Warning: include(/DISK2/WWW/reiki-cz.com/www1/language/lang-en.php): failed to open stream: No such file or directory in /DISK2/WWW/reiki-cz.com/www1/mainfile.php on line 317 Warning: include(): Failed opening '/DISK2/WWW/reiki-cz.com/www1/language/lang-en.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in /DISK2/WWW/reiki-cz.com/www1/mainfile.php on line 317 Forum - View topic - Domluva je možná, aneb trocha duchařiny - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· _HOME
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: View topic - Domluva je možná, aneb trocha duchařiny
 FAQFAQ   SearchSearch   UsergroupsUsergroups   ProfileProfile   Log inLog in 

Domluva je možná, aneb trocha duchařiny

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reikiwebík Forum Index -> Duchovno všeobecně
View previous topic :: View next topic  
Author Message
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Joined: 24 Oct 2002
Posts: 3733

PostPosted: Tue Sep 03, 2013 7:22 pm    Post subject: Domluva je možná, aneb trocha duchařiny Reply with quote

Pozor: četba jen na vlastní nebezpečí Laughing

Na novém bydlišti se mi už usadily změny mnou provedené a mám víc času na sebe, tak jsem se rozhodla prozkoumat duši zdejšího domu.

Moc hezká zkušenost, energie se zjemnily a vzájemně jsme se začali podporovat. Dokonce nám to spolu funguje i v praxi.

Dlouho jsem se odhodlávala, ale dneska jsem už nevydržela. Kromě prosklených vchodových dveří máme na každém patře skleněné dveře na balkón a já každý den trpím pohledem na jejich neprůhlednost. Správce nemá pořád na nic čas, ovšem zasahování do jeho záležitostí nebere nikdy právě s nadšením. Tak jsme se domluvili (s duší, nikoliv správcem) a to vám byl frmol: všechno jelo jako na drátkách, vždycky zamčené dveře byly odemčené (měla jsem to vyzkoušené několikrát), letáčky se savým materiálem přistály v domě těsně před tím než mi došly ty původní
a spousta jiných "náhod". Konečně nám do domu svítí víc slunečních paprsků a proudí víc energie (co dokáže pořádná dávka energie čistící se starými odpady, to by vám mohly vyprávět někteří sousedi Laughing ).
Vždycky se stačí prostě jen domluvit Laughing

A jde domluva a spolupráce vám? Máte nějakého oblíbence? Very Happy

šamanka Cool
Back to top
View user's profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Reikiwebík Forum Index -> Duchovno všeobecně All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
_PAGEGENERATION 0.20 _SECONDS