Fórum - Zobrazit téma - Iva Adamcová - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Iva Adamcová
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Iva Adamcová
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2013 9:06 am    Předmět: Iva Adamcová Citovat

Znáte Ivu Adamcovou? Jaký máte názor na působení této ženy?

http://www.ivanka-centrumduchovnipomoci.cz/vice-o-mne/

http://www.youtube.com/watch?v=CsuvBFRdfgU
http://www.youtube.com/watch?v=dqArbjgbX34

http://www.youtube.com/watch?v=wyjFlvtjVdU



atd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2013 7:43 pm    Předmět: Citovat

Na téma přednášky Ivy Adamcové tady již nějaký ten příspěvek zazněl - viz:
http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=431&postdays=0&postorder=asc&highlight=adamcov%E1&start=30

Tuším, že ještě někde na jiném vlákně, ale teď nevím jistě.

Co tak asi to její povídání říká Tobě Dominko, jestliže sama žádné příčiny a následky nevidíš?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2013 11:13 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za odkaz na diskusi.

Co říká mně? No právě že nic moc.
Ty příčiny a následky jsou podle mě přitažené za vlasy a k ověření jejích názorů by to chtělo zpětnou vazbu od těch, kteří jejím radám naslouchali a je i praktikovali...Trochu mě rozesmálo to jak tam povídá o Ježíšovi, že on při ukřižování netrpěl, že by to Otec nedovolil a že ona u toho "byla", a nabádala posluchače, aby jí to uvěřili...

Ale zase mi nemůže nebýt sympatické její sebevědomí... když si myslí, že je mystik, tak je, když tam s Ježíšem byla, tak tam byla... to je fajn... Smile
Bez sebevědomí by to dělat nemohla...




Krásně říká, že je všechno tak, jak má být a učí lidi přijímat všechno tak, jak to stojí a leží a hledat v tom spokojenost (což stačí vrchovatou měrou k tomu, aby se všechno "mohlo dít " samo od sebe.... - jak jinak by to asi tak mohlo být než tak jak to je, protože Bůh (ten někdo nad námi) to tak pro nás a naší přítomnost právě teď zvolil........ tohle přijmout úplně stačí....... ale pak hned zas na druhou stranu udílí rady a karmické diagnostiky a ohání se příčinami a následky různých jevů a tím celé přijetí zase zhatí a žene lidi do aktivity a práce na sobě ( tedy do přehrabování se v egu, tedy v něčem naprosto iluzorním a neexistujícím), takže veškeré slastné a blažené přítomné přijetí je fuč....
Pokud jde o mě, tak tu ženu řadím mezi ostatní esoteriky, kteří v dobré víře samozřejmě matou lidi a svůj pohled předkládají jako pravdu (její věřte mi, je to tak, jsem mystik, )... A přesně, ty příčiny a následky, které Iva používá ve svých diagnostikách a povídáních, jsou tím kamenem úrazu, díky jemuž bychom se neshodly....Ale říká to své celkem mile a svůj okruh příznivců jistě má i dnes.......


K tomuhle dotazu mě navedl kamarád, který na tuto paní má názor velice negativní a aktuálně tuto ženu zase někde "vyhrabal".... její "Všechno je dobré" mu je od základů proti srsti...

Ještě jednou díky za odkaz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2013 11:46 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:

Ale zase mi nemůže nebýt sympatické její sebevědomí... když si myslí, že je mystik, tak je, když tam s Ježíšem byla, tak tam byla... to je fajn... Smile
Bez sebevědomí by to dělat nemohla...

Tož já bych zas mohl říct, že se mi líbí Tvoje sebevědomí, jak přesně víš, kdo Ježíš byl, co dělal, co říkal, jak to myslel. Možná se mýlím, ale prezentuješ se tak na různých diskuzních forech a... je to fajn. To říkám úplně bez vazby na paní A.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 7:37 am    Předmět: x Citovat

Laughing Laughing Laughing tak to mě opravdu pobavilo Laughing Laughing Laughing

To, co se ti nelíbí na té paní, to přesně děláš ty sama, dominiko Laughing

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 7:52 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
...tohle přijmout úplně stačí....... ale pak hned zas na druhou stranu udílí rady a karmické diagnostiky a ohání se příčinami a následky různých jevů a tím celé přijetí zase zhatí a žene lidi do aktivity a práce na sobě ( tedy do přehrabování se v egu, tedy v něčem naprosto iluzorním a neexistujícím), takže veškeré slastné a blažené přítomné přijetí je fuč...

Samozřejmě, protože ví, že většina lidí nedokáže tohle „stačí…“, a tedy musí hledat příčiny a následky, naučit se bdělému rozlišování atd. atd., což samozřejmě věděl i Buddha a věděl to i Balsekar, kterého zde někde cituješ. Prostě fakt, že nejdříve je třeba dokonale prozkoumat a pochopit to, co nejsme.
Jen Ty, protože se domníváš, že to jde hned, to prostě nevidíš. A tuhle svoji utkvělou představu valíš napříč všema těma diskusema, padni komu padni?
Když už tedy diskutuješ kde se dá, tak se třebas občas podívej do té knihy otázek a odpovědí od Eduarda Tomáše, co jsi tady kdysi vzpomenula, a nebo na nějaký ten záznam z rozhovorů Mistra, a všimni si, že každému radí trochu něco jiného, a to podle toho, kde se dotyčný tazatel, či žák (v té které své fázi), nalézá. A proto tedy ta kombinace tzv. „krátké“ a „dlouhé“ cesty.



dominika napsal:
A přesně, ty příčiny a následky, které Iva používá ve svých diagnostikách a povídáních, jsou tím kamenem úrazu, díky jemuž bychom se neshodly..

Zřejmě jsi Dominiko ve fázi, kdy máš za to, že dokážeš vše už jen přijmout, a že jsi dokonale ukotvená ve svém „stačí jen…“, a tak mi nebudeš věřit, že je to zase jen jedna z fází, a že časem nastane nějaké to přitápění pod kotlem, a že ještě přijde ke slovu něco z toho, čím teď pohrdáš...no tak tedy nic.


Smile

P.S.
Co se týká přednášek a činnosti Ivy Adamcové, tak soudě z těch pár videí, vidím, že pro člověka, který touží po tom cosi pochopit, chce přijít na tom, proč se mu nedaří, proč a čím se trápí, a proč se děje právě to a ne ono, ale nejen to, také chce začít svůj dosavadní život měnit, pochopit cosi, čím se většina lidí příliš nezabývá, je, dle mého názoru, práce Ivy velkým přínosem. Jinak řečeno, Iva má svoje posluchače, a je jim velmi platná a prospěšná.
Pochopitelně se zároveň s touto její činností mění i ona sama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 8:23 am    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
dominika napsal:

Ale zase mi nemůže nebýt sympatické její sebevědomí... když si myslí, že je mystik, tak je, když tam s Ježíšem byla, tak tam byla... to je fajn... Smile
Bez sebevědomí by to dělat nemohla...

Tož já bych zas mohl říct, že se mi líbí Tvoje sebevědomí, jak přesně víš, kdo Ježíš byl, co dělal, co říkal, jak to myslel. Možná se mýlím, ale prezentuješ se tak na různých diskuzních forech a... je to fajn. To říkám úplně bez vazby na paní A.


tak to je fajn, že se Ti to líbí Smile V tom zalíbení z nás mohou být přátelé Smile

Chceš zpětnou vazbu, jak jsi na tom se svojí intuicí? Píšeš, že se tak prezentuju na různých forech... Kromě reikiwebíku si chodím povídat jen na jedno forum, ale pod jinou přezdívkou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 8:24 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Laughing Laughing Laughing tak to mě opravdu pobavilo Laughing Laughing Laughing

To, co se ti nelíbí na té paní, to přesně děláš ty sama, dominiko Laughing

šamanka Cool


tak zasmát se hned po ránu je fajn... tak Ti přeju aby Ti úsměv vydržel po celý den i dál ...

Jinak ale se mýlíš, protože příčiny a následky nerozebírám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 8:52 am    Předmět: Re:Iva Adamcová Citovat

"Dajte mi pevný bod a ja zruším Vesmíry!" Razz

Asi tak... (akosi) ; či?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 9:05 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
...tohle přijmout úplně stačí....... ale pak hned zas na druhou stranu udílí rady a karmické diagnostiky a ohání se příčinami a následky různých jevů a tím celé přijetí zase zhatí a žene lidi do aktivity a práce na sobě ( tedy do přehrabování se v egu, tedy v něčem naprosto iluzorním a neexistujícím), takže veškeré slastné a blažené přítomné přijetí je fuč...

Samozřejmě, protože ví, že většina lidí nedokáže tohle „stačí…“, a tedy musí hledat příčiny a následky, naučit se bdělému rozlišování atd. atd., což samozřejmě věděl i Buddha a věděl to i Balsekar, kterého zde někde cituješ. Prostě fakt, že nejdříve je třeba dokonale prozkoumat a pochopit to, co nejsme.
Jen Ty, protože se domníváš, že to jde hned, to prostě nevidíš. A tuhle svoji utkvělou představu valíš napříč všema těma diskusema, padni komu padni?
Když už tedy diskutuješ kde se dá, tak se třebas občas podívej do té knihy otázek a odpovědí od Eduarda Tomáše, co jsi tady kdysi vzpomenula, a nebo na nějaký ten záznam z rozhovorů Mistra, a všimni si, že každému radí trochu něco jiného, a to podle toho, kde se dotyčný tazatel, či žák (v té které své fázi), nalézá. A proto tedy ta kombinace tzv. „krátké“ a „dlouhé“ cesty.
...



bacha Tooro, nevzala jsi v potaz Kwitovu poznámkuo tom, že diskutuju na různých forech? Teda kde se dá?
To totiž není pravda, i když nevím jak bych to dokázala.... Tomu buď budeš věřit nebo nebudeš a musím to nechat na tobě.

Samozřejmě, že každý rozhovor má svoje kouzlo okamžiku. Odehrává se mezi konkrétními lidmi, tak proč je pro Tebe tak těžké přijmout to, že i Buddha mluvil ke zcela konkrétním lidem, kteří se nacházeli na svojí cestě někde a proto k nim mluvil tak jak mluvil a z toho důvodu ty rozhovory a odpovědi, které byly zaznamenány jsou nanejvýš tak pěkným povídáním, ale když se je rozhodne následovat nějaký člověk dnešní, tak je to podobné tomu, jako by se rozhodl díky svému okouzlení Leonardem Da Vincim nakreslit stejné obrazy jako on... Tak by si koupil plátno, paletu s barvami, štětce, navodil by stejnou atmosféru, kterou by se dočetl že při malování zažíval Leonardo a pak by popadl štětec a dal se do díla.... Jeho obraz bude vždycky JEHO... Třeba se mu podaří vykreslit zdařilá kopie Mony Lisy, nebo nakreslí něco úplně jiného.... Ale originál je vždycky jen jeden...


toora napsal:
dominika napsal:
A přesně, ty příčiny a následky, které Iva používá ve svých diagnostikách a povídáních, jsou tím kamenem úrazu, díky jemuž bychom se neshodly..

Zřejmě jsi Dominiko ve fázi, kdy máš za to, že dokážeš vše už jen přijmout, a že jsi dokonale ukotvená ve svém „stačí jen…“, a tak mi nebudeš věřit, že je to zase jen jedna z fází, a že časem nastane nějaké to přitápění pod kotlem, a že ještě přijde ke slovu něco z toho, čím teď pohrdáš...no tak tedy nic.
..



Tooro, ani na okamžik jsem nikdy nezapochybovala, že to myslíš dobře. Ale uvědomuješ si , když už se tak ráda zaobíráš příčinami, proč máš obavy z toho, že když je přítomnost vnímána uspokojivě, tak že přijde doba, kdy bude přitopeno atd...? Uvědomuješ si tenhleten svůj strach? Dost často se tu v rozhovorech zmiňuješ o přitápění pod kotlem, o tom, že nějaké téma vnímáš jako horké atd....
To, že něčím pohrdám je taky Tvoje interpretace. Nepohrdám, proč bych si to dělala? Pohrdání je velice nepěkná energie...
Teď a tady se o tomhle tématu bavím především a jen s Tebou a to proto, protože mám za to, že by jsi se mohla svobodně nadechnout do přítomnosti, že díky svému duchovnímu vzdělání už jsou vytvořeny dostatečné předpoklady.... ale to je zas jen moje interpretace...

Člověk může žít jako jedinec oddělený od celku a pak na něj bubáci číhají za každým rohem, svět je rázem plný nepřátel - a nepřítelem může být i mysl... nebo se může ponořit do Boha a nechat se vést a přijímat to, co přichází... a volně dýchat

Smile
[quote="toora"]
dominika napsal:
...
P.S.
Co se týká přednášek a činnosti Ivy Adamcové, tak soudě z těch pár videí, vidím, že pro člověka, který touží po tom cosi pochopit, chce přijít na tom, proč se mu nedaří, proč a čím se trápí, a proč se děje právě to a ne ono, ale nejen to, také chce začít svůj dosavadní život měnit, pochopit cosi, čím se většina lidí příliš nezabývá, je, dle mého názoru, práce Ivy velkým přínosem. Jinak řečeno, Iva má svoje posluchače, a je jim velmi platná a prospěšná.
Pochopitelně se zároveň s touto její činností mění i ona sama.


určitě je práce Ivy přínosem, stejně jako práce každého jiného člověka....
má ráda lidi a to je fajn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 10:32 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:

Samozřejmě, že každý rozhovor má svoje kouzlo okamžiku. Odehrává se mezi konkrétními lidmi, tak proč je pro Tebe tak těžké přijmout to, že i Buddha mluvil ke zcela konkrétním lidem

Kde, z toho, co jsem napsala máš pocit, že je pro mne těžké cosi přijmout Dominiko?
Píšu to proto, že neustále mluvíš o tom, že "stačí přijmout", což je nesmysl, protože valíš jedno svoje moudro každému, bez ohledu na idivid. dispozice a nastavení, a to tak dalece, že ti je v podstatě jedno, čeho je ten konkrétní člověk v tuto chvíli schopen a čeho schopen není, a právě proto řeší to, co (a jak) zrovna řeší.

dominika napsal:

jako by se rozhodl díky svému okouzlení Leonardem Da Vincim nakreslit stejné obrazy jako on... Tak by si koupil plátno, paletu s barvami, štětce, navodil by stejnou atmosféru, kterou by se dočetl že při malování zažíval Leonardo a pak by popadl štětec a dal se do díla.... Jeho obraz bude vždycky JEHO... Třeba se mu podaří vykreslit zdařilá kopie Mony Lisy, nebo nakreslí něco úplně jiného.... Ale originál je vždycky jen jeden..

Tohle je Dominiko naprosto nesmyslné přirovnání, a dojít si k němu mohla jen proto, že absolutně netušíš o čem Buddhova nauka je.
K tomu, aby jsi vytvořila obraz potřebuješ talent, pracovat s vlastní myslí může každý jeden z nás.


dominika napsal:
Ale uvědomuješ si , když už se tak ráda zaobíráš příčinami, proč máš obavy z toho, že když je přítomnost vnímána uspokojivě, tak že přijde doba, kdy bude přitopeno atd...?

Myslíš si, že bych měla mít obavy o Tebe? Smile
Tohle není obava, ale jistá zkušenost, kterou mi samozřejmě věřit můžeš, nebo taky nemusíš.
Zkoumání příčin a následků je určitá fáze, která se nedá přeskočit, a u když se v této fázi zrovínka nenacházím, nemohu nevidět její úlohu u hledajících.
Ty ji však považuješ za nepatřičnou, tj. za zcela zbytečné "přehrabování se v egu".


dominika napsal:
Dost často se tu v rozhovorech zmiňuješ o přitápění pod kotlem, o tom, že nějaké téma vnímáš jako horké atd....

A kdeže to bylo? Zkus být trochu konkrétnější.

dominika napsal:

Teď a tady se o tomhle tématu bavím především a jen s Tebou a to proto, protože mám za to, že by jsi se mohla svobodně nadechnout do přítomnosti, že díky svému duchovnímu vzdělání už jsou vytvořeny dostatečné předpoklady.... ale to je zas jen moje interpretace...

Ono to svobodné nadechnutí do přítomnosti v sobě má všechno Dominiko, ať už to v tuhle chvíli vidíš, nebo ještě ne.

dominika napsal:

nebo se může ponořit do Boha a nechat se vést a přijímat to, co přichází... a volně dýchat...

Bať, bať.


dominika napsal:
...
určitě je práce Ivy přínosem, stejně jako práce každého jiného člověka....
má ráda lidi a to je fajn

Tak, tak, vše je dobré.


No, a jak to tedy vidíš s tou "krátkou" a "dlouhou" cestou, co o ní např. pan Tomáš, a mnozí další, mluví, Dominiko?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 10:34 am    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Možná se mýlím, ale prezentuješ se tak na různých diskuzních forech a... je to fajn.


Tož, to se asi Kwisi pleteš...

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 11:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj! Já bych se zkusil vyjádřit trochu obecně a stručně. Jakou, kdo má cestu, jestli dlouhou nebo krátkou se dá vypozorovat i z délky jednotlivých komentářů Smile. Je to jako podle těchto slov od Rudolfa Steinera, to byl taky mystik a jasnovidec. "Potřebu odpovědět má, ten, kdo něco popírá, ne ten, kdo něco připouští." Já znám Ivanku Adamcovou a nejen její slova zkoumám asi takto: "Všechno zkoumejte, dobrého se držte a zlé odvrhněte a ostatní ať to posuzují"(apoštol Pavel).
"Ne každý, kdo umí mluvit moudrá slova, je pravý dobrý učitel. Moudrost je dobrým znamením, ale ne tím jediným, opravňujícím mluvit za mne. Znamení pravé a nejvyšší je vždy jen velká obětavá láska. Kdo ji vydává každým činem, je pravý povolaný učitel lidu. Jeho moudrost přijměte jako cennou, danou ode mne. (Slovo Kristovo, Boženka Cibulková.)
Ještě bych vás chtěl upozornit na kometu Ison, která se teď v nejbližších dnech přibližuje ke Slunci a o Vánocích se bude přibližovat k Zemi. Víc si můžete přečíst zde: http://www.kommet.cz/list.php?c=ison; http://srdcenoveenergie.blogspot.cz/2013/11/komety-2013-lovejoy-ison-encke.html; také se má přepólovat Slunce. Přeju všechno dobré a hlavu vzhůru a oči mějte na stopkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kolmart
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.7. 2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 11:33 am    Předmět: Citovat

O kometě Ison si můžete přečíst také zde:http://www.energytalisman.eu/cz/kometa-ison-2013-duhy-prichod-jezise-krista.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 11:49 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:

bacha Tooro, nevzala jsi v potaz Kwitovu poznámkuo tom, že diskutuju na různých forech? Teda kde se dá?
To totiž není pravda, i když nevím jak bych to dokázala.... Tomu buď budeš věřit nebo nebudeš a musím to nechat na tobě.

Mně 2 fora pro splnění "různých" stačí. A to moje "mýlení" se týkalo toho, co jsem psal v příspěvku před mýlením, ne po něm Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund