Fórum - Zobrazit téma - OČKOVÁNÍ-BREČEL JSEM PŘI TOM - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - OČKOVÁNÍ-BREČEL JSEM PŘI TOM
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

OČKOVÁNÍ-BREČEL JSEM PŘI TOM
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 1:11 pm    Předmět: Citovat

usvit napsal:
Podle roku každoročně u nás při epidemii onemocní cca 70 tisíc lidí až 100 tisíc lidí(při epidemii). Umře tak 1700 až 2,5 tisíce lidí. Procenta si spočítejte. Ty udaje jsou statistický udaj lékařu z usa. U nás bohužel nic takového se neeviduje. Oni v tý zprávě uváděli fakta na pravou míru.


Nezlobte se na mě, ale jste trochu volaký zmetený. Nejdřív mluvíte o tom, že je to statistika u nás. Pak že to je údaj lékařů z USA a nakonec, že se to u nás nesleduje .............

Nechce se mi to hledat něják podrobně, ale podle wikipedie onemocní v USA každoročně chřipkou 10-20 procent obyvatelstva (to je tedy 30-60 mio lidí), z toho umírá průměrně 36 tisíc lidí. To je tedy zhruba 0,5-1 promile a ne 2,5 procenta jak u chřipky uvádíte vy. To je o jeden až dva řády méně. Na 1000 až 2000 nemocných tak připadá 1 úmrtí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 6:29 pm    Předmět: Citovat

Anoj.To mne mrzí, já myslel, že jsem to napsal jasně, jenže já to vím a nějak předpokládám že i druhý. Skutečně statistiky o chřipce jsou z usa. Taktéž je známo, že v usa se dělá nejvíce pro prevenci, proto tam mají daleko méně umrtí na chřipku. U nás platí těch deset procen( to je těch 100000nemocných) a v novinách vyšlo před pár lety že na epidemii chřipky u nás umírá 1700 až 2,5 tisíce lidí a proto by jsme se měli očkovat. Jenže těch 7% umrtí v usa je na poočkovací komplikace a jak vidíte, na chřipku tam umírá necelé promile lidí. Když to vezmu dogmaticky, máme větší umrtnost (bohužel na nějaké nemoci i přední místa ve světě) tak lze předpokládat, že těch 7% bude u nás o něco višíí procento. Mohl bych uvádět fakta u rakovině tlustého střeva, ale díky informaci v poslední době, že 197 zdravotních sester ve švédsku podalo žalobu za ubléžení na zdraví zpuusobené očkováním proti chřipce. Asi to zdravotníci měli poviné jako u nás. Proto jsem vybral chřipku jako příklad. Klidně bych mohl použít i jiný přiklad. ale k čemu. Někdo mne uslyší a někdo mne zařadí mezi fANATIKY. PŘITOM JSEM ANI JEDNOU NENAPSAL MUSÍŠ, POUZE DÁVÁM INFORMACE ABY SI KAŽDÝ MOHL UDĚLAT SKUTEČNÝ OBRAZ KOMU A JAK NA NÁS ZÁLEŽÍ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 7:08 pm    Předmět: Citovat

Usvit - u nás NEMAJÍ zdravotníci očkování proti chřipce povinné ! Kam na ty informace chodíš?

Co vím, tak jsou očkovaní proti žloutence .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 12:08 am    Předmět: Citovat

usvit: Jen namátkou: 10 procent z 10 mio obyv. ČR je 1 mio a ne 100 tisíc. Pokud je pravdivá tvoje informace že u nás umírá při epidemii na chřipku 1700-2500 lidí, tak při 1-2 mio nemocných ročně je úmrtnost v rozsahu 0,85-2,5 promile (nikoliv tedy 2,5 procenta, jak jsi psal)
Kde jsi vzal informaci, že po očkování umírá 7 pct lidí v USA a u nás je to ještě víc, to je mi záhadou. Mě to číslo připadá velmi nepravděpodobně vysoké.
Takže tvoje informační zdroje se zdají být velmi pochybné. Můj osobní dojem je takový, že si vyzobáváš různé "drby" a vytváříš si z nich konspirační teorie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 7:23 am    Předmět: Citovat

Promin, moje fopá, nebylo pro mne duležité přepočítávat udaje(těch až procenta) to bylo v tom článku s těmi tisíci umrtími při chřipkové epidemi. Moje bývalka chodila několik let povinně na očkování proti chřipce a bylo to někdy kolem roku . Většinou když chřipka přišla, tak ji také dostala a dost hnusnou. Podle lékařky prý chytla tu méně nebezpečnou, která není tak agresivní a na ni prý nebyla očkovaná. Taktéž požárníci a policajti prý očkování měli povinné. Ona si pak sehnala nějaké lékařské osvědčení že očkování nesmí podstoupit, jinak ji hrozili snakce až výpověd z práce.
Bepe, pro mne nikdy nebylo duležité kolik, ale kdo. Jestli že jsou jen pochyby, že očkování byt jen se přiblíží statisticky svou následnou umrtností k urtnosti samotné nemoci a já přesto dál očkuji a přemlouvám ostatní nevybíravým zpusobem k očkování a některým to přímo nařizuji, jedná se o genocidu, vědomou, schválenou těmi, které jste si zvolili. Podle té zprávy lékařu z usa, samotní lékaři podle nařízení ministerstva zdravotnictví musí udaje o příčinách umrtí rozepisovat podle odbornosti na co to bylo a nesmí se tam uvádět, jako po očkování. On dostane jako reakci zápal plic, tak přece zemře na zápal plic. tak to uváděli v té zprávě, jestli teda připustím, a já jim věřím, protože oni z toho nemají žádný prospěch, ani finanční, když to zveřejní, tak ministr to ví a nařídil tyto udaje rozepisovat.udajně již při koupi této látky se ten daný stát musí zavázat k této manipulaci. Spíše by mne zajímalo, proč ten stát, ministr s tím souhalsí. Zde už nemohu tvrdit, že z toho nic nemá, za to bych ruku do ohně nedal. Stejně tak jsem na pochybách o účinnosti očkování proti obrně, když ji přístroj salvia odhalí v tělech naočkovaných lidí proti této nemoci a po jejím vyloučení z těla se stav pacientu zlepší. Skutečně je zarážející, že stát povolí dělat pokusy na svých lidech, když ani neví, nemá žádnou zprávu o testech, o složení té látky o studii o účinnosti dané látky proti té nemoci. A víš proč spíše věřím ji.té paní z pžednášky.Sam jsem zažil, jako jejich distributor, že ministr nařídil vedoucím hygienických stanic, aby falšovali udaje při testech těchto přístroju, když si je pro kontrolu u nich nechají zákaznící otestovat. Během pár měsícu na firmu přicházeli stížnosti, že ten přístroj nevykazuje parametry, jaké by měl. Stát musel v novinách(malou zprávičkou) se firmě omluvit v celostátním deníku a dané nařízení musel pan ministr stáhnout. Státu to nařídil soud v bruselu. Víte proč, protože firma je zahraniční a odmítla dát uplatky. záměrně nejsem konkrétní, jestli to čte někdo od mých bývalých kolegu, vím o čem mluvím, ale s ostatními se enchci dihadovat o jednotlivých kouskách z celé mozaiky problému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 6:35 pm    Předmět: Citovat

Usvit - tak jsem schválně psala známé,která pracuje jako sestra na onkologii - očkování proti chřipce mají pouze doporučené, nikoliv povinné. Ona sama očkování nepodstupuje.
U policie dělá bratranec a oočkovaný taky není.

Nejsem zastáncem nadbytečného očkování, ale to, co tu píšeš o genocidě mi přijde úplně mimo ...je to jak konspirační teorii o konspirační teorii.

Měření na přístroji Salvia jsem také podstoupila - patřím ke generaci, jejiž rodiče brali očkovaní jako samozřejmou věc a nehledali zatím žádné postranní úmysly (ono to tehdy ani jinak nešlo) . Takže oočkovaná jsem - a v těle mi přistroj nenalezl žádná rezidua z očkování.
A když to tak počítám, kolik nás je, takhle proočkovaccýh - a kupodivu stále naživu - tak mi to prostě nesedí na tvoje statistiky.

...leda by tehdejší očkování nebylo tak škodlivé, jako to současné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 7:35 pm    Předmět: Citovat

To vubec není duležité, klidn se člověk i mýlí, ale nějak mi vypadl ten datum.Bylo to někdy kolem roku 2000 nebo 2003, kdy toto očkování musela podstoupit jako zdravotní sestra. Promin. v tělě ti zustávají bud rtut,sulfát hliníku nebo jiné látky ale těžko dokážeš z čeho je tam máš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 8:09 pm    Předmět: Citovat

usvit napsal:
To vubec není duležité, klidn se člověk i mýlí, ale nějak mi vypadl ten datum.Bylo to někdy kolem roku 2000 nebo 2003, kdy toto očkování musela podstoupit jako zdravotní sestra. Promin. v tělě ti zustávají bud rtut,sulfát hliníku nebo jiné látky ale těžko dokážeš z čeho je tam máš.


No - to je pravda, těžko dokazovat, z čeho se chemie v našem těle vzala... třeba rtut máme v tělě i z amalgamových výplní v zubech.

Když jsem byla na onom měření , tak mi ta paní řikala, že existují i preparaty ( od pana Jonáše nebo firmy Joalis), které dokáží pomoci tělu vyrovnat se s následky očkování a pomohou vyloučit z těla těžké kovy. Bohužel nevím název tohoto preparátu. Dávala to právě své vnučce, která se - přes její velké protesty - nechala očkovat proti rakovině děložního čipku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 8:37 pm    Předmět: Citovat

abeille napsal:
usvit napsal:
To vubec není duležité, klidn se člověk i mýlí, ale nějak mi vypadl ten datum.Bylo to někdy kolem roku 2000 nebo 2003, kdy toto očkování musela podstoupit jako zdravotní sestra. Promin. v tělě ti zustávají bud rtut,sulfát hliníku nebo jiné látky ale těžko dokážeš z čeho je tam máš.

Když jsem byla na onom měření , tak mi ta paní řikala, že existují i preparaty ( od pana Jonáše nebo firmy Joalis), které dokáží pomoci tělu vyrovnat se s následky očkování a pomohou vyloučit z těla těžké kovy. Bohužel nevím název tohoto preparátu. Dávala to právě své vnučce, která se - přes její velké protesty - nechala očkovat proti rakovině děložního čipku.

Název se dá najít i přípravek objednat na internetu třeba v jejich e-shopu, když si dáš vyhledat joalis. Nějak časově vznikají nové, ale vím, že existují přípravky na detoxikaci od rtuti, olova, a dalších...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po únor 17, 2014 10:52 am    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:

Název se dá najít i přípravek objednat na internetu třeba v jejich e-shopu, když si dáš vyhledat joalis. Nějak časově vznikají nové, ale vím, že existují přípravky na detoxikaci od rtuti, olova, a dalších...


Díky . zdá se, že to bude pro mě aktuální - před týdnem mi volala sestřička, že mi končí očkování proti tetanu... Rolling Eyes Confused Rolling Eyes

Tak mě napadá - chodíte na tyhle očkování? Nebo je odmítáte?
Manže na tohle očkování taky zapomněl, na podzim měl úraz - a dostal tetanovku, ani skoro nevěděl jak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po únor 17, 2014 5:56 pm    Předmět: Rakovina (v) čípku? Citovat

abeille napsal:
"... nechala očkovat proti rakovině děložního čipku."

Včelička,

myslela si asi *rakovinu krčka maternice*,n'est pas? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po únor 17, 2014 9:23 pm    Předmět: Re: Rakovina (v) čípku? Citovat

moi napsal:
abeille napsal:
"... nechala očkovat proti rakovině děložního čipku."

Včelička,

myslela si asi *rakovinu krčka maternice*,n'est pas? Razz


Myslela jsem očkování proti rakovině děložního čípku což bude asi slovensky krček maternice .

https://www.cervarix.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 10:57 am    Předmět: Citovat

Tohle se mi stalo v 9 třídě. Očkovaný 2 roky staré a po uraze mi dali preventivně. Já nejsem už 30 let na nic očkovaný, v kartě mi lékař napsal, že odmítám teanus naočkovat, na zahrádce jsem od jara do podzimu, dříve si hrával z dětmi na písku. Kdybych náhodou dostal křeče, tetanového podezření, stačí pár dní megadávky vit. c cca 15 g den a ten bacil vlastně nepřežije. Toxin, který ten bacil produkuje vyvolává ty svalové křeče u tetanusu. Jinak moje přítelkyně vloni, její kamarád v brně vloni taktéž očkovaný na tetanus a oba dva 14 dní vysoké horečky s neschopností v práci. Oba se shodli že už né. Udělej si obraz sama. Víš, budeš li mít strach, mužeš to přivolat, proto jsem napsal i alternativu. S tím c totiž proběhla srovnávací studie a je 100% učinné a má malé nebo spíše žádné komplikace při léčb. Ipřez očkování mužeš dostat tetanus tak jako tak a komplikace tam jsou dost nepříjemné. Lékaři tvrdí, že bez očkování by člověk nepřežil, mají pravdu, nechtějí slyšet o léčbě vit. c.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 11:14 am    Předmět: Citovat

abeille napsal:
- před týdnem mi volala sestřička, že mi končí očkování proti tetanu... Rolling Eyes Confused Rolling Eyes

Tak mě napadá - chodíte na tyhle očkování? Nebo je odmítáte?


Mě asi před 13 lety paní doktorka přesvědčila, že si mám obnovit očkování proti tetanu. Už je mám zase propadlé a na další přeočkování se nechystám. U lékaře jsem byl naposledy v roce 2003, když jsem potřeboval zůstat chvíli doma, a nikdo mi nevolá, protože jsem se mezitím odstěhoval, a ani nevím, jestli ta paní doktorka není už v důchodu. Taky jsem už zapomněl, jak se jmenuje. Snad bych si vzpomněl, kdybych uviděl její jmenovku na dveřích.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 6:17 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
abeille napsal:
- před týdnem mi volala sestřička, že mi končí očkování proti tetanu... Rolling Eyes Confused Rolling Eyes

Tak mě napadá - chodíte na tyhle očkování? Nebo je odmítáte?


Mě asi před 13 lety paní doktorka přesvědčila, že si mám obnovit očkování proti tetanu. Už je mám zase propadlé a na další přeočkování se nechystám. U lékaře jsem byl naposledy v roce 2003, když jsem potřeboval zůstat chvíli doma, a nikdo mi nevolá, protože jsem se mezitím odstěhoval, a ani nevím, jestli ta paní doktorka není už v důchodu. Taky jsem už zapomněl, jak se jmenuje. Snad bych si vzpomněl, kdybych uviděl její jmenovku na dveřích.

Mirek


Díky za odpověd.

Ona je to jedna z prvních věcí, na které se doktor ptá - já jsem u své obvodní byla naposledy před 5 lety a potom až ted, protože jsem potřebovala výpis z karty. A to, že mi propadá očkování byla první věc, kterou mi hlásila. Dobře si nás hlídají. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund