Fórum - Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a práce s energiemi v součané době
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a práce s energiemi v součané době
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: so listopad 01, 2014 5:35 pm    Předmět: Citovat

Tooro,

mému rozumu sice chybí 4d , leč Popis toho, jak vnimas události
se dejici ci se Ti dejici a reakce akce neakce -přijetí -vlastně nepotřebuje
název. Pro me je to postoj statečný, páchání dobra zaměstná dobre mysl.

Přijetí všeho souvisí dle mého pozorování i s věkem a prozitymi zkušenostmi.
V mem okoli nepotkavam 5d mlaďochy, což neznamená, ze nejsou.

Jak reagujes na prosbu o pomoc ci radu?

Míša
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so listopad 01, 2014 6:22 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
mému rozumu sice chybí 4d

Logicky, 4D je předěl, nebo brána, chceš-li.


okenko napsal:
Pro me je to postoj statečný...

Tomu moc nerozumím, jaký je to postoj?


okenko napsal:
Jak reagujes na prosbu o pomoc ci radu?

Dobrá otázka Mílo.
To záleží na tom o co přesně jde.
Prosbu o jakou pomoc máš konkrétně na mysli?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 3:59 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
okenko napsal:
mému rozumu sice chybí 4d

Logicky, 4D je předěl, nebo brána, chceš-li.


okenko napsal:
Pro me je to postoj statečný...

Tomu moc nerozumím, jaký je to postoj?


okenko napsal:
Jak reagujes na prosbu o pomoc ci radu?

Dobrá otázka Mílo.
To záleží na tom o co přesně jde.
Prosbu o jakou pomoc máš konkrétně na mysli?


Smile


co se týká úrovní vědomí (dimenzí), zřejmě čerpáš z nějakých podobných moderních informací jako je tenhle článek http://www.tetakaterina.cz/290-psane-prednasky-/1059-vyklad-majskeho-kalendare-a-roku-2012.html...

Tam je 4D považována za bránu k 5D...

Existují i jiné informace (vyslovené andskými jasnovidnými léčiteli před mnoha lety), které se týkají této doby a které popisují úrovně vědomí a v hlavních rysech charakteristiky každé konkrétní úrovně až do sedmého stupně vědomí - sedmý stupeň vědomí je považován za Kristovský stav..

Čtvrtá úroveň vědomí je stejně důležitá jako všechny ostatní a branou, kterou stačí rychle proběhnout do páté úrovně (jak vykládá třeba v článku Kateřina) není...
Tedy jinak řečeno,dosažení jakékoli úrovně vědomí je přirozenou branou k další úrovni, ale ne v tom super moderním pojetí, jak je dnes "moderně" vykládán přesun z 3D do 5D.... Ale i čtvrtá úroveň se vyznačuje mnohými "úkoly", které musí být splněny, aby se rozšířilo vědomí a očistila osobní energie.... a jsou patrné i skutečné výsledky,skutečné rozšířené vědomí a jasnější vnímání světa živých energií.... oproti dřívějšímu stavu....Tedy nestačí si říct, jsem v 5D...

V čem se tvé informace rozcházejí se starými, je popis toho, jak vypadá dosažení páté úrovně vědomí... Dle pohledu andských mistrů je člověk,který dosáhne pátého stupně vědomí vynikající léčitel, který musí být schopen vyléčit jiné z jakéhokoli problému a nemoci pouhým dotekem A musí to dokázat pokaždé... Vládci staré říše Inků dosahovali páté úrovně vědomí. A to je teprve pátý stupeň vědomí... O schopnostech, kterými vládne člověk šesté a sedmé úrovně tito mistři mlčí... Ježíš je jimi považován za Mistra sedmé úrovně vědomí....

Pro andské mistry je podstatné a nejdůležitější osobní vnímání... To znamená, že osoba, u které probíhá skutečný vývoj,je schopna vidět svět živé energie za všemi manifestujícími se formami ... Západní kultura je velmi vizuální a klade důraz na jevy a informace,které získává fyzickým zrakem. Dokonce i hinduistická tradice nazývá duchovní zrak "třetím okem" a poukazuje k fyzickým očím jako k prvním dvěma. V andské tradici se duchovní zrak nazývá sedmým okem. Člověk dle té tradice musí mít nejprve otevřené čtyři energetické pásy, kde každý z nich má centrum, neboli oko... Je to kříž, břicho, srdce a krk. To jsou první čtyři oči. Pak dvě fyzické, to je šest. Jakmile je těchto šest očí otevřeno, je člověk připraven k otevření sedmého oka mezi obočím... Teprve tehdy,kdy je plně otevřeno všech sedm očí a člověk dokáže vnímat celým svým tělem, celou svou energetickou "bublinou", stává se "jasnovidcem"... A tento stav je velmi vysoce rozvinutým stupněm vnímání, kterého dosáhlo jen velmi málo "kněží" čtvrtého stupně vědomí...

(Pojem kněz, nemá v andské tradici význam nějak náboženský,spíš jen pojmenovává člověka, který se zabývá duchovním zráním...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 11:32 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
co se týká úrovní vědomí (dimenzí), zřejmě čerpáš z nějakých podobných moderních informací jako je tenhle článek...

Vyprdni se na nějaké domněnky Dominiko, to se tak jeden domnívá a z těch svých domněnek (z hovna) uplácá policajta. Smile
Článek jsem nečetla, takže nečerpám.

Změny vibrací této planety se běžně nazývají dimenze, pro jakousi možnost vůbec o tomhle něco sdělit, tedy také mají určité stupně označené čísly.


dominika napsal:
Tedy nestačí si říct, jsem v 5D...

A tohle tady snad někoho napadlo, Dominiko?

Nezajímá mne, kde všude se, a co, se o "přechodu" píše, jediným ukazatelem je pro mě můj „právě-stav“, a ten buď s něčím, když na se s tím setkám, buď rezonuje, a nebo ne.

Na tomto vlákně mne zajímají především osobní zkušenosti, posuny vnímání, pocity.
Flozofii, rétoriku a písemné zdroje o tom, co toto iks-dé je, a co to není, to ponechám jiným.


dominika napsal:
V čem se tvé informace rozcházejí se starými…
V tomto se nerozcházejí.

dominika napsal:
A musí to dokázat pokaždé...
Komu a jak, a hlavně proč by měli někomu něco dokazovat?
V páté dimenzi nepotřebuješ nikomu vůbec nic dokazovat, a s těmito schopnostmi nemůžeš již naložit tak, jako tomu bylo ve 3D, kde běžně panují zcela jiné představy o tom, jak by měl člověk s touto schopností naložit.


dominika napsal:
Čtvrtá úroveň vědomí je stejně důležitá jako všechny ostatní a branou...

Tím, že se toto označí jako brána se nesníží důležitost, všimni si svých asociací, tady například toho, proč považuješ bránu za něco méně důležitého?
Takže ne, je to přesně naopak.


dominika napsal:
Ale i čtvrtá úroveň se vyznačuje mnohými "úkoly", které musí být splněny......

Je to ještě trochu jinak. Abys k té "bráně" vůbec došla, musí být splněny určité podmínky, a ty nejsou volní věcí, tj. nedají se "udělat", prostě je buď člověk splňuje, nebo ne, nakonec stejný princip se velmi často objevuje např. v pohádkách, je to jen souhrn veškerého tvého "dělání" do této doby.

Pokud jde o samotnou "bránu", tak tou buď projdeš, nebo ne (zkrze tento stav), tedy v něm nelze setrvat, lze zůstat pouze neprojít (neustát tento stav), a tedy zůstat ve 3D, nebo projít do 5D, proto je to nazýváno branou. Ale i toto, jako vše, je již předem dáno.
Je to takto opsáno už trochu srozumitelnější?

dominika napsal:
O schopnostech, kterými vládne člověk šesté a sedmé úrovně tito mistři mlčí...

No bodejď, však oni vědí proč.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 12:34 pm    Předmět: Citovat

tak cerpas z podobne ladenych informaci, to je jedno.....jsou to informace prevzate..... Ze se neshoduji s tim, co jsem ti napsala ani s vnimanim skutecne pokrocilych, je zrejme.... Dosazeni vyssich stupne vedomi s sebou nese i ocisteni energie a rozsireni obzoru... Ne dokazovat jinym nemusis nic, ale pro tebe muze byt voditkem, zda jsi ve vyssi urovni vedomi, uvedomeni si, nakolik umis -je ti dovoleno transformovat hmotnou energii..napr, protoze energie je uplne ...vsechno. I dnes mame vyborne lecitele, ale jejich uspechy nejsou stoprocentni..... oni jeste nedosahuji pate dimenze vedomi..... Jsou na ctvrtem stupni a to jeste kazdy jinde.....Z hlediska andske tradice, to co se deje tobe, jsou zrejme zkousky treti urovne..... Pises dostatecne srozumiteln, presto tvuj pohled na ctvrty stav me moc neoslovuje, prijde mi zcestny.. ....Ctvrty stav neni brana, kterou bud projdes nebo se ti neotevre a zustanes ve 3D. To si tak dnes bohuzel mnozi predstavuji.na zaade takovych textu, ktery jsemsem vlozila a se kterym koresponduji tve nazory...... Hysterie prechodu je uz dva roky za nami........ A skutecni mistri svych ctvrtych urovni o dalsich dimenzich mlci, protoze.... si uvedomuji, ze pod jejich dotykem se nic nedeje...ze nemohou mluvit o necem, co je jim cizi....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 12:53 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:


Mohou přicházet jisté impulzy (a další, toto potvrzujících, znamení) takto nepůsobit, protože to blokuje prožitky (jakkoli bolestivé), pro které jsme si sem, kvůlivá jistým pochopením, přišli.
Abych to vyjádřila co nejjednodušeji, tak to, co bylo dříve pomocí (sobě, či druhým, respektive to tak bylo bráno, vnímáno), se dneska (ať už má k tomu jakékoli svolení jakékoli osoby), stává pácháním dobra, se všemi jeho možnými následky.



Smile
ani v tomto se s tebou neshodnu..... Jsem-li pozadana o pomoc a jsem-li schopna pomoct, pomuzu. Tento duchovni alibismus, ktery jsi popsala, je velkou sobeckosti a neschopnosti priznat si, ze pomoct proste neumim.nebo zrovna nemam silu, nebo nechci...... Asi si tim ted potrebujes projit....... Pripomnelo mi to nedavnou situaci... Maminka na materske privedla do skoky asi petiletou dceru, druhou -miminko nesla v naruci... V tom si starsi holcicka uvedomila, ze nema svoji oblibenou hracku, se kterou ve skolce spi...Mala prosila, brecela, ale nijak nevyvadela, jen chtela po matce, aby ji pro hracku dosla domu... bydli tri minuty od skolky..tedy zadny velky problem, ale mamince se pro hracku nechtelo, byla na ni videt unava, starost o druhe dite....tak dceru brecici dostrkala do tridy a tam ji nechala pani ucitelce... Dole v satne mi vysvetlila, ze se holka alespon pro priste pouci, ze si svoje veci ma hlidat sama.... Ne, nesouhlasim....na svete je prilis malo lasky a ta nelaska je casto schovana za takovymi vysvetlenimi jako je pachani dobra atd....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 1:17 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
… tak cerpas z podobne ladenych informaci, to je jedno.....jsou to informace prevzate..... Ze se neshoduji s tim, co jsem ti napsala ani s vnimanim skutecne pokrocilych, je zrejme...

Komu je to zřejmé, tobě? Kdo tohle řeší, Dominiko, a hlavně proč?
O co ti vlastně jde, můžeš mi na tuto otázku odpovědět?


dominika napsal:
..nakolik umis -je ti dovoleno transformovat hmotnou energii..

Problém je v tom, že to, co tě zajímá, je něco co mně nebere, tedy nezajímá mne stav 4D-5D v tom případném vnějším projevu "zázraků" a uzdravení, nebo například ta chůze po vodě apod. Pokud to je tak je to zase jen určitý projev vlády nad hmotou, který zřejmě někdo potřebuje, aby na vlastní oči uviděl, a uvěřil, a kdovíco ještě.


dominika napsal:
Ctvrty stav neni brana, kterou bud projdes nebo se ti neotevre a zustanes ve 3D....

Z čeho čerpáš?
Co je tvým vodítkem, to, co skutečně a doopravdy prožíváš, nebo nějaké vyčtené pravdy?
Ať už je čtvrtý stav cokoliv, důležité je jen to, co nyní žiješ(-jeme), a jak co vnímáš(-me), jmenovitě především to, jaké odpory (nepříjetí) a emoce, ještě v této době kdo žije(-me).

dominika napsal:
A skutecni mistri svych ctvrtych urovni o dalsich dimenzich mlci, protoze.... si uvedomuji, ze pod jejich dotykem se nic nedeje....ze nemohou mluvit o necem, co je jim cizi...

O kom tedy píšeš?, Jsou to skuteční mistři, nebo jen domnělí, Dominiko? Má to tam být, a ejhle není, takže co? Bylo to tím pádem očekáváno.
Pokud ještě někdo něco očekává, potom Vesmír také jen „čeká“ zase na to, až přijme to, co je přesně tak, jak to právě je, jakožto dobré, tedy konečně přestane cokoli očekávat, a začne žít přítomností.

Znovu bych zde Dominiko ráda připomněla, že mne zajímá to, co k tématu můžeš říct ze svého bodu zření, ze své zkušenosti, tedy čistě tvůj, a kohokoliv jiného, toto čtoucího, prožitek.

Prostě jakékoli změny, co lidem, ať už dosud pracujícími s Reiki (apod.), či nikoliv, přichází nyní do života, což se například může týkat také různých, někdy i hodně těžkých, zkoušek, které někteří lidé nyní prožívají.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 1:50 pm    Předmět: Citovat

ale to vis ze ti odpovim..... Informace o vzestupu planety a o dimenzich, tak jak jsi je predlozila jsou z meho pohledu nesmyslne, tak jsem napsala jine, ktere ladi s mym pohledem na tuto zalezitost.... Nemusi te zajimat vnejsi projevy.... Muzes zit spokojene a klidne i bez nich... Ale jestli pises o prechodu do 5D, muzes porovnat informace.... tedy pro me jsi dimenze 5D nedosahla... tot vse... ...reaguju jen na tvoje pojeti dimenzi.... jinak souhlasim, dimenze jsou k nicemu.... dulezita je momentalni pohoda....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 2:17 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:



dominika napsal:
Ctvrty stav neni brana, kterou bud projdes nebo se ti neotevre a zustanes ve 3D....

Z čeho čerpáš?
Co je tvým vodítkem, to, co skutečně a doopravdy prožíváš, nebo nějaké vyčtené pravdy?
Ať už je čtvrtý stav cokoliv, důležité je jen to, co nyní žiješ(-jeme), a jak co vnímáš(-me), jmenovitě především to, jaké odpory (nepříjetí) a emoce, ještě v této době kdo žije(-me).

no rozhodne ve me vytvari odpor takove jednostranne a zavadejici informace, ktere jsi tu nabidla... a kterych je plny internet ....... osobnich pohledu jsem ti napsala sem uz docela dost...ne,nemam pocit nejakych zmen ve svem zivote, (v mych predstavach presun do nejakych dimenzi uz moc nefiguruje) nemam pocit, ze bych byla stavena pred nejake prekazky a nemam pocit, ze jsem buh, ktery vi ze lide se musi zocelovat diky svemu prozitemu utrpeni, tedy je dobre nechat je v jejich problemech podusit....jinak tytyty karma si te najde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 4:55 pm    Předmět: Citovat

Konečně podstat tvého sdělení. Mohla jsi mne ušetřit, a napsat rovnou:
Citace:
...tedy pro me jsi dimenze 5D nedosahla...
Nic takového nenapsala. Takže pořád stejná písnička Dominiko, reaguješ a děláš ukvapené závěry, z něčeho, co nikdo nejenže neřekl, ale ani mu to na mysl nepřišlo.

dominika napsal:
..muzes porovnat informace.......
Proč bych to dělala?

Apropós...kdybych snad něčeho, jak píšeš dosáhla (mimochodem tohle není o nějakém "dosahování"), tak bych s tím nechodila na internet.



dominika napsal:
..no rozhodne ve me vytvari odpor...

A jak tak jde dohromady tenhle tvůj vytvářený odpor s Arrow
Citace:
dulezita je momentalni pohoda

Každý odpor, tedy jakýkoliv, Dominko…
Jen ty sama můžeš přijít na to, proč v tobě vytváří odpor něco, co ti nikdo nevnucuje.


dominika napsal:
..takove jednostranne a zavadejici informace, ktere jsi tu nabidla... a kterych je plny internet...

Samozřejmě, že informací je plný internet, nicméně Okénko to zajímalo, a nehledala na internetu, ale zeptala se mně, tudíž jsem jí odpověděla. Pokud ji moje odpověď nebude postačovat, potom, pokud bude mít tu potřebu, tak má možnost najít si sama takovou odpověď, s kterou může plně souznít.

dominika napsal:
..nemam pocit, ze jsem buh, který ví, že lide se musi zocelovat diky svemu prozitemu utrpeni, tedy je dobre nechat je v jejich problemech podusit....jinak tytyty karma si te najde...

Někdo tady snad má takový pocit? Z čeho takto soudíš?
Vůči jakému sdělení tohle svoje „správňáctví“ stavíš?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2014 10:29 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Konečně podstat tvého sdělení. Mohla jsi mne ušetřit, a napsat rovnou:
Citace:
...tedy pro me jsi dimenze 5D nedosahla...
Nic takového nenapsala. Takže pořád stejná písnička Dominiko, reaguješ a děláš ukvapené závěry, z něčeho, co nikdo nejenže neřekl, ale ani mu to na mysl nepřišlo.


tak já to doplním ještě o to, že podle mě,ani neprocházíš branou do 5D..

toora napsal:

dominika napsal:
..muzes porovnat informace.......
Proč bych to dělala?

Apropós...kdybych snad něčeho, jak píšeš dosáhla (mimochodem tohle není o nějakém "dosahování"), tak bych s tím nechodila na internet.


nevím, proč bys sama sebe měla nějak omezovat, ale jak je libo... Takže se shodneme v tom, že pociťuješ ve svém životě nějaké změny, které připisuješ přechodu do vyšší dimenze vědomí? A mění se ti názor na poskytování pomoci...



[quote="toora"]
dominika napsal:
..no rozhodne ve me vytvari odpor...

A jak tak jde dohromady tenhle tvůj vytvářený odpor s Arrow]
dominika napsal:
dulezita je momentalni pohoda


výborně to jde dohromady..... vyjádřený momentální odpor je podmínkou pro zachování pohody...

toora napsal:
Každý odpor, tedy jakýkoliv, Dominko…
Jen ty sama můžeš přijít na to, proč v tobě vytváří odpor něco, co ti nikdo nevnucuje.


tak to ještě přestaň vnucovat Okénku a nepiš stylem, že je to jedině tak, jak popisuješ, a mohlo by to být OK


toora napsal:
dominika napsal:
..takove jednostranne a zavadejic.i informace, ktere jsi tu nabidla... a kterych je plny internet..

Samozřejmě, že informací je plný internet, nicméně Okénko to zajímalo, a nehledala na internetu, ale zeptala se mně, tudíž jsem jí odpověděla. Pokud ji moje odpověď nebude postačovat, potom, pokud bude mít tu potřebu, tak má možnost najít si sama takovou odpověď, s kterou může plně souznít.


bylo by podle mě vhodné ve tvých sděleních zdůraznit, že informace, které poskytuješ jsou jen tvým osobním pohledem, utvořeným na základě nějakých přijatých informací, které se k tobě dostaly... jinak tvoje psaní působí tak nějak moc ve stylu "je to tak jak říkám..."... Proto jsi se dočkala mých odpovědí, že to tak být nemusí a že existují i jiná možná vysvětlení... vidíš tu synchronicitu a načasování?


toora napsal:
dominika napsal:
..nemam pocit, ze jsem buh, který ví, že lide se musi zocelovat diky svemu prozitemu utrpeni, tedy je dobre nechat je v jejich problemech podusit....jinak tytyty karma si te najde...

Někdo tady snad má takový pocit? Z čeho takto soudíš?
Vůči jakému sdělení tohle svoje „správňáctví“ stavíš?


Toto svoje správňáctví stavím proti tvému popisu situace, ve které se nacházíš a kterou popisuješ těmito slovy :


toora napsal:
"Mohou přicházet jisté impulzy (a další, toto potvrzujících, znamení) takto nepůsobit, protože to blokuje prožitky (jakkoli bolestivé), pro které jsme si sem, kvůlivá jistým pochopením, přišli.
Abych to vyjádřila co nejjednodušeji, tak to, co bylo dříve pomocí (sobě, či druhým, respektive to tak bylo bráno, vnímáno), se dneska (ať už má k tomu jakékoli svolení jakékoli osoby), stává pácháním dobra, se všemi jeho možnými následky.



=====================
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2014 2:18 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
tak já to doplním ještě o to, že podle mě,ani neprocházíš branou do 5D..

Tak jo, Dominiko, ono to totiž vyjde totiž úplně nastejno, co ti na tak tom záleží, čím procházím a čím ne, a pro mne zase je důležité pouze to, co a jak nyní prožívám, a ne tvůj kdesi vyčtený názor na to, co to je a co to není. Prostě se mění vibrace této planety, a buď to někdo pociťuje, nějak se mu to demonstruje, nebo nikoli, a samozřejmě na obojím není nic „špatně“.

Nechci, a ani nebudu ti tady vypisovat, co vše mi přišlo do života, něco sdílím jen s nejbližšími, event. s těmi lidmi, co v současnosti prožívají v něco podobného, a něco ani sdělitelné není, tudíž tohle vlákno a otázka zřejmě není určena tobě, Dominiko.

dominika napsal:
.... vyjádřený momentální odpor je podmínkou pro zachování pohody..

Konečně jsi mi osvětlila, že když někdo vyjádří svůj odpor (a při tom vyjadřování třebas i někoho napadne, či zabije), tak to má předem požehnané, protože mu to zachová osobní pohodu. Úžasná filozofie, to fakt tedy všechna čest…stranou.
Je to Dominko holt tvůj způsob, který ti nemíním brát, jen emocionální odpor je prostě odpor, a každý se ukládá na našem hmotném těle, a nezáleží na tom, jestli jej vyjádříš, nebo potlačíš, a je docela užitečné tohle vědět.

dominika napsal:
tak to ještě přestaň vnucovat Okénku a nepiš stylem, že je to jedině tak, jak popisuješ, a mohlo by to být OK

A ty mně prosím přestaň diktovat, co mám a nemám dělat, tohle vyjádření odporu si praktikuj na svých blízkých, jestli ti to u nich prochází. Z nějakého pro tebe zřejmě neuvědomovaného důvodu, vnímáš jiný názor jako vnucování, a při tom nevidíš, že přesně tohle děláš sama. Okénko se zeptalo, já mu odpověděla, a ty se mi tady snažíš vyvracet, že nejsem tam, kde ty si myslíš, že já si myslím, že jsem.
Takže prostě jen svými odpory, a z nudy, či co, tady zaplevelíš vlákno, které jsem založila proto, kdyby se chtěl vyjádřit kdokoli, kdo něco vnímá probíhající změny podobně.

dominika napsal:
....bylo by podle mě vhodné ve tvých sděleních zdůraznit, že informace, které poskytuješ jsou jen tvým osobním pohledem, utvořeným na základě nějakých přijatých informací, které se k tobě dostaly...

A kdeže např. tady, v tomto tvém sdělení, zdůrazňuješ, že je to tvůj osobní pohled?
dominika napsal:
…Ze se neshoduji s tim, co jsem ti napsala ani s vnimanim skutecne pokrocilych, je zrejme...

Jakékoli „přejaté informace“ mne nezajímají, a při troše pozornosti ti nemůže ujít, že tyto sběry internetových informací zajímají TEBE, a ty, aniž by jsi sama něco vnímala a prožívala, pouze srovnáváš to, co píšu, s tím, co jsi kde vyčetla.
Já mluvím za sebe, neprezentuji zde informace, které lze někde na internetu vyčíst, osobně je mi dosti jedno, jak se kterým změnám říká oficielně, prostě tady probíhají, a taky je lze vnímat a cítit.

dominika napsal:
Toto svoje správňáctví stavím proti tvému popisu situace, ve které se nacházíš a kterou popisuješ těmito slovy

"Mohou přicházet jisté impulzy (a další, toto potvrzujících, znamení) takto nepůsobit..."

Další dezinterpretace. A protože ti to je jasné předem, tak proč by jsi se mne na něco zeptala, chtěla by sis snad ujasnit, co přesně jsem tím myslela, žejo. Confused

dominika napsal:
....... vidíš tu synchronicitu a načasování?

Vnímám ve všem, permanentně, ty ne?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2014 4:05 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
tak já to doplním ještě o to, že podle mě,ani neprocházíš branou do 5D..

Tak jo, Dominiko, ono to totiž vyjde totiž úplně nastejno, co ti na tak tom záleží, čím procházím a čím ne, a pro mne zase je důležité pouze to, co a jak nyní prožívám, a ne tvůj kdesi vyčtený názor na to, co to je a co to není. Prostě se mění vibrace této planety, a buď to někdo pociťuje, nějak se mu to demonstruje, nebo nikoli, a samozřejmě na obojím není nic „špatně“.


jo jasně, mění se vibrace planety... a na to jsi přišla jak? Samostatným pozorováním asi ne?.. Wink

toora napsal:
Nechci, a ani nebudu ti tady vypisovat, co vše mi přišlo do života, něco sdílím jen s nejbližšími, event. s těmi lidmi, co v současnosti prožívají v něco podobného, a něco ani sdělitelné není, tudíž tohle vlákno a otázka zřejmě není určena tobě, Dominiko.


zřejmě? to bych ti nepsala...kdyby nebylo určeno i pro mě...

toora napsal:
dominika napsal:
.... vyjádřený momentální odpor je podmínkou pro zachování pohody..

Konečně jsi mi osvětlila, že když někdo vyjádří svůj odpor (a při tom vyjadřování třebas i někoho napadne, či zabije), tak to má předem požehnané, protože mu to zachová osobní pohodu. Úžasná filozofie, to fakt tedy všechna čest…stranou.
Je to Dominko holt tvůj způsob, který ti nemíním brát, jen emocionální odpor je prostě odpor, a každý se ukládá na našem hmotném těle, a nezáleží na tom, jestli jej vyjádříš, nebo potlačíš, a je docela užitečné tohle vědět.


No to už určitě...Laughing
horší je, když odpor cítíš,ale zamaskuješ ho falešnými úsměvy, třeba několika smajlíky, aby bylo vidět, jak jsi v pohodě......
Takový se pak ukládá... Když už odpor cítíš a přiznáš si ho, rozpadne se do pohody, aniž by jsi musela někomu ublížit... K násilí dojde ve chvíli, kdy se uvolní nějakým afektem dlouho potlačované emoce... A že si do tebe rýpnu, tak co že ses mě nezeptala jak jsem to myslela? Neměla bys jít příkladem, když to chceš po ostatních? Laughing


toora napsal:
dominika napsal:
tak to ještě přestaň vnucovat Okénku a nepiš stylem, že je to jedině tak, jak popisuješ, a mohlo by to být OK

A ty mně prosím přestaň diktovat, co mám a nemám dělat, tohle vyjádření odporu si praktikuj na svých blízkých, jestli ti to u nich prochází. Z nějakého pro tebe zřejmě neuvědomovaného důvodu, vnímáš jiný názor jako vnucování, a při tom nevidíš, že přesně tohle děláš sama. Okénko se zeptalo, já mu odpověděla, a ty se mi tady snažíš vyvracet, že nejsem tam, kde ty si myslíš, že já si myslím, že jsem.
Takže prostě jen svými odpory, a z nudy, či co, tady zaplevelíš vlákno, které jsem založila proto, kdyby se chtěl vyjádřit kdokoli, kdo něco vnímá probíhající změny podobně.

Zatím se nikdo moc nehrne, aby se vyjádřil k tvému tématu, tak musíš vystačit se mnou a s opačným názorem než je ten tvůj....
Ostatní tu mají prostoru dost... Ale když jsi tak protivná a reaguješ jak píchlá vosou nevím nevím... Laughing

toora napsal:
Já mluvím za sebe, neprezentuji zde informace, které lze někde na internetu vyčíst, osobně je mi dosti jedno, jak se kterým změnám říká oficielně, prostě tady probíhají, a taky je lze vnímat a cítit.

tak to určitě... Tvůj popis transformace je jak střižený z esoterických blábolů... Ale budiž... Vnímáš změny zřejmě proto, že jim věnuješ pozornost, ale to, že si je spojuješ se zvyšujícími se vibracemi je už eso pohádka, která ti zřejmě nějak lahodí....... Život je přirozená změna od začátku do konce. Každý den je jiný než minulý, k tomu nepotřebujeme žádné dimenze... Ale uvolněním se do přítomnosti jsou změny prostě jen přirozeným děním... Nikdy nevstoupíš do stejné řeky atd...

[quote="toora"]
dominika napsal:
Toto svoje správňáctví stavím proti tvému popisu situace, ve které se nacházíš a kterou popisuješ těmito slovy

[quote="toora"]"Mohou přicházet jisté impulzy (a další, toto potvrzujících, znamení) takto nepůsobit..."


toora napsal:
Další dezinterpretace. A protože ti to je jasné předem, tak proč by jsi se mne na něco zeptala, chtěla by sis snad ujasnit, co přesně jsem tím myslela, žejo. Confused


plácla jsi něco, co teď zřejmě považuješ za blbost a tak se to snažíš zamaskovat a udělat blbce ze mě.Laughing .... jak typické Laughing Začínám si na tebe zvykat... Laughing

[quote="toora"]
dominika napsal:
....... vidíš tu synchronicitu a načasování?

Vnímám ve všem, permanentně, ty ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2014 4:32 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
Samostatným pozorováním asi ne...

Samozřejmě, pozorováním, čím asi tak jiným?

dominika napsal:
horší je, když odpor cítíš,ale zamaskuješ ho falešnými úsměvy, třeba několika smajlíky, aby bylo vidět, jak jsi v pohodě....

Odpor, jakkoli zamaskovaný je stále odpor, takže k čemu co maskovat?
Maskovaný odpor by se projevil na hmotném těle naprosto stejně jako nemaskovaný, k čemu by to asi tak bylo dobré?

dominika napsal:
A že si do tebe rýpnu, tak co že ses mě nezeptala jak jsem to myslela? Neměla bys jít příkladem, když to chceš po ostatních?

Může někdo myslet nějak jinak sdělení o něčem, že „to v něm vytváří odpor“?
Tohle sdělení je přece jasný, na co se asi tak dotyčného ptát, když tohle o sobě sám napíše?


dominika napsal:
Ale když jsi tak protivná a reaguješ jak píchlá vosou nevím nevím...

Opět klasika, když má někdo jiný názor nežli ty, tak tím pádem něco vnucuje, a je ti to protivný, chápu. S touhle tvojí projekcí, a z toho pramenícími odpory, proti tomu fakticky vlak nejede. Rolling Eyes
To, že se sem nikdo nehrne, se nedivím, když tady tohle čte.

dominika napsal:
Tvůj popis transformace je jak střižený z esoterických blábolů...

Blablabla…


dominika napsal:
....... plácla jsi něco, co teď zřejmě považuješ za blbost a tak se to snažíš zamaskovat a udělat blbce ze mě.

To, že něco nechápeš, ještě neznamená, že jsi blbec, ale pokud se tak cítíš, tak s tím nic nezmůžu. Sad


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2014 4:58 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
Samostatným pozorováním asi ne...

Samozřejmě, pozorováním, čím asi tak jiným?

dominika napsal:
horší je, když odpor cítíš,ale zamaskuješ ho falešnými úsměvy, třeba několika smajlíky, aby bylo vidět, jak jsi v pohodě....

Odpor, jakkoli zamaskovaný je stále odpor, takže k čemu co maskovat?
Maskovaný odpor by se projevil na hmotném těle naprosto stejně jako nemaskovaný, k čemu by to asi tak bylo dobré?

dominika napsal:
A že si do tebe rýpnu, tak co že ses mě nezeptala jak jsem to myslela? Neměla bys jít příkladem, když to chceš po ostatních?

Může někdo myslet nějak jinak sdělení o něčem, že „to v něm vytváří odpor“?
Tohle sdělení je přece jasný, na co se asi tak dotyčného ptát, když tohle o sobě sám napíše?
Jasne ze to bylo jasne vyjadrene, zatimco tvoje puvodni vyjadreni o pomoci bylo nejasne a vyzadovalo moji otazku jak jsi to doopravdy myslela, vid....? Bylo zrovna tak jasne..... tak si nehraj na nejake tajemno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 2 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund