Fórum - Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a práce s energiemi v součané době
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2014 5:03 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:

To, že se sem nikdo nehrne, se nedivím, když tady tohle čte.

no, mozna jsou i jine duvody....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2014 6:42 pm    Předmět: Citovat

Reikuji se každý den. Reiki mi funguje. Reiki praktikuji a dnešní informace byla ta, že se klientce velmi ulevilo - zpracovala si příčinu+jsem ji reikovala a výsledek se dostavil.
Kyvadlo, kameny i karty a další věci mi fungují a mám pocit, že se mi to naopak prohlubuje.

U klientů vnímám zvýšenou potřebu stanovovat si témata: seberozvíjení se, rozumět si, ztratila jsem se, duchovní rozvoj atd .

Co vnímám za období, že je období ega, ego se chce preferovat a cítí se všemocné a dokonalé. Pak je otázka zda je to realita nebo iluze.

Kamarádka vnímá, že toto období prověřuje pravé a falešné. Ega. Zvýšené tlaky od ostatních lidí, aby sloužila.

Z karty týdne vyplývalo podobné téma.

Věřím, že jsem na své vibrační úrovni a že jsem tam kde mám být, na svém místě. Takže konkrétně nějaká ...D neřeším a jsem s tím spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 12:11 am    Předmět: Citovat

Ahoj Polgaro.

polgara1 napsal:
Kyvadlo, kameny i karty a další věci mi fungují a mám pocit, že se mi to naopak prohlubuje...

Což o to, to ono to funguje, někdy až moc, a pokud se tím má někdo zaobírat, tak je to taky dobře.


polgara1 napsal:
U klientů vnímám zvýšenou potřebu stanovovat si témata: seberozvíjení se, rozumět si, ztratila jsem se, duchovní rozvoj atd..

Ano, pozoruji například, že někteří lidé, kteří se do této doby o ničem takovém netoužili, tak v této době se začínají více zajímat. A taky vidím stále více léčitelů (mistry Reiki nevyjímaje) s různými, zhoršujícími se, tělesnými problémy.


polgara1 napsal:
Kamarádka vnímá, že toto období prověřuje pravé a falešné. Ega.
Vidím to podobně.


polgara1 napsal:
Věřím, že jsem na své vibrační úrovni a že jsem tam kde mám být, na svém místě.

To jistě je každý z nás, a nějak si nedovedu představit, že bys nebyla. Smile

polgara1 napsal:
..jsem s tím spokojená.

A právě o to jde.

Děkuji ti Polgaro za podělení se, za napsání.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 12:26 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
Jasne ze to bylo jasne vyjadrene, zatimco tvoje puvodni vyjadreni o pomoci bylo nejasne a vyzadovalo moji otazku jak jsi to doopravdy myslela, vid....? Bylo zrovna tak jasne..... tak si nehraj na nejake tajemno...


A co kdyby sis Dominiko aspoň jednou přečetla to, co doopravdy píšu.
Tedy píšu čistě jen aktivitách (pro tebe je to pomoc), kdy se pracuje s energiemi, tj. Reiki, tzv.léčebné kódy, a s dalšími, tomuto podobnými aktivitami.
Jakákoli jiná pomoc tím naprosto není dotčena.

Co se týká té synchronicity a načasování, jak píšeš, tak je úžasná v určitém připomenutí toho, jak důsledně po svém dokážeš vnímat, co píšu, tj. coby naprostý unikát v ukázce toho, jak někdo dokáže na své mylné domněnce vystavět, neboli uplácat, z prdu kuličku, co kuličku, to je přímo vzducholoď, na které tady lítáš, a neustále z ní halekáš cosi, co je jen výplodem tvé bujné fantazie. Cool

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 12:34 am    Předmět: Citovat

Nu, já nejsem zrovna ten správný duchovňák a reikista, spíš trochu poučený laik a reiki používám jen občas před spaním na navození harmonie. Nedělám žádnou konkrétní sestavu, ale intuitivně přikládám ruce tam kde mám pocit, že je to potřeba. A obvykle přitom spokojeně usnu.
Teď si uvědomuji, že v denní době používám i symbol sej-hej-ki taktéž jako zklidňující a harmonizující prvek pro nějákou situaci či řešení něčeho.
Protože mi v praktickém životě dosti chybí harmonie, tak používám reiki právě na tohle. Ostatně mi připadá, že právě tohle je asi to, čím reiki je. Návrat k řádu a harmonii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 6:54 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
Jasne ze to bylo jasne vyjadrene, zatimco tvoje puvodni vyjadreni o pomoci bylo nejasne a vyzadovalo moji otazku jak jsi to doopravdy myslela, vid....? Bylo zrovna tak jasne..... tak si nehraj na nejake tajemno...


A co kdyby sis Dominiko aspoň jednou přečetla to, co doopravdy píšu.
Tedy píšu čistě jen aktivitách (pro tebe je to pomoc), kdy se pracuje s energiemi, tj. Reiki, tzv.léčebné kódy, a s dalšími, tomuto podobnými aktivitami.
Jakákoli jiná pomoc tím naprosto není dotčena.

Co se týká té synchronicity a načasování, jak píšeš, tak je úžasná v určitém připomenutí toho, jak důsledně po svém dokážeš vnímat, co píšu, tj. coby naprostý unikát v ukázce toho, jak někdo dokáže na své mylné domněnce vystavět, neboli uplácat, z prdu kuličku, co kuličku, to je přímo vzducholoď, na které tady lítáš, a neustále z ní halekáš cosi, co je jen výplodem tvé bujné fantazie. Cool

Smile
aha... takze jsem cetla nebdele... jeste ze te mam Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 7:32 am    Předmět: Citovat

toora napsal:


A taky vidím stále více léčitelů (mistry Reiki nevyjímaje) s různými, zhoršujícími se, tělesnými problémy.
Podle me se mozna ti lecitele stali trochu jednostranni a pro praci s jemnohmotnym svetem odsunuli stranou svoji hrubohmotnou realitu... Ale telo jako takove taky zada sve, aby mohlo fungovat optimalne.... Kdyz jsem se zabyvala jen duchovni strankou zivota, moc jsem treba neresila, co a jak jim, tedy bezne intuitivni stravovani, klasicka kuchyne... Ale telo se zacalo ozyvat a volat o pozornost....Takze ted, co se zabyvam hloubeji fungovanim tela a toho, jak energie ovlivnuje strava, u sve vyzivy premyslim.... Je videt jednoznacny pozitivni obrat... Telo funguje tak, jak je pro nej optimalni, spim jen par hodin, tak 5 denne a zvladnu v pohode a bez unavy celodenni aktivity vcetne fyzicke prace.... Varenou stravu jim minimalne...kombinuju syrove plodiny, seminka, orechy....A telu se to libi. Kdyz dobre funguje telo, je pritomna energie radostivosti a celkove lehkosti byti.... Nic takoveho jsem drive, pokud jsem se zabyvala jen meditacemi a energetickymi cinnostmi, nepocitovala.... Jestli jsi mela na mysli nekoho zcela konkretniho, kdo je nemocny a treba by mel zajem se svym zdravim neco podniknout, muzu jen doporucit http://www.zdravi-az.cz/ Jsou to stranky lecitele pana Zajicka, kde jsou k dispozici rozsahle informace o fungovani nasich telenych schranek. Je to jeden z lecitelu, ktery je zdravy.....V diskusnim foru je mozne polozit dotaz, nebo je mozne hovorit o svem problemu primo s panem Zajickem.... Filozofie tech stranek spociva v presvedceni, ze zdravi i narusene se da opet harmonizovat telesnymi ocistami a nasledne vhodne volenou stravou, ktera podpori tok energie v tele, pri uplne konkretnich potizich konkretniho tazatele........
Jestli ten web znas, coz spis predpokladam, tak tyto informace pisu i tak, zamerne i pro ostatni, koho by to treba zaujalo.... treba resi nejaky zdravotni problem...


Naposledy upravil dominika dne út listopad 04, 2014 11:33 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 8:49 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:

Protože mi v praktickém životě dosti chybí harmonie, tak používám reiki právě na tohle.


Ahoj Bepe.

Děkuju ti za reakci.

Měla bych jeden dotaz, pokud mohu,
v čem konkrétně pociťuješ v životě ne-harmonii?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 11:26 am    Předmět: Citovat

Ta stránka www.zdravi-az.cz.... se mi Dominiko momentálně nezobrazuje, ale může to třeba být něco na jejich serveru, nevím.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 11:38 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Ta stránka www.zdravi-az.cz.... se mi Dominiko momentálně nezobrazuje, ale může to třeba být něco na jejich serveru, nevím.

Smile


No, jo, nezobrazuje se to... omlouvám se, ale teď už by to mělo snad jít???... Změnila jsem odkaz na stránky v původním příspěvku a dávám ho i sem... Mně to už takto jde zobrazit...

http://www.zdravi-az.cz/

A tady je přímo diskusní forum, na které se jde dostat z hlavní stránky

http://www.zdravi-az.cz/Forum/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 11:56 am    Předmět: Citovat

Jj., díky, tohle funguje.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 12:48 pm    Předmět: Citovat

Jak jste na tom s praktikováním Reiki (a jakoukoli prací s energií z jiných zasvěcení, či kurzů)? Praktikujete nyní Reki?
Reiki normálně používám na sobě i na jiných, předávám - zasvěcuji a když je příležitost, tak i propaguji jako jednu z cest k nalezení sebe sama.

Pokud ano, potom kdy (ve kterých situacích) a jak (sami k sobe, k druhým lidem)?
Nevím jak to specifikovat, když mám pocit že s ní a v ní žiji prakticky neustále, ať sám za sebe, nebo při práci s druhými.

Jak vnímáte změny spjaté s touto dobou?
Slýchám už spoustu let, že: reiki je již přežitá a překonaná, že: jsou tady novější a lepší systémy, že: v současných nových dimenzích už není potřeba, že: už není třeba nikomu ukazovat cestu a otevírat obzory atd atd.
Mě kdysi pomohla najít sebe sama a když vidím, že podobně pomáhá i dalším tak nemohu říct, že už mi nemá co dát.

Cítíte, že po Vás chce něco více a jinak, než tomu bylo dosud, nebo nic takového nepociťujete?
Jediné co snad více pociťuji, tak je větší odpovědnost za sebe sama, za to co a jak dělám. Není to však svazující, naopak osvobozující.

Tož tak Smile
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 1:26 pm    Předmět: Citovat

Díky Kámo.

kamo napsal:

Slýchám už spoustu let, že: reiki je již přežitá a překonaná, že: jsou tady novější a lepší systémy.


Tohle asi většinou budou potřebovat lidé, kteří dělají sto věcí najednou, ale žádnou pořádně, tedy do hloubky, potom stále budou koukat po něčem ještě lepším, úžasnějším a naprosto všespásném (než tedy zase přijdou na něco ještě spásnějšího a úžasnějšího, no prostě dokonalého). Confused Smile

Můj přístup spočívá v tom, že pokud je cokoli tzv. "pro mne", potom tady naplno, a vždy mne to tak samo vede tam, kam má, až nakonec to působí samovolně, aniž bych se s nějakým úmyslem, tj. s nějakým určitým účelem, o cokoliv snažila.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 8:51 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
Jasne ze to bylo jasne vyjadrene, zatimco tvoje puvodni vyjadreni o pomoci bylo nejasne a vyzadovalo moji otazku jak jsi to doopravdy myslela, vid....? Bylo zrovna tak jasne..... tak si nehraj na nejake tajemno...


A co kdyby sis Dominiko aspoň jednou přečetla to, co doopravdy píšu.
Tedy píšu čistě jen aktivitách (pro tebe je to pomoc), kdy se pracuje s energiemi, tj. Reiki, tzv.léčebné kódy, a s dalšími, tomuto podobnými aktivitami.
Jakákoli jiná pomoc tím naprosto není dotčena.

Co se týká té synchronicity a načasování, jak píšeš, tak je úžasná v určitém připomenutí toho, jak důsledně po svém dokážeš vnímat, co píšu, tj. coby naprostý unikát v ukázce toho, jak někdo dokáže na své mylné domněnce vystavět, neboli uplácat, z prdu kuličku, co kuličku, to je přímo vzducholoď, na které tady lítáš, a neustále z ní halekáš cosi, co je jen výplodem tvé bujné fantazie. Cool

Smile
ovladas dobre duchovnacke uhybne manevry..... Byla tu rec o egu..... Rekla bych, ze tento zpusob tve reakce je hezkou ukazkou ega, ktere nepripusti omylnost, ale uznavam, ze to neni nic lehkeho....... Ego je potvora, ktera radeji spoludiskutera narkne z nebdelosti, nebo z toho, ze neco nechape.... S temito reakcemi je mozne se casto setkat mezi lidmi, kteri se zabyvaji duchovnem..nejsi sama, to vubec ne... I mnozi, kteri se na eso scene objevuji verejne, takto reaguji.... Ted nevim, jestli te mam nechat v relativnim klidu, nebo ti rict, ze od zacatku nasi teto diskuse si obsahu nasi komunikace jsem plne vedoma, tedy bych sve odpovedi nijak nemenila i kdybych jak rikas cetla pozorneji...... Ale kdyz uz tu padla zminka o egu, ktere dnesni doba proveruje, radeji ti dam prilezitost, (i kdyz me to bude stat dalsi nesouhlasne reakce)nahlednout, jak to s tim tvym egem muze treba byt... Ego se brani a nechce jakoby ztratit tvar.. .. Ted se dost dobre da ocekavat bourliva odpoved ve smyslu zaplevelovani diskuse, dalsi me nebdelosti, toho, ze tomu nerozumim, nechapu... atd. a zrejme na oplatku nalezeni meho ega... Takze predem rikam, ze ego mam, jsem si ho dobre vedoma a jsem s nim i spokojena..... Dobrou noc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 10:09 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
tedy bych sve odpovedi nijak nemenila i kdybych jak rikas cetla pozorneji...

V tomhle jsme na tom všichni stejně, prostě nemůžeme vidět, než to, co zrovna můžeme vidět, a nikdo z nás nevidí nikdy úplně všechno.
Princip je takový, že když je ještě třeba obrousit vlastní hrany, musíme se vůči něčemu vyhranit, a pak s tím začít bojovat, i když by to měl být třeba větrný mlýn, a vždy se pak najde příslušná vlajka (tj. důvod) proč proti tomu začít zbrojit.
No, a tak tak se tak vše ve vzájemné interakci doplňuje, prověřuje a zkouší, a vše dohromady to tvoří jeden úžasný, na vzájem se doplňující, celek.

Tvoje ego ti rozhodně neberu, jeho, zřejmě nevědomou, součástí je potřeba konfrontace, což se samo musí časem vypůsobit, vybít, takže taky vše v nejlepším pořádku. Tady například, jsi se, sama jediná, vyhranila vůči něčemu naprosto neutrálnímu, a to tehdy, kdy na cosi z mého textu ihned naskočil tvůj podvědomý spouštěč, a vzbudilo to v tobě, jak píšeš, odpor, a každý takto projevený odpor sebou nese jisté reakce, tedy je logické, že jsem ti na to odpověděla a pokusila jsem se ti vysvětlit, že to, co píšu, chápeš jinak, nežli je to myšleno, ale byl to jen pokus, zjevně marný. Takže nakonec o nic nejde.

Jediné, co rozhoduje, je to, že jsi ty sama se sebou spokojená, a až se jednou ta spokojenost přenese i k tomu vnějšímu světu, k jeho různým projevům, a k projevům všech lidí, pak už nebudeš mít co řešit.

Tak tedy ahoj.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 3 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund