Fórum - Zobrazit téma - Největší problém v reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Největší problém v reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Největší problém v reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 4:27 pm    Předmět: x Citovat

dominika: zajímalo by mě, jak můžeš dokázat, že to tak Ježíš dělal (máš přímé vědecké důkazy, jak tu píše moi)? Děvče máš jenom mýty a pověsti.
To na okraj pro tvoje věčné, dokola omílané argumenty.

Ano, mám osobně ověřené, praktické zkušenosti s okamžitou souvislostí
s působením energie. Přesto ti to nehodlám nijak dokazovat.
Žiju tady a teď a nevisím pořád na minulosti a nejsem posedlá, jako ty závistí, co kdo kdy podle legendy uměl nebo údajně dokázal. To byly oni
a já jsem já, každý člověk je originál podobný jen sám sobě. Spousta lidí umí zázraky i v dnešní době, ale nemají potřebu to roztrubovat do Blesku
a televize Nova.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 4:35 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
dominika: zajímalo by mě, jak můžeš dokázat, že to tak Ježíš dělal (máš přímé vědecké důkazy, jak tu píše moi)? Děvče máš jenom mýty a pověsti.
To na okraj pro tvoje věčné, dokola omílané argumenty.


máš pravdu, jsou to jenom legendy, vyprávění, nedokazatelné

samanka napsal:
Ano, mám osobně ověřené, praktické zkušenosti s okamžitou souvislostí
s působením energie. Přesto ti to nehodlám nijak dokazovat.

šamanka Cool


ale jo, to já mám taky nějaké zkušenosti s okamžitým působením energie, třeba vyvolání vnitřního tepla, okamžité odstranění počátečních příznaků virozy - jako je bolavá hlava, škrábání v krku a teplota, nebo odstranění bolesti břicha

ale třeba se mi ještě nikdy nepoovedlo vědomě přeměnit hmotu, rozmnožit hmotu nebo se projít po vodě.... a nepochybuju, že to jde...energie je jen jedna , v různých formách
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 4:46 pm    Předmět: x Citovat

No a? K čemu potřebuješ chodit po vodě?
Podle mě jsou mnohem důležitější a potřebnější věci než cosi manipulovat
s hmotou (myšleno podle tvých představ).

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 4:59 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
No a? K čemu potřebuješ chodit po vodě?
Podle mě jsou mnohem důležitější a potřebnější věci než cosi manipulovat
s hmotou (myšleno podle tvých představ).

šamanka Cool


hele, přestaň mě už pořád dokola urážet svými představami o mně, taky Ti neříkám, co si o Tobě myslím, o mých představách nevíš nic.

a chodit po vodě se docela hodí v případě, že se potřebuješ dostat na druhý břeh řeky a most není nikde poblíž...

k čemu je jinak uvědomění, že všechno je energie, když není schopnost a síla to dokázat v praxi?

Pokud je schopnost dokázat prkotiny, jako se projít po vodě, pak bude síla zvládat i to, co se Ti zdá teď momentálně potřebnější a důležitější...
Jinak takovou práci s energií nepovažuješ za manipulaci s hmotou? Já teda ano... Tělo si je spokojeně nemocné a přijde někdo a ten ho dotekem uzdraví... To se Ti nezdá být manipulace?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 6:39 pm    Předmět: Re:Najväčší problém v Reiki... Citovat

samanka napsal:

Ano, mám osobně ověřené, praktické zkušenosti s okamžitou souvislostí s působením energie.
Arrow Přesto ti to nehodlám nijak dokazovat.
Žiju tady a teď a nevisím pořád na minulosti a nejsem posedlá, jako...
šamanka Cool

Šami,
tak ako Ty reagujú aj rôzni *šarlatáni a motivátori*. Idea
*Reiki-do* praktikujem 17.rok, Mr.Reiki od 1997...
Ja na Reiki neparazitujem - pomáham sebe a najbližším.
Ostatné - ako uvádzam v profile... Razz

Súhlasím, že ešte nie všetko dokáže veda uspokojivo vysvetliť a my-ľudkovia pochopiť! ..., a pritom *TO* nemusí byť zázrak. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 7:20 pm    Předmět: x Citovat

moi: pokud jsi praktik a máš zkušenosti, tak proč se tak hloupě ptáš? Chceš mě na něčem nachytat? Tak pořád nekritizuj a napiš nějakou zkušenost
ze své praxe. Je jednoduché a laciné jen číhat co kdo řekne a pak jen rejpat nebo druhé shazovat a vykřikovat jakési bláboly alá výkřiky do tmy.
Prsit se umí každý, ale mluvit k věci a dát něco konkrétního a srozumitelného k tématu do diskuze je těžší. Sice tu tvrdíš, že neparazituješ na reiki (což nevím co tím chceš říct), ale co vidím, tak parazituješ na zdejších diskuzích.
Bereš a nic nedáváš.

dominika: klidně si dál sni o chození po vodě, já opravdu v takových "dokazováních" smysl nevidím.
To, co jsi napsala přesně odpovídá tomu, co tu hlásáš v jednom kuse. Tedy nepochopení souvislostí a popírání zákona příčiny a následku. Tělo si jen tak spokojeně není nemocné, protože je v něm nějaká živá bytost.
A o té to celé je. Je to naprosto celostní problém, není odtrženo jedno
od druhého, žádná nemoc není "spadla z jahody", má svoji příčinu
a léčení je komplexní záležitost. Čím tě urážím, jestliže vnímáš léčení "spokojeně nemocného těla" jako manipulaci s hmotou, tak to je opravdu jen tvoje originální interpretace.

šamanka Cool

PS: moi: tak ako Ty reagujú aj rôzni *šarlatáni a motivátori*. Idea

Jednu dobu jsem se velmi aktivně účastnila různých diskuzí v podobném duchu a už jsem poučená, že to nemá žádný smysl. Pochybovač vždycky má argument, proč za dobrý výsledek může cokoliv jiného, např. počasí, vitamín C nebo lék, který zabral až po roce a půl po požití. A ti, kteří věří a používají alternativní metody, takové exhibice nepotřebují, svůj názor si udělají sami. Takže, že jako já reagují různí šarlatáni (nebo že já jsem ten šarlatán a kdoví co) už jsem dávno slyšela a je mi to jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 11:40 pm    Předmět: Citovat

Mám za to, že reiki je o uvádění věcí a živých tvorů do stavu harmonie, do souladu s Vesmírným řádem a ne o dokazování samoúčelných zázraků alá chození po vodě. Taktéž by si měl člověk uvědomit, že může chtít jen to co je v souladu s tímto řádem, co je reálně možné a účelné a nechtít nereálné zázraky a nesmysly. I zázrak může snad někdy přijít, ale jen pokud je to opravdu potřeba, jen pokud je situace extrémní a je to vesmírem dovoleno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 12:17 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
Damao napsal:

O Reiki, o kázání, o mši či pudže to bude platit dost podobně.
Za vším vnímáme člověka a někdy zapomínáme, že i my sami jsme lidé.
Že bychom se měli řídit oním Kristovým: "posuzuješ třísku v oku bratra svého a trám ve vlastním oku nevidíš...!"


Damao, to je sice hezké, ale jak to, že když zaměřil energii Ježíš, něco prokazatelného se stalo, když zaměřil energii Milarepa, něco se stalo, když zaměřil energii Marpa, taky se něco stalo a když zaměří pozornost a energii reikista,nestane se nic a ještě reikista doporučí nespokojenému příjemci, čím by měl řídit... (to není zdaleka jen o tom Tvém momentálním psaní, ale o reikistech a všech pracovnících s energií všeobecně)...

Ježíš byl vědomě syn Boží, takže - no, domnívám se, že my to sice "víme" totiž že jsme dcery a synové Boží, ale nedokážeme to taky žít.
Pokud jde o Milarepu a Marpu - oba se učili a praktikovali tibetskou magii.
Opravdu praktikovali - a nesli si za to své důsledky.
Pokud jsem se u nás seznámil s Reikisty, pak sice někteří tvrdí, že umí magii, ale - máš pravdu - nikde to není vidět.
Pokud jde o Tvůj pocit, že při působení Reiki se "nestane nic", pak je otázka, do jaké míry jsi byla svědkem toho, co lidé díky Reiki dosáhli.
Ne ti, co působili, ale ti, kdo Reiki přijímali.
Zdá se mi, dominiko, že o Reiki pronášíš ráda posudky a přitom o Reiki a její podstatě moc nevíš - ale může to být jen moje zdání.
Pokud někdo pracuje s Reiki tak, jak se má, rozhodně není mágem, tudíž ho těžko můžeš porovnávat se skutečnými "magiky".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 10:40 am    Předmět: Re:Najväčší problém v Reiki... Citovat

Šami,
Ty sama si uzurpuješ titul a hodnosť *šarlatán*(=nosič šarlátoveho habitu/rúcha ?)Wink ; ja som to použil ako metaforu.
Naopak - ako motivátorku Ťa uznávam = zakladáš mnohé zaujímavé vlákna/témy/motívy.
"Neodsudzuj ma už vopred!"
Nie som troll ani posmieváčik ale rád mám v informáciách prehľad... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 11:12 am    Předmět: x Citovat

OK. Tak jsme probrali moji osobu a jak si děláš jasno.
Ale skutečně upřímně by mě zajímal tvůj názor a zkušenosti k tématu.
Prohlášení: "jsem mistr reiki 17 let" je jistě oslňující, ale to je kde-kdo.
To v praxi vůbec nic neznamená. Myslím, že hlavní pozitivum setkávání nebo diskuzí u témat je právě výměna informací, názorů a zkušenosti.
Jen sem sázet písmenka je samozřejmě možné, ovšem, pokud má člověk opravdu co říct, tak je to škoda, když to neudělá.

Velice si vážím těch, kteří třeba píší málo, ale k věci, jako mě teď náhodně napadá Evík a další abych nikoho neurazila.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 4:55 pm    Předmět: Citovat

Děkuju Damao Smile

Damao napsal:

Ježíš byl vědomě syn Boží, takže - no, domnívám se, že my to sice "víme" totiž že jsme dcery a synové Boží, ale nedokážeme to taky žít.


Máš pravdu, tahle informace už lidem zajímajícím se o duchovno není nijak vzdálená, že jsme všichni dětmi stejného Boha a máme k dispozici i jeho schopnosti...ale proč? proč by jsi řekl, že to nedokážeme žít?


Damao napsal:
Pokud jde o Milarepu a Marpu - oba se učili a praktikovali tibetskou magii.
Opravdu praktikovali - a nesli si za to své důsledky.


jaké myslíš důsledky?

teď mě nic nenapadá... (jasně Milarepa, když ze začátku používal energii ve jménu pomsty, musel si to pak bolestně odžít a odpustit, ale Marpa? co Tě napadlo?)


Damao napsal:
Pokud jsem se u nás seznámil s Reikisty, pak sice někteří tvrdí, že umí magii, ale - máš pravdu - nikde to není vidět.


hmm, tak to si možná taky jen vymýšlejí., viď....

Damao napsal:
Pokud jde o Tvůj pocit, že při působení Reiki se "nestane nic", pak je otázka, do jaké míry jsi byla svědkem toho, co lidé díky Reiki dosáhli.
Ne ti, co působili, ale ti, kdo Reiki přijímali.


to je možná nedorozumění... jasně že přijímání energie má svůj význam, ale pokud dojde k nějakému blahu u přijímajících, většinou (pokud vím tak vždycky zatím) tam hraje svoji roli čas.... výsledky nejsou okamžité a ani jednoznačné...

př... někdo přijímýá energii, aby zharmonizoval svoje vztahy a po nějakých léčebných přijímáních se mu vyléčí vyrážka, ale vztahy pořád nic moc...

mně se líbí to Ježíšovo, když k němu pro energii přišla žena, které léta krvácela, tak díky jeho přítomnosti krvácet přestala...
když se dotkl slepého, který toužil vidět, tak ten slepý uviděl
když chtěl nakrmit dav rybami, věděl, že to může udělat a udělal to....

Tohle jeho praktikování tedy nepovažuješ za magii? Možná je to jen slovíčkaření a pojem magie nezní moc libozvučně a vhání myšlenky do přemýšlení o nějakých nekalých praktikách, ze kterých jde strach?....



Damao napsal:
Zdá se mi, dominiko, že o Reiki pronášíš ráda posudky a přitom o Reiki a její podstatě moc nevíš - ale může to být jen moje zdání.
Pokud někdo pracuje s Reiki tak, jak se má, rozhodně není mágem, tudíž ho těžko můžeš porovnávat se skutečnými "magiky".


Jo, každý přijímáme o druhých nějaké představy... to nevadí Smile
Jinak jsem Reiki přestala říkat Reiki, ale to je moje soukromé nastavení... Podle mě Ježíš pracoval s energií, která neměla ještě žádné jméno, ale měla nějaké výsledky... Neříkám, že Reiki je nemá, ale tak nějak nikdo neví, co z působení Reiki nakonec vznikne... nebo to vidíš jinak?

A jak bereš Usuiho, praotce Reiki, který taky přiložil ruku na tvář člověka s bolavým zubem a ihned došlo k uzdravení atd... Já to beru za kouzlení a magii...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 5:15 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:


dominika: klidně si dál sni o chození po vodě, já opravdu v takových "dokazováních" smysl nevidím.
To, co jsi napsala přesně odpovídá tomu, co tu hlásáš v jednom kuse. Tedy nepochopení souvislostí a popírání zákona příčiny a následku. Tělo si jen tak spokojeně není nemocné, protože je v něm nějaká živá bytost.
A o té to celé je. Je to naprosto celostní problém, není odtrženo jedno
od druhého, žádná nemoc není "spadla z jahody", má svoji příčinu
a léčení je komplexní záležitost. Čím tě urážím, jestliže vnímáš léčení "spokojeně nemocného těla" jako manipulaci s hmotou, tak to je opravdu jen tvoje originální interpretace.



co si myslíš, že by se stalo, kdyby nemocný přestal hledat příčiny své nemoci (tedy přestal s ní bojovat) a vnitřně přijal, že neudělal nic špatného, za co by byl nemocí potrestán, ale že si to ten někdo, kdo je nad námi a nesmírně nás miluje a záleží mu nás a nikdy nás neopustil, pro něj zrovna teď vybral a má to tak být, že nemoc není nic špatného, čím by za něco byl trestán a to něco musí najít, aby se to příště už neopakovalo.. (což je tak jako tak nepřijetí přítomnosti, odmítání, odpor...)...... že ta nemoc tu není proto, aby něco pochopil a změnil, ale že tu prostě jen je a do té bolesti a nemoci se uvolnil...?
(a že to není zrovna jednoduché, když něco intenzivně bolí, mám vyzkoušeno, ale když se to podaří, nemoc okamžitě mizí... neznám toho jevu ani příčinu ani důsledek, ale vím že funguje...)

podle mých zkušeností právě každá nemoc je jak říkáš "spadla z jahody" a příčinu prostě nenajdeš (ale můžeš si to krásně myslet, že tahle nemoc má tuhle příčinu atd...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 5:37 pm    Předmět: Re:Najväčší problém v Reiki... Citovat

Šami,
doporučujem Ti prelúskať toto:

http://forum.reiki.sk/viewtopic.php?f=39&p=16624#16610

a nižšie.
Snáď tam nájdeš aj vysvetlenie prečo neparazitujem. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 5:51 pm    Předmět: Re: x Citovat

dominika napsal:
samanka napsal:


dominika: klidně si dál sni o chození po vodě, já opravdu v takových "dokazováních" smysl nevidím.
To, co jsi napsala přesně odpovídá tomu, co tu hlásáš v jednom kuse. Tedy nepochopení souvislostí a popírání zákona příčiny a následku. Tělo si jen tak spokojeně není nemocné, protože je v něm nějaká živá bytost.
A o té to celé je. Je to naprosto celostní problém, není odtrženo jedno
od druhého, žádná nemoc není "spadla z jahody", má svoji příčinu
a léčení je komplexní záležitost. Čím tě urážím, jestliže vnímáš léčení "spokojeně nemocného těla" jako manipulaci s hmotou, tak to je opravdu jen tvoje originální interpretace.



co si myslíš, že by se stalo, kdyby nemocný přestal hledat příčiny své nemoci (tedy přestal s ní bojovat) a vnitřně přijal, že neudělal nic špatného, za co by byl nemocí potrestán, ale že si to ten někdo, kdo je nad námi a nesmírně nás miluje a záleží mu nás a nikdy nás neopustil, pro něj zrovna teď vybral a má to tak být, že nemoc není nic špatného, čím by za něco byl trestán a to něco musí najít, aby se to příště už neopakovalo.. (což je tak jako tak nepřijetí přítomnosti, odmítání, odpor...)...... že ta nemoc tu není proto, aby něco pochopil a změnil, ale že tu prostě jen je a do té bolesti a nemoci se uvolnil...?
(a že to není zrovna jednoduché, když něco intenzivně bolí, mám vyzkoušeno, ale když se to podaří, nemoc okamžitě mizí... neznám toho jevu ani příčinu ani důsledek, ale vím že funguje...)

podle mých zkušeností právě každá nemoc je jak říkáš "spadla z jahody" a příčinu prostě nenajdeš (ale můžeš si to krásně myslet, že tahle nemoc má tuhle příčinu atd...)



Zásadní problém v téhle komunikaci je ten, že ty sis vytvořila jakousi pateororii, která se snaží popírat realitu a základní principy používané a chápané tisícovkami léčitelů všech možných systému stovky let (např. naposledy jsem to slyšela včera na přednášce filipínských léčitelů, s úspěšnou 40letou praxí).
Nemůžu s tebou souhlasit už jen z toho důvodu, protože to není pravda.
To, že ty nevidíš příčiny neznamená, že je nevidíme my ostatní.
Ty si klidně nech svoje "spadla z jahody" a já si zase klidně budu stát
za svým "příčina a následek".

Však to není nic proti ničemu. Vždyť na stejném principu nakonec pracuje spousta směrů klasické medicíny. Je tu nemoc - alergie - bum kortikoid, však ono to jakoby zmizí (překryje se, potlačí), ale nevyléčí. Každý člověk je naprosto svobodná bytost a o svém životě ať si rozhoduje sám. Chceš se tvářit, že ta nemoc "spadla z jahody", fajn, proč ne?

šamanka
Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 6:04 pm    Předmět: x Citovat

Damao: docela mě překvapila Tvoje odpověď. Ty, starý praktik, přece víš
i z vlastní zkušenosti, že reiki nefunguje jen na dlouhé lokte, ale umí působit i okamžitě. To jsme snad zažili všichni praktikující, nebo ne?

Nevím, proč se reiki často tak podceňuje, ale myslím, že to, co je v ní opravdu skryté za poklady, ještě nebylo zdaleka objeveno.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund