Fórum - Zobrazit téma - Padání vlasů - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Padání vlasů
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Padání vlasů
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 11:59 pm    Předmět: Padání vlasů Citovat

Ahojky,

zajímala by mě duchovní příčina vypadávání vlasů. Nic mi na to nepasuje. Cítím se fyzicky i psychicky poslední dobou velmi dobře. Tak si říkám, co mi to tím dává tělo na vědomí?

Samozřejmě jsem se mohla podívat do knih, nebo na internet, ale jsou mi milejší vaše názory, protože z nich mluví zkušenost a ne vyčtená moudra Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 12:16 am    Předmět: x Citovat

Moje drobná zkušenost: někdy i neduchovně volá tělo o větší péči
a upozorňuje na nějaký nedostatek, třeba se přidá něco zinku, jiný šampon (v poslední době mě výborně zabral s panthenolem neho kopřivová voda atd.). Jinak tradiční nervozita, stres, obava z nějaké situace. Někdy
i pocit bezmoci ze situace.

Taky vzdávání se své moci, jak to chápu já, tak taky rozpor mezi tím, rezignovat a pustit se do práce. Jako taková ta karta: blázen - nakročení,
risknout a vykročit nebo zůstat stát na místě? Obava vzít vlastní život
do svých rukou. Nechat se vláčet situacemi a třeba i ostatními (jejich názory na to, co mám nebo nemám dělat, vedením které mi nesedí, ale...).
Umění se rozhodovat a jít svou cestou i když je to risk.

Takové nápadíky.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 12:56 am    Předmět: Citovat

Ahoj, díky za nápady. Ale pořád se v tom nevidím...

Co se týká fyzična. Nikdy v životě jsem do sebe nedostala tolik zeleniny a ovoce v syrovém stavu, změnila styl života a stravování, zbavila se přebytečných 10 kil a to vše s lehkostí, bez trápení a strádání. Cítím se opravdu skvěle, bez únavy, přebytečného tuku a vody.

Vyřešila jsem v létě s pomocí Polgary jeden trochu komplikovanější vztah s kolegyní na pracovišti, který mě vyčerpával, ( reikisetkání va Vyšehradě) zlepšila jsem rodinné vztahy, zbavila jsem se závislosti a začala se věnovat pravidelně svému nedávno objevenému koníčku, který navštěvuji se svými přáteli.

Ve stresu nejsem, i když nemám ještě naklizeno a upečeno Smile Ani nic ,,závažného" mě netrápí.

Koupila jsem si Biosil, poradila mi to kadeřnice a i od více lidí jsem slyšela dobré reference. Dnes jsem změnila účes, dlouhé vlasy jsou pryč Smile Zkusím ještě jiný šampon. Asi to může být nedostatkem vit. B, mě teď napadlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 6:12 am    Předmět: Citovat

V tomto období se může stát,že vlasy začnou padat - a myslím, že to nemá ani žádnou duchovní příčinu ... stejně tak se to stává i na jaře.

Jednou z příčin padání vlasů je i hormonální nerovnováha ( třeba vysazení hormonální antikoncepce)

Biosil je fajn - ale pozor - může rozhodit zažívání ( osobní zkušenost) .

V lékárně se dá koupit methionin, který má na vlasy dost dobrý účinek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 9:20 am    Předmět: Citovat

Evi,

s padanim vlasu a duchovni pricinou tohoto jevu jsem se zaobirala v rijnu.
Z hlediska faktu je popisuje abeille.

Vlasy reaguji na situace, ktere se udaly pred pul rokem +-.

To mi zapada do obdobi Tveho leta a prace s Polgarou.

Proc reaguji a proc reaguji opozdene, to je mi zahadou, dospela jsem k tomu, ze to muze byt razitko na fakt, ze jsi uz za stresem.

Nejedna-li se o hormony nebo ledviny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 12:18 pm    Předmět: Citovat

Smile ...Okenko, abeille !

Děkujuuuuuuuuuuuuuu!!! Smile

Na ten přípravek se v lékárně pozeptám. Tím ,,rozhodí zažívání" myslíš metabolismus? Doberu balení a uvidím. Zatím nic nepozoruji, ale beru ho teprve krátce.


Citace:
Vlasy reaguji na situace, ktere se udaly pred pul rokem +-.


Tak to je hodně zajímavé, přesně to zapadá, připadala jsem si jako chodící mrtvola a tak jsem taky vypadala Sad

No, ale holky, díky vypadávání vlasů jsem včera změnila image Very Happy, z dlouhých vlasů nezbylo nic, mám mikádo, kterému jsem se několik let bránila, že ,,není pro mě " Very HappyVery HappyVery Happy . A vono JE Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 12:42 pm    Předmět: Citovat

Eviku - mně Biosil doporučila známá,která ho brala - po 14 dnech užívání jsme si vzájemně postěžovaly, že je nám nějak blbě od žaludku a střev ...a hned nás napadlo, že viníkem je Biosil. Na někoho působí jen kladně, začnou se mu spravovat nehty, vlasy,plet ... někdo má halt problémy a nemůže ho brát. Třeba bude patřit do té skupiny, která s ním má dobrou zkušenost.
Žaludeční problémy mi způsobovaly i přípravky od firmy Walmark .

A málem bych zapomněla- výborný je ajurvedský čaj podporující růst vlasů BHRINGARAJ.

http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=5482
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 1:25 pm    Předmět: vlasy Citovat

Vlasy jsou hodně zvláštní "indikátor"
Mě se před 6ti lety stalo, když jsem se dozvěděla nepříjemnou diagnózu, že mi během jedné noci (ve 37 letech tehdy) zešedivěla polovina vlasů...
Potom proběhla operace a několik dnů po operaci mě opustil manžel. Bylo to tehdy dost úděsné období. Měla jsem i obrovské problémy s hormony a asi rok jsem si musela píchat hormonální injekce. Cca po 3-4 měsících od operace mi začaly padat strašně vlasy. Ráno plný polštář, při česání plný hřeben atp.
Takže v mém případě stres a hormony.

Vlasy šly nakraťoučko a dneska je to už v pohodě. Šedivé vlasy mi vytvořily "přírodní" melír a tehdejší situace je už dávno za mnou.

Evičko, moc se těším, až to tvoje mikádo spatřím na vlastní oči Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 2:14 pm    Předmět: Re: Padání vlasů Citovat

Evik napsal:
Ahojky,

zajímala by mě duchovní příčina vypadávání vlasů. Nic mi na to nepasuje. Cítím se fyzicky i psychicky poslední dobou velmi dobře. Tak si říkám, co mi to tím dává tělo na vědomí?



Ahoj Evi,

ptal jsem se Lenky a ona říká, že v tomto konkrétním případě je duchovním podtextem nesvoboda. Tak uvidíš, jestli to někde zarezonuje.

Krásné svátky

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 10:55 pm    Předmět: Re: Padání vlasů Citovat

sunnyi napsal:

Ahoj Evi,

ptal jsem se Lenky a ona říká, že v tomto konkrétním případě je duchovním podtextem nesvoboda. Tak uvidíš, jestli to někde zarezonuje.

Krásné svátky

Mirek


Mirku,

také krásné Vánoce Tobě i Lence. Vždy, co mi Lenka řekla, tak sedělo. Chci si to v klidu procítit. Mám takové tušení, že nesvoboda = spoutanost, ale netýká se mě jako osoby, ale mého ducha....nevím, jak to vyjádřit. Spíš se týká mého ,,tvoření" . Mých představ, které bych chtěla vyjádřit, ale nedokážu se odpoutat, rozmáchnout....asi tak bych vyjádřila tu nesvobodu. Kterou si ale způsobuji sama.

Jinak je to nádherné, kam až mě přivedla práce s Reiki Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 10:59 pm    Předmět: Citovat

abeille napsal:
Eviku - mně Biosil doporučila známá,která ho brala - po 14 dnech užívání jsme si vzájemně postěžovaly, že je nám nějak blbě od žaludku a střev ...a hned nás napadlo, že viníkem je Biosil. Na někoho působí jen kladně, začnou se mu spravovat nehty, vlasy,plet ... někdo má halt problémy a nemůže ho brát. Třeba bude patřit do té skupiny, která s ním má dobrou zkušenost.
Žaludeční problémy mi způsobovaly i přípravky od firmy Walmark .

A málem bych zapomněla- výborný je ajurvedský čaj podporující růst vlasů BHRINGARAJ.

http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=5482


Abeille, zatím nic nepozoruji, ale je to tím, že mám ,,kachní žaludek" Smile
S tím čajem zatím počkám, jednou jsem si koupila podobný ajurvédský čaj, a vůbec mi nechutnal Smile Ale děkuji za tip. Aspoň vím, že něco takového existuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 11:02 pm    Předmět: Re: vlasy Citovat

Lendulka napsal:
Vlasy jsou hodně zvláštní "indikátor"
............................................................................................................
Takže v mém případě stres a hormony.

Vlasy šly nakraťoučko a dneska je to už v pohodě. Šedivé vlasy mi vytvořily "přírodní" melír a tehdejší situace je už dávno za mnou.

Evičko, moc se těším, až to tvoje mikádo spatřím na vlastní oči Wink


Lendulko, máš krásnou barvu i kvalitu vlasů. Ale není divu, není divu Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
abeille
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.3. 2011
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 1:31 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:

Abeille, zatím nic nepozoruji, ale je to tím, že mám ,,kachní žaludek" Smile
S tím čajem zatím počkám, jednou jsem si koupila podobný ajurvédský čaj, a vůbec mi nechutnal Smile Ale děkuji za tip. Aspoň vím, že něco takového existuje.


Tak to je dobře ... ony většinou ty pilulky vlasopád moc nezastaví - co má vypadnout,vypadne, obvykle padání trvá tak 2 měsíce ..ale pomohou při podrůstání nových vlasů, yyživují kořínky.

BHRINGARAJ je takový normální,jsou chutově lepší čaje, ale i mnohem horší.
Měla jem jeden ajurvedsky čaj, co chutnal jak hlína-ale pomohl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 8:45 pm    Předmět: Citovat

abeille napsal:

Měla jem jeden ajurvedsky čaj, co chutnal jak hlína-ale pomohl Laughing


Tak to byl on Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 9:02 pm    Předmět: x Citovat

No vida, nový účes, nová energie. Je vidět, že z něho máš radost. To zkrácení (třeba i mírné, což v dámském kadeřnictví, kde nemáme: strojkem na dvojku, prosím, může znamenat, kus od kusu, značné rozdíly), vždycky vlasy pocitově i vizuálně odlehčí a když to sluší, tak i zlepší náladu, což má zase zpětně vliv na nás ženské... Very Happy

šamanka Cool

PS: ayurvédské kafe se taky tomu klasickému moc nevyrovná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund