnice Citovat

toora napsal:

Šmankote, teď nevím proč zrovna totok Smile tedy co je na té otázce tak zneklidňujícího...? Very Happy Smile


Na této otázce samozřejmě nic tak zneklidňujícího není, akorát, že by se z té jedné otázky stalo tisíc dalších ... to už by třeba méně trpělivý člověk, který by nevěděl, že se skutečně snažíš dobrat nějakého výsledku neustál Twisted Evil

Imaginární odpověď na otázku "o co přesně Vám ve Vašem životě jde?":

"Chtěl bych být dobrým člověkem."

Generované doplňující otázky:

Co to je dobrý? Vzledem k čemu dobrý? Považuješ dobro za relativní nebo absolutní? Co to je člověk? Co je ta část, která oživuje tělo? Co je důležitější, tělo nebo duše? Co je to chtění? Kdo vlastně chce? Tělo nebo duše nebo Ego ......?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2015 8:19 am    Předmět: Vtip Citovat

toora napsal:

No, a když se pak takhle začnou dva různoběžníci bavit o tom "svém", tak to pak může dopadat jak v tom vtipu "Už jsme došli - nazdar babi." Laughing


Jaký je to vtip? Prosím pěkně Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Strana 1 z 14

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund