Fórum - Zobrazit téma - prosím o reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - prosím o reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

prosím o reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 9:37 am    Předmět: Re: Ale jdi... Citovat

moi napsal:
dominika napsal:
moi napsal:
"Ak sa cítite dobre - nezúfajte, ono TO prejde! " Razz


nestraš Laughing

nemáš chuť dát si večer meditaci s náma?

Nika,
nestraším,Wink ironicky som podpichol k zamysleniu sa nad plytvaním vzácnymi slovami. Platí aj opak tohoto výroku:...
"Ak sa necítiš dobre - nestrachuj sa, ono TO prejde!"



ahoj, jasně, pokud se identifikuješ s já... život je plynutí a nic netrvá věčně, ale cyklicky se mění... aby si já uvědomilo, co je to cítit se dobře, musí občas zažít, jaké to je cítit se nedobře...
jako na houpačce, nahoru a zase dolů. Ponořit se do ne-já, najít bod nula a z dobře a nedobře se stanou jen slova, myšlenky a emoce, ktreré jsou jen pozorovány, aniž by se za nima muselo nějak jít a je následovat.


moi napsal:

Avízo na meditáciu som objavil neskoro; takže snáď nabudúce... Razz


Navrhuju opět páteční meditaci - teď 1.11., mně se časově hodí až od 23.00 hodiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 11:03 am    Předmět: x Citovat

Po pár dnech mimo koukám, že SLOVNÍ PRUJEM MUST GO ON.
Na ne-já bez myšlenek zvláštní...
No nic

Napíšu něco k tématu a proč se k této aktivitě nepřidám.
S Daeworkem soucítím, ale myslím, že bych mu podporováním aktivity
ve smyslu: my se budeme snažit a ty nás budeš kontrolovat a hlásit, jestli se snažíme dost, vůbec nepomohla. Spíš naopak, utvrzovala v názoru, že je nejlepší zůstat v pozici: Nemám na vlastní léčení ani čas ani trpělivost (zatímco ostatní si ho najdou?!!!), jak tu píše a požadování jedné tutové metody (žádný pokus - omyl), která všechno zařídí a vyřeší.
Nevidím v tom smysl a pomoc, spíš naopak.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 2:41 pm    Předmět: Citovat

dominka napsal:
ten způsob, který jsi popsala s tím hledáním příčiny ten znám a takhle jsem se v sobě přehrabovala docela dlouho až jsem našla způsob, který praktikuju teď

Ano děláš, to co je pro tebe v tuto dobu účinné, jenže každý prochází svoji cestu po svém, a každý z nás si musí ledasčím projít, aby zase on objevil to svoje, pro tu kterou fázi pro něj účinné. Prostě jsou jisté etapy, které se nedají přeskočit, a jednou z nich je právě analýza.
Ty, soudě z toho, co píšeš, máš zřejmě za to, že tuhle fázi máš definitivně za sebou.
Doporučovat komukoli svoji současnou fázi, jako kýžený stav, a to formou „stačí když...“ apod., a nepopsat to, co tě k tvému současněmu postoji dovedlo, svědčí o jisté dávce nepochopení.


dominka napsal:
Píšeš, že jsem spokojená s tím co mám... To je taky jediná cesta k vyrovnanosti... být spokojený s tím, co je, být spokojený, i když je pociťována nespokojenost....

Spokojenost může být velmi ošemetný stav, protože může být jak opravdovým přijímáním, tak také určitým popřením a leností obalený pokoj.

dominka napsal:
Tu metodu, ten způsob, který jsi nastínila mám dlouhodobě vyzkoušený a už jsem ho odložila....

A myslíš si, že jí má opovrhnout každý? Myslíš si, že Daerwok ji také může zfleku odvrhnout? Komu vlastně tady tohle všechno radíš, když ty individualitu neakceptuješ?
Jsi jak Jednotou, tak tou individualitou, Jednota tuto individualitu zahrnuje. To, že prohlédeš iluzi neznamená, že iluze přestane existovat, jen prostě zmizí ztotožnění se s ní. Pravda o nekonateli nepopírá individuální vědomí, jinak řečeno, jestliže nic nespojuješ s osobou, tak dalším potřebným pochopením by bylo vidět, jak to má ten, co se zde na něco ptá, tj. akceptovat, z jakého bodu zření se ten dotyčný otázku podkládá.

Analýzu (osobního vědomní) ale nelze odvrhnout před pochopením, takto se např. dospěje také k tomu, že příčina našich pohnutí je jen jedna (není to tedy naopak, že příčin je mnoho a důsledek jeden, jak to tvrdíš ty), takže vím, jak potřebné tohle období bylo, a co mi dalo, a že bez této džňány není opravdové bhakti. A také vím, jak nutná je práce s myslí, jak např. jednobodová pozornost, tak meditace všímavosti a vhledu, pro každého, kdo cítí potřebu měnit se, a dosud se těmito finesami mysli nazaoobíral, a toto se netýká se to pouze začátků této práce.

Ty tady popisuješ to, jak s čím nakládáš, k čemu to Daerwokovi v této fázi bude? Myslíš, si, že ten který člověk zachová v emočně vypjaté situaci klid a začne tak s tou emocí z fleku nějak pracovat? Kdyby to dokázal, tak by se tady na nic neptal. Jak důležitou informací je pro takovéhoto člověka to, jak to máš ty?
A pokud tohle píšeš mně, tak co já s tím?
K čemu ti bude, když ti napíšu, že já "neřeším", a že prostě beru věci tak, jak přicházejí? A už vůbec nevím, k čemu by tahle moje informace byla dobrá Daerwokovi?



dominka napsal:
Hledáním příčin se člověk jen přebírá iluzemi a mezi iluzemi vyhledává iluzorní odpovědi...

Tím, že věnuješ pozornost svým hnutím a pocitům, proniká tato pozornost skrze iluzi, přichází vhled. Myslím, že jsi od analýzy zběhla poněkud předčasně (i když chápu, že se mnou nyní nemůžeš souhlasit).
Holt jsi borec Dominiko, neb např. takový Mistr Thich Nhat Hanh a Dalajláma toto praktikují, a ty to prostě už nepotřebuješ.
https://www.youtube.com/watch?v=zMHH-HA3Iok&list=PLFYh-lWNvIqHo4Fpd4-Dgd_vspBP72R9C
https://www.youtube.com/watch?v=1nOVGxQp-F8&list=PLFYh-lWNvIqHo4Fpd4-Dgd_vspBP72R9C

dominka napsal:
Druhým důvodem je , že by ten způsob (zavrhnutí hledání příčin a soustředění se jen na přijímání toho , co je přítomné a stále se měnící) možná uvítalo víc lidí se zájmem o nalezení sama sebe a objevení zdroje vlastní energie....

Celá duchovní praxe vede pouze k jednomu jedinému, a to je bezpodmínečné odevzdání, neboli přijetí.
Každý, kdo díky své individuální načasovanosti projde tím, co v tom kterém životě projít potřeboval, dojde k Němu přes nečetná dílčí příjímání, je to ale zpravidla cesta dlouhá a klopotná, a kdy to bude, a za jakých okolností toto nastane, to nikdo neví.
Naše nevědomí je tak husté (zvláště u člověka západního typu), a natolik zbytnělé, že tohoto není schopné jen tak, proto potřebuje nejdříve proniknout veškerou nepravdou o osobě, proto je tu praxe džňány, a také proto je tu kombinace krátké a dlouhé cesty, neboť toto vše je prostě procesem.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 4:05 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:


dominka napsal:
Tu metodu, ten způsob, který jsi nastínila mám dlouhodobě vyzkoušený a už jsem ho odložila....

A myslíš si, že jí má opovrhnout každý? Myslíš si, že Daerwok ji také může zfleku odvrhnout? Komu vlastně tady tohle všechno radíš, když ty individualitu neakceptuješ?


neradím nikomu a nevím, co má dělat Daerwok, ty to snad víš?
píšu jen o tom,co mě naplňuje

toora napsal:

Ty tady popisuješ to, jak s čím nakládáš, k čemu to Daerwokovi v této fázi bude? Myslíš, si, že ten který člověk zachová v emočně vypjaté situaci klid a začne tak s tou emocí z fleku nějak pracovat? Kdyby to dokázal, tak by se tady na nic neptal. Jak důležitou informací je pro takovéhoto člověka to, jak to máš ty?


důležitost žádná, pouhá možnost inspirace, pokud se něco dotkne srdíčka




toora napsal:

.
Holt jsi borec Dominiko, neb např. takový Mistr Thich Nhat Hanh a Dalajláma toto praktikují, a ty to prostě už nepotřebuješ.
https://www.youtube.com/watch?v=zMHH-HA3Iok&list=PLFYh-lWNvIqHo4Fpd4-Dgd_vspBP72R9C
https://www.youtube.com/watch?v=1nOVGxQp-F8&list=PLFYh-lWNvIqHo4Fpd4-Dgd_vspBP72R9C


hmmm. ty videa


u toho prvního číňana nemám dojem, že bych já a on mluvili o něčem jiném... krásně říká, že energie hněvu je je energie, která vyslaná ven může působit destruktiovně a o co jde je tuto energii přetransformovat na energii soucitu např...

to druhé video s dalajlamou... no, nevím, když se tobě líbí... ale to, o čem on povídá a co učí mi spíš přijde srandovní... mně zrovna dalajlama nikdy neinspiroval...

teklo mu z nosu, učí meditovat se zkříženýma nohama a v sedě, lpí zřejmě dost na formě a způsobu meditace... ty pohyby rukama při zakrývání nosních dírek... no... snad se to někomu líbí...ale všimla jsem si, že v sále plném lidí se našlo pár jedinců, kteří to po něm neopakovali, ti mají podle mě šanci.... přišli si dalajlamu poslechnout, protože je duchovno zajímá, ale odmítli být cvičenou opičkou a jít s davem

jinak dalajlama taky popisuje jen to, co a jak dělá on sám, není třeba ho přece kopírovat
každému, co jeho jest...


toora napsal:

Celá duchovní praxe vede pouze k jednomu jedinému, a to je bezpodmínečné odevzdání, neboli přijetí.
Každý, kdo díky své individuální načasovanosti projde tím, co v tom kterém životě projít potřeboval, dojde k Němu přes nečetná dílčí příjímání, je to ale zpravidla cesta dlouhá a klopotná, a kdy to bude, a za jakých okolností toto nastane, to nikdo neví.
Naše nevědomí je tak husté (zvláště u člověka západního typu), a natolik zbytnělé, že tohoto není schopné jen tak, proto potřebuje nejdříve proniknout veškerou nepravdou o osobě, proto je tu praxe džňány, a také proto je tu kombinace krátké a dlouhé cesty, neboť toto vše je prostě procesem.


Smile


věř tomu, že máš husté a zbytnělé vědomí a nedovolíš si nikdy létat
vzpomeň na Milarepu, ač energetický vrah, člověk vášní se silou ničit, rozhodl se pro pokánní a pro to, že v rámci jediného života nalezne pravdu a nikdy to nevzdal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 5:45 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
píšu jen o tom,co mě naplňuje

Ano, stále píšeš o sobě.

Citace:
u toho prvního číňana nemám dojem, že bych já a on mluvili o něčem jiném...

Vážně? Mluví o bdělém dýchání Dominiko, tedy o něčem, co je pro tebe zbytečným. Jinak Thich Nhat Hanh není Číňan, ale takovou laskavost si asi od tebe nazasluhuje, aby jsi se nejdřív než napíšeš "Číňan" podívala odkud pochází.

dominika napsal:
... no, nevím, když se tobě líbí... ale to, o čem on povídá a co učí mi spíš přijde srandovní... mně zrovna dalajlama nikdy neinspiroval...


dominika napsal:
...lpí zřejmě dost na formě a způsobu meditace... ty pohyby rukama při zakrývání nosních dírek... no... snad se to někomu líbí... lpí zřejmě dost na formě a způsobu meditace... ty pohyby rukama při zakrývání nosních dírek... no... snad se to někomu líbí...

Buddha, buddhističtí mniši, jogíni i Dalajláma dobře vědí, jak proudění prány s polohou těla souvisí, tito všichni také věděli, proč Buddhu v pozici lotosu následovat. Zde je spojena s dýcháním, které je v jogínské praxi celkem dobře známá a která zná proudění energie, které je samozřejmě dechem a způsobem dýchání určena.

Prostě jsi milá Dominko dál než Buddha i Dalajláma, proti tomu vlak nejede. Nezajímají tě souvislosti, nejsi ochotna a schopna podívat se na to, co a proč se takto praktikuje, jen to zavrhuješ, neb ty sama máš za to, že to nepotřebuješ.

Dalajláma je spontánní, přirozený, tj. čistý člověk, bez potřeby na sebe brát společenské klišé a masky, což tobě přijde srandovní a neinspirativní. Nuže dobrá…



dominika napsal:
... ti mají podle mě šanci.... přišli si dalajlamu poslechnout, protože je duchovno zajímá, ale odmítli být cvičenou opičkou a jít s davem...

Na setkání s Dalalajlámou přicházejí lidé různí s různými motivacemi, také ti, kteří chtějí něco změnit a kteří se ptají, v tomto případě to byl dotaz na meditaci. Pochopitelně tam nebyli diváci se stejným námětem či otázkou, a nevím, proč by tedy měli následovat něco, co není jejich předmětem zájmu. Šanci mají především ti, kteří jsou přístupni změnám, tady třeba v tom, že se nebojí vypadat chvilku nedůstojně, tj. srandovně.

Když s něčím Dominiko nesouhlasíš, nemusí to zároveň nutně znamenat tvoje správné pochopení. Čeho jsem si všimla, je v tomto případě oponence, která občas silně hraničí s demagogií, viz například tvoje nepochopení „zkušenějších a méně zkušených“.
Toto je cosi v bledě modrém. Pokud se někdo chce naučit například tančit Flamenco, bude následovat pokynů učitele, jeho figury a gesta, pro tebe to ale bude opičením a onen žák cvičenou opičkou. Pokud se budu chtít naučit jisté dechové cvičení, potom ochotně následuji pokynů v této věci zkušeného Dalajlámy, avšak Dominika už je za formou, a tudíž nic z toho nepotřebuje. A jinak dobrý Dominiko, jo? No tak tedy ano.


dominika napsal:
... věř tomu, že máš husté a zbytnělé vědomí a nedovolíš si nikdy létat vzpomeň na Milarepu, ač energetický vrah, člověk vášní se silou ničit, rozhodl se pro pokánní a pro to, že v rámci jediného života nalezne pravdu a nikdy to nevzdal

Tvoje interpretace toho, co a proč dělal Milarepa je fascinující. Existence nevědomí není otázka víry či nevíry, to, že tvůj jasný výhled zastiňují mraky nevědomí, musíš nejdříve poznat, poté to prostě přijmou a až potom touto mlhou můžeš proniknout. Tedhdy teprve se může něco doopravdy změnit, ne popřením a chtěním létat s koulí na noze, kterou budeš považovat za holubí pírko.

Ty ale zřejmě budeš raději klopýtat přes šutry a muldy se pásku na očích, před sebou ručky vytrčeny a budeš u toho radostně volat: „Vídím, vidíííím, úplně jasně všechno vidím!!!“

Dovedeš si Dominko představit, že by Milarepa při hledání pravdy apriori pohrdnul tím, co po něm Marpa chtěl, tedy s disciplínou, těžkou prací a konečnou dhramou, kterou mu mohl Marpa předat (díky jeho zbytnělému nevědomí) až po tom všem stavění a bourání domů?

Být tam tehdá ty, tak by jsi zřejmě Milarepovi ukázala, jak je úplně vedle, a když následuje pokynů Marpy, a když celý den nosí kameny, má celé tělo krvavé a takto dře dle pokynů Mistra až do úmoru, tak je jen cvičenou opičkou, co nemá šanci.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 7:57 pm    Předmět: x Citovat

Ach Bože, kam zapadlo původní téma pod tou snůškou nekonečné užvaněnosti? Rolling Eyes

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 8:11 pm    Předmět: Citovat

Proč Tooro pořád reaguješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 8:20 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:

Buddha, buddhističtí mniši, jogíni i Dalajláma dobře vědí, jak proudění prány s polohou těla souvisí, tito všichni také věděli, proč Buddhu v pozici lotosu následovat. Zde je spojena s dýcháním, které je v jogínské praxi celkem dobře známá a která zná proudění energie, které je samozřejmě dechem a způsobem dýchání určena.



no, no...takže Buddhu lze následovat jen ve stavu těla, kdy má člověk nohy, aby mohl usednout do lotosového sedu? aby mu dobře proudila prána? člověk bez nohou má jako smůlu? nebo musí mít obě ruce,aby mohl napodobovat dalajlamovy cviky a přidržovat si nosní dírky?
nepřeháníš to trochu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 9:09 pm    Předmět: Citovat

Kam až tě ta nepokojná mysl jen zavede Dominiko…

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 12:26 am    Předmět: Citovat

Citace:
Napíšu něco k tématu a proč se k této aktivitě nepřidám.
S Daeworkem soucítím, ale myslím, že bych mu podporováním aktivity
ve smyslu: my se budeme snažit a ty nás budeš kontrolovat a hlásit, jestli se snažíme dost, vůbec nepomohla. Spíš naopak, utvrzovala v názoru, že je nejlepší zůstat v pozici: Nemám na vlastní léčení ani čas ani trpělivost (zatímco ostatní si ho najdou?!!!), jak tu píše a požadování jedné tutové metody (žádný pokus - omyl), která všechno zařídí a vyřeší.
Nevidím v tom smysl a pomoc, spíš naopak.


počkej, šamanko, asi jsi nepochopila, o co jsem prosil...

To, o co mi primárně šlo, byla podpora ve víře, že najdu to, co se snažím hledat. Já mám čas a trpělivost se léčit, když vím, že to dělám správně a k tomu musí člověk nějak dospět. Možná jsem si to představoval moc jednoduše, že mi jednou pošlete energii a já dostanu nápad, jak mám postupovat dále. Já se CHCI vyléčit sám, ale když přesně nevím jak na to?

btw.: tenhle přispěvek je jedním z důvodů, proč jsem dlouho váhal se s tím ozvat: že se najde někdo, kdo mě nepochopí, že je to jen upřímná prosba a ne žádost...

Daerwok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 7:57 am    Předmět: Citovat

Daerworku,

je odvaha a zároveň rozhodnutí poprosit o pomoc.
Jsou situace, kdy poprosím přátele o podporu, abych se nadýchla
a následně se podívala, v čem to vězím? Smile)
Přeji Ti radost a zdravi na Tvé cestě, Misa

Děkuji za možnost Ti poslat, je to obohacující pro oba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 8:18 am    Předmět: Citovat

Taky Ti Daerwoku děkuju, že jsi mi dal příležitost ke společné meditaci... bylo to moc fajn...
...
Máš těžkou hlavu z toho, co si o Tobě myslí druzí (tady konkrétně šamanka).... To je všeobecně "bolest" mnoha lidí..... K tomu znám krásný osvobozující citát:

"Nedělej si hlavu z toho, co si o tobě myslí druzí, protože ti druzí mají plnou hlavu toho, co si o nich myslíš ty"....


Ty víš, že se mýlí a to stačí, nebo by mohlo stačit.. Nemusíš ji nijak přesvědčovat o opaku, můžeš ji přesvědčovat o opaku, jak se Ti bude chtít.... Máš ale krásnou přímou zkušenost, že ani lidé duchovně zaměření nemají schopnost nahlédnout do hlavy a srdce druhých... Ta zkušenost je neocenitelná a za to patří šamance dík...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 5:51 pm    Předmět: x Citovat

Daework: život je takové dobrodružství. Nikdy nemáš záruku, že když začneš s nějakým léčením, tak bude úspěšné nebo úspěšné takovým způsobem jakým si představuješ nebo že budeš pochopen tak, jak by sis představoval a dokonce, že někdo nebude mít jiný názor, který se ti nebude líbit. Prostě když to nezkusíš (třeba ten příspěvek), tak se to nikdy nedozvíš.

Já vyjádřila jen svůj názor, po kterém zase hned vystartovala dominika
a snaží se honem si na tom přihřívat svoji chytrolínskou polívčičku.
Té přeju, ať si to hezky užije.

V každém případě, tu máš spoustu lidí stejného názoru, tak ti držím palce, abys našel to, co hledáš!

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 9:55 pm    Předmět: Citovat

já vím, že to všichni myslíte (aspoň ve vztahu ke mně) dobře a jsem vám za to vděčný Smile

[quote=okenko]Daerworku,

je odvaha a zároveň rozhodnutí poprosit o pomoc.
Jsou situace, kdy poprosím přátele o podporu, abych se nadýchla
a následně se podívala, v čem to vězím? Smile)
Přeji Ti radost a zdravi na Tvé cestě, Misa

Děkuji za možnost Ti poslat, je to obohacující pro oba.[/quote]

tohle se mi obzvlášť líbilo, díky ti za něj Cool

Jinak kdo máte zájem můžeme zase společnou meditaci v pátek, já můžu kdykoliv Wink

Daerwok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 9:34 am    Předmět: Citovat

Daerwok napsal:


Jinak kdo máte zájem můžeme zase společnou meditaci v pátek, já můžu kdykoliv Wink

Daerwok


tak jestli můžeš kdykoli, tak se můžeme "scházet" každý den okolo 23. hodiny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.25 sekund