Fórum - Zobrazit téma - Největší problém v reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Největší problém v reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Největší problém v reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út prosinec 03, 2013 8:23 pm    Předmět: x Citovat

moi: Není mi vůbec jasné, proč se k té energii musí pořád něco přidávat?
Speciálně v našich evropských (a severoamerických krajích)?

Připomíná mi to hrnec s výbornou, horkou kaší. Přijde k ní první šťoural, který si čichne a hned mu je jasné, že tohle je slabá kaše, kam se musí okamžitě něco přidat. Další jen tak na špičku lžičky ochutná, ale něco se mu nezdá, tak tam přidá tucet dalších ingrediencí a udělá z ní úplně jiný pokrm. To všechno zaujme největšího odborníka na kaše široko, daleko
a všechny ujistí, že kdyby byl ten hrnec malovaný a polepený obrázky,
tak to bude úplně jiná kaše, i když vůbec netuší jestli je (a jaká byla) v tom hrnci.
Jenže, když dostane hrnec dobré kaše Mistr, tak vezme lžíci a pěkně si ji pomalu vychutná až do konce a nají se do sytosti.

Tahle mistrovská schopnost proniknutí k jádru věci, soustředění, trpělivost nám tady hodně chybí (na rozdíl například právě od krajanů pana Usuiho).
Kdo má zájem, je pořád na čem pracovat.

šamanka
Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2013 9:04 am    Předmět: Re:Najväčší problém v Reiki... Citovat

Šami,(Mílo)

... "trafila si - klinec po hlavičke!"

Niet nad tradíciu(jikiden).

Tvorba *nových/biznis - reiki*:
- je priam módnou vlnou - folklórom Eurázie a USA. Ani H.Ch.Andersen by nevyfantazíroval lepšie pointy a motívy.
Pod zásterkou:
- *silnejšie, účinnejšie a efektívnejšie;
~ si nahrabať*;
- na míle vzdialené od pôvodného zámeru a účelu.

Ja sledujem cestu = *Rei-ki do*.(pomáha mi)Razz

Ďakujem týmto Damaovi za demystifikáciu legendy. Ohlupovanie je zrejme americký folklór.

Aj o tom je život... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2013 9:38 am    Předmět: Citovat

já sem toho názoru-že vylepšovat se dá--skoro všechno,včetně reiki (využitelnosti,přenosu,zesílení použití atd..)...až po vylepšování mě samotného(což je má hlavní starost..)

to,že zlepšováky dneška s modními druhy reiki sou většinou nesmysly jen pro komerci(s čímž souhlasím),není důkaz toho,že vylepšovat se nedá či nemá...

... ... ... foh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2013 2:37 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:


Když budeš „mít ráda“ tak, že celá mizíš, pak budeš prosta připoutanosti, nemusíš k tomu cvičit jógu, či co.


jo, o tomhle mluvím... mít rád tak, že to není z úrovně já (oddělená bytost ) mám ráda tebe (oddělenou bytost)
ani to není vlastně nějaký cit, ale spíš přijetí (= uvědomění si jednoty a jejích rozmanitých projevů zformovaných do hmoty a bytosti

toora napsal:
Když ale nejdřív důkladně neprohlédneš Tvého "kámoše", tak můžeš dělat co chceš.


pokaždé, když se ve mně objeví nějaké NE, vím, že nade mnou přebírá vládu EGo
pokaždé, když se mi chce bojovat, útočit, bránit se a něco dokazovat, se ve mně probouzí EGo
pokaždé, když mám chuť se litovat se probouzí ego
pokaždé, když se mi chce někoho "nakopnout" se probouzí EGo
atd...

pak je potřeba si to uvědomovat nejen v klidu, ale v běžném každodenním bytí.. s odstupem sledovat svoje vznikající myšlenky a vzestupující city a dívat se na ně jako divák na břehu moře, sledující vlny
nechytat se myšlenek, nereagovat na emoce...


toora napsal:

V tom je právě ten pes zakopaný, když se domníváš, že když jsem zmínila připoutanosti, tak mluvím o sezení se zkříženýma nohama apod, což je Tvoje představa, kterou sis vytvořila o něčem, o čem vůbec nic nevíš.

nedomnívám, jen s tebou trošku laškuju a ve svém psaní používám nadsázku a srandičky atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2013 4:34 pm    Předmět: Re:Najväčší problém v Reiki... Citovat

arikiran napsal:
já sem toho názoru-že vylepšovat se dá--skoro všechno,včetně reiki (využitelnosti,přenosu,zesílení použití atd..)...až po vylepšování mě samotného(což je má hlavní starost..)

to,že zlepšováky dneška s modními druhy reiki sou většinou nesmysly jen pro komerci(s čímž souhlasím),není důkaz toho,že vylepšovat se nedá či nemá... ... ... ... foh


Ari,
vylepšovať niet čo - iba ak to darčekové balenie *tovaru/reiki*.(cena za rozprávky)

Rozsah, intenzitu a prietok(ki) -zvýši najmä dôkladná očista *potrubia/nádí+meridiánov*.
(jóga a i. ...)
Štúdiom si rozšíriš vedomie(aj biopolia)... Embarassed

Alebo snáď veríš *zázračným zasväteniam*? Wink
... bez vynakladania vlastného úsilia a snahy/píle?Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2013 6:40 pm    Předmět: Citovat

ahoj Moi

každý sme napísali,čemu veríme...

já že sa vetšina vecí vylepšit dá,napr i tým čistením,o kterom si písal..atd atd

ty si napísal,že vylepšovat niet čo..aj to možem pochopit,ako filosoficku formulu,no tuná na webíku by som iste našiel tvoje príspevky,vo ktorých si sa snažil pomoct--tj dačo vylepšit

inymi slovami--niet čo vylepšovat a napriek tomu to robíme..a to je podla mna dobre,ináč by nás boh musel vylepšit...

záver ostává na každom,a já nikomu nebudem nutit,aby vylepšoval..rob si každý po svojom..ako aj já-po svojom som napísal názor na vylepšovanie

... ... ... o
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2013 8:18 pm    Předmět: x Citovat

Vážení přátelé,

používám tohle vyjádření a tenhle způsob komunikace opravdu výjímečně,
ale jsou chvíle, kdy je silné slovo potřebnější než tisíce líbivých. Takže:

TOORO a DOMINIKO běžte už se svým egem a nepřipoutaností

DO PRDELE!!!!

Nekonečně tu žvaníte o egu, které nemáte a věčně si ho tady vzájemně (jak tu někdo trefně řekl) LEŠTÍTE, v jednom kuse se vzájemně poučujete, jak máte v malíčku nepřipoutanost a kdoví jaké teorie a dokazujete to tím, že tu visíte připoutaní hodiny a hodiny k diskuzím a nekonečnému žvanění, nekonečnému ničení všech témat a diskuzí nikam nevedoucí snahou přečúrat jedna druhou.

TOHLE VLÁKNO JE O REIKI. Pokud máte k reiki co říct, tak řekněte, pokud ne, tak se běžte hádat do svého nebo si založte nové. Místa je tu pro všechny dost.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2013 10:51 pm    Předmět: Citovat

Šamanko, Tvůj názor na to, co píšu, mne zajímá asi jako Tebe ten můj. S tím asi nic nenaděláme.
A když Tě to tak štve, budeš si zřejmě muset založit svoje vlastní fórum, a na něm diskuktujícím diktovat, co psát smí a co psát nesmí.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 7:06 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Šamanko, Tvůj názor na to, co píšu, mne zajímá asi jako Tebe ten můj. S tím asi nic nenaděláme.
A když Tě to tak štve, budeš si zřejmě muset založit svoje vlastní fórum, a na něm diskuktujícím diktovat, co psát smí a co psát nesmí.


Smile


Ano, tebe ostatní lidi nezajímají, to jsem si všimla. Zásadně ti chybí

RESPEKT K ČEMUKOLIV A KOMUKOLIV, kdo nejsi TY.

Silně mi připomínáš další vymývače mozků, kteří se snaží zamořit svým náboženským přesvědčením celý svět. V tomto případě všechna témata, jakoukoliv diskuzi i když jí vůbec nerozumíš a nemáš k ní co říct. Sama dobře víš, že tenhle problém se táhne a opakuje dlouhá léta a není o mě.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 7:42 am    Předmět: Re:Najväčší problém v Reiki... Citovat

arikiran napsal:
ahoj Moi

každý sme napísali,čemu veríme...

já že sa vetšina vecí vylepšit dá,napr i tým čistením,o kterom si písal..atd. ... ... ... o

Nazdar Ari!
Ak chceš poznať z čoho vychádzam, tak to nájdeš tu:

http://www.matrix-2012.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=821:jane-roberts-setovy-promluvy&catid=87:duchovno&ltemid=363

Prajem - príjemné čítanie a rozšírenie obzoru! Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arikiran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.7. 2011
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 8:33 am    Předmět: Citovat

ahoj moi

sethovy promluvy som čítl už pred rokmi,a pametám si tam na zujímavý problém,ktorý seth riešíl---ako svoje komplexné info previest na ludsku rec pochopitelnů omezeným ludom

velká část knihy se snaží práve o toto,podla mojej mienky sa to moc nepodarilo,akokolvek sa seth snažil

moj záver z toho je,že najprv je nám treba nabudnut onu komplexnejsiu mysel,no a potom už nie je problem si o tom dačom komplexne pohovorit

preto rozširovanie obzora je mojimkoníčkom,mozem ti popriat to isté?

... ... ... ofhxxx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 8:40 am    Předmět: Citovat

samanka napsal:

Ano, tebe ostatní lidi nezajímají, to jsem si všimla.

Velký rozdíl milá dámo, nezajímá mne pouze názor Tvůj, lidi mne zajímají. Oo se ale proti tomu líp brojí a bojuje, když to zobecníš, viď. Ty ale zřejmě nevidíš rozdíl mezi nezájmem o konkrétní Tvůj psaný názor na a nezájem o člověka jako takového. Nezajímá mne Tvůj názor na to, co píšu, neznamená to ale, že mám Tvoje psaní za nesmyslné celkově, ale když píšeš o věcech, které mne nezajímají, tak to prostě nečtu.


samanka napsal:
Zásadně ti chybí.......

Kdybys sis tak někdy ráčila všimnout, co chybí Tobě, když tak dobře vidíš, co chybí mně.


samanka napsal:

Sama dobře víš, že tenhle problém se táhne a opakuje dlouhá léta a není o mě....

Tohle je vtip Question
Ty tady píšeš o problému, potom jsi to Ty, kdo má problém!

Až si Šamanko založíš svoje diskusní fórum, tj. nějaký ten web pro Timura a jeho partu, kde se budeš zaobírat svými důležitými světobornými otázkami, tak slibuji, že tam ani jednu nohou nevkročím, do té doby mi dej svátek.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 9:15 am    Předmět: x Citovat

tooro: že se ostatní do ničeho nemíchají neznamená, že jsem ve svých názorech jediná.

Stačilo by tak maličko - RESPEKTOVAT, že si ostatní chtějí taky povídat
o něčem jiném než ty a nechat jim jejich prostor a témata. Je to opravdu tak těžké a nepochopitelné? Nebo se potřebuješ pořád s někým dohadovat?

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 9:25 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Vážení přátelé,

TOORO a DOMINIKO běžte už se svým egem a nepřipoutaností

DO PRDELE!!!!


Tooro a Dominiko, mě ty vaše exkurse do oblasti ega nevadí Laughing

Šamanko, ono to s reiki může souviset Idea a nerozčiluj se, zkracuješ si zbytečně život. Vždyť ty příspěvky Toory a Dominiky nemusíš číst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 9:41 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
tooro: že se ostatní do ničeho nemíchají neznamená, že jsem ve svých názorech jediná.

Neboj, to já vím, že nejsi Wink


samanka napsal:
Nebo se potřebuješ pořád s někým dohadovat?


Kdo se tady dohaduje?

Nikdy nebudu Šamanko psát tak, jak by jsi si to Ty představovala, a bylo by dobré se s tím smířit a přestat se o tom zde neustále dohadovat.



Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund