Fórum - Zobrazit téma - Pokora - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Pokora
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Pokora
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 11:29 pm    Předmět: Citovat

Vnímám rovněž pokoru v tom, že jsem tím, čím jsem, nesnažím se být někým jiným. Zrovna tohle nebyla pro mne jednoduchá lekce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 11:58 pm    Předmět: Toužíme být svobodní Citovat

Smile

Naposledy upravil sanmoon dne st listopad 04, 2009 11:43 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 4:16 pm    Předmět: Citovat

Krasna basen.
POKORA JE OHNOUT HRBET,OHNOUT SE TAK AZ PADNU DO PRACHU A BUDU PLAKAT STESTIM.To je pro mne pokora.Jestli ze mne napadne slovo ponizeni,ozyva se me ego.Muj vzdor,me nezpracovane negativni prozitky.Muzete a nemusite souhlasit,ale nezmnenite to.
Kdyz jsem se v meditaci poprve se setkal s Bohem,neda se popsat pocit co citite.Laska,stesti,duvera blazenost...Stojite pred tim..a on nepozaduje nic,ani aby jste se mu klaneli.Proste je a vy to citite.Dlouho,dlouho si to pamatujete.Od te doby nevim co je migrena.Po triceti letech uz asi osm let uz nic.Absolutne nic.Znate to,zamylovany clovek se skloni az k zemi pro svou lasku.Dela to s radosti,z lasky a je schopen dat i svuj zivot za svou lasku natoz ohnout hrbet.Skutecna laska stejne jako Buh to nepozaduje. Miluje vas takovy jaky jste,prave proto,jaky jste.POKORA JE ABSOLUTNI SVOBODA DANA DRUHYM.Pokora je prijmout,ze vse se deje skze nej.Ale v tom je ta pokora,ta svoboda,bez PODMINEK. Uz jsem poznal,ze i v nasili je vule Bozí,pokorne prijimam,ze vsichnu jsme bratri v Bohu,ze vsichni jsme Bozi tvorove..BEZPODMINEK TO PRIJIMAM. Co jsem,ze si dovoluji dnes a dene rikat,ze nekdo je vic Bozi tvor a druhy ne.
Hodnotit bez pokory k Bozimu dilu a rikat ty jsi zly.
Ano,pokora skutecna pokora je ohnout hrbet.Ohnout nase ega a prijmout ne ja a vy, nee ja a oni ohnout hrbet a citit my.Potom pred kym se sklanim.SAM PRED SEBOU.Saman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund