Fórum - Zobrazit téma - První pomoc s reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - První pomoc s reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

První pomoc s reiki

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2013 10:27 am    Předmět: První pomoc s reiki Citovat

Říká se, že reiki je první pomoc, kterou máš pořád s sebou.
Spousta lidí to bere jen jako jakýsi reikistický folklór nebo frázi a je to škoda. Protože je to pravda.

Praxe je jen a jen o praxi. Tedy zkoušení. Když jste například daleko
od civilizace a Algifenu a žlučník se začne plašit, co máme po ruce?
Vlastní ruce. Akutní bolesti od hlavy až po paty, namožená záda, bolavé
a tuhé svaly a další co vás napadne a vyzkoušíte.

Velmi zajímavé je působení reiki v krizových situacích - panické ataky, strachy, třeba úrazy, je toho hodně. Nevím, jestli by okamžitě srostla zlomená noha, ale pro toho člověka než dostane sádru, můžete udělat hodně. Viděla jsem, jak žena s krvácením do břicha zůstala do příjezdu pohotovosti, díky reiki, vcelku v pohodě, klidu, bez zhoršování stavu.
Podle mého to má jen jeden háček: člověk sám se musí uvést do stavu klidu a nepředávat u toho další strach a paniku. Dokázat se dát do stejného stavu napojení a plné pozornosti jako když dáváte reiki běžně. Ty strachy
a paniky si můžete klidně zkoušet sami na sobě, výborný trénink. Je to podobné jako modlitba pro toho, kdo to tak může potřebovat.

Nesmím zapomenout na stavy vyčerpání tělesného i duševního. Je to něco jako nehmotný ionťák. Když je tam například i deprese, tak přidat vhodné slovo (nic ala slon v porcelánu) a malý zázrak je na světě.

Však sami mnozí víte, jaký účinek často má něco, co je akutní a akutně "ošetřeno" a pak se po delší dobu pokračuje, někdy i skupinově.
Ovšem člověk musí vědět a cítit, že to není něco, do čeho je dotlačen stylem "musím nebo měl bych, když...", ale cítí takový ten pocit velkého
ANO. Na rovinu odmítnout, když to tak necítím neznamená nic špatného
a máme na to právo.

Jsem dost skromný člověk a nehledám cosi, co tu požadují moi nebo dominika.
Pro mě je zázrak třeba ten žlučník, pomoc při porodu, když člověk, kterého medicína po prakticky smrtelném úrazu označí za beznadějný případ, který zemře a ten díky spojení dvou metod, z nichž jedna je reiki nejen přežije, ale uzdraví se a dokonce rychleji než je v takovém stavu běžné. To považuju
za pořádný zázrak. Nebo když člověk na úplném fyzickém a psychickém dně nezačne viset na antidepresivech, ale načerpá síly přirozenou cestou
a pak se u něj začnou dít věci! To je radost a potěšení!

Nakonec, jestli v té či oné situaci pracovat, jestli je povoleno "zvenčí"
a jestli je povoleno tím, kdo to potřebuje, je situaci od situace různé, však víte. Osobně jsem pořád proti pracovat proti přání druhého, protože já vím nejlíp, co je pro něho dobré. Není to pravda a lidi, kteří se snaží stavět
do role jakýchsi bohů se tím bohy nestanou. Ale tohle si musí srovnat každý sám se sebou, uvádím můj soukromý názor. Umět se srovnat s odmítnutím i když vidím, co by se mohlo udělat "práce" (platí pro všechny obory alternativní medicíny) je taky dobrá škola pro náš osobní rozvoj.

Zkoušejte a praktikujte, nikdy nevíte, kdy se vám to může hodit.
Reiki je krásná energie s velkými možnostmi.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2013 6:24 pm    Předmět: Re:Prvá pomoc s Rei-ki... Citovat

Šami,
mnohokrát je úprimná modlitba najúčinnejšia.Bytosti Svetla sú vždy nablízku a pripravené pomôcť. Kanál spojenia aktivuje najbezpečnejšie každý sám za a pre seba. Treba si len veriť. Je to najsilnejšia mágia!
Modlitba ako jazyk bez (slov + túžba) po úľave - ako ju odporúčajú aj havajskí *kahunovia*... a poďakovanie na záver! Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: ne prosinec 01, 2013 5:33 am    Předmět: Re: První pomoc s reiki Citovat

Krásně jsi to, Šamanko, napsala.

Určitě souhlasím, že pro práci s energií je podstatná důvěra a setrvání v klidu v situacích, které se zdají být krizové...
Minulý týden jsem do cedníku přelévala právě uvařené špagety a syn na mě něco zavolal, tak jsem se po něm ohlídla a povedlo se mi část ruky si tou vařící vodou přelít.... Začala jsem cítit typickou spáleninovou bolest, v té chvíli jsem ale byla tak nějak naladěná do rozjímavé nálady a spojená s Bohem a ruce jsem se omluvila, jaké jsem tele, že nedávám na ní pozor a chystala se, že začnu kůži chladit a ošetřovat... Nejdříve jsem ale rozdala rodině oběd a že to udělám až pak v klidu, po obědě.... Nechápu proč, ale když jsem si konečně uvědomila, že jsem si opařila ruku a že je na čase ji poléčit, zjistila jsem, že ruka nejeví žádné známky spálení ani bolesti ani začervenání,které bylo vidět ihned po opaření... Prostě nic... a to jsem ani vědomě nic neudělala... TAkže začínám tak nějak tušit, že i to úsilí a aktivita při práci s energií zřejmě bude na překážku a bude důvodem časové prodlevy mezi působením energie a hmotným prokazatelným výsledkem (ale nikomu nenutím, to je jen moje aktuální pozorování).
Pro mě to jsou taky krásné zázraky...
Když syn, zkroucený křečovitými bolestmi břicha, se kterými po několika hodinách překonávání bolesti konečně přijede ze školy, použití energie a za deset minut říká, už je to dobrý a jde si hrát...

A i té okamžitě srostlé noze věřím, že je jeden ze zázraků, které nás v práci s energií teprve čekají k zažití... Ale i já považuju za zázraky ty drobné úlevné stavy, po působení energií... Pro mě je to vždycky o lásce, k tomu dotyčnému, o pocitu, kdy v té chvíli cítím, že ho nesmírně a neskonale miluju, ale nijak přecitlivěle a majetnicky, ale tak nějak obyčejně, jako stejnou součást stvoření, jako stejné dítě existence jako přítele, jako všechno ostatní, co je součástí Celku a v té chvíli se vědomě naladím na energii a nechám se zaplavit jejím teplem a pak se děj vůle Boží......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne prosinec 01, 2013 7:19 am    Předmět: x Citovat

dominiko, s tebou si připadám jako na Národním divadle.
Tvoje stovky rolí jsou opravdu interesantní, v každé z nich jiný názor, jiný člověk. Nejdřív tady hulákáš jako na lesy jaká je ezoterika podvod, nic nefunguje, energie nic nedělají ani v dlouhodobém horizontu a najednou jsi největší odborník na jejich používání, najednou ti to údajně funguje jako po másle, už ti chybí jen malý krůček k těm zázrakům. Stejně tak hraješ různé role s námi všemi, podle toho na koho zrovna reaguješ a taky podle toho měníš názory.
Nevěřím ti ani ň.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: ne prosinec 01, 2013 8:16 am    Předmět: Citovat

největší odborník byl Ježíš

věřit mi nemusíš, ale je škoda zabít tohle téma osobními soudy, nemyslíš?

říkáš tomu reiki, já energie, ale není v tom rozdíl a stejný potenciál jako v energii vidíš Ty, tam vidím taky



já Tvým zkušenostem s energií věřím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 4:39 pm    Předmět: Citovat

Podvakrate jsem se ocitla v situaci, kdy bylo potřeba první pomoci, zvláštní je, ze vždy "náhodou" byl vedle me i lékař. Reiki a prvky první pomoci jak při epileptickem záchvatu tak při mozkové mrtvici bylo mým požehnáním. Nevzpomenula jsem si totiž na strach....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: pá prosinec 13, 2013 11:56 am    Předmět: Citovat

Poskytnout první pomoc - zatím jsem nebyl při žádné vážné nehodě či zranění, věřím jen, že bych první pomoc dokázal poskytnout. Pokud jde o drobné úrazy - při těch jsem pomáhal Reiki nesčetněkrát hlavně dětem. Také se snažím děti naučit, jak si pomoci od bolesti - takové ty fígle pro děti, jak zůstat "nad věcí" a nepanikařit (ze Silvovky například "anestetiská rukavice" a samozřejmě také "reikování"). Ony jsou děti do 12 let stejně na nás, rodiče, energeticky napojené - a my na ně - takže když s dětmi projdete postup a ony si ho zafixují, pak se můžete setkat s tím, že si přikládají ruce na bolavá či naražená místa - ba někdy i na zadeček. když na něj dostaly... Smile nejlépe s mantrou či prohlášením "nebolí, nebolí!"... Někdy i poté, co na ten zadek samy dostaly.
Učím také děti "zpívat" AU - nejléčivější zvuk - nejvhodnější pro první pomoc. Jde to velmi dobře. - "Neplač, zpívej AÁUUU!"
Samozřejmě, že používám Reiki pro sebe a blízké - někdy i pro docela neznámé lidi (méně často). Čím méně dotyčného znám, tím nenápadnější způsob volím (mám na mysli případy, kdy je někomu nevolno, od slabosti či jako důsledek nízkého či vyspkého tlaku) a specialitou je "poskytování první pomoci rodičům a prarodičům nezbedů v dopravních prostředcích, když už jejich ratolesti začínají opravdu vyvádět... Spouštěcí "mantru" pro tyto případy - mimochodem - jsem převzal od Galušky (Slovácko sa nesúdí): "Herodes, to býl král!" Very Happy
Z napsaného vyplývá, že jakékoliv zjišťování, zda mohu či nemohu působit Reiki je v takových případech víceméně nesmyslné - spíše by zavánělo předváděním se - a to rozhodně nemám zapotřebí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
erjyk
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.5. 2014
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 8:38 pm    Předmět: Citovat

co alkohol a reiki? blokuje nebo otevírá kanál?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2014 2:17 pm    Předmět: Citovat

Modlidba nepomuže při akutním záchvatu, kolice ledvin ,žlučníku...reiki během pár minut. Klasická medicína dá injekci a trvá to někdy i několik hodin a pacient trpí nesnesitelnou bolestí. Snad ve stovce případu ověřeno mnou samým. Reiki posílané zpět do okamžiku urazu zlepšuje hojení, nejsou jizvy /ani po pádu z kola a tzv, silniční lišej).
Pít před použitím reiki...proto jsem přestal pít. Je to o zodpovědnosti ke svému tělu. Jelikož mne normálně reiki funguje, po 1 malém pivu asi po 15 minutách mne někdo požádal...reiki vylučuje z těla nerkozu, léky, toxiny, ale i alkohol. Nepřál bych vám zažít těch 5 minut co následovalo. Slabost a celkový nezadržitelný třes celého těla, ledviny dostali zabrat ale alkohol se během 5 minut dostal ven a pak jsem byl čistý pro léčbu. zažil jsem to 2 x, už nezkouším znovu. Jsem nevěřící tomáš a napoprvé nevěřím. Proto 2x.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2014 5:29 pm    Předmět: Citovat

V mnoha knihách jsem četl, že tyhle věci by se neměly kombinovat.
Myslím, že by se dalo i knižně říct, že drogy by se neměly kombinovat se životem. A tak trochu se to tím pádem dá parafrázovat na reiki.
Ale je to trochu celé složitější.
Reiki si tak trochu dělá co chce a reiki otevírá člověka k sférám božským a alkohol zase dělá tu svoji práci.
Já reiki pokládal vždy za mohutného pomocníka a tedy, když jsem byl v troskách, spoléhal jsem se vždy na ni. Používal jsem ji na alkoholu určitě víckrát než tisíckrát. A moc mi vždy pomohla.
Nutno ale říct, že je to trošku vše nevyzpytatelné. Reiki při alkoholu dodává inteligenci a moudrost, ukazuje "jak na tom člověk je" a člověk si díky ní kolikrát uvědomí jak je opilej a že by vlastně už pít nemusel. Reiki dává náhled. To je obecně její vlastnost.
Pamatuji si ale, že zpočátku se mi stalo, že se mi při opilosti kolikrát díky reiki a když jsem byl do toho třeba ještě zhulenej, to trošku zkomplikovalo. Reiki ten jednoduchý stav otupělosti jaksi oživila a udělalo se mi pak špatně, asi jak píše Úsvit. Ale tyhle věci byly ojedinělé a nikdy bych neudělal tu chybu, že bych se přestal obracet o pomoc reiki při opilosti nebo jiné životní tragédii. Podle mého je reiki vždy na místě, když je špatně a když se člověk potřebuje z něčeho dostat. Stejně jako modlitba.
Na druhou stranu, pamatuji si mou životní zkušenost, kdy jsem několik dní za sebou užíval pervitin a kouřil marihuanu. Pervitin je charakteristický asi 3 denním vyčerpáním. Když jsem pervitinovou jízdu ukončil a tři dny se mi dařilo abstinovat, jen kouřit marihuanu, tak jsem si u cigarety dal hodně reiki. Svět se poté stal tak intenzivním a mnoharozměrovým, že jsem si myslel, že se zvoknu a šel se opít a v opilosti rozjel další několikadenní jízdu na pervitinu. Toto byla taková zkušenost, nicméně mnoho let před tímto zážitkem jsem na oněch "pervitinových dojezdech" bral reiki vždy jako záchranu a ač oživovala a otevírala vnitřní světy, vždy přinášela zároveň i svoji lásku a harmonii. Reiki je prostě úžasná. Já ji kombinuji se životem a tudíž se vším a vždy. Je pravda, že někdy přinese nečekané posuny a někdy to člověk neunese, jak jsem třeba zmiňoval, to se stane. Nestačila by ale kniha, kdy mi reiki na drogách, opilostech a všech možnejch trablích pomohla, pomohla, pomohla a pomohla. Je tak trošku na člověku, zda se cítí na to si dát reiki, nebo raději zůstane ve tmě a přečká to. Může zkusit si dat jenom trošku. (ačkoli když se to nakousne, většinou se už pokračuje...)
Nerad bych na reiki vrhal stín (hehe - na světlo - zkus ho na něj vrhnout Smile ). Byl jsem alkoholik a reiki si dával ožralej hodně, když jsem se chtěl v hospodě probrat, nebo prostě jen pocítit lásku, či se trošku srovnat. Byla to běžná praxe.
Možná je ale na místě zmínit jednu takovou zajímavost. Alkoholová opice (ne po jednom pivu, myslím tak od osmi výš, při návyku) je vcelku temná omezená záležitost. Ano, je tam trocha poezie, já vím. Když jsem si dal reiki, sice to přineslo život, ale zároveň jakobych byl senzitivní víc k astrálu, či měl větší tendence k pseudohalucinacím či tak něco. Tělo jakoby bylo vyděšené a poškozené alkoholem, jaksi jím otevřené. To zůstane. Reiki jen jaksi vlilo světlo, život a senzitivitu. Zvláštně se to popisuje, ale díky reiki jakoby si člověk víc uvědomoval ten šílenej stav, ač reiki samozřejmě přinese svůj balík benefitů, tak někdy díky tomu že člověk jednou nohou vystoupí z té temnoty, tak si uvědomuje, jak druhá noha - ta hrubší fyzikálně energetická část je plná bláznivýho dopadu ředidla jménem alkohol. Řekl jsem to trošku poeticky, ale to možná k téhle droze patří. Toto ale neplatí o marihuaně. Tam jsem reiki vždy vnímal jako něco velmi nápomocného, žádné stupňování šílenství díky bdělosti. Ano, může se prohloubit stav, to ano, osmyslnit ho, dodat mu život, možná ho i zkomlikovt díky tomu, že přestane být tak lineární, ale jelikož marihuana není tak nízká a fyzicky ničivá jako alkohol, nevstupují do hry takové divné věci jako pseudohalucinace astrálu či co to bylo vždy za šílenství. Myslím, že reiki dokáže z otupělého stavu opice trošku vyvolat deliriální stavy, protože člověka jaksi zesezitivní a dodá mu život do mrtvého ale zvláštně otevřeného těla. U marihuany je reiki podle mě nejlepší volbou za každé situace, ač někdy opravdu člověka může vést z povrchnosti ( která je snadná - ano, ač povrchní) k hlubšímu prožívání a někdy se to nemusí hodit, to ale musí každý vycítit a říct si, co chce a co nechce.
Bylo i období, kdy jsem zjistil, že stejně jako ve světě těžko hledám něco zábavnějšího a uspokojivějšího než reiki, tak když jsem na marihuaně, rovněž toto je to nejúžasnější. Měl jsme asi půlroční období, kdy jsem po marihuaně si šel programově dávat reiki. Ač když stav nastoupil a mysl chtěla snít, držel jsem se původního plánu a šel si dávat reiki. A jak nastoupila reiki, vždy jsem věděl, že dělat cokoli jiného je horší volbou.
Zajímavé je kombinovat reiki s lysohlávkami. Reiki z lysohlávek dokáže svou inteligencí "vytahovat". Ač někdy vše zintentzivní - je to přeci jen živá síla, dokáže na druhou stranu ukazovat ten klasický pohled na svět "přes tu inteligenci reiki" - přes tu její harmonii. Symboly druhého stupně - hlavně sei he ki, si pamatuji jak mě na lysohlávkách dokázal stabilizovat.
Po holotropním dýchání, ještě na lehátku jsme si vždy dával hodinu reiki, abych se srovnal.
Reiki jsem kombinoval ale s mnoha dalšími věcmi a už ani nevím kterými, protože reiki je pro mě něco velmi samozřejmého. Určitě jsem ji kombinoval s extází - MDMA, nutno dodat, že jsem si ozřejmil, že přeci jen - reiki je reiki. Je to duchovní hlubina. Je to nazastupitelné, ač kombinace mohou být přínosné.
Reiki jsem ale určitě kombinoval často s perivitnem, věřím, že s LSD (určitě nebyl důvod to nezkusit)....
Nemůžu říct, že na psychedelických drogách typu LSD či psilocybin je reiki nejlepší volbou, možná by to mohlo bránit léčivé psychodynamice těchto drog, reiki si přeci jen razí svoji cestu a vede k sobě. Na druhou stranu u drog úpadkových jako je alkohol a pervitin, myslím, že není lepší volby než si dávat reiki a to pokud možno celou dobu (na pervitinu asi spíš při chůzi nebo rozhovoru). Je dost velká možnost, že reiki zaujme více než panák a člověk zůstane ponořen. Nicméně já neměl nikdy dost a často jsem dal přednost alkoholové jízdě. I když jsem si třeba půl hodky dával reiki a pak zas pil.
Reiki na marihuaně je krásné, ale ne více než normálně. Reiki je transsenzorické, jak by řekl Erick Pearl. Vyvěrá z hlubin a tak to co uspokojuje, je stejně to světlo z nitra nezasažené ničím.
Ano, teď si vzpomínám, že jsem reiki kombinoval s nízkou dávkou ketaminu. Nízká dávka byla mdlá, ale s reiki to bylo velmi obohacující. Každá čakra kam se dávala reiki ukazovala mnohé. Bylo to velmi osvěžující.
Měl jsme také jeden zajímavý zážitek. Bylo to v období, které pro sebe nazývám Léto lásky. Tehdy jsem se pořád modlil. Dělal jsem si statistiku, kolikrát asi, nevím, možná to bylo něco kolem 30 000 modliteb denně, nebo ... prostě pořád. Od rána, do večera. Kniha která mi byla průvodcem byla Poutník vypráví o své cestě k Bohu, kterou přeložil Jiří Vacek. Tehdy jsem také dost pil, ale míň než dřív, asi jedna opilost týdně. Jednou jsem si dal opilej pervitin a poté když jsme přišel domů, nachystal jsem si lajnu pervitinu na stůl, zabalil bankovku ale řekl jsem si, že se ještě pomodlím. Začal jsem se modlit a tak se mi to zalíbilo, že jsem se modlil ještě delší čas a u té modlitby jsem potom usnul. Ráno jsme se probudil s lajnou před sebou. Jo tak to bylo, to bylo takové krásné období lásky, jen co je pravda.
Tak jak bych tady ten roztržitý článek ukončil. Asi tím, že za sebe mohu doporučit úplnej opak, než se tvrdí obecně - vyhýbat se reiki a spirituálnní práci na návykových látkách.
Moje poselství je:
Jste- li na drogách, dávejte si reiki pořád! A modlete se!
Možná vám to zachrání život.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
usvit
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.12. 2013
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2014 9:09 pm    Předmět: Citovat

Já myslel reiki a pomoc druhým. Ale pro sebe, je to jako požádat anděla o pomoc. Nikdy nás neodmítne a pomáhají rádi a s láskou. V tom máš pravdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
erjyk
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.5. 2014
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2014 10:58 pm    Předmět: Citovat

Je pravda, že i já jsem hodně pil a v opilosti jsem se dostával do jiných světů, které se mi v kontinuu překrývaly. vzpomínám si, jak jsem šel přes Špilas a na petangovém hřišti jsem začal jako by cvičit wu-shu. Z dálky jsem slyšel hlasy "jééé dívej, to je styl opilého mnicha" pak krátký flaschback do relality a skupinka lidí, co se zřejmě taky vracela z hospody na mě čučela jako na puka Smile Uklonil jsem se jim se šaolinským pozdravem (pravá ruka v pěst se dá do dlaně levé) a odvrávolal ku domovu. V té době jsem nevěděl nic o kanálech reiki, ale ale meditací v pohybu, jsem něco cítil.

Další zážitek byl, když jsem byl na tzv. palačinkové párty, která se jak tak to bývá se zvrhla v nechutnou pitku. Kombinace vína a slihovice mi opravdu neudělala dobře a uvrhla mne do zatím mé nejhlubší temnoty. Pamatuji si, že jsem se kutálel asi ze čtvrtého patra po mramorových schodech a měl jsem pocit, že létám a zase ten flashback, kruňa, vždyť já tu házím docela pěknou držku. V letu jsem se cítil krásně a děkoval jsem, snad Bohu, že mne obdařil schopností letu. Bohužel v přízemí jsem zjistil, že Ikarus ani Superman nejsem. Bylo to v zimě, kdy se ve městě povalovaly sem tam pláně sněhu. Ani mi pak nevadilo, že jsem se vracel do bytu přes docela frekventovanou silnici, čímž se divím, že dnes ještě žiju. Krátce před cílem jsem narazil husté křoví a lenost mi nedovolila ho obejít, načež jsem byl obdařen škrábanci na obličeji. Pak jsem se ocitl hlavou dolů na zádech na zasněženém svahu, který ústil do dálnice. tehdy jsem si řekl, dobře vzdávám to. Jako kdybych nesl tíhu světa. Tak jo Bože, ukaž se. jsi bělovousatý stařík nebo vypadáš jak Odin s havranem a páskou přes oko? jsem si pomyslel. Avšak tato slova mi dala silu vstát, čili neumrznout a jit dál. Už ani nevím jak, ale ráno v bytě jsem zjistil, že mi chybí mobil, mám poškrábaný obličej a asi zlomenou kyčel, protože jsem tam měl tmavofialového modráka jako prase Smile

Ale vpodstatě mne vždy nějaká síla, či motlitba udržela v této realitě idkyž jsem díky demonu alkoholu byl v jiné dimenzi....

Ale raději se jen modlete, protože nahlížení do pekla je prostě peklo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund