Fórum - Zobrazit téma - Čmolíkův neurorestart - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Čmolíkův neurorestart
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Čmolíkův neurorestart

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 5:07 pm    Předmět: Čmolíkův neurorestart Citovat

Hodně se o tom mluví, jako vždycky, když se objeví novinka, které se autor postará o gigantickou reklamu. Díky chřipkovému volnu jsem se na ten zázrak rozhodla mrknout zblízka i když na kurzu jsem nebyla a ani se nechystám nechat se restartovat. Dost jsem se pobavila i tak. Taky je moje zjištění:

Čmolík je fakt úžasný obchodník s dokonale zmáknutým marketingem.
Krapet ho až podezírám, že negativní reklamu na svou osobu a produkt sám vymýšlí a uveřejňuje. Zvědavost je úžasná vlastnost Laughing

Tak nějak vyplynulo z dostupných videí, že byla zasažena velká skupina klietů, spíše technicky a materiálně zaměřených, speciálně ajťáci nebo skupiny pracujícími s financemi apod. A běžte na aj'táka (nechci se nikoho dotknout nebo urazit, ale prostě mají svoje specifiká) s intuicí. Zato velká většina z nich má bohaté zkušenosti ze sjíždění počítačových her a fantasy filmů. Matrix je snad i povinný.
A teď někdo přijde s vědecky znějící metodou: neurorestart! Takové známé slovo. A restart mozku už frčel snad od Robocopa či jak se ten člověko robot jmenoval. K tomu tajemno (Čmolík si půjčuje v noci v Praze CT, aby skenoval mozky klientů a dělal jim restart na míru! K tomu mu kdosi maže facebook (údajně proto, že je jeho metoda velmi nebezpečná) a jako bonus odposlouchává tajně veřejné (!) diskuze na internetu. Prostě každého spávného hrdinu pronásledovali "muži v černém", FBI nikdy nespí Very Happy

Je možné shlédnout i AKCI, která je velmi napínavě udělaná. Vlastní pokus spočívá v tom, že si např. na papír napíšete příběh, kdy jste někomu ublížili nebo on ublížil vám. Pak zvolíte na obrazovce verzi a) rychlejší, nebo b) pomalejší. Rychlejší spočívá v tom, že okamžitě, ale opravdu hned zavoláte tomu, komu jste ublížili a ono se vám pak zázrakem uleví. Pan Čmolík ví, že pokud nenastane AKCE hned, tak lidi si to pomalu začnou rozmýšlet nebo se na to nakonec vykašlou úplně a bude po zázraku.

Prostě krásně zpravované metody napříč používané dneska počínaje ezokurzy, koučinkem až po varianty osobního rozvoje. Ale to drama kolem, tajemno a nádherné, cílené zaměření na dosud neprobádanou skupinu potencionálních zákazníků mě fascinovala. Nápad úkolovat lidi hned na místě, aby neměli čas na odkládání je geniální. Prostě klobouk dolů před zajímavým nápadem a výbornou prezentací.

Co se musí teprve dít na tom kurzu??? Shocked

šamanka Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 6:36 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se dobře pobavila nad touto recenzí:
http://borovska.blog.idnes.cz/c/362202/Recenze-na-Neurorestart-live.html

A pročetla jsem i odkazy, které dali lidé v diskuzi, například:

http://www.facilitace.com/neurorestart_swot/
http://www.facilitace.com/neurorestart-podruhe/

Odebírám některé mailové novinky, a přesně jsem tak mohla sledovat, kdo se Neurorestartu účastnil - ten ve svých "news" to pěkně snaživě prezentoval a lákal.
Přesto podle mého názoru má aktivita p.Čmolíka své nezastupitelné místo, protože na jeho Neurorestart jdou lidé, kteří by jinam prostě nešli, on jim to v instantní formě přinese pod nos.
A věřím, že pro některé to může být objev Ameriky a může jim to i výrazně prospět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 7:21 pm    Předmět: Citovat

Někteří mí pŕátelé jsou nadšeni. Oslovil ateisty a hledající.
Knihu Restart jsem četla, používá účinné techniky, pro mě v jeho chápaní
A popisu chybí DUŠE.

Výborně čistí třeba pomoci tft peníze. Teď v Brně se sešlo živě 4000 přívrženců. Jeho kursy jsou ´´ficak´´. Jdou rychle - témata - po sobě.
Peníze, práce, rodina, smysl života. Třítýdenní denní práce po skypu plus
Domácí úkoly. Tvrdí, že se informace v buňkách mění po 21 dnech.

Dle mé zkušenosti po 40 dnech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2013 8:22 pm    Předmět: x Citovat

Blani: no jasně, máš pravdu. Mě dost pobavil ten obal, ta omáčka okolo, to tajemno a údajná, naprostá novinka, zamontovaná "věda", Čmolíkova osobní prezentace. Jinak nic proti - techniky staré známé, dlouho používané, pokroky jsou znovu a jen o lidech samotných...

Ano, pro spoustu jedinců to byl velký objev, takže mu připisují přímo magické schopnosti, protože neví, že to je o použitých technikách a o nich, nikoliv o přednášejících.

šamanka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 7:38 am    Předmět: Citovat

Pan Čmolík dokonale pracuje s mozkem - svým i s mozkem svých posluchačů.
zcela konkrétní příklad obchodníka s duchovnem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 7:52 am    Předmět: Citovat

okenko napsal:
používá účinné techniky

O tom právě vůbec nepochybuji.
Pan Čmolík má úspěch, takže se zdá, že umí lidi dobře namotivovat.
Tuším, že kromě jiného učí i tehniky NLP a pozitivní motivace, a s tím se dá hodně dosáhnout, pokud je člověk dostatečně vytrvalý.
Já jsem od něj zatím nic nečetla, info mám jen z netu a to ne úplné, neprohlížela jsem vše a hlavně jeho ukázková videa mě příliš neoslovily.

Pokud jsem já kdy na sobě aplikovala jakékoliv "techniky" a "přeprogramování" apod., tak moje zkušenost Ti Míšo dává za pravdu, 21 dnů mně také nestačí, moje podvědomí potřebuje 40 dnů, aby pochopilo, že to fakt chci a stojím si za tím. Čemu jsem věnovala pouze 3 týdny, to časem prostě vyprchalo. S technikami NLP a pozitivní motivace, se dá hodně dosáhnout.
Jsem ve fázi, kdy jsem ztratila potřebu vynakládat denně energii na to, abych si zhmotňovala svůj záměr (cíl), který si předem stanovím, beru co mí život přináší a to zpracovávám a z toho se těším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 9:35 am    Předmět: Citovat

Ptala jsem se jednou Petra Velechovskeho, kam dospel on, zda 21 nebo jine cislo. Tvrdi, ze 21 je minimum. Pravdepodobne jsme, Blanko, tvrdsi kaminky. Very Happy

Pan Çmolik umi uzasne pracovat s energii skupiny. Na skypu ucastnici maji vytvorenu skupinu pro sdileni. Nebo setkani 4000 lidi nazivo.

Ovsem po opusteni teto energie, energie skupiny - dochazi k vystrizliveni, pracovala jsem nasledne se dvema ucastniky kurzu pana Cmolika.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 9:51 am    Předmět: Citovat

okenko napsal:

Ovsem po opusteni teto energie, energie skupiny - dochazi k vystrizliveni, pracovala jsem nasledne se dvema ucastniky kurzu pana Cmolika.


a to vystřízlivění bývá asi bolestné?...

ten člověk je velice vtíravý a manipulativní, kromě toho lže a hraje si se slovy a jeho vliv na lidi nespokojené se svým bytím je ohromný - má moc, ví o tom, že má moc a neváhá ji použít ve svůj prospěch, čímž je pro mnohé inspirativní

stále je hodně lidí, kteří věří tomu, že je možné koupit návod na to, jak za tři týdny změnit svoje životy, zní to úžasně a cena se zdá být odpovídající kvalitě nabízeného zboží
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 11:23 am    Předmět: Citovat

pokračování recenze:
http://borovska.blog.idnes.cz/c/363549/Recenze-na-Neurorestart-online.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 6:33 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Ptala jsem se jednou Petra Velechovskeho, kam dospel on, zda 21 nebo jine cislo. Tvrdi, ze 21 je minimum. Pravdepodobne jsme, Blanko, tvrdsi kaminky. Very Happy

Pan Çmolik umi uzasne pracovat s energii skupiny. Na skypu ucastnici maji vytvorenu skupinu pro sdileni. Nebo setkani 4000 lidi nazivo.

Ovsem po opusteni teto energie, energie skupiny - dochazi k vystrizliveni, pracovala jsem nasledne se dvema ucastniky kurzu pana Cmolika.


Spíš bych řekla, že se jedná o klasickou záležitost, jak ji všichni známe
z mnoha zkušeností a všech možných i nemožných metod: lidi jsou
na akci nadšeni, techniky nebo v knize nalezené "postupy" je neobyčejně nadchnou, jsou z nich naprosto unešení. Pak přijdou domů a realizaci odloží na zítra. Nadšení mírně opadá, tak zase zítra. Pak se jim nechce, pak nemají zrovna čas, pak, pak. Je to něco podobného jako s cvičením, hubnutím, s čímkoliv dalším, co vyžaduje soustavou práci, aby se výsledek dostavil. A lidi jsou zklamaní. Jenže by měli být zklamaní spíš sami sebou, svou leností, neschopností něco dotáhnout do konce.

Je to pořád dokola - nic se neděje dost rychle, jak bych si to představoval
a za všechno můžou všichni ostatní. Jestli chci zhubnout a trenér mi řekne co mám cvičit a jak jíst a já to nebudu dodržovat a nezhubnu, pak je hloupost nadávat dietě a trenérovi, že to nefunguje. Já jsem ten viník.

Proto tam vidím jistou Čmolíkovu chytrost, že požaduje po lidech plnění úkolů HNED, okamžitě. To, co jsem viděla jsou osvědčené metody, noc nového pod sluncem a funkční, to se mu musí nechat. Osobně bych na něj nešla, zaujal mě spíš marketing tohoto produktu. Navíc jako místní má čuch na to, jak vysoko může jít s cenou. Zahraniční lektoři často dojedou
na vysoké finanční nároky, u nich běžné, u nás neúnosné.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 9:00 pm    Předmět: Citovat

Ten člověk je výborný manipulátor. Viděla jsem nějaké jeho upoutávky a zaujalo mě, jak se dokáže před lidmi ,,nebrat až tak vážně" a dokáže si udělat legraci sám ze sebe - napůl komediant, což každý nedokáže ani za cenu úspěchu Smile

Každopádně bych do jeho projektu nikdy nevstoupila, možná právě pro tu megalomanskou reklamu...a sliby zázraku na počkání. Mám zkrátka jinou zkušenost. To neznamená, že druzí jí mají také. Možná nemají zkušenost žádnou a proto jsou nadšeni změnou a tím, že jeho metoda jim funguje Smile

Ale vždy budou dvě strany. Jedni spokojení, druzí naštvaní a ,,podvedení" - viz jeho ukřivděná konkurence. Nakolik je to oprávněné, nemohu posoudit a také je mi to celkem jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá říjen 04, 2013 7:28 pm    Předmět: Citovat

A úplně nejhorší jsou čmajlíci v hlavě

nebo žeby to byli trpaslíci....?


Smile


Naposledy upravil toora dne so říjen 05, 2013 8:21 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: pá říjen 04, 2013 11:41 pm    Předmět: Citovat

Nejhoší jsou trpaslíci, přece...!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so říjen 05, 2013 8:43 am    Předmět: Citovat





Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund