Fórum - Zobrazit téma - Co je na egu špatného? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Co je na egu špatného?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Co je na egu špatného?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 8:45 am    Předmět: Citovat

Věřím v sebereflexi a ve vývoj.
To je projev ega okénko.
Jen vám připomenu nedávnou historii o zemi, která je vzorem demokracie. Bohužel, bohudík, není to naše zeme. V době irácké krize a prý existuje, zustalo, dodnes. V usa mají ministerstvo zpráv. Oni rozhodují, co mohou noviny za určitý peníz zveřejnit. Tehdy o válce, co škodí zájmum usa a co né. Co svět muže z války vidět a co né. Co by poškodilo heslo, že válka je čistá, že bombardování je mumanitární, že husajn vlastně žádné zbraně hromadného ničení neměl. A ostatní noviny, když chtěli od těch prvních novin převzít ty oficiální zprávy, museli za ně taky platit. Kdo muže rozhodovat, co je a co není . Jak velké to musí být ego, být ten největší terorista ale vydávat se za vzor a příklad demokracie a ostatní ještě obvinovat, že jsou teroristi a proto mu já múžu a musím v zájmu peněz ukázat, kdo dál dočúrá. Víte demokracie je,že moje práva končí tam, kde začíná právo druhého. Nikde tu ale nevidím byt jen náznak jaké právo druhého a nebo jestli mužu zpochibnit to jeho právo. To za mne udělá ego. Moje jediné právo je, že když z něčím nesouhlasím, mám dvě možnostti, říci to nahlas, diskutovat, neosobně, věcně, a nebo odejít. Ale obě možnosti jsou projevem ega. Já mohu pouze říct pravdu mnou poznanou, tudíš jen mou pravdu, ale ona nemusí platit pro ostatní. Říci, já si myslím...a dost. Co když se mýlím, co když mám pravdu...to vše je projev ega. Já už nemám co dodat. A zustanu, jde to mimo mně. Oba máme pravdu. Je to jenom o vývoji, kdo vidí dál? Ale to pochopení,že to je jen otázka KDO VIDÍ DÁL??? Ego to přece ví, jen má duše zustává v klidu, z pravdy, z ega, jen je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 8:51 am    Předmět: Citovat

PS:Nevím kdo je broněk, jak múže rozhodnout, který přízpěvek smazat, který né. Taky bych se ho zeptal: Uděláme i my tady ministerstvo zpráv? Hi, hi,hi ...dobrý vtip...hi hi hi Very Happy Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 9:03 am    Předmět: Citovat

Usvite,

od roku 2005 zde me ego někdy rostlo do obřích rozměru.
Ale tento diskutovány jev se zde stale opakuje. Já a me ego
se radujeme, ze je možné, ze uz tyto diskuze třeba ustanou.

Při přijetí toho, ze se raduje Mísa i ego. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund