Fórum - Zobrazit téma - Největší problém v reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Největší problém v reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Největší problém v reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 4:30 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
dominika napsal:

Ale mně v mém vědomí pořád zní a straší Ježíšova slova:"Otec a já jsme jeden a vy jste moji bratři" "Co činím já, budete činit taky a budete činit i víc"....
A musím uznat,že skrze dominičinu existenci se takové "zázraky" zatím prostě nedějí, takže stále něco přehlížím...

Protože podmínky jsou stejné... Mám před sebou člověka, který trpí a chce být uzdraven, volá o pomoc (tedy podmínka souhlasu je splněna) a mně nezbývá, než použít výše uvedené, tj. předávat energii, zbavit se pocitu vlastní důležitosti a odevzdat situaci tam Nahoru... Jenženepochybuju, že kdyby ses tím nemocným, volajícím o pomoc setkal Ježíš, vztáhl by na chromého ruku a řekl " tak vstaň a pojď"....


Já si to vysvětluju tak, že vždy záleží na Pánu jak to dopadne. Člověk by měl vyvinout maximální úsilí a výsledek je na Bohu.

To, že někomu pomohu a on se vyléčí (ale jistotu, že to byl můj zásah, co ho vyléčil nebudu mít nikdy), je podle mě proto, že jsem já i on byl ve správnou dobu na správném místě. Byl jsem jen Božím nástrojem a kdyby Pán chtěl, aby to bylo jinak, pošle tam někoho jiného nebo nepošle nikoho.

On to Bůh, celou tu naší existenci vnímá jinak než my. My jsme v čase a máme určité časové posloupnosti (které pro nás platí). On to vnímá v celku a najednou.

A proč se někdo neuzdraví? Může to pro něj být i lepší, ale to my nevidíme, protože nejsme vševědoucí .....


Přesně jak říkáš... Ježíš nikdy nepřijímal díky za uzdravení jako svoje zásluhy a uzdravené odkazoval k Bohu... Ne mně ale našemu Otci poděkuj...
Pro mě je fascinující na ježíšovi jeho prostota a nevinnost. Podle mě je to síla jeho lásky k lidem, co mu dovolovalo tvarovat hmotu podle svých přání... Tak moc miloval lidi, že ty, které viděl trpící a kteří projevili zájem o uzdravení prostě uzdravil, protože věděl, že to je možné....
Dle písem uzdravoval = odpouštěl hříchy= "hlava nehlava" každému, kdo k němu přišel,...
Proto považuju za falešné dnešní informace o nutnosti odžívání karmy atd...
Jednou ze stěžejníéch myšlenek Ježíšových byla rovnost mezi lidmi, jeho následovníci houfně rozdávali svůj majetek potřebnějším a s prázdnýma rukama a planoucím srdcem šli za Ježíšem a bylo o ně dobře postaráno....
A svoji "moc" přenesl i na jedenáct svých apoštolů a obdařil je stejnou silou léčit a uzdravovat... O jejich skutcích je také psáno....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 4:34 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:


Vše, co Ježíš konal, bylo od Pánaboha a pro Pánaboha.
Nevěřící však potřebují demonstrovat zázraky, aby mohli uvěřit.
Připadá mi dětinské si myslet, že když budu jako Pepíček, Toora nebo Dominika, tedy osobou (ztotožněnou s tělem, nikoli trvale a plně ponořenou v Duchu), tak mohu činit to, co činil Kristus.
Existují lidé, kteří nejenže nevidí všechny svoje připoutanosti (natož aby byli bez nich), ale zároveň s tím by chtěli činit takové věci, jako činil Kristus. Cool


Smile


podle mě se mýlíš a stačí mít rád

Ježíšovi apoštolové byli lidi z nejprostšího lidu, obyčejní nevzdělaní jedinci, kteří o nějaké práci s myslí nikdy neslyšeli a připoutanosti světa jm byli ukradené
neměli čas sedět se zkříženýma nohama a dělat dechová cvičení a jiné praktiky
je psáno, že se i mezi sebou pošťuchovali a handrkovali po dobu, kdy následovali Ježíše a sami doznávali, že MU nerozumí
přesto když jim řekl, že v jeho jménu budou uzdravovat a léčit, šli a v jejich přítomnosti vstávali chromí ze svých postelí a chválili Boha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 5:01 pm    Předmět: x Citovat

NO A CO MÁ BÝT? Ježíš byl Ježíš.

Tady je téma reiki, ne křesťanské náborové centrum. Posedlost Ježíšománií, nutkavé opakování stejných frází a bájných fantaziích o historických osobách, událostech, schopnostech a reáliích mi už připadá jaké cílené lovení oveček do nějaké sekty, slibující schopnost zázraků.
Existují takové.

šamanka Cool


Naposledy upravil samanka dne po prosinec 02, 2013 5:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 5:04 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
NO A CO MÁ BÝT? Ježíš byl Ježíš.

Tady je téma reiki, ne křesťanské náborové centrum. Posedlost Ježíšománií, nutkavé opakování stejných frází a bájných fantaziích o historických osobách, událostech, schopnostech a reáliích mi už připadá jaké cílený nábor do nějaké sekty.

šamanka Cool


a nezdá se Ti, že Ježíš byl největší reiki Mistr a že pochopením jeho srdce můžeš zkvalitnit i svoje působení s reiki?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 5:06 pm    Předmět: x Citovat

dominika: Laughing Laughing Laughing tak najednou byl Ježíš reikimistr Laughing Laughing Laughing
Ženská ty jsi mistr, ale manipulace!

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 5:09 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
dominika: Laughing Laughing Laughing tak najednou byl Ježíš reikimistr Laughing Laughing Laughing
Ženská ty jsi mistr, ale manipulace!

šamanka Cool


ty tomu říkáš reiki, já energie ale jde o to samé, nebo snad ne?

jsem člověk, stejný jako ty...
píšu sem stejně jako ty a fakt mě už nebaví tvoje věčné napadání a osočování
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 5:37 pm    Předmět: x Citovat

Já si stojím za tím co jsem napsala už dřív. Mě zase nebaví tvoje slovní hry a manipulace, měníš názory a postoje jako chameleon, podle toho,
na koho zrovna reaguješ. Nevím, kdo jsi a co tu hraješ a co tím sleduješ, ale v každém případě to není ani upřímné ani důvěryhodné. To, co jednou napíšeš je často v naprostém protikladu k tomu, co tvrdíš příště.
Pro tebe je i 180 stupňů málo. Navíc se snažíš neustále zamořit tohle fóru grafomanskými úlety mimo realitu a hlavně mimo témata.

Je spousta jiných vyloženě nábožensky založených fór, kde se můžeš pořádně vyřádit ať už jako největší odborník na Ježíše nebo Budhu nebo energie nebo co všechno, už si to úplně nepamatuju. Asi máš pocit, že jsme tu nějaká banda sklerotických zabedněnců, která si nedává dvě a dvě dohromady a nepamatuje si a nedává si do souvislostí to, co se tu píše.

Spousta lidí se tu vzájemně osobně zná, sleduje svůj vývoj i životní peripetie, takže víme, co jsme zač se všemi plusy a mínusy. Ale lidi, co se schovávají za anonymním nickem, s hrůzou, aby nebyly prozrazení (viz například tvoje zuřivá reakce na téma odkud jsi a to jsem se neptala
na konkrétní místo!), pro to mají jistě svoje důvody a můžou si hrát různé role nebo si snažit tímto způsobem léčit svoje komplexy případně sledovat kdoví jaké cíle, protože z očí do očí se to dělá dost těžko, zvláště u lidí tak znalých a intuitivních, jako jsou mnozí z těch, co sem chodí.

šamanka
Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 5:48 pm    Předmět: Citovat

jsem z okolí Hradce Králové, co Ti to o mě prozradí? Já Tě taky neznám osobně, nikdy jsem Tě neviděla, nevím, kdo jsi. Pro mě jsi někdo schovaný pod nickem šamanka a to mi stačí....


Je tohle teda forum pouze pro zvané a pro Ty co se znají osobně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 7:27 pm    Předmět: Re:Najväčší problém v Reiki... Citovat

Šami,
Reiki opätovne prebral k životu dr.Usui keď hľadal odpoveď pre svojho žiaka. Pri výuke o zázrakoch a uzdravovaniach, ktoré vykonal Ježiš dostal otázku: ...",či svoje dogmy vie predviesť aj prakticky!"
Nevedel - nuž hľadal... a našiel(objavil už jestvujúce)!
Liečenie za aktivácie *Kristovho vedomia* môžem smelo označiť za Reiki.
*Nadstavbe Reiki = Karune*
- jej zaobaľujúci a celostný/holistický uzdravujúci efekt dodáva pre zmenu *vedomie Panny Márie*/Kwan jin/Mahá Tara/Dai-marishi Ten. Sú to *len* ezo-symboly pre zmenený/transformovaný stav vedomia adeptov, ktorí buď pracujú so symbolmi alebo aj bez(vyšší level práce s mysľou/vedomím).
*Šambala*
-je tiež holistický spôsob usporiadania a zharmonizovania(nielen čakier) až do homeostázy.

Ale stále je to energia jedinej podstaty a lieči program, ktorý nesie(Láska). Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 8:03 pm    Předmět: Citovat

chtěli jsme tě Dominiko pozvat do Brna, abychom tě poznali osobně. Proto se Śamanka ptala odkud jsi...
RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 8:42 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:

podle mě se mýlíš a stačí mít rád

Ježíšovi apoštolové byli lidi z nejprostšího lidu, obyčejní nevzdělaní jedinci, kteří o nějaké práci s myslí nikdy neslyšeli a připoutanosti světa jm byli ukradené
neměli čas sedět se zkříženýma nohama a dělat dechová cvičení a jiné praktiky
je psáno, že se i mezi sebou pošťuchovali a handrkovali po dobu, kdy následovali Ježíše a sami doznávali, že MU nerozumí
přesto když jim řekl, že v jeho jménu budou uzdravovat a léčit, šli a v jejich přítomnosti vstávali chromí ze svých postelí a chválili Boha

Ano, tohle tvoje „stačí“ už znám.
Tak holt máš málo ráda, když Ti to ještě nejde.

Když budeš „mít ráda“ tak, že celá mizíš, pak budeš prosta připoutanosti, nemusíš k tomu cvičit jógu, či co. Když ale nejdřív důkladně neprohlédneš Tvého "kámoše", tak můžeš dělat co chceš.
V tom je právě ten pes zakopaný, když se domníváš, že když jsem zmínila připoutanosti, tak mluvím o sezení se zkříženýma nohama apod, což je Tvoje představa, kterou sis vytvořila o něčem, o čem vůbec nic nevíš.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 9:07 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
jsem z okolí Hradce Králové, co Ti to o mě prozradí? Já Tě taky neznám osobně, nikdy jsem Tě neviděla, nevím, kdo jsi. Pro mě jsi někdo schovaný pod nickem šamanka a to mi stačí....


Je tohle teda forum pouze pro zvané a pro Ty co se znají osobně?


Podstata a hlavní obsah mých příspěvků byl o něčem jiném.

šamanka Cool

PS: nádherně to vyslovila i abeille v příspěvku o krční páteři. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 9:27 pm    Předmět: x Citovat

moi: ano, odvoláváš se na pověst o vzniku reiki. Tomu rozumím. Ale tomu ostatnímu ne a ani nechci.

Nevím, jestli vznešené a složité pojmy tomu všemu dodávají na lepším léčebném výsledku nebo "vyšší" účinnosti, já raději zůstávám
u jednoduchosti a srozumitelnosti. Je mi mnohem bližší ten japonštější přístup než přidávání křesťanské filozofie. Ale každý to máme jinak,
nic proti.

Netuším, jestli tradiční harmonizace čaker "jen s reiki" přivádí čakry
do homeostázy, ale vždycky je výsledek výborný tak jako tak.

No v každém případě, moi, díky za názor, pro milovníky složitějších konceptů jistě užitečný, konečně jupííííí. Very Happy

šamanka Cool

tooro: prosím, prosím, prosím neeeeeeeeeeee, připoutanost neeeeeeee
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út prosinec 03, 2013 12:21 am    Předmět: Re:Najväčší problém v Reiki... Citovat

moi napsal:
Šami,
Reiki opätovne prebral k životu dr.Usui keď hľadal odpoveď pre svojho žiaka. Pri výuke o zázrakoch a uzdravovaniach, ktoré vykonal Ježiš dostal otázku: ...",či svoje dogmy vie predviesť aj prakticky!"
Nevedel - nuž hľadal... a našiel(objavil už jestvujúce)!
Liečenie za aktivácie *Kristovho vedomia* môžem smelo označiť za Reiki.

Ale stále je to energia jedinej podstaty a lieči program, ktorý nesie(Láska). Embarassed

To jsou právě ty "staré pověsti" reikistické - dnes již mnohokrát vyvrácené. Usui byl především učitelem či-kungu - o křesťanství možná věděl, ale rozhodně ho nikdy neučil - proč taky, když jediným státem povoleným náboženstvím v Japonsku v jeho době byl šintoismus.
Těžko si představit, že by se Usuiho některý z žáků ptal na Ježíše - tahle povídačka vznikla v USA - tohle naprosto jistě vím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út prosinec 03, 2013 6:59 am    Předmět: Re:Najväčší problém v Reiki... Citovat

Damao napsal:
tahle povídačka vznikla v USA


Lidová umělecká tvořivost se uplaťuje holt úplně ve všem. Reiki teoretiků bude nepočítaně, jako v čemkoli jiném.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund