Fórum - Zobrazit téma - Iva Adamcová - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Iva Adamcová
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Iva Adamcová
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
didlinka
Nováček
Nováček


Registrace: 3.2. 2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 9:52 am    Předmět: Re: Iva Adamcová Citovat

O padlých andělech si přečti v bibli, já v současné chvíli ji u sebe nemám a mít nebudu, není to pro mě až tak důležité, jen vím, že Satan byl poražen. Rovněž vím to, že kdo dodržuje Boží zákon, je šťastný. Poslouchala jsem další přednášku myslím Šternberk a Praha, kde Iva vypráví o tom, co se s jejím tělem dělo v noci. Za starých dob i nyní se tomu říká levitace, nebo také vymítání zlého ducha. Kdysi jsem se toho strašně bála, po vzhlédnutí filmů a vyprávění, jak kdysi církevní hodnostáři vymítali z člověka ďábla, nyní mi to nic nedělá, ale strach může také vzniknout z pouhé nevědomosti, neinformovanosti. Kladu si rovněž otázku, když Kristus vymítal a odstraňoval tento stav a člověka tak zbavil těchto stavů, jakým způsobem toho dosáhla Iva. Potom si kladu ještě další otázku s kým komunikuje, když jí hlas řekne, že bude mít ještě jednoho muže, přitom u ní usíná muž, kterého v té dané chvíli "miluje". Říkáš, že jestli jsem se ptala, co Bůh ode mne chce. Já jsem kdysi dala manželský slib před Bohem, kde jsem se zavázala v dobrém a zlém až do smrti. Nevím jak to dopadne, ale věřím, že dobře. Kdyby mi nějaký hlas, či moudrý, dobrý, našeptával, že budu mít partnera dalšího, že to dopadne jinak, jak se znám bych začala na sobě makat a na našem vztahu, snad bych začala prosit Boha, aby naši lásku nezkoušel. Nevidím na tom nic zlého karma nekarma. Prostě dělat vše srdcem a čistě. Nejde to, je to dřina, ale mzdu také nedostanete jenom tak. Je mi jedno, jestli jsem ve 3 nebo 5 dimenzi, mám Ivu od poslechu ráda, cítím, že je šťastná a poradila mi, jak pracovat s odporama v hlavě tak, když člověk nemůže v práci říci pěkně od plic a musí to v sobě zpracovat. Vzala jsem si z toho, co jsem potřebovala, za to jí děkuji, ale já hraji teď to asi řeknu blbě ten levl trochu jinak, né tak astrálně, nedovolím posmrtným silám se na mě napojit, nebo přeze mne mluvit. Teď trochu jinak. Kdyby jsi slyšel, co na ni říká můj manžel, který stojí rovnýma nohama na zemi. Je vidět, že jsme každý jiný. Když se mám někam posunout, tak s celou rodinou, třeba jen o píď, ale sama ne, za takovou cenu jako Iva ne. I když je to pro mě fascinující, raději ji poslouchám, než televizi, zasměji se, ale neměla to v životě vůbec lehké. Jde příliš složitou cestou. To mě jednou řekl jako holce můj kamarád, když jsem se na cosi ptala a on mi říkal, proč si ten život děláš složitější než je. A po letech musím říct, že je to pravda. Evangelium si také každý vykládá jinak a chápe ho jinak a tak to má být. Já jsem Ivu v žádném případě nechtěla kritizovat, dívám se na to jinak, z jejích slov jsem spoustu věcí pochopila jakým způsobem ona sama žije, z čeho všeho čerpá, co čte za knihy a to mě zajímalo víc, než dimenze a astrál. Toť vše. Ještě ji budu poslouchat, kamarád mi také něco půjčil. Zajímalo by mě, na koho je napojená, co je to zač, že se setkala s padlým andělem, který ji položil 30 otázek. I když Kristus vstoupil do pekel, jeden říká, že tam šel pro duše, které spasil, druhý zase říká, že tím si projde každý pozemský člověk, nevím. Kladu si otázku proč zrovna ona musela před něj předstoupit, jsou to opravdu pouhé sny, halucinace, či vize ? Chtěla bych slyšet větší podrobnosti. Proč si myslíte, že nám lidský mozek pracuje pouze na 1/4? Bychom to nepojali, nebo to nepotřebujem?
Jsem tu na reiki webu, zkoušeli jste se ptát kyvadla, jestli je Iva Adamcová dobrý člověk? Zkuste to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 7:58 am    Předmět: Pro Didlinku Citovat

Hele Didlinko, vůbec neznám Ivu Adamcovou, ale je to člověk a každý se může mýlit. Takže je třeba brát v úvahu i tu eventualitu, že se v něčem mýlí. Neomylný je jen Bůh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 4:51 pm    Předmět: Re: Iva Adamcová Citovat

didlinka napsal:
O padlých andělech si přečti v bibli, já v současné chvíli ji u sebe nemám a mít nebudu, není to pro mě až tak důležité, jen vím, že Satan byl poražen..

Vždy Záleží tedy na tom, jak si kdo určitý pojem vysvětuje. A pokud se jedná o výklad bible...podobenství..? Zrovna Bible je snad příkladem nejviditelnějším, neb kolik církví, tolik výkladů.
Co se Satana týče, tak v Bibli najedeš také cosi o svěření vlády na zemi, potažmo o Armagedonu - viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Armagedon

Takže co s tím? Prostě by to chtělo číst lépe a pozorněji, když už tedy tu Bibli...Didlinko.


didlinka napsal:
...poradila mi, jak pracovat s odporama ...Vzala jsem si z toho, co jsem potřebovala, za to jí děkuji...

No tak to je krásné, protože zrovna o tohle jde, a právě v práci s vlastním nepřijetím, s odpory, v tomto esence Ivina učení spočívá.


didlinka napsal:
...se ptát kyvadla, jestli je Iva Adamcová dobrý člověk? Zkuste to.

K tomuto neshledávám žádný důvod, k vedení kyvadlo nepotřebuji.

S Ivou jsem chodila 9 let na stejnou školu, jen o třídu níže, a do stejné třídy s ní chodila moje kamarádka z nejmilejších, takže není se čeho(koho) na Ivu ptát.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund