Fórum - Zobrazit téma - prosím o reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - prosím o reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

prosím o reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt říjen 24, 2013 11:06 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
dominika: tak musím říct, že tím Ježíšem jsi tomu opravdu nasadila korunu.
Někdy váhám mezi tím, jestli opravdu máš v hlavě takový filozofický guláš nebo si tady z nás děláš srandu.

.


nedělala jsem si srandu a o můj guláš se neboj....to bude spíš jen tím, že mám ten hlubší vhled než ty...
pa Smile Laughing
a nečerti se moc - teď to bylo ze srandy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt říjen 24, 2013 11:32 pm    Předmět: Citovat

Dobře Tooro. Když se Ti zdá i jen vůbec možné najít nějakou příčinu, tak mi zkus popsat příčinu toho, proč máš ráda někoho ze svých blízkých. Někoho konkrétního...

Předem říkám, že moje odpověď na otázku proč mám ráda svoje dítě bude nejdřív obsahovat asi deset stránek různých důvodů a nakonec je roztrhám a řeknu, že nevím... netuším vlastně proč vlastně, ta příčina není jen jedna, je jich moc a všechny jsou takové nijaké, poskládané dohromady utváří vztah

zrovna tak negativní příklad... ukopnu si palec... proč? nešikovnost, únava, tma v místnosti, úplněk, pátek třináctého, v minulém životě jsem kradla kukuřici na poli... (i taková vysvětlení už jsem zaslechla), věřit se dá každé z těch příčin nebo žádné...

situace se prostě dějí a závisí na našem přítomném aktuálním energetickém potenciálu.... oplývat energií, být v pohodě, palec si s největší pravděpodobností neukopnu,,,

rozhodně bych se nevložila do rukou nikomu, kdo tvrdí, že dokáže odhalit příčinu nějakého jednání... já bych mu nevěřila, protože to není možné (podle mě)..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 1:04 am    Předmět: Citovat

Domčo, ty jsi v tom nějak ztratila, viď, ale proč to?
Vždyť tyhle tvoje otázky vůbec nesouvisí s tématem. Podívejme se na to, o čem tohle vlákno je.
Daerwok ho založil a přišel sem s tímto:
Citace:
pomalu a jistě začínám měnit, ale jsem moc.... sevřen svými starými předsudky a názory a nevím, jestli je sám se svými technikami dokážu odstranit. A ani tu změnu, ač cítím, že je pozitivní, dosud nedokážu pořádně uplatnit v praxi.

A dost dobře nevím, o čem jsi tedy potom dále psala, na co jsi navazovala?
Pokud půjdeš po niti, zůstala jsem u tématu "sevření předsudky" (potažmo z předsudků tvořené názory atd.). Jsme tedy u předmětu v duchu "kde to drhne, nás bota tlačí a co s tím".

Pověz mi prosím, kde je v rámci řečeného potřeba hledat příčinu toho, že mám někoho rád(a)?
Proč tě v této souvislosti napadá ukopnutý palec (že by snad u tebe souvisel úraz palce s nějakým předsudkem?), nehledě na to, že tu nikdo mluvil o tom, že se situace prostě nedějí, cožpak tu někdo někde popírá situace? Byla tu řeč o předsudcích, á to konto zde zmiňuji naše podvědomé spouštěče, kteréžto jsou reakcemi právě z těchto nevědomých spouštěčů. Nevědomé spouštěče jsou tedy u kořene našich vásán, jedno jestli těch jakoby jemnějších, nebo těch silně se demonstrujících.

dominika napsal:
rozhodně bych se nevložila do rukou nikomu, kdo tvrdí, že dokáže odhalit příčinu nějakého jednání... já bych mu nevěřila, protože to není možné (podle mě)..

Holt ty trhliny… Smile
Asi to pro tebe bude těžko uvěřitelné, ale každé naše pohnutí a jednání má příčinu, a to dokonce příčinu vysledovatelnou. Na té první (nejzevnější) úrovni se té příčině říká motivace.

Mně Dominiko věřit nemusíš, občas tady ale poněkud předčasně a nepodloženě mluvíš o svojí úctě k Ježíšovi, nebo to tom, že si vážíš Buddhy a tak podobně..., a při tom tvoje úcta nesahá tak daleko, aby jsi se s jejich odkazem seznámila o něco hlouběji, pozorněji.

Popíráš možnost nalezení příčiny jednání, považuješ to za nemožné, tak jsem se ti zde pokoušela sdělit, že to možné je, a že je to dokonce nezbytné, tzn., že toto pozorování a zkoumání, tj. tuto analýzu nelze vynechat ani přeskočit. Dočíst se o tom můžeš v bodě sedmém a osmém, tzv. Osmidílné stezky - k naleznutí zde:
http://www.buddha.cz/buddhamangala/osmidilna_stezka.html

No, a kdyby tvůj zájem o znovu-prozkoumání toho, co se ti snažím říct nesahal až tak daleko, tak ti aspoň posílám něco málo hudby na dobrou noc.
http://www.youtube.com/watch?v=l1Za5YHLyJ0

Pá.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 1:30 am    Předmět: Citovat

jejda, vy jste se nějak rozepsaly... Shocked

Abych byl upřímný, minimálně polovinu z té vaší diskuze jsem stejně nerozumněl, na to je asi třeba mít třeba vyšší úroveň myšlení? Rolling Eyes

Tak já se nebráním žádné myšlence ani postupu, každý se snaží poukázat na tu svou metodu, která mu (snad) pomohla, ale každý člověk má tu cestu přece jen trochu jinou Wink

Potíž je v tom, že na metody pokus-omyl nemám čas a především trpělivost Embarassed

Osobně jsem přesvědčen, že všechny následky mají svou příčinu a dokonce i smysl, proč se mají stát, ale někdy někdy na to člověk nepřijde, nebo až po letech.

když jsem před lety s reiki začínal, domníval jsem se, že mi pomůže moje problémy vyřešit tím, že se mu nudu věnovat, ale něco ve mě je zřejmě silnější. Možná by mi pomohlo, kdybych uměl lépe naslouchat Bohu či andělům či jiné podobné vyšší energii, ale to je to, co mi nejde. Asi jsem jen špatný přijímač (to mi řekla jedna známá, která má schopnost vidět aury druhých lidí), ale určitě bude i pro mě existovat něco, co mě navede na správnou cestu, po které se vydám...

no nic, kdyby vás něco napadlo, vlákno je stále otevřené... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 6:15 am    Předmět: x Citovat

Tady nejde o žádnou soutěž o vhled, tyhle teorie mě naprosto nezajímají, ale o problém Daeworka.

A koukám, že ty povrchní příčiny, proč se mu s ním nedaří pohnout se pomalu klubou:
- chce něco, co si udělá sám, nejlíp bez námahy (už se neosvědčilo),
- chce recept na jednu zázračnou, okamžitou metodu (nevyšlo),
- nemá trpělivost se s tím dlouho patlat (proč, kam spěcháš?).

Ono taky nejde o žádný pokus omyl, někdy je problém tak složitý, že potřebuje nejen čas, ale i víc způsobu řešení - systém cibule, odlupování slupek.

Tak to jsem zvědavá, jakou tutovku ti kdo poradí. Mimochodem dotaz:
od toho posílání reiki od ostatních jsi to okamžité vymazání problému čekal?

dominika: to, že ty neumíš a nevěříš v hledání příčin problémů, neznamená, že to neumí ostatní. Umí a moc dobře. Včetně toho, vědět si rady, co s tím.

šamanka Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 7:11 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Domčo, ty jsi v tom nějak ztratila, viď, ale proč to?
Vždyť tyhle tvoje otázky vůbec nesouvisí s tématem. Podívejme se na to, o čem tohle vlákno je.


No, ještě jsem se neztratila....určitě moje otázka nesouvisí s původní otázkou zakladatele vlkákna, ale souvisí s trhlinami, ve tvém psaní

jinak máš můj obdiv, jak jsi elegantně uhnula od odpovědi

toora napsal:
Pověz mi prosím, kde je v rámci řečeného potřeba hledat příčinu toho, že mám někoho rád(a)?


jako praktická odpověď na otázku možnosti nalezení jednoduché příčiny určitého pociťování a následného jednání


toora napsal:
Asi to pro tebe bude těžko uvěřitelné, ale každé naše pohnutí a jednání má příčinu, a to dokonce příčinu vysledovatelnou. Na té první (nejzevnější) úrovni se té příčině říká motivace.


tak odpověz, jaká motivace je příčinou toho, že se v tobě zrodil láskyplný cit k nějaké konkrétní osobě

toora napsal:
Mně Dominiko věřit nemusíš, občas tady ale poněkud předčasně a nepodloženě mluvíš o svojí úctě k Ježíšovi, nebo to tom, že si vážíš Buddhy a tak podobně..., a při tom tvoje úcta nesahá tak daleko, aby jsi se s jejich odkazem seznámila o něco hlouběji, pozorněji.


můžeš si být docela jistá tím, že ten odkaz, co jsi sem vložila mi není nijak neznámý.......
můžeš si být tak jistá tím, že opravdu studuješ Buddhův odkaz?

o úctě mluvíš ty, neuctívám ty pány, můj vztah k nim není založený na úctě, ale ani na neúctě, spíš je jen přátelský... oni nepotřebují aby je někdo uctíval...vztah úcty není potřeba, spíš naopak , protože úcta ti nedovolí se jim přiblížit http://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%9Acta, přátelství stačí


toora napsal:
Popíráš možnost nalezení příčiny jednání, považuješ to za nemožné, tak jsem se ti zde pokoušela sdělit, že to možné je, a že je to dokonce nezbytné, tzn., že toto pozorování a zkoumání, tj. tuto analýzu nelze vynechat ani přeskočit. Dočíst se o tom můžeš v bodě sedmém a osmém, tzv. Osmidílné stezky - k naleznutí zde:
http://www.buddha.cz/buddhamangala/osmidilna_stezka.html



tak mi odpověz na tu jednoduchou otázku, jaká je příčina toho, že miluješ svoje blízké a na základě toho pak nějak jednáš...

dle slov ze sedmého bodu osmidílné stezky vysleduj a vyanalyzuj příčinu toho pocitu lásky k někomu
a dej i jiné konkrétní příklady, kdy a jak dosleduješ nějakou příčinu pro svoje následné jednání....


A opět,nejedná se o psaní pro Daewoka, ale o odpovědi na Tvoje psaní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 9:34 am    Předmět: Citovat

Holky jedny, co si navzájem poslat reiki?
Po posláni reiki si psát dal?

Trio Sami, Toora a Dom si vzájemné poslat?
Potom fsechny tři poslat Daerworkovi?

Potom si zase psát? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 10:21 am    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Holky jedny, co si navzájem poslat reiki?
Po posláni reiki si psát dal?

Trio Sami, Toora a Dom si vzájemné poslat?
Potom fsechny tři poslat Daerworkovi?

Potom si zase psát? Smile


krásný nápad Míšo ... pro Tebe: http://www.youtube.com/watch?v=9waZ-CX9m98

co vy na to holky? navrhuju dnes společný reiki-večer, okolo 23. hodiny, jestli se to bude hodit, nebo klidně jindy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 10:45 am    Předmět: Bramo otevírá samo Citovat

Míšo, já posílám, a při tom stejně vůbec nic nedělám, je to vnitřní otevřenost, díky které vše proudí samo. Jak je naladěn který přijímač, to těžko říct.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 11:09 am    Předmět: Re: Ale jdi... Citovat

"Ak sa cítite dobre - nezúfajte, ono TO prejde! " Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 11:15 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
jinak máš můj obdiv, jak jsi elegantně uhnula od odpovědi

dominika napsal:
tak odpověz, jaká motivace je příčinou toho, že se v tobě zrodil láskyplný cit k nějaké konkrétní osobě

Kdybys doopravdy četla, co ti píšu, tak snad si nemůžeš nevšimnout, proč tohle považuji za nesmyslnou otázku.

dominika napsal:
tak mi odpověz na tu jednoduchou otázku, jaká je příčina toho, že miluješ svoje blízké

Jak víš, že svoje blízké miluješ, Dominiko? A je tvoje láska k nim bezpodmínečná?


dominika napsal:
tak odpověz, jaká motivace je příčinou toho, že se v tobě zrodil láskyplný cit k nějaké konkrétní osobě

U příčiny samotného našeho zrodu je Láska, respektive je za celým tímhle Stvořením, tohle se ale nedá pojmout rozumem, tento vhled přichází jakoby mimoděk, ale třeba to pociťuješ stejně, nevím.
Jestli máš Dominiko touhu vidět jako příčinu něčeho dalšího ohledně lásky, tak to dělej, já jsem poznala Lásku jako prvotní příčinu, tedy jako prapříčinu úplně všeho co je.

Právě proto, je třeba zkoumat spíše příčinu osobní nelásky, respektive podívat se na to, proč milujeme víc jednoho člověka než druhého, ale především proč druhé neakceptujeme takové, jací jsou.

Celý princip pozorování je zde především proto, abychom mohli vidět samotný mechanismus mysli, proč někde něco drhne, bolí a proč je něco nefunkční. Co v tomto mechanismu působí, že dojde k odchýlení se od Lásky.
Kdyby se Dominiko mohlo z fleku uskutečnit to tvoje „jen mít rád“ (porodit, sklidit, apod.) tak by nebylo co řešit a všichni by žili v míru osvícení. Jenže ono to takhle prostě nejde, nebo si snad myslíš, že lidé své blízké rády nemají? Mají se rádi, a přes to mezi nimi vznikají konflikty.


dominika napsal:
můžeš si být tak jistá tím, že opravdu studuješ Buddhův odkaz?

Představ si, že můžu, to jsou věci, což? Úplně stejně, jako si je ten asistent operatéra jist, že následuje pokyny zkušeného chirurga, ale pro teoretika tvého ražení je to dost možná něco neuvěřitelného, to, že určité know-how je možno následovat prakticky, epmiricky, a že opravdu funguje.


dominika napsal:
o úctě mluvíš ty, neuctívám ty pány, můj vztah k nim není založený na úctě, ale ani na neúctě, spíš je jen přátelský... oni nepotřebují aby je někdo uctíval...vztah úcty není potřeba, spíš naopak , protože úcta ti nedovolí se jim přiblížit http://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%9Acta, přátelství stačí

Zřejmě to bude zase jen určitý filtr ve vnímání, podobně jako u zkušenějšího=něco víc. Taky takový jeden jev…že na tohle už dál nereaguješ, nikde ani zmínka o tvém zkresleném pohledu na zkušenější…
Tak tedy opět z podobného soudku. Podle toho, co píšeš, je u tebe úcta něco jako zbožňování, uctívání, klanění se někomu, prostě stavění na nějaký piedestal, ale já jsem nic takového na mysli neměla. Jestliže mám někoho v úctě, tak si toho člověka docela normálně vážím. Oboje je pro mne obsaženo v tom, že miluji, pakliže opravdu miluji, je v lásce úcta obsažena, neboť se touto vzájemnou láskou také vzájemně uctíváme. Ty, podle toho, co píšeš, vnímáš obsah pojmu úcta zcela jinak.
Takže, ty tedy Buddhu miluješ, ale při tom si ho zřejmě nevážíš a popíráš část jeho učení, nebo to je s tebou v tomto punktu nějak jinak? Pokud ano, tak tedy jak to je?


dominika napsal:
a dej i jiné konkrétní příklady, kdy a jak dosleduješ nějakou příčinu pro svoje následné jednání....

Ano, i když nevím, k čemu ti tahle informace bude, ale dobře, tak třeba, vnímala jsem určité (v podstatě neutrální) prohlášení, jakožto osobní odmítnutí. Když se tento pocit dostavil, šla jsem pod něj, hlouběji a hlouběji, až do jeho epicentra, tedy jsem se dostala ke spouštěči (a jeho principu a vidění jeho průběžného potencování-nabalování), který byl u zrodu této reakce, tohoto mého pocitu, a jeho následných projevech. Tedy cosi nevědomého se takto dostalo do vědomí a mohla jsem tak uvidět co to je, a proč to tak je.

Zkoumání bez stálého cvičení bdělosti, a bdělost bez období zkoumání a analýzy, je jako pták s jedním křídlem, ze stejného důvodu je tu také džňána a bhakti.

Tvoje otázka by se možná stala bezpředmětnou, kdyby jsi si nejdříve sama odpověděla na jdnu zcela základní otázku, takže bych se tě teď na ni optala já:

Znáš příklad nějakého nenásledného jednání, Dominko?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 11:28 am    Předmět: Re: Bramo otevírá samo Citovat

toora napsal:
Míšo, já posílám, a při tom stejně vůbec nic nedělám, je to vnitřní otevřenost, díky které vše proudí samo. Jak je naladěn který přijímač, to těžko říct.


Smile



takže žádný večerní dýchánek nebude? pojď zkusit večerní společné proudění...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 11:50 am    Předmět: Citovat

toora napsal:

Ano, i když nevím, k čemu ti tahle informace bude, ale dobře, tak třeba, vnímala jsem určité (v podstatě neutrální) prohlášení, jakožto osobní odmítnutí. Když se tento pocit dostavil, šla jsem pod něj, hlouběji a hlouběji, až do jeho epicentra, tedy jsem se dostala ke spouštěči (a jeho principu a vidění jeho průběžného potencování-nabalování), který byl u zrodu této reakce, tohoto mého pocitu, a jeho následných projevech. Tedy cosi nevědomého se takto dostalo do vědomí a mohla jsem tak uvidět co to je, a proč to tak je.



Smile



dobře, teoreticky se domníváš, že znáš spouštěč
pak je tu praxe všedního dne....proč nad tebou tenhle tvůj spouštěč přebírá vládu?
=================
ano, znám příklady nenásledného jednání... sama tak jednám po většinu dne... intuice a kouzlo okamžiku a neutuchající vědomí, že TO, co rozhodlo o tom, že se sem narodím, je můj přítel

fakt se nechceš večer sejít?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 11:53 am    Předmět: Re: Ale jdi... Citovat

moi napsal:
"Ak sa cítite dobre - nezúfajte, ono TO prejde! " Razz


nestraš Laughing

nemáš chuť dát si večer meditaci s náma?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 12:16 pm    Předmět: Citovat

reiki večer se mi dnes zamlouvá Smile

šamanko: já nečekám a ani jsem nečekal, že se mé problémy vyléčí okamžitě, ale postupně budu cítit, že se léčí a pozorovat výsledky. Stejně tak, když bude potřeba více metod, vědět, kterou a jak použít (náhlá myšlenka a tak)

třeba se mýlím a taky vím že mi chybí trpělivost a pravidelnost, ale přesto... dřive jsem tu pravidelnost měl a nic moc nepozoroval Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund