Fórum - Zobrazit téma - Domluva je možná, aneb trocha duchařiny - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Domluva je možná, aneb trocha duchařiny
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Domluva je možná, aneb trocha duchařiny

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út září 03, 2013 7:22 pm    Předmět: Domluva je možná, aneb trocha duchařiny Citovat

Pozor: četba jen na vlastní nebezpečí Laughing

Na novém bydlišti se mi už usadily změny mnou provedené a mám víc času na sebe, tak jsem se rozhodla prozkoumat duši zdejšího domu.

Moc hezká zkušenost, energie se zjemnily a vzájemně jsme se začali podporovat. Dokonce nám to spolu funguje i v praxi.

Dlouho jsem se odhodlávala, ale dneska jsem už nevydržela. Kromě prosklených vchodových dveří máme na každém patře skleněné dveře na balkón a já každý den trpím pohledem na jejich neprůhlednost. Správce nemá pořád na nic čas, ovšem zasahování do jeho záležitostí nebere nikdy právě s nadšením. Tak jsme se domluvili (s duší, nikoliv správcem) a to vám byl frmol: všechno jelo jako na drátkách, vždycky zamčené dveře byly odemčené (měla jsem to vyzkoušené několikrát), letáčky se savým materiálem přistály v domě těsně před tím než mi došly ty původní
a spousta jiných "náhod". Konečně nám do domu svítí víc slunečních paprsků a proudí víc energie (co dokáže pořádná dávka energie čistící se starými odpady, to by vám mohly vyprávět někteří sousedi Laughing ).
Vždycky se stačí prostě jen domluvit Laughing

A jde domluva a spolupráce vám? Máte nějakého oblíbence? Very Happy

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund