Fórum - Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a práce s energiemi v součané době
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2014 8:19 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Opět udušeno jedno původně slibné téma.

Založila jsem toto téma, aniž bych si od toho předem slibovala bůhvíco, nebo ještě jinak, počítala jsem, že mi může někdo hodit shnilou bramboru na hlavu, protože nečekám, že to, co jsem psala, bude hodně lidí vnímat dosti podobně. A pokud by snad někdo ano, tak fajn, může se to téma kdykoliv dále rozvinout, jestli ne, tak je to taky v úplným pořádku. To, kam se posune náš hovor "dvou dam" jsem předem nepředjímala, odvinulo se tedy tak, jak se to odvinulo, nakonec je pro mne důležité a určující, stejně jen to, co se kdy odvíjí ve mně.

A jestliže se někdo vyjádřil opravdu k tématu, potěšilo mne to, a díky za to, ostatní neřeším.

Smile


Naposledy upravil toora dne čt listopad 20, 2014 8:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2014 8:20 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:

Děkuji za moc pěkný odkaz, resp. povídání.


Díky Zbultrane.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 9:31 am    Předmět: Toora a dimenze Citovat

No tak já to tedy napíšu Embarassed

Když jsem si přečetl to Tvé (Toory) povídání o dimenzích a vibracích, nejprve mě napadlo, že ses zbláznila.

Pak jsem si řekl, že se možná někdo vydává za Tooru. Ale v debatě s Dominikou, to byla Toora.

No jo, ale přece jen ty 3D, 4D a dokonce 5D Question

Ale nemusím všechno chápat, já jsem jen v 4D, což chápu jako 3 prostorové dimenze (osy) a čas jako skalární veličina, tedy 4. rozměr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 10:13 am    Předmět: Re: Toora a dimenze Citovat

Zbultran napsal:
Když jsem si přečetl to Tvé (Toory) povídání o dimenzích a vibracích, nejprve mě napadlo, že ses zbláznila.
Ale nemusím všechno chápat...

Nejde Zbultrane o to že bychom se měli hned a okamžitě vzájemně pochopit, co je ale dobrý, to je předem nic nepředjímat, a zeptat se, co tím, co někdo píše, konkrétně myslí.

Zbultran napsal:
já jsem jen v 4D, což chápu jako 3 prostorové dimenze (osy) a čas jako skalární veličina, tedy 4. rozměr.

Všechny užívané pojmy jsou jen smluvní záležitostí. Zpravidla nemáme problém se shodnout na tom, že tohle je strom, tamto je dům, horší už to bývá s pojmy nemateriální povahy. Smile

"D" jakožto zkratka dimenze, je stavem vědomí.
Zároveň však...navzdory tomu, v jakém časoprostoru se naše planeta ocitá, tak můžeme žít v jakékoli vlastní dosavadní realitě (v našem případě v tzv."3D").

A tak tedy úplně jednoduše, co se tzv. "5D" týká, je to stav, kdy již neděláš žádné odpory, tj. nežiješ strachy, nemodlíš se k nikomu a ničemu, aby bylo něco jinak nežli jak to právě je, nepácháš dobro, atdatd...

Je to Zbultrane takto už malinko srozumitelnější?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 10:48 am    Předmět: Re: Toora a dimenze Citovat

toora napsal:


"D" jakožto zkratka dimenze, je stavem vědomí.

Smile


Už ti rozumím, ale použití zažitých pojmů k něčemu jinému, to je matoucí. Nevím proč to ten někdo, kdo to použil první, dělal. Vždyť mohl použít jiné slovo, napadá mě třeba úroveň (level), ale asi by to nebylo dost cool to 5L
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 2:15 pm    Předmět: Re: Toora a dimenze Citovat

Zbultran napsal:
Už ti rozumím, ale použití zažitých pojmů k něčemu jinému, to je matoucí. Nevím proč to ten někdo, kdo to použil první, dělal. Vždyť mohl použít jiné slovo, napadá mě třeba úroveň (level), ale asi by to nebylo dost cool to 5L

Použil k čemu jinému?
Věřím, že se takhle spolu můžeme dobrat jádra pudla Zbulrane.
Toto vychází z pojmu dimenze, a nevidím v tom problém...

Nerozumím ti asi úplně dobře, jaké bylo to první použití?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 2:49 pm    Předmět: Re: Toora a dimenze Citovat

toora napsal:
Zbultran napsal:
Už ti rozumím, ale použití zažitých pojmů k něčemu jinému, to je matoucí. Nevím proč to ten někdo, kdo to použil první, dělal. Vždyť mohl použít jiné slovo, napadá mě třeba úroveň (level), ale asi by to nebylo dost cool to 5L

Použil k čemu jinému?
Věřím, že se takhle spolu můžeme dobrat jádra pudla Zbulrane.
Toto vychází z pojmu dimenze, a nevidím v tom problém...

Nerozumím ti asi úplně dobře, jaké bylo to první použití?

Smile


Dimenze ve smyslu rozměr prostoru. Ale myslím si, že to víš

Very Happy

http://cs.wikipedia.org/wiki/Dimenze_vektorov%C3%A9ho_prostoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 3:48 pm    Předmět: Re: Toora a dimenze Citovat

Zbultran napsal:
Dimenze ve smyslu rozměr prostoru. Ale myslím si, že to víš


Ano, ale ono to s "posunem" (vibracemi) této planety souvisí, jen to nyní nabralo na intenzitě.
Takže, vždy je zde jakýsi individ. level, kdy je vývoj bytosti na planetě jakoby pozvolný, a potom tento, který se děje v tuto dobu, kdy je tento posun umožněn v mnohem větším rozsahu.

Proroctvími na r.2012-213 nebyl myšlen konec Světa, coby hmoty, ale konec oněch "starých časů", ve smyslu přechodu a možnosti rozšíření vědomí, s tím, že starými časy se míní dosavadní způsob vnímání, myšlení a jednání (tzn. nepřijetí, obavy, a všeho co s tím souvisí, jen poněkud v rychlejších točkách...), a dá se tuším celkem očekávat, že většina lidí se z tohoto dokonale zabydleného konceptu (3D) dobrovolně nevystoupí.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2014 12:16 am    Předmět: Citovat

Já také opožděně děkuji tooře za toho Duška, také jsem si to poslechnul a potěšilo mě to.
Co se týče "dimenzionální" debaty, tak jsem měl podobné pocity jako Zbultran. Také jsem nevěřícně koukal s jakou samozřejmostí se tady najednopu mluví o nějákých mnoha D prostorech nebo stavech mysli. To za mejch mladejch let nebejvalo Smile Nereagoval jsem, protože k tomuhle opravdu nemám vůbec co říct. Vůbec nechápu o čem byla řeč .... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2014 8:48 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Vůbec nechápu o čem byla řeč .... Smile


Ahoj Beppe.

A teď už je ti to srozumitelné, nebo?
Co se tzv. "dimenzí" týká, tak takový Velký třesk je označování č. 1D, pak další miliardy let to byl svět dvoudimenzionální, který je označován č. 2D, no a potom náš 3D, atdatd...

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2014 8:54 am    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

toora napsal:
Beppe napsal:
Vůbec nechápu o čem byla řeč .... Smile


Ahoj Beppe.

A teď už je ti to srozumitelné, nebo?
Co se tzv. "dimenzí" týká, tak takový Velký třesk je označování č. 1D, pak další miliardy let to byl svět dvoudimenzionální, který je označován č. 2D, no a potom náš 3D, atdatd...

Smile


Ezoterici spravidla chápu
4D ako astrál=duševné svety a 5D ako mentálne=myšlienkové svety(nižšie a vyššie svety/rozmery uvažovania podľa intelektu).

Fantázia ponúka nekonečnosť rozmerov, čo do počtu aj na pocity a farebnosť a mnohorakosť, aj intenzitu vnútorného prežívania... Wink

Rozšíriť parametre si môže každý sám a ľubovoľne a tak stvorí aj nový vesmír(svoj vnútorný) a ďalšiu dimenziu.
Podľa tejto úvahy je vesmírov aj dimenzií skutočne mnoho, hoci žijeme v spoločnom časopriestore...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2014 12:18 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

O čem, podle tebe, Moi, hovoří Mayský kalendář, případně další historické zdroje, které píší o změnách na naší planetě, které se s tímto naším věkem pojí?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2014 1:38 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

Toora,

... asi o triezvom a plnom uchopení vlastného vedomia sebou samým(bez manipulácií) v komplexnej mohutnosti, o jeho komplexnom aj kompletnom vedomom zjednotení sa v harmonických akordoch Univerzálnych zákonov; o rezonancii, aj o spoločnom tvorivom *diele/opus* bez vnútorných aj vonkajších rozporov; o etike, empatii, humanizme, spravodlivosti, spokojnosti, šťastí, hojnosti, dostatku atď.(doplň si, čo chceš a vieš) ...(o ideálnych kvalitách človeka a jeho vesmíroch v ňom i naokolo...) Wink

...utópie? ...túžby? ...tvorivé fantázie? ... všehochuť, z každého rožku - trošku(!)... Embarassed

Čo je predstava, čo ilúzia/klam a čo už realita?
Môžem oklamať vlastné Svedomie?

Čo je TO realita? ... má začiatok, aj koniec? ... vychádza z jediného bodu=zo singularity(ako Big bang)? ..., alebo ...všetko je inak?

Vystúpil Boh zo seba(singularita Stredu), lebo sa nudí(Posvätná geometria) vo svojej všemohúcnosti?
... (a tvorí?!?... v nás a cez nás?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2014 10:54 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

moi napsal:

... asi o triezvom a plnom uchopení vlastného vedomia sebou samým...

Otázka je, kdo to je tenhle "sám sebou"... Wink Smile

Jde o odevzdání sama sebe Vědomí, kteréžto ovšem není ničí, a při tom je všech, respektive úplně nad vším.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 7:38 am    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

Toora,
existujú napr.:dementní ľudia, manipulanti a manipulovaní(aranžovanie vedomia; nielen reklamou) ale aj nevedomí, ktorí iba biedne vegetujú (napr.:mozgová obrna) a prostoduchí, mľandravého vedomia, atď. ...
Mienim plné zvedomenie sa a preduchovnenie naprieč celou populáciou, so 100% využitím kapacity mozgu/ov celej planéty, solárnej sústavy, galaxie, ...Univerza.
P.ex.:Delfíny/veľryby to už vedia(?/!)... [na 100%] Wink

S tým úzko súvisí aj kultúra morálky(nielen záujmových skupín, t.j. otokári a otroci) a sloboda(vnútorná vs. vonkajšia=legitímna/in lege artis/ pre všetkých). Reiki predsa prestupuje všetko a všetkých, či?(podobne ako neutróny)
Rovnako Ja aj Ty/všetci plávame v médiu, ktorého základom je Omni-Vedomie ako tvorivá zložka Ducha = mohutnosť Trinity/Trojjedinosti *Loga - Mahátmá*.
*Terminológia je prevzatá od Strovolosského mága Daskal(os)a.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 7 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund