Fórum - Zobrazit téma - Prasečí chřipka - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prasečí chřipka
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prasečí chřipka
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fdh
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 7:26 pm    Předmět: Prasečí chřipka Citovat

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9664

posuďte sami, zda je to opravdu riziko nebo vyvolaný strach za jiným účelem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 7:27 pm    Předmět: Citovat

A co vy? necháte se očkovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 9:20 pm    Předmět: x Citovat

Už zase? Co blázníš?

Jo dneska psali na Seznamu, že umře 1O000 lidí v ČR. To už jsou adepti na trestný čin poplašné zprávy.
Proč se nechat očkovat a proti čemu? Noviny pořád šíří strach a paniku, ještě vtipně přiostřovanou poznámkami typu: vakcína bude jen pro vyvolené, ale pro jistotu se nechejte očkovat proti chřipce normální.
Proč dělat něco tak nesmyslného?

Mnohem důležitější je prevence a případné nachlazení pořádně vyležet
a použít svoje oblíbené léčebné metody. A nečíst poplašné zprávy.

Máš z toho strach? Máš potřebu to udělat?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 10:32 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Už zase? Co blázníš?

Jo dneska psali na Seznamu, že umře 1O000 lidí v ČR. To už jsou adepti na trestný čin poplašné zprávy.
Proč se nechat očkovat a proti čemu? Noviny pořád šíří strach a paniku, ještě vtipně přiostřovanou poznámkami typu: vakcína bude jen pro vyvolené, ale pro jistotu se nechejte očkovat proti chřipce normální.
Proč dělat něco tak nesmyslného?

Mnohem důležitější je prevence a případné nachlazení pořádně vyležet
a použít svoje oblíbené léčebné metody. A nečíst poplašné zprávy.

Máš z toho strach? Máš potřebu to udělat?

šamanka


Šamanko, prosím, přestaň vyšilovat....

buď tak hodná a nejdřív si přečti a uvědom co jsem se tím snažil říct, možná potom to pochopíš a přestaneš tady komentovat takový nesmysly...

předpokladám, že jsi to ani neviděla, protože jinak by jsi neměla tyhle kecy! ale každopádně vím, že ty jsi dost útočný člověk a někdy v situacích o kterých nic nevíš (tím myslím, že ses zřejmě neseznámila s obsahem mé zprávy)... každopádně vím, že jsi na mě útočila i dříve a opět nesmyslně... no nic... každý útok je volání o pomoc....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 10:33 pm    Předmět: Citovat

jo a mimochodem, abych nezapomněl - nemám strach, jen se snažím lidi seznámit s tím co se chystá, aby i oni strach neměli...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 6:23 am    Předmět: Citovat

O očkování ani neuvažuju. Myslím si, že je lepší spíš posílit imunitu. Já osobně v tomto chřipkovém období užívám bylinkné tinktury cílené právě na tu imunitu. Ta je základ pro odolnost vůči jakýmkoli virům - chřipkám... A k tomu samozřejmě reikovat a reikovat Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 8:41 am    Předmět: x Citovat

fdh: tak promiň. Už jsem na tyhle věci hodně alergická. Snažím se vyhýbat zprávám, zvláště TV Nova, ale přece jen čtu takový všeobecný přehled na netu a dělá se mi z toho všeho špatně. Samý podvod, lži, manipulace a jako bonus strašení chřipkama, žloutenkou a já nevím čím vším podle toho co se zrovna hodí do farmaceutického krámu. Umře tolik a tolik lidí, nebude dostatek vakcíny, která sice nefunguje, ale koupit si jí můžete - neváhejte, nebude! Jako v supermarketu. A ještě pijte Actimel!
Tohle když mi každý den buší do hlavy, tak kdyby byl pozlacený, tak si ho kupovat nebudu. Ostatně mám dost krásných příkladů kolem sebe
jak je to doopravdy.

A pořád dokola, aby nevyprchal ten pohodlný strach a panika běžných lidí.
Pak spousta průserů, které se v tomhle státě dějí, zapadne nenápadně
do neznáma, protože se přece musíme bát té slavné pandémie, co určitě přijde a vyhubí nás. Nebo vymyslíme nějakou jinou...

Je to smutné.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 241

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 8:42 am    Předmět: Citovat

Mluvila jsem tady..(mineno v Indii) s jednim americkym doktorem z New Yorku.
Rekl, ze v NY ma praseci chripku deset procent populace a ze to neni vubec zadna vyjimecna chripka a temer nikdo na ni neumira.
Tady v Indii je taky a zadna panika.
Nebala bych se ji.
Alespon pokud nezmutuje Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 8:45 am    Předmět: Citovat

Smile

Naposledy upravil sanmoon dne st listopad 04, 2009 11:46 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 10:53 am    Předmět: x Citovat

sanmoon: malé doplnění, on je klasický homeopat nejen přes hudbu.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 3:04 pm    Předmět: Citovat

Víte k jakému závěru jsem po přečtení několika zpráv došla? Že bych si tu potvoru ráda vyzkoušela, když to má být tak extrasuper verze chřipky. A to myslím naprosto vážně. Loni jsem měla silnou chřipku, takže to považuju za dobré očkování a ostatní vidím jako výnosný byznys. Jsou tu mnohem nezezpečnější nemoci (tetanus, černý kašel, TBC) vůči, kterým má smysl se nechat očkovat.

Všichni panikaří z dávných epidemií, ale nikde se otevřeně neříká, proč nastaly, jaký byl celkový stav populace, úroveň zdravotnické péče. Víte například to, že u chřipky je nějvětší problém, když na ni nasedne něco jiného? Tj. virus oslabí organismus a do toho se vtáhne nějaká ta bakterie a hle...člověk zemřel...hm na chřipku? Nebo to co se při chřipce přidalo? Nebo to, že člověk zemře díky vysoké horečce (nevydrží srdce), ne kvuli viru samotnému.

Je mi z téhle společnosti nanic, jsme otroci vlastního jazyka a přemýšlení a různé skupiny to snadno využívají k vlastním zájmům, o lidi tu vůbec nejde:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 6:50 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem jel tramvají a viděl jsem, jak pán čte noviny s velkým článkem: KAŽDÝ DESÁTÝ ČECH TRPÍ CUKROVKOU. Pod tím malým písmem: "příčina: málo pohybu a obezita".

Bohužel, očkování na tak vážnou chorobu není a skoro vůbec se o ní nemluví. Alespoň mnohem méně než třeba o rakovině, pokud vím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
fdh
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 8:51 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:
Víte k jakému závěru jsem po přečtení několika zpráv došla? Že bych si tu potvoru ráda vyzkoušela, když to má být tak extrasuper verze chřipky. A to myslím naprosto vážně. Loni jsem měla silnou chřipku, takže to považuju za dobré očkování a ostatní vidím jako výnosný byznys. Jsou tu mnohem nezezpečnější nemoci (tetanus, černý kašel, TBC) vůči, kterým má smysl se nechat očkovat.

Všichni panikaří z dávných epidemií, ale nikde se otevřeně neříká, proč nastaly, jaký byl celkový stav populace, úroveň zdravotnické péče. Víte například to, že u chřipky je nějvětší problém, když na ni nasedne něco jiného? Tj. virus oslabí organismus a do toho se vtáhne nějaká ta bakterie a hle...člověk zemřel...hm na chřipku? Nebo to co se při chřipce přidalo? Nebo to, že člověk zemře díky vysoké horečce (nevydrží srdce), ne kvuli viru samotnému.

Je mi z téhle společnosti nanic, jsme otroci vlastního jazyka a přemýšlení a různé skupiny to snadno využívají k vlastním zájmům, o lidi tu vůbec nejde:(


Došla jsi k pravdivému závěru Smile o peníze jde až na prvním místě a o lidi... co říkal tady někdo něco Very Happy peníze hýbou tímto světem....

každopádně není potřeba se bát, ani chřipky, ani třeba rakoviny... v každém případěě zastávám názor, že stejně tak jako se dneska již nedám očkovat a už vůbec ne proti chřipce, tak bych se ani s rakovinou nesvěřil doktorům a jejich "úžasné" chemoterapii... to je stejný zabiják jako očkování proti chřipce... jak nám může někdo tvrdit, že nás zachraňuje, když nás nechá podrobit chemo, která defacto neumí nic jiného než zabít vše co potká živého a pak kterýkoliv vir či bakterie si s námi může dělat co chce.... však se nakonec neumírá na rakovinu, ale na chřipku nebo prostě selhání toho nebo onoho... naše tělo má obrovské samoléčitelské schopnosti a to téměř nikdo nemůže popřít (snad jen zatvrzelí skeptici), tak proč mu nedovolíme, aby se o to postaralo samo a ještě lépe, proč do něho házíme ty sajrajty, který mu znemožňují pracovat tak jak má... stejně tak se pak němůže nikdo divit, že má někdo najednou rakovinu nebo že rok co rok prochází chřipkama (neberu zde ohled na psychosomatické problémy)... beru zde fakt, kdy tělo je postupně složeno z toho co dýcháme, jíme a pijeme... řeknete, jasnýýý... to víme Very Happy ale proč se tím pramálo kdo řídí? proč se stravuje tak jak se stravuje?

víte, člověk, který dostane v pětadvaceti rakovinu.... to mi nepřijde moc radostný... minimálně je to brzo a i tak si myslím, že není potřeba umřít na rakovinu... to je moderní nesmysl, výmysl moderního bytí... ten člověk je dnes o pětadvacet let starší... přežil a to i přes doktorovo oznámení, že má tři měsíce života... o to jde, i to jde přežít Smile ostatně, tady nejde o to přežít, přežívat, to je defacto to samé co umírat, ale jde tu o žití, o radostné žití....

takže na závěr... těm nahoře tady nejde o lidi, jde jim o peníze a tak je potřeba, aby se každý staral sám o sebe, o své tělo a já doufám, že jste chytili myšlenku, kterou jsem vám chtěl sdělit Smile

s láskou fdh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 8:53 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
Nedávno jsem jel tramvají a viděl jsem, jak pán čte noviny s velkým článkem: KAŽDÝ DESÁTÝ ČECH TRPÍ CUKROVKOU. Pod tím malým písmem: "příčina: málo pohybu a obezita".

Bohužel, očkování na tak vážnou chorobu není a skoro vůbec se o ní nemluví. Alespoň mnohem méně než třeba o rakovině, pokud vím.


proč myslíš, že na tuto chorobu očkování není bohužel? proč bohužel? máš tedy pocit, že by na vše měl být prášek nebo očkování? o rakovině se mluví, jistě, taky je z toho pěknej strašák, vyumělkovanej.... téměř každej na koho se podíváš má strach, strach z rakoviny, ze selhání srdce... proč myslíš, že tomu tak je? a myslíš, že je to tak správně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2009 12:48 am    Předmět: x Citovat

Psychedelic: neboj, vědci určitě na nějaké očkování příjdou. Nebo další zázračnou pilulku, tuším, že ohledně cukrovky už cosi zázračného problesklo. A když bude nejhůř, tak kromě klasické medicíny jsou tu ještě potravinové doplňky, které ji vyléčí za hodinu, AIDS a rakovinu do tří dnů. Neboj farmaceuti nikdy nespí!!!

fdh: tak jsem si na tebe dneska opět vzpoměla, protože v mém širém a dalekém okolí je velké procento stiženo kašlem, rýmou, různými formami nachlazení. Copak je to za vir? To raději nikdo nezkoumá....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund