Fórum - Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a práce s energiemi v součané době
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 8:54 am    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

moi napsal:

Mienim plné zvedomenie sa a preduchovnenie naprieč celou populáciou, so 100% využitím kapacity mozgu/ov celej planéty, solárnej sústavy, galaxie, ...Univerza.


A ako to mieniš urobit Moi? Smile

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 9:15 am    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

toora napsal:
moi napsal:

Mienim plné zvedomenie sa a preduchovnenie naprieč celou populáciou, so 100% využitím kapacity mozgu/ov celej planéty, solárnej sústavy, galaxie, ...Univerza.


A ako to mieniš urobit Moi? Smile Smile


Jednoducho,
stanem sa pozorovateľom pozorovateľov pozorovaných Pozorovateľov v triezvej intimite svojho lenivého JA/Ja/ja.

"Kto nič nerobí - nič nepokazí!"...(len čumím/hľadím/zírám!)

Panta R(h)ei... a Život poplynie ďalej... [...môžem?!?] Wink
...a Vedomie nech si pracuje podľa svojho konceptu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 12:17 pm    Předmět: Citovat

No, dokud definitivně nesplyneš s Pozorovatelem, tak i když budeš čučet do blba od rána do večera, tak pořád něco "činíš", a je to mnohem horší než jít něco dělat, neb karma se potřebuje vybít. Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Show must go on! Laughing Wink Very Happy

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 12:39 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

toora napsal:
No, dokud definitivně nesplyneš s Pozorovatelem, tak i když budeš čučet do blba od rána do večera, tak pořád něco "činíš", a je to mnohem horší než jít něco dělat, neb karma se potřebuje vybít. Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Show must go on! Laughing Wink Very Happy

Smile


Katarínka,

karmu mám už dávno na háku(vyskratoval som ju = vybila sa ako vietnamské batérie); otročí sa na prežitie ale ja dumám ako zbohatnúť!!! Laughing To je už vyšší level (!!!)... Či? Razz
Prekračujem sám seba(obal/telo) a vystupujem zvnútra von. Nadychujem sa a opäť ožívam - užívam si čaro Mysli, som sám sebou, bez konvencií a pripútanosti... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 1:43 pm    Předmět: Citovat

moi napsal:
...ale ja dumám ako zbohatnúť!!! Laughing To je už vyšší level (!!!)... Či? Razz


Prdlajs! Magie by to byla, noóóó jen blbni! Laughing Very Happy
Very Happy Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 3:26 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

toora napsal:
moi napsal:
...ale ja dumám ako zbohatnúť!!! Laughing To je už vyšší level (!!!)... Či? Razz


Prdlajs! Magie by to byla, noóóó jen blbni! Laughing Very Happy
Very Happy Very Happy Laughing


Môže byť,
hoc' aj *Maggie aj Margie von Simpson's* v podaní Jirku Klábosila/Lábusa.
Vyrastám z černokňažníckych (ezo)strachov a strašiakov...a prebúdzam živočíšnu prirodzenosť = animalitu. A páči sa mi TO !!! Môžem krotiť a kultivovať sám seba... Rolling Eyes
[Pssst, využívam pritom obrovskú energiu vákua !!?]
Twisted Evil
(vo vlastnej réžii/hlave) Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 10:36 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak to tedy hodně zdaru přeju. Laughing Very Happy

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2014 9:41 am    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

toora napsal:
Aha, tak to tedy hodně zdaru přeju. Laughing Very Happy Smile


Toora,
použil som iba štipku "logiky":
...ak na prežitie(réžia životných nákladov) potrebujem pracovať,
tak na zbohatnutie musím vymyslieť niečo iné!

JE "TOHO/ICH" PLNÝ *FORBES*!!! Idea

Že by to boli *maskovaní reikisti/mágovia* ?... Wink
Vedia *inak* pracovať s energiami, alebo len klamú, podvádzajú, privatizujú - tunelujú, prelievajú energie alebo "len zbíjajú = kradnú"?!? Hoci sofistikovane - ale kradnú(Jánošíci)!!!... vraj je TO REALITA... Rolling Eyes

Alebo aj FORBES je MÁGIA(iná práca s energiami)? Embarassed Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2014 2:55 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

Záleží na tom, Moi, jak nyní vnímáš např. nemoc, nedostatek financí pod. (jedno jestli u sebe, či druhých), jestliže to vnímáš jako něco, co nepřijímáš, nechceš, je to pro tebe něco špatného a nežádoucího, poptom de-facto těžko dojdeš k jakési nutné sebe-změně a pochopení, protože pak zřejmě budeš dělat vše pro to, aby se nemoci zbavil, a zbavíš-li se toho, tedy dál budeš dělat vše jak dosud, a o šanci touto cestou něco pochopit potom může těžko být řeč.

A pokud opravdu budu sobě, nebo někomu jinému chtít tohle jeho učivo jakoby zrušit, což se mi skutečně může podařit (například působením Reiki, a houby záleží na souhlasu dané osoby), pak je to Moi, magie. Většinou (i během jednoho větlení) lze sledovat, co takto časem nastane. Nejenže se to tomu člověku časem „vyvalí“ někde jinde, nějak jinak, možná mnohem bolestivěji, tak si tímhle pácháním dobra taky pěkně "zasolím" sám.
Pěkně to vyjadřuje např. Darryl Anka, tj. „Naučit se být v pozitivním stavu, a zůstat v něm, nehledě na výzvy, které tě potkají.“
Pokud se povídání spustí přímo na You-Tube, tak se příhodná část k tomu nachází v čase 1:00 hod. tohoto videa:
https://www.youtube.com/watch?v=wUEIabIunMo


Mluvím Moi o této době, a o tom, že zde probíhají určité změny...tj. o tom, že na určitá počínání budou nyní následovat jiné dopady, jiné následky, než tomu bylo v minulosti.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2014 5:22 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

Toora,
oboznamujem sa s technikou skoku medzi frekvenčnými hladinami ako o tom hovorí Darryl Anka alebo aj Petr Chobot.
Sám-seba prijímam so všetkými svojimi neduhmi a závislosťami a zakoreňujem sa vo vlastnom Strede, vo vyrovnanom Pokoji a harmónii.
Predstavy a vízie nechávam voľne plynúť, priťahujem si len potrebné a nevyhnutné; asi aj preto sa nestresujem životom ale ho žijem.
Síce bez mamonu a hedonistických bakchanálií a hodovania, ale naplnený vnútorným impulzom prebudenej kundalíni šakti a pokoja.
Preferujem zdravie pred prchavými pôžitkami a hromadením statkov; hlavu v oblakoch - nohy v zemi! Wink

Aj biblický Adam,aj Adam Kadmon ako archetyp, mali všetko a nič.
Hromadenie, lakomstvo a obžerstvo/nemiernosť sú produkty vývoja.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2014 5:55 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

moi napsal:

Sám-seba prijímam so všetkými svojimi neduhmi a závislosťami

A ako je to s tým prijímaním druhých, je to rovnaké? Smile

moi napsal:
Hromadenie, lakomstvo a obžerstvo/nemiernosť sú produkty vývoja.

Považuješ tohle za "vývoj"?
Co to vlastně vývoj je?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2014 10:09 pm    Předmět: Re:Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

Mám jeden meter pre všetko a všetkých... Sme Jedno... Wink

Sú to sprievodné javy evolúcie... (+/-)~v čoraz vyšších otáčkach/spinoch, rýchlostiach, hustotách, viskozite, teplotách, tlakoch, tónoch, vlneniach, vibráciách, úrovniach/leveloch,postupnostiach alebo skokoch a Svetoch... atď. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 856

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 4:59 pm    Předmět: Citovat

Domnívám se, že význam slova magie může být chápán různě.

Reiki vnímám jako nepolární energii, tedy v mém slovníku nestrannou. Tedy vlastně pomáhá vždy. i tím že někomu nepomůže napřímo ale pokud ten někdo má opravdu v sobě záměr, že by se chtěl nějakého neduhu zbavit , tak tam mu pomáhá nasměrovat ho někam na něco čemu rozumí a co dokáže přijmout jako podnět. Ten kdo chce jen flastr na bolest, ten hod dostane jen do doby, kdy je schopen nějakého uvědomění.

Když jsem reikovala sebe, vždy to mělo výsledky. Když ostatní, tak nic moc, protože doporučení nechtěli slyšet. No, poznání matky či aktivního blbce. Říká se tomu páchání dobra, že?

Dostala jsem se v jednom období do hodně prdelózního stavu, kdy se mi zbořily všechny systémy víry, nic nefungovalo. Mezi ně patřil i Otčenáš.

Jediná víra která mi zůstala a která fungoval byla reiki. Najednou jsem měla možnost víc pochopit význam symbolů, byly to vlastně jakési pilíře v mlze a chaosu. Logické, jednoduché funkční, neočůratelné.

Tak jsem si postavila svůj význam Otčenáše. Který slovy modlitby promlouvá k sobě samému, k vnitřní moudrosti, k úrovni bezpečnosti a zodpovědnosti. a aby to co je nahoře stálo taky na nohách.

Abych byla v jednotě, potřebuji mít v cajku tělo, svoji mysl a bytí které sídlí v těle. To chápu jako tělo,ducha a duši. Možná naivně ale nějak mi to funguje.

Myslím si, že asi nejtěžší je uvědomit si, že člověk není svatý,že dělá spoustu blbostí, ale vždy je důležité záměr s jakým tak činí. Protože i malé dítě ví, když něco udělá "špatně". Vědomě ublíží.

Dlouho jsem nechápala hloubku výrazu že Reiki je cesta srdce.
U sebe jsem to poznala až za dobu, je to práce s citem, citlivostí. A v návaznosti na to cesta k vnitřní moudrosti, klidu ,nadhledu a přijetí .
Tam kde dokážu takto vnímat sebe, tak dokážu vnímat i druhé.

Dřív jsem byla obrácena spíš k druhým, pak mne to obrátilo k sobě samé abych s našla stránky, kterých si u sebe cením a vážím.

Každý je nějaký, někdo ovládá i magii, moje cesta to není ale znám lidi. kteří ji umí. Ale vždy záleží na záměru jak se která bytost používá, protože není náhodou že v sobě určité schopnosti objeví a nebo ví že je má.

Mám dojem, že opravdová radost ze života, umět se na něco každý den těšit a vědět že se na vás někdo těší, mít pocit že je člověk někomu něco platný a že stále rád objevuje nové, umět opravdu něco potřebovat , dokázat si o to říct a na druhou stranu umět nabídnout a dát, je velké umění i pro mágy.
Kdybych měla podle sebe charakterizovat co je kámen mudrců tak asi tohle umění žít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 6:38 pm    Předmět: Reiki a práca s energiami v súčasnej dobe. Citovat

Renátka,

nahliadni sem:
http://www.pannacz.com/prirodni-lecby.6/japonsky-model-zivotni-energie-ki.205.html
a mnohé uvidíš úplne novými očami. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 856

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2016 3:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Moi, tak jsem to pročetla , ještě se k tomu vrátím, protože spíš letmo, zatím mi to přijde jako to samé jen hodně odborně popsané. Moje prožitky by tomu odpovídaly, jen mám jednodušší slovník a některé věci si potřebuji ještě projít.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 8 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund