Fórum - Zobrazit téma - EGO - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - EGO
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

EGO
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 3:11 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:


Je-li člověk pasivní, tak nemá ego? Jen když chce něco měnit?
Člověk na sobě může pracovat a přesto být v přítomném okamžiku.
Nechápu tu logiku, co by mělo být špatného na tom, když je člověk
nemocný a chce se uzdravit? Proč by měl zůstat s tou situací spokojený,
když mu navíc nemoc dává signály, že něco na své cestě dělá špatně? Co je na tom egoistického?

šamanka Cool


já si ráda duchovní moudra zkouším na sobě, takže mám vyzkoušené mnohoklrát obě dvě polohy... aktivní i pasivní (přijímající)...
Nemluvím nijak obecně, jen mluvím o svých zkušenostech a tom, co si z toho vyvozuju... Takže mně se víc zamlouvá ta jak říkáš pasivita... jen přijímání... Netuším, jak to funguje, ale pokud opravdu jen přijímám přítomnost (nechci ji nijak měnit, ovlivňovat a to ani tehdy, když se zpočátku zdá být pro mě jakoby nevýhodná), je ta přítomnost vždycky harmonická, příjemná, lehce prožívaná a radostná... Ale často jsem v těch chvílích třeba za pitomce pro druhé... ale to mi moc nevadí... Smile

samanka napsal:
Nechápu tu logiku, co by mělo být špatného na tom, když je člověk
nemocný a chce se uzdravit? Proč by měl zůstat s tou situací spokojený,
když mu navíc nemoc dává signály, že něco na své cestě dělá špatně? Co je na tom egoistického?


špatného na tom není vůbec nic...
nejsem z těch, kdo mají ego za špatné...naopak, ego je můj přítel

když je někdo nemocný, tak se chce uzdravit... samozřejmě, proč ne... jen to chtění (touhu) považuju za projev ega... Já chci změnu... (ale na tom není nic špatného)
Spoustu věcí jsem v životě chtěla a tak jsem za nima šla aktivně a získávala je pro sebe...

Jen jsem občas vyzkoušela nemoc (bolest ) prostě přijmout v tu chvíli, kdy se udála... Fakt nevím, jak to funguje, ale mám vyzkoušené, že to funguje... už víckrát...
Teď, před dvěma dny jsem si v práci skřípla palec na levé ruce těžkým železem. Okamžitě to začalo bolet... v ten moment jsem se palci omluvila, za to jaký jsem nešikovný tele, železo odstranila, omluvila se i tomu železu a pak už jen pozorovala, jak kůže natéká, pulzuje, objevuje se krvavá prouha pod kůží... ale krev nikde... čekala jsem, že se objeví modřina po zhmoždění, ale taky nikde... dnes, dva dny po úraze, který bych dřív řešila obvazy a několikadenním překonáváním bolestí, už ani není vidět, kde se to na ruce stalo... bolest nikde, pohmoždění žádné...
Ale druhý den na to jsem se řízla do prstu na té samé ruce... v té chví,li jsem si pomyslela, že za to moje říznutí může můj kolega, který na mě zrovna promluvil a zdržoval mě... Krev tekla, ranka po takovém maličkém říznutí je stále hodně patrná a při doteku na to místo cítím bolest....
Propstě v tom přijímání nacházím NĚCO podstatného... pro sebe...

To, že nemoc dává signály, že něco dělá člověk špatně, to bych řekla, že není pravda... Prostě se mi to v životě nijak nepotvrzuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 3:13 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
Mistrně pracoval s metodou vnitřního tření, kterou taky vyučoval..

Copa to je, tohle vnitřní tření.?

Smile


nevíš?

jak vnímáš tahle Ježíšova slova?

přinesl jsem oheň, meč a válku,
ač si lidé myslí, že přicházím po zemi rozestřít mír.

Neboť jich budě pět v domě
tři budou proti dvěma
otec proti synovi jako syn proti otci
a stanou osamoceni.[/quote]


znáš odpověď, tooro?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 5:02 pm    Předmět: Citovat

Napsala jsi.
Můžeme však říct o masovém vrahovi, že je stejně dokonalým člověkem jako Matka Tereza? Asi ztěží.
Proto. Jen vycházím z toho, co čtu, nechci se napojovat a cítit, jak to myslíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 5:10 pm    Předmět: Citovat

To, že nemoc dává signály, že něco dělá člověk špatně, to bych řekla, že není pravda... Prostě se mi to v životě nijak nepotvrzuje.
Dneska už asi nikdo nepochybuje, že rakovina souvisí s naší negativitou, s odmítáním sebe sama a odmítnutí přijmout vinu, odpustit. Je již dokázané, že programy v našem mozku mají obrovský vliv na celý náš život, včetně zdravý. Aká matka, taká katka. Dcera se chová stejně jako matka a bude mít stejné životní peripetie a nemoci, Tipuji tak na 85%, že by náhoda. Né,moje praxe ukazuje na fakt. Ale i na to ješte jednou příjdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 5:40 pm    Předmět: Citovat

usvit napsal:

Dneska už asi nikdo nepochybuje, že rakovina souvisí s naší negativitou, s odmítáním sebe sama a odmítnutí přijmout vinu, odpustit. Je již dokázané, že programy v našem mozku mají obrovský vliv na celý náš život, včetně zdravý. Aká matka, taká katka. Dcera se chová stejně jako matka a bude mít stejné životní peripetie a nemoci, Tipuji tak na 85%, že by náhoda. Né,moje praxe ukazuje na fakt. Ale i na to ješte jednou příjdeš.


jo, nevylučuju nic,

ale co říkáš na to, že rakovinou někdy onemocní i zvířata, někdy i malé děti... tam to s tou negativitou a neschopností odpouštět tak jednoduché vysvětlení mít asi nebude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 8:53 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:

jak vnímáš tahle Ježíšova slova?
přinesl jsem oheň, meč a válku,
ač si lidé myslí, že přicházím po zemi rozestřít mír.

Neboť jich budě pět v domě
tři budou proti dvěma
otec proti synovi jako syn proti otci
a stanou osamoceni.

znáš odpověď, tooro?

Mohu na to hledět např. tak, že se lidé kvůli různému vyznání, nebo politickému názoru znesváří i v rámci jednoho národa, či jedné rodiny, a také mezi sebou, ze stejných důvodů, bojují.
Ale samozřejmě, co člověk, to jiný možný výklad.
Jak si to vykládáš Ty?

dominika napsal:
podle mě je egoistický právě tenhle Tvůj postoj... plusy a mínusy v lidech vidíš Ty díky tomu, že se na ně díváš z nějakého pohledu oddělené individuality...


A na tohle jsi přišla tak, že jsi to, co jsem napsala neposoudila, Dominiko? Confused
Ty jsi holt neoddělená individualita, co z této své neoddělenosti posoudila Rolling Eyes to, co jsem napsala, coby pohled oddělené individuality. Cool


Vidím plusy a mínusy v myšlenkách a činech, neboť mezi nimi probíhá tento život, a kvalita života závisí právě na tomto našem rozlišení.
Svým konáním mohu bližnímu svému způsobovat bolest, nebo mu mohu pomoci nést jeho kříž, a skutečně nevidím všechny lidské činy jakožto konání spásné.


Tedy bych se Tě Dominiko zeptala, jak si vykládáš Ježíšova slova:
"Po ovoci poznáte je."



Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 8:56 pm    Předmět: Citovat

usvit napsal:
Napsala jsi.
Můžeme však říct o masovém vrahovi, že je stejně dokonalým člověkem jako Matka Tereza? Asi ztěží.
Proto. Jen vycházím z toho, co čtu, nechci se napojovat a cítit, jak to myslíš.


Přesně tak Úsvite, a proto nevím, z jakého důvodu mi poté podsouváš něco, co jsem nenapsala, tj. že cosi odsuzuji Question


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 2:00 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:


ale co říkáš na to, že rakovinou někdy onemocní i zvířata, někdy i malé děti... tam to s tou negativitou a neschopností odpouštět tak jednoduché vysvětlení mít asi nebude

Dominiko, malé děti jsou propojeny energeticky se svými rodiči, zejména matkami. Do 6 let jsou téměř jako lakmusový papírek toho, co se děje s matkou, později se bezprostřední vazba na rodiče snižuje - je to otázka individuální vazby na rodiče - s níž se rodíme.
Rodíme se ale také s určitými dispozicemi, které se přenáší v rodu z generace na generaci - rakovina je takto "předávána" velmi často - proto také lékaři zjišťují "dědičné dispozice" - některé vzory životních postojů se v rodinách po mnoho generací nemění.
Pokud jde o zvířata, ta domácí, je známo, že zejména pejsci často onemocní chorobami podobnými jako jejich páníčci - "drží basu se svojí lidskou smečkou"... u koček je to dost podobné.
Takže ten Tvůj argument trochu "pokulhává". Surprised)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 2:24 am    Předmět: Citovat

Ještě k tomu hodnocení - často si neuvědomujeme, že říci třeba o krádeži či vraždě, že je to čin zlý a o léčení a záchraně života, že je to čin dobrý je něco jiného, než když řekneme ten a ten člověk je špatný, zlý a ten a ten člověk je dobrý.
Máme právo říci: stalo se to a to, cítím to tak a tak a příl bych si, aby ...
- za sebe ale tvrdím, že nemáme právo říkat ten a ten člověk je zlý, špatný...
to ponechme soudům a podobným institucím, které k tomu byly stvořeny.
Vzpomínáte si na tu Čapkovu povídku, ve které Pánbůh vysvětluje zločinci, proč jej nemůže On soudit a přenechává to soudcům - lidem?
Když už tady byla řeč o Matce Tereze, nemyslím si, že by to, co ve svém životě udělala nabylo na ceně srovnáváním s činem jiného člověka...
Ostatně (krásně to skvěle ukázal v podobenství Neal Donald Welsch) všichni si navzájem svými činy přinášíme příležitosti zažít se jako lidé- také třeba jako odpouštěhící!!!
Takže když píšu, že nemáme právo soudit člověka - pokud nejsme povolání jako soudci - nemám tím rozhodně sklon stavět na stejno čin lumpa a dobroděje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 4:04 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
podle mě je egoistický právě tenhle Tvůj postoj... plusy a mínusy v lidech vidíš Ty díky tomu, že se na ně díváš z nějakého pohledu oddělené individuality...


A na tohle jsi přišla tak, že jsi to, co jsem napsala neposoudila, Dominiko? Confused
Ty jsi holt neoddělená individualita, co z této své neoddělenosti posoudila Rolling Eyes to, co jsem napsala, coby pohled oddělené individuality. Cool





ne,normálně jsem to posoudila a popsala ze svého pohledu a nestydím se za to ... Smile
mnozí včetně Tebe to dělají, ale když jsou na to upozorněni, dá jim spoustu práce,aby druhého přesvědčili, že zrovna oni nesoudí....

posuzuju a hodnotím, když jsem v roli ega...

ego neego... role, do kterých můžeme ve svém bytí vstupovat... Smile

aby sis tu se mnou mohla povídat, jsi v roli ega...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 4:07 am    Předmět: Citovat

toora napsal:

Vidím plusy a mínusy v myšlenkách a činech, neboť mezi nimi probíhá tento život, a kvalita života závisí právě na tomto našem rozlišení.
Svým konáním mohu bližnímu svému způsobovat bolest, nebo mu mohu pomoci nést jeho kříž, a skutečně nevidím všechny lidské činy jakožto konání spásné.



vidíš jen svoji individuálně nastavenou optikou (a není na tom nic špatného),jen že to, co ty považuješ zaplusy, může někdo jiný považovat za mínusy
achtít porovnat takové dvě optiky vnímání světa znamená, že budeš s kdekým bojovat, pokud budeš v roli ega, které tu svoji optiku považuje za "lepší, nebo pravdivější"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 4:22 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:

jak vnímáš tahle Ježíšova slova?
přinesl jsem oheň, meč a válku,
ač si lidé myslí, že přicházím po zemi rozestřít mír.

Neboť jich budě pět v domě
tři budou proti dvěma
otec proti synovi jako syn proti otci
a stanou osamoceni.

znáš odpověď, tooro?

Mohu na to hledět např. tak, že se lidé kvůli různému vyznání, nebo politickému názoru znesváří i v rámci jednoho národa, či jedné rodiny, a také mezi sebou, ze stejných důvodů, bojují.
Ale samozřejmě, co člověk, to jiný možný výklad.
Jak si to vykládáš Ty?



ano, správně se ptáš, "jak si to vykládáš Ty".... (v případě Ježíše je Ti jasné, že výklady jeho slov jsou čistě individuální záležitostí, u Buddhy Ti to moc nejde.... můj posudek Smile"

Takže podle mě... Ježíš nesoudil a nepopisoval v tomto případě společnost (on, který miloval i svoje mučitele a vrahy a odpouštěl jim i když ho přitloukli na kříž) ale hovořil o nitru člověka, ale zřejmě si ve své moudrosti byl už tehdy vědom, že lidi jeho slova pochopí tak nějak jak jsi napsala Ty a zaštítí jimi svá přesvědčení, která je vedou do fyzické války a bojů, při nichž poteče lidská krev....

Ta slova se týkají vnitřního tření, díky němuž se rozšiřuje lidské uvědomění.... Doplň, si, že podle, dominiky.. Smile...

Tedy pět jich je v domě.... Ježíš byl básníka a rád používal podobenství... Jiný jeho výrok o Domě... v domě mého otce je mnoho příbytků, chápu tak, že Jeho Otec = Bytí, příbytky = lidská těla,... Tedy není se třeba bát smrti, protože bytí je věčné a jedno tělo bývá nahrazeno jiným tělem, když už není zbytí a není osvojena technika věčné regenerace fyzického těla a dojde ke smrti...

Tedy příbytek,dům = tělo
V domě jich je pět.... Pět smyslů..., které je potřeba proti sobě postavit a (informace jimi přijímané) a nechat je proti sobě bojovat a na ten boj se jen dívat /to je něco podobného jako metoda posledního pozorovatele)... tedy dovolit vyvolat vnitřní boj, při němž vzniká palčivý oheň, který spálí to, co brání člověku v intuitivním výhledu...
V případě , který mě napadl teď, třeba to, že nějak vidíš lidi a jejich chování, tak tu informaci jen přijmeš a nebudeš na ní nijak stavět, tedy říkat, že díky té informaci VÍŠ, které chování a jednání je spásné nebo nespásné... jen ji přijmeš a necháš být a nepustíš ji dál, aby se rozvíjela i když se ti strašně chce.... Pokud se rozhodneš tu informaci nepoužít v situaci, ve které ji běžně používáš a považuješ za pravdivou a co víc,nepoužít ji už nikdy, uvidíš možná na sobě,jak moc je palčivá a naléhavá... Ten vnitřní oheň vydržet není snadné, a nedoporučuju to praktikovat, pokud nejsi dost silná na to, aby jsi to nechání být nevzdala.... V této bitvě musíš vyhrát,nebo každý další pokus bude těžší, ne-li nemožný...

... otec proti synovi,syn proti otci a budou osamoceni....
Otec = existence = stvořitel,
syn = stvoření (Já)
důležitá je spolupráce, ne oddělenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 4:38 am    Předmět: Citovat

toora napsal:

Tedy bych se Tě Dominiko zeptala, jak si vykládáš Ježíšova slova:
"Po ovoci poznáte je."



Smile


tenhle výrok a to jak ho chápu jsem tady rozebírala, když jsem na toto forum přišla...
vyvolalo to tu velkou vlnu nevole, tak nevím, jestli je to dobrý nápad to opakovat zrovna teď.... budou vánoce Smile
===============================================
Jen doplním,v jakých souvislostech byla tato slova řečena... ....a nechám k porozjímání:

"Dávejte si pozor na falešné proroky, kteří k vám přicházejí v ovčím rouše, ale uvnitř jsou to draví vlci.
Poznáte je podle jejich ovoce. Sklízejí se snad hrozny z trní a fíky z bodláčí?
Tak tedy každý dobrý strom nese dobré ovoce a špatný strom nese zlé ovoce.
Dobrý strom nemůže nést zlé ovoce a špatný strom nemůže nést dobré ovoce.
Každý strom, který nenese dobré ovoce, bývá vyťat a vhozen do ohně.
A proto je poznáte podle jejich ovoce.
Ne každý, kdo mi říká 'Pane, Pane', vejde do nebeského království, ale ten, kdo koná vůli mého Otce, který je v nebesích.
Mnozí mi v ten den řeknou: 'Pane, Pane, copak jsme ve tvém jménu neprorokovali? Nevymítali jsme ve tvém jménu démony a nedělali jsme ve tvém jménu mnoho zázraků?'
A tehdy jim vyznám: 'Nikdy jsem vás neznal. Odejděte ode mě, vy, kdo konáte nepravost!'"
"Kdokoli tedy slyší tato má slova a plní je, bude podobný moudrému muži, který postavil svůj dům na skále.
Pak padl déšť a přišly záplavy a vály větry a udeřily na ten dům, ale nespadl, protože byl založen na skále.
Ale každý, kdo slyší tato má slova a neplní je, bude podobný bláznivému muži, který postavil svůj dům na písku.
Pak padl déšť a přišly záplavy a vály větry a udeřily na ten dům a spadl a jeho pád byl veliký."
Když Ježíš dokončil tuto řeč, stalo se, že zástupy žasly nad jeho učením,
protože je vyučoval jako ten, kdo má moc, a ne jako zákoníci.

protože je vyučoval jako ten, kdo má moc,ne jako zákoníci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 4:56 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
dominika napsal:


ale co říkáš na to, že rakovinou někdy onemocní i zvířata, někdy i malé děti... tam to s tou negativitou a neschopností odpouštět tak jednoduché vysvětlení mít asi nebude

Dominiko, malé děti jsou propojeny energeticky se svými rodiči, zejména matkami. Do 6 let jsou téměř jako lakmusový papírek toho, co se děje s matkou, později se bezprostřední vazba na rodiče snižuje - je to otázka individuální vazby na rodiče - s níž se rodíme.
Rodíme se ale také s určitými dispozicemi, které se přenáší v rodu z generace na generaci - rakovina je takto "předávána" velmi často - proto také lékaři zjišťují "dědičné dispozice" - některé vzory životních postojů se v rodinách po mnoho generací nemění.
Pokud jde o zvířata, ta domácí, je známo, že zejména pejsci často onemocní chorobami podobnými jako jejich páníčci - "drží basu se svojí lidskou smečkou"... u koček je to dost podobné.
Takže ten Tvůj argument trochu "pokulhává". Surprised)))


Pokulhává? No, co nadělám, může být, povídáme si, aby toho kulhání mohlo být čím dál míň... Smile , ale co zvířata ve volné přírodě?rakovina se objevuje i tam

s těmi dětmi, dají se vysledovat případy, kdy se zdá,že je to tak, jak říkáš a dají se vysledovat jiné případy, kdy to tak není
...takže zřejmě nenabízíš celý obraz... (ale nechci tě nijak naštvat)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 6:20 am    Předmět: Citovat

Někdy je nemoc způsobena tím, jak žijeme, někdy je to jen náš prostředek, nás tvorů, zvířata nevyjímaje, jak odejít, když nastal čas. Jestli někdo dělá mezi lidmi a zvířaty rozdíl, připomenu příběh. Hned na začátku uvádím, že nějak jsem k té pravdě nenašel ještě cestu, v americe jeden novinář chtěl odhalit jednu věštkyni jako podvodnici. Něchal si věštit, a ona na začátku říkávala všem něco z jejich minulosti. Jemu řekla, že ho pozdravuje jeho zemřelá manželka a někdo, koho vubec neznal. Dokázal, že vše co mu řekla si mohla zjistit z doslechu, někdy prý vybírají popelnice a čtou koreespondenci atd., ale to, že ho pozdravuje někdo, koho nezná dokazuje, že se mýlí, je podvodnice. Za rok se jí omluvil, vzpomněl si, že před asi 30 lety, chvíli po svadbě, si pořídili pejska, měl své jméno, ale jen on se svou ženou mu doma říkali jinak. Bylo to jejich malé tajemství. Zapomněl na to, teprve po roce od návštěvy vědmy si vzpomněl, že ho pozdravovala jeho žena a pes. Jestli i zvířata jsou s námi tam nahoře, jsou s námi i zde na zemi, reagují na náš svět, na naše kolektivní vědomí, na naše stresy vysílané do vesmíru a reagují na něj...třeba rakovinou, někdo na savaně či někde v africe...proč né.
Nevím, zda to řekl ježíš, nevím, zda mu to jen vložili do ust. Ale kdo straší, vyhrožuje, se snaží se mnou manipulovat. A strach je dobrý manipulátor. Dokáže lidi ovládnout a zbavit vlastní vule. Jak napsal damao o čapkovi, buh nesoudí, neodsuzuje. A ježíš je jeho syn, já jsem jeho syn, otce, rodiče musíme poslouchat, ale nepřísluší nám je posuzovat, odsuzovat. Tak proč by to mněl dělat ježíš. Jen v případě, že myslel reinkarnace. Pak ano, dokud nepochopíš celou pravdu, nepřijmeš ji, nestotožníš se s ní, pak nemužeš vejít do království božího. Vystoupit z kola reinkarnací a vejít do sálu valhali.Pak ano.Jednota těla i ducha. Říkáš mi pane, pane ale nekonáš tak.né po řeči, ale po skutcích poznáš člověka.
Jen na doplnění, já už používám více či méně 8 smyslu, ještě se stále teprve učím používat, využívat své tělo. ale máš pravdu třeba stačí říct citron, představ si ho jak ho lížeš a máš sliny na jazyku.Už ho cítíš, aniž jsi ho uviděla, držela v ruce, voněla k němu.
Možná pro doplnění, jak je to s těmi dětmi. Alespon mne to je jasné, z toho, co jsem sám už viděl a zažil.i u svých pacientu. Dokazuje to reinkarnace, minulé životy. Když něco neodpustím někomu, znovu se narodím s ním, abych dostal šanci to pochopit a přimout, neudělám to, tak musím odejít, nemoc je jen zpusob mé volby, jakou smrtí odejdu. Nebo to dávám někomu jako dar a moje smrt už byla dána před narozením. Potřebuješ delší učení, třeba ti dám šanci učit se 5 let tak moc tě tam nahoře miluji, že ti dám 5 let na učení, aby jsi se něco naučil skrze to, jak budeš vidět m,é utrpení, jak budu pro tebe trpět, a když pochopíš, přijmeš, tak má smrt v 5 letech nebyla zbytečná. Když to dokážeš přijmout, tak má smrt na kříži měla smysl. Ale tohle je vyšší škola ne. li vysoká škola pro chápání..Nevím do jaké třídy chodíte vy, ale je to jedno. To je to, jak jsem napsal. I kdybych křičel neuslyší mne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund