Fórum - Zobrazit téma - inspirace - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - inspirace
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

inspirace
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: pá říjen 04, 2013 10:03 am    Předmět: Re:Inšpirácia Citovat

dominika napsal:
Smile když já žádnou čakru nikdy neviděla...děkuju Smile

"TO ja Ti ďakujem za prekrásne ~ *psssst* (!)" ... vyššie Razz

"Väčšina tunajších spisovateľov nikdy nevidela a ani neuvidí žiadnu reálnu čakru/y ani auru živého tvora!!!" Wink
Jestvuje však možnosť sebaprijatia sa ~ t.j.,že:
"som,aký som..."
...viď môj podpis... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 10:06 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=1fn8p74fM4E

http://www.youtube.com/watch?v=M5Lfy8LPsVM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 10:16 am    Předmět: Citovat

"udeřilo mne to jako blesk. Nepil jsem čaj! Neseděl jsem u stolu! Ve skutečnosti jsem nebyl ten, kdo vstoupil do čajovny. A nebyl jsem ten, kdo byl před chvílí hodinu týrán při diskusi s tím mužem. A najednou se zdálo, že to je on, kdo má zdravý rozum. Ve skutečnosti jsem nikdy nic nedělal. Bylo to, jako by břemeno, které jsem nesl celý svůj život, bylo vyzvednuto horkovzdušným balónem do oblak, odneseno pryč, aby se už nikdy nevrátilo. Všechny ty roky, kdy jsem se trápil, abych byl lepší, upřímnější a ušlechtilejší lidskou bytostí, všechno to úsilí, které jsem vynaložil, abych se zbavil svých sklonů k povyšování, sobectví a agresivitě, všechno to bylo hloupě, nesmyslně a zbytečně založené na pro mě důležité představě, že mám svůj osud ve svých rukou, a na dětinském předpokladu, že co jsem udělal pro ostatní, má nějaký význam. Jak jsem mohl tak dlouhou dobu žít v takovém omylu? Ale počkat, to jsem nebyl já, kdo žil v omylu! A jako kdyby se rozestupovaly mraky, tak jsem jasně viděl, že to, co jsem považoval za svůj život, byl ve skutečnosti jen mechanický proces. Osoba, o které jsem si myslel, že jsem to já, byla jen stroj. A svět, o kterém jsem si myslel, že v něm žiju, nebyl jak jsem se domíval světem lidské složitosti, ale světem mechanické jednoduchosti, světem dokonalého řádu, matematická hra v pohybu od počátku času.

V okamžiku, kdy se dokonalá jednoduchost Božího plánu přede mnou začala otevírat, skrze moje žíly se jako proudy nezkrotné řeky začaly rozlévat extatické záchvěvy absolutní svobody od trápení, od starostí, od závazků, od pocitů viny. A s tím mě obklopil naprostý mír, naprosté ustání jakéhokoliv napětí, s poznáním, že bez ohledu na nejistotu, která mě čeká, bez ohledu na to, jak zdánlivě těžkým rozhodnutím budu muset čelit, můžu vždycky zůstat v klidu, protože ať se rozhodnu jakkoliv, bude to přesně to, co Bůh chce, abych udělal. Mystický pocit Neznámého, který mě tak dlouho přitahoval, se vypařil. Ostatní v kavárně se otáčeli, jak jsem se hlasitě rozesmál dlouhým břišním smíchem ..."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 4:47 pm    Předmět: Citovat

Dominika: krásné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: so listopad 02, 2013 11:34 am    Předmět: Citovat

i pro mě je to krásné a tohle je pro mě taky krásné Smile

http://www.petr-chobot.eu/cs/saman-don-sergio-v-evrope

http://www.petr-chobot.eu/cs/don-v-evrope
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 6:06 pm    Předmět: Citovat

A v čem konkrétně tu krásu spatřuješ, Dominko?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 6:08 pm    Předmět: Citovat

mám se ti otevřít, aby jsi mi zase napsala, jak to vidím úplně blbě? už ne, děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 6:35 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
mám se ti otevřít, aby jsi mi zase napsala, jak to vidím úplně blbě? už ne, děkuju


Když máš o co přijít, tak se raději neotvírej. Wink


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 6:42 pm    Předmět: Citovat

tak jo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 7:28 pm    Předmět: Citovat

Když se neotevřeš kvůli tomu, že by ti do toho tvého vidění někdo mohl přijít s něčím, co by se ti třeba nemuselo líbit, tak tedy zřejmě nestojí na moc pevných základech...


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 7:53 am    Předmět: Re:Inšpirácia Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
mám se ti otevřít, aby jsi mi zase napsala, jak to vidím úplně blbě? už ne, děkuju


Když máš o co přijít, tak se raději neotvírej. Wink


Smile
Idea Toora;
"Trolluješ - alebo vytáčaš?" Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 4:25 pm    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=81Bih_GoDtQ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: po listopad 18, 2013 9:26 am    Předmět: Citovat

...."Juan jel ve svém VW "broukovi", když spatřil neobvyklý letící objekt, pohybující se pomalu těsně nad horizontem, nad údolím obklopujícím Cuzco. Objekt byl velký, stříbrný, doutníkového tvaru. Zjevně ani letadlo, ani hlídkový balon. Fascinovaný Juan se natáhl a pozoroval ho. Vzrušeně zíral a nevěřícně sledoval kovovou loď, jak pomalu plula údolím. Čím déle Juan loď pozoroval, tím více si byl jistý, že on, který o jevech UFO neví nic, má skutečný zážitek s UFO.
Když objekt sledoval, vzpomněl si na učení dona Benita Qoriwana, který ho učil, že všechno je energie a že by měl ochutnat a vyzkoušet každý druh energie, který může.
Dobře, pomyslel si Juan, UFO je energie, a není pravděpodobné, že by ještě někdy měl příležitost tuto energii ochutnat - tak otevřel své qosqo (qosqo=žaludek= primární energetické centrum těla) a začal provádět mikhuy ( mikhuy = druh energetické práce, kdy je vnější energie trávena ve vlastním energ. systému, za účelem energ. výměny) s UFO. K jeho překvapení se UFO začalo zmenšovat, bylo menší a menší. Když "jedl" UFO, cítil, jak se mu v těle akumuluje energie a vytváří mu v lebce intenzivní tlak, až nakonec strávil celé UFO. To z oblohy úplně zmizelo.
Juan popisoval výsledek svého experimentu s nedůvěrou a humorem. "Cítil jsem, jako by má mysl byla nafouknutá!" prohlásil. "Nikdy jsem neměl LSD, ale čtyři dny jsem chodil se zamlženou myslí, jako kdybych snědl mnoho dávek LSD!" Když jsem se pak Juana ptala, co si myslí, že UFO ve skutečnosti je, řekl jediný závěr, který mohl vyvodit, že je to jakási hrudka volné energie, prostě jiný, i když neobvyklý projev nekonečně kreativní kawsay pacha (kawsay pacha = svět živé energie).

Z knížky Mistři živé energie od J.P. Wilcox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund