Fórum - Zobrazit téma - Co je na egu špatného? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Co je na egu špatného?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Co je na egu špatného?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2013 1:23 am    Předmět: Citovat

Já pořád nevím tooro, jaké nutkání tě vede k tomu, že zabiješ každou diskuzi nekonečnými nánosy prázdného textu a rozborem každého slova co někdo napsal, když přitom máte s doominikou na to samé téma ! ! ! , tedy na téma EGO, svojí vlastní diskuzi ? ! Tvým ulpíváním na každém detailu totiž v množství textu zcela zanikne původní téma.
Vynechme teď hodnocení mojí osoby, jak máš ve zvyku. Já se jen ptám proč to děláš ? Máš své vlastní téma a přesto máš potřebu zahltit paralelní diskuzi zřízenou pro lidi co o tvoje traktáty nemají zájem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2013 11:40 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Máš své vlastní téma a přesto máš potřebu zahltit paralelní diskuzi zřízenou pro lidi co o tvoje traktáty nemají zájem.

Projevuje se nezájem reagováním, diskutováním? (nemám teď namysli ty Tvoje, či Šamančiny, nesouhlasné)

Tvoji osobu nehodnotím, na to budeš mít svoje blízké lidi, kteří pro Tebe něco znamenají, já se vyjadřuji k Tvým projevům tady.

Nemám Josefe žádný plezír z toho, že je někdy třeba dlouhého vyjasňování toho, či onoho. Možná se budeš divit, ale zrovna teď, u posledního příspěvku jsem koukala, jestli by nebylo lepší dát ho na vedlejší vlákno, ale příspěvek navazoval na to, co se povídalo zde, nikoli na diskusi vedle, a roubovat ho na fázi diskuse vedlejší, se mi nezdálo zrovna šťastným řešením.
A jestli jsi si ten příspěvek s Tolleho citací přečetl, potom prostě odpovídá (samozřejmě ne úplně každému) na onu otázku "Co je na egu špatného?"


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2013 12:04 pm    Předmět: x Citovat

Laughing chudák toora, ta se tu ale nadře! Ona to snad dělá i proti své vůli, ona nechce, ALE MUSÍ, asi to bude pro dobro naše a všech místních témat, ať už jsou o čemkoliv, chudinka malá!

Pecka dne!

šamanka

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2013 1:03 pm    Předmět: Citovat

Tvoje pokroucené vnímání toho, co kdy píšu Šamanko koukám přímo graduje.
Cool
Kdo kde píše, že je pro něj něco dřina Question
Domlouvat se pár větama je možné někde v internetové diskusi třeba u pejskařů, nebo skialpinistů, ale ne v diskusi na takto zaměřeném webu.

A holt, ne každej je takovej duchoborec, jako Ty, že je mu všechno úplně jasný.

Uvař si třebas meduňku nebo kozlík lékařský, to by mohlo na chvíli zabrat, ale zřejmě Tě to něčím těší, pořád těma svejma výlevama a komentářema vysírat, takže nic.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2013 9:17 pm    Předmět: x Citovat

tooro: to by té meduňky musel být pořádný kotel, protože ty tu "vysíráš" léta spoustu lidí i když to pořád hážeš jen na mě Very Happy

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2013 10:17 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
to by té meduňky musel být pořádný kotel, protože ty tu "vysíráš" léta spoustu lidí i když to pořád hážeš jen na mě


Nějaké bratrstvo Šamančiny pracky, tyhle spousty lidí, nebo?

Jednoho zajímá to, druhého zase zaujme něco jiného, co je na tom divného? Diskuse a interakce je živý organismus, jen Ty se tady neustále stavíš za dirigentský pult.

Možná si toho Šamanko nejseš vědoma, ale Ty jediná tady neustále štěkáš, že, ať už já, nebo někdo jiný, nepíše podle tvých představ, o tom, jak-co, a kam má psát, a když pořád nějak neskáču, jak Ty pískáš, pošleš mne doprdele.
Zřejmě Ti organizování druhých, prosazování si vůle buldozerem, připadá jako přijatelné chování, nebo co, nevím, ale tady tedy bohužel…


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 12:02 am    Předmět: Citovat

Já nejsem šamanka, tooro, a taky si myslím, že bys měla respektovat základní pravidla mezilidské slušnosti a netorpédopvat cizí diskuze, když navíc máte tu samou diskuzi na totéž téma spolu s dominikou a tam si můžete vzájemně rozebírat svoje příspěvky do halelujah. Tady svým grafomanstvím a pitváním nesmyslů jenom rozvracíš téma.
Kromě toho jsi mě už dostatečnéě přesvědčila, že jsi jednička v demagogii a manipulaci a rozumná diskuze s tebou v podstatě není možná. Chodím sem abych si přečtl názory lidí, něco zajímavého se dozvěděl a ne abych vedl nesmyslné souboje s jedovatým spamovacím automatem chrlícím tuny textu, což je tvoje zdejší role.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 9:52 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Já nejsem šamanka...

Fakticky ne? Někdy mi to tak připadá, že je to jeden člověk pod dvěma nicky. Smile
To, že se Šamankou v tom svém kamenování Beppe shodnete, to se opravdu přehlédnout nedá.

Takový zajímavý jev…vidíš demagogii, grafomanství a manipulaci, ano?
A připadá Ti jako normální na moje psaní reagovat? Nevíš snad, že to jakožto demagog, či grafoman nic takového pochopit nemohu? Cool Smile

Kde se v Tobě, či Šamance, bere tahle zvláštní nedomykavost, a máte za to, že začnu na ty Vaše neustálé arogantní výlevy a opakující ataky a napadání, reagovat nějak úplně jinak?



Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 10:11 am    Předmět: Citovat

Tak je tu ego nebo tu není ego?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 10:54 am    Předmět: Citovat

Jak je vidět, Míšo, je jich tu dost a dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 12:26 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Tak je tu ego nebo tu není ego?

Důležité je vidět to svoje, a především na to, jestli ono ovládá nás, nebo mi vládneme jím, jakožto nástrojem, protože bez tohoto nástroje bychom nenapsali ani slovo.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 3:21 pm    Předmět: x Citovat

tooro: ty moc dobře víš o čem je řeč, jen to pořád stáčíš na osobní útoky proti mě. Taky moc dobře víš, že v tom nejsem sama i když by se ti to moc líbilo. Vždycky jsem předpokládala fanatismus spíš u křesťanů a muslimů, ale ten tvůj se jim naprosto vyrovná. Jedni používají výbušniny, ty bombarduješ frázemi a nekonečným slovním grafomanstvím.

Jsi velmi dobrý manipulátor a žvanil, to se ti musí přiznat. A v egu jsi ten největší odborník, přeborník, to taky uznávám, vždyť sama víš nejlíp
o čem mluvíš. Navíc okamžitě začneš napadat každého, kdo má stejný názor jako já, nechápu proč?

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 4:19 pm    Předmět: Re: x Citovat

Máš zvláštní vidění toho, co produkuješ, Šamanko, nevšímám si ani Tebe, ani Beppeho, dokud Vy nezačnete se svými útoky na mne. Je tady vše černé na bílém, a jestli Ty to nevidíš, že jste to Vy, kdo mne nenechá na pokoji, tak tu nejsi sama.
Kde koho napadám za jeho názor? Co si pořád vymýšlíš Šamanko?

Zvláštní pohled, když Beppe, nebo ty mluvíte směrem ke mne o fanatismu, grafomanii, manipulaci a demagogii, kde v tom je jaké napadání Vás?
Mohla bych Ti tady okopírovat, kdy a jak se navážíš, kdy já jenom reaguji na Tvoje útoky, ale kdo chce, ten se toho sám dočte.

Jsi to neustále Ty, co tady někoho komanduje, a dost možná, že jinde ti tyhle projevy tolerují, na mne to nezabírá, což už by Ti mohlo konečně dojít.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 6:02 pm    Předmět: Citovat

Tooro, jen zopakuji, že tady šlo v zásadě o to, že zahlcuješ paralelně několik témat s týmž obsahem, přičemž na jednom z nich byste se mohli s dominikou nerušeně realizovat a druhé téma by bylo "čisté" pro zájemce, kteří se chtějí něco dozvědět na téma "ego" a nechtějí se přitom prokousávat předlouhými traktáty a reakcemi na reakce.
Z tvých reakcí, ale vidím, že je vše marno. Jakákoliv připomínka po tobě stéká naprosto bez efektu. Je třeba počítat s tím, že existuje jeden pevný bod ve Vesmíru a to jsou toořiny příspěvky ve všech vláknech zároveň na reikiwebíku Smile S tím se asi nedá dělat nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 6:08 pm    Předmět: Citovat

Věřím v sebereflexi a ve vývoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund