Fórum - Zobrazit téma - Vztah k sobě samému - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vztah k sobě samému
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vztah k sobě samému
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2014 12:25 pm    Předmět: Citovat

Snad pochopíte, že soutěžení je zlo. Není zde místo pro jedince, jeho osobnost,jeho individualitu. Vše je měřeno úspěchem. Jen ti nejlepší dostávají nejlepší školy, práci, ty nejhorší, všechni kteří se něčím odlišují a nebo se nezapojují do soutěžení, pryč s nimi, opakují třídu a nebo šup s ním do zvláštní školy. Přeháním, nemyslím si. Pochvala, jednička, vyšší plat, větší auto, mýlím se, nemyslím. Vychoval jsem a jsem pyšný že dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2014 12:32 pm    Předmět: Citovat

usvit napsal:
Snad pochopíte, že soutěžení je zlo. Není zde místo pro jedince, jeho osobnost,jeho individualitu. Vše je měřeno úspěchem. Jen ti nejlepší dostávají nejlepší školy, práci, ty nejhorší, všechni kteří se něčím odlišují a nebo se nezapojují do soutěžení, pryč s nimi, opakují třídu a nebo šup s ním do zvláštní školy. Přeháním, nemyslím si. Pochvala, jednička, vyšší plat, větší auto, mýlím se, nemyslím. Vychoval jsem a jsem pyšný že dobře.


No to si nemyslím - možná někdy dostanou nejlepší práci ti opravdu nejlepší - ale častěji ji mají ti nejhorší sígři bez jakýchkoliv ohledů.

Otázka je, kdo je dnes vlastně ten NEJLEPŠÍ ..co je považováno za měřítko úspěchu . Ale tak se mi zdá, že to nebudou poslušní jedničkáři.

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2014 10:49 pm    Předmět: Citovat

Já ale netvrdil, že ti co vyhrávají jsou ti nejlepší. Ale to, že nás vedou k soutežení je zlo, ničí morálku a ubijí člověka. Proto ti nemorální většinou vyhrávají, protože neznají slitování. Ale moje reakce byla o něčem jiném.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund