Fórum - Zobrazit téma - prosím o reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - prosím o reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

prosím o reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 8:21 pm    Předmět: Citovat

A co takhle Question společná meditace pro Arrow

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/317744-cesky-unesene-v-pakistanu-se-objevily-na-dalsim-videu-mluvi-o-smrti.html

Navrhněte třebas nějaké cca 3 termíny, na nějakém se třeba shodne více lidí.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 9:13 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
A co takhle Question společná meditace pro Arrow

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/317744-cesky-unesene-v-pakistanu-se-objevily-na-dalsim-videu-mluvi-o-smrti.html

Navrhněte třebas nějaké cca 3 termíny, na nějakém se třeba shodne více lidí.

Smile


Tooro,

navrhuji pátek, sobotu a nebo neděli ve 20.00 hod.

Já bych mohla všechny tři dny v uvedený čas .... + - 0,5 hodiny

Eva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 9:50 pm    Předmět: Citovat

Můžu se Evi se v tyto časy taky přidat, respektive kdykoliv se bude moci zúčastnit vícero lidí, připojím se v tu danou dobu taky, nejlépe vícekráte.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 10:46 pm    Předmět: Citovat

v pátek můžu kdykoliv, v sobotu a v neděli až později, kolem 22:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 7:37 am    Předmět: Re:prosím o reiki Citovat

Idea "A čo takto Reiki cielene pre tento konkrétny účel naprogramovať? ... (od => do;+koordináty/súradnice=frekvencia objektu/ov; resp.referenčných bodov.)Rolling Eyes
Nie je predsa nutné vysielať všetci v rovnaký čas! Je na TO predsa program (vysielanie do minulosti/budúcnosti)! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 10:16 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
[Když s něčím Dominiko nesouhlasíš, nemusí to zároveň nutně znamenat tvoje správné pochopení. Čeho jsem si všimla, je v tomto případě oponence, která občas silně hraničí s demagogií, viz například tvoje nepochopení „zkušenějších a méně zkušených“.
Toto je cosi v bledě modrém. Pokud se někdo chce naučit například tančit Flamenco, bude následovat pokynů učitele, jeho figury a gesta, pro tebe to ale bude opičením a onen žák cvičenou opičkou. Pokud se budu chtít naučit jisté dechové cvičení, potom ochotně následuji pokynů v této věci zkušeného Dalajlámy,




"udeřilo mne to jako blesk. Nepil jsem čaj! Neseděl jsem u stolu! Ve skutečnosti jsem nebyl ten, kdo vstoupil do čajovny. A nebyl jsem ten, kdo byl před chvílí hodinu týrán při diskusi s tím mužem. A najednou se zdálo, že to je on, kdo má zdravý rozum. Ve skutečnosti jsem nikdy nic nedělal. Bylo to, jako by břemeno, které jsem nesl celý svůj život, bylo vyzvednuto horkovzdušným balónem do oblak, odneseno pryč, aby se už nikdy nevrátilo. Všechny ty roky, kdy jsem se trápil, abych byl lepší, upřímnější a ušlechtilejší lidskou bytostí, všechno to úsilí, které jsem vynaložil, abych se zbavil svých sklonů k povyšování, sobectví a agresivitě, všechno to bylo hloupě, nesmyslně a zbytečně založené na pro mě důležité představě, že mám svůj osud ve svých rukou, a na dětinském předpokladu, že co jsem udělal pro ostatní, má nějaký význam. Jak jsem mohl tak dlouhou dobu žít v takovém omylu? Ale počkat, to jsem nebyl já, kdo žil v omylu! A jako kdyby se rozestupovaly mraky, tak jsem jasně viděl, že to, co jsem považoval za svůj život, byl ve skutečnosti jen mechanický proces. Osoba, o které jsem si myslel, že jsem to já, byla jen stroj. A svět, o kterém jsem si myslel, že v něm žiju, nebyl jak jsem se domíval světem lidské složitosti, ale světem mechanické jednoduchosti, světem dokonalého řádu, matematická hra v pohybu od počátku času.

V okamžiku, kdy se dokonalá jednoduchost Božího plánu přede mnou začala otevírat, skrze moje žíly se jako proudy nezkrotné řeky začaly rozlévat extatické záchvěvy absolutní svobody od trápení, od starostí, od závazků, od pocitů viny. A s tím mě obklopil naprostý mír, naprosté ustání jakéhokoliv napětí, s poznáním, že bez ohledu na nejistotu, která mě čeká, bez ohledu na to, jak zdánlivě těžkým rozhodnutím budu muset čelit, můžu vždycky zůstat v klidu, protože ať se rozhodnu jakkoliv, bude to přesně to, co Bůh chce, abych udělal. Mystický pocit Neznámého, který mě tak dlouho přitahoval, se vypařil. Ostatní v kavárně se otáčeli, jak jsem se hlasitě rozesmál dlouhým břišním smíchem ..."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 12:07 pm    Předmět: Re:prosím o reiki Citovat

moi napsal:
Idea "A čo takto Reiki cielene pre tento konkrétny účel naprogramovať? ... (od => do;+koordináty/súradnice=frekvencia objektu/ov; resp.referenčných bodov.)Rolling Eyes
Nie je predsa nutné vysielať všetci v rovnaký čas! Je na TO predsa program (vysielanie do minulosti/budúcnosti)! Razz


Ahoj,

kdo bude chtít, může naprogramovat a kdo bude chtít ,,přímý přenos" , může se přidat.

Protože se nikdo další neozval, tak já a Toora a Daerwok budeme posílat v pátek ve 20.00 hod. V sobotu a v neděli já taktéž a Toora také.
Pokud se někdo další připojí, nebo na tuto dobu naprogramuje, mohlo by působení Reiki být silnější.

Tooro, byl to výborný nápad ♥
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 12:15 pm    Předmět: Citovat

Prima Evi ♥

***

Moi, v jednotě je síla, a společné meditace jsou přínosem pro možné "příjemce", ale pro každého zúčasněného, není to stejné jako naprogramování.



Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 12:17 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
"udeřilo mne to jako blesk. Nepil jsem čaj! Neseděl jsem u stolu! Ve skutečnosti jsem nebyl ten, kdo vstoupil do čajovny....."


Fajn Dominiko, a co jsi tou citací (od autora, který si zřejmě nezaslouží být u toho textu uveden) chtěla říct? Co má tento úryvek společného s tím kouskem z mého příspěvku? Kde je mezi nimi souvislost?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 12:41 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
"udeřilo mne to jako blesk. Nepil jsem čaj! Neseděl jsem u stolu! Ve skutečnosti jsem nebyl ten, kdo vstoupil do čajovny....."


Fajn Dominiko, a co jsi tou citací (od autora, který si zřejmě nezaslouží být u toho textu uveden) chtěla říct? Co má tento úryvek společného s tím kouskem z mého příspěvku? Kde je mezi nimi souvislost?

Smile


když ji tam nevidíš, zřejmě tam žádná nebude...

toora napsal:
(od autora, který si zřejmě nezaslouží být u toho textu uveden)


Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 1:14 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:

když ji tam nevidíš, zřejmě tam žádná nebude...

Když jsi ji uvedla, zřejmě jsi ty sama nějaké to spojení viděla.


toora napsal:
od autora, který si zřejmě nezaslouží být u toho textu uveden

dominika napsal:
Question


Copak? Vidím uvozovky, tedy jakousi citaci, ale že by jsi u té citace uvedla jejího autora, to nevidím.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 2:11 pm    Předmět: Citovat

Píšeš tady Dominiko dost často o „považování a nepovažování se za konatele“, což vytrženo z kontextu a nezahrnujíce v sobě „osobu a odpovědnost“ je pouze popřením jedné části mozaiky, je to tedy opět směšováním dvou rovin pohledu, aniž by bylo patrno, že ten „vyšší“ pohled v sobě zahrnuje pohledy veškeré.

Tohle je tedy takový live-moti tvých příspěvků, ale protože jsi odosobněna, nevezmeš si to osobně, proto ti můžu napsat, že je to takové blbnutí z Advaity. Smile

K té tvojí citaci, Chris Parish (jako mnozí další) přijížděli za Balsekarem, Nisargadattovým žákem a byl-li k tomu dotyčný načasován (viz častý příklad suchých a mokrých třísek a vzplanutí), mohl nastat i onen čistý okamžik a vhled, o kterém ta citace Parishe vypovídá.


Ještě tedy k nekonateli. Pro tvoji představu o čem mluvím, ocituji ti zde kousek z Balsekara. Úryvek je z textu, který sepsal s Raméšem jistý Wayne Liquorman, a kteroužto osobně považuji (spolu s knihou „Hřích a vina“) za snad to nejlepší, co bylo k tématu „nekonatele-nekonatelství“, publikováno.

WL:
„Tento problém lze zjednodušeně vyjádřit takto: „Buď vůle Tvá“, je to dobrý koncept, ale já musím žít život ve společnosti, která v praxi tento koncept nepřijímá a přisuzuje mi odpovědnost za mé činy. Jak mám žít svůj život? Co mám dělat v okamžiku, kdy musím učinit nějaké rozhodnutí?“

RB:
„Má odpověď na tento problém je jednoduchá: Dělejte to, co cítíte, že byste rádi dělali, dělejte to, co si myslíte, že byste podle svého vlastního měřítka toho, co je dobré, či špatné, měli dělat. Jiným slovy, máte svobodnou vůli dělat cokoli, pro co se rozhodnete………….
Je tedy vaší vlastní zkušeností, že vaše svobodná vůle spočívá pouze v dělání rozhodnutí...“


Samozřejmě Dominiko, že ono svobodné rozhodnutí je také rozhodováním podmíněným, takže svobodná vůle je velmi omezenou svobodnou vůlí, respektive se z vnějšku jako svobodná jeví. Navzdory tomu, je doporučení jasné (a v podstatě se v denní praxi ani nic jiného neděje).
Jinak řečeno, v praxi všedního dne je třeba se chovat tak, jako bychom měli svobodnou vůli a svobodné rozhodování (se vší odpovědností, která se s tímto pojí), a právě proto je tolik potřebné prohlubovat bdělé rozlišování.

Jedno mi prosím pěkně pověz, Dominiko, když jsme tady mluvily o příčině a následku, napsala jsi, že žádnou kauzalitu nevidíš, jak potom můžeš vidět podmíněnost u nesvobody vůle, tj. nekonatele?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 11:08 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:


Copak? Vidím uvozovky, tedy jakousi citaci, ale že by jsi u té citace uvedla jejího autora, to nevidím.


Smile


tak to vidíš správně protože tam uvedený autor není
snad Ti to moc nevadí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 11:18 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:


Jedno mi prosím pěkně pověz, Dominiko, když jsme tady mluvily o příčině a následku, napsala jsi, že žádnou kauzalitu nevidíš, jak potom můžeš vidět podmíněnost u nesvobody vůle, tj. nekonatele?


Smile


to je záhada viď Smile
.......................

taky netuším jak jsi přišla na to že dalajlama je "čistý" člověk (neříkám že nemůže být ale jak to víš ty? - protože se s ním znáš osobně nebo to cítíš intuitivně nebo tomu věříš, protože se honosí titulem dalajlama nebo je to zbožné přání aby tomu tak bylo, když už je to představitel tvého oblíbeného duchovního směru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 11:43 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
toora napsal:


Copak? Vidím uvozovky, tedy jakousi citaci, ale že by jsi u té citace uvedla jejího autora, to nevidím.


Smile


tak to vidíš správně protože tam uvedený autor není
snad Ti to moc nevadí


To je takový problém napsat autora nebo zdroj, ze kterého se čerpá? U citací to snad je samozřejmost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund