Fórum - Zobrazit téma - Antidepresiva - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Antidepresiva
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Antidepresiva
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: ne říjen 06, 2013 1:20 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:

obchod je obchod ať už obchoduješ s tělesným zdravím, nebo se zdravím duševním, s osobním rozvojem nebo bramborama...

Hmm, nemyslím, že to tak je. Dříve se prodávaly noviny, ve kterých byly zprávy o tom, co se kde významného stalo. Později se stále více předmětem obchodu stávaly samy informace a tudíž i jejich výběr je dnes prováděn především s ohledem na jejich prodejnost. Ne tedy především to, co je významné, ale hlavně to, co je prodejné. Když to hodně zjednoduším, pak dříve byly zbožím noviny, dnes jsou to informace v nich.
Proto se stal tak zajímavým obchodním artiklem právě bulvár.
Podobný vývoj asi proběhl i v dalších oborech lidské činnosti. Stále více je zvýrazněn "prodej zboží" a jakmile se něco stane zbožím, změní se také kriteria pro výběr "zboží". Dochází k posunu pokud jde o artikl nabídky i poptávky.
Původní snaha podpořit rozvoj osobnosti se změnila na prodej různých ezoterických prvků - nabízí se tedy nejen to, co lidem pomáhá, ale hlavně to, co jde momentálně na odbyt. Změnila se kriteria pro to, co je nabízeno a poptáváno.
Lidé se nezabývají tolik svým rozvojem, jako spíše vyhledávají to či ono zboží. Často, když hledají pomoc, ptají se po konkrétní pomůcce či terapii. Často bez ohledu na to, zda je to, co vyžadují pro ně vhodné a dobré z celostního hlediska. Proto se dnes více prodávají spíše určité techniky či terapie - a tomu se řada ezoteriků přizpůsobila.
U léčiv můžeme pozorovat hodně podobný vývoj - stačí si všímat reklamy na léčiva a léky...
Podobné je to s potravinami a určitě najdete i další příklady tohoto vývoje.
Co s tím? To je otázka...!!!
Rozhodně si nepomůžeme tak, že všechno hodíme do jednoho pytle a zetřepeme tím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne říjen 06, 2013 2:29 am    Předmět: Re: x Citovat

Evik napsal:
Ideální by bylo, kdyby lékař byl odměňován za to, že má co nejvíc uzdravených pacientů, čili že má co nejméně práce Smile Třeba obvodní lékaři. Ale to je utopie. Je to postaveno úplně opačně. Čím víc pacientů, tím lépe. Tak jsou lékaři motivováni.


Máme s Lenkou vynikajícího zubaře, odborně i lidsky, ale dokáže být pěkně protivný, když se u něj člověk delší dobu neukáže. Lenča k němu zašla asi po pěti letech, když ji rozbolel zub a já jsem kdysi nepřišel na objednané vrtání, a ani potom jsem se asi rok neozval.

A prý je to tím, že jim pojišťovna povolí jen určitý počet klientů. Takže, když klienti, které přijal do své péče, nechodí, tak on nevydělává a je na ně naštvaný.

Teď už chodím poctivě jednou za půl roku na preventivní prohlídku. A Lenča bude nejspíš taky. Razz

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po říjen 07, 2013 9:03 am    Předmět: Re: Ale jdi. Citovat

Damao napsal:
dominika napsal:

obchod je obchod ať už obchoduješ s tělesným zdravím, nebo se zdravím duševním, s osobním rozvojem nebo bramborama...

Hmm, nemyslím, že to tak je. Dříve se prodávaly noviny...
Podobný vývoj asi proběhl i v dalších oborech lidské činnosti. Stále více je zvýrazněn "prodej zboží"...
Co s tím? To je otázka...!!!
Rozhodně tak, že všechno do jednoho pytle a zetřepeme tím.


Myslím, že si si už aj zodpovedal... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po říjen 07, 2013 9:21 am    Předmět: Citovat

Děkuiji moi za vytvoření upoutávky na můj příspěvek systémem "koláže".
Obdivuji Tvoji kreativitu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: po říjen 07, 2013 9:52 am    Předmět: Re: Ale jdi. Citovat

Damao napsal:
Děkuiji moi za vytvoření upoutávky na můj příspěvek systémem "koláže".
Obdivuji Tvoji kreativitu.

Niekedy aj premýšľam... Môžem? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po říjen 07, 2013 5:16 pm    Předmět: Re: x Citovat

cituji sunnyiho:
Máme s Lenkou vynikajícího zubaře, odborně i lidsky, ale dokáže být pěkně protivný, když se u něj člověk delší dobu neukáže. Lenča k němu zašla asi po pěti letech, když ji rozbolel zub a já jsem kdysi nepřišel na objednané vrtání, a ani potom jsem se asi rok neozval.

A prý je to tím, že jim pojišťovna povolí jen určitý počet klientů. Takže, když klienti, které přijal do své péče, nechodí, tak on nevydělává a je na ně naštvaný.

Teď už chodím poctivě jednou za půl roku na preventivní prohlídku. A Lenča bude nejspíš taky. Razz

Mirek[/quote]
Konec citátu.

Tak to ten můj by se ti líbil. Co se dal na buddhismus, nastala u něj změna.
Pacienty na prohlídky nejen nehoní, ale trochu ho podezírám, že je mu to jedno. Je pořád v klídku, pohodě a má jakýsi nadhled, v ordinaci maketu orientálního chrámu...
Ta pohoda je výhoda. Nevýhoda je v tom, že je potřeba nasměrovat zubní problémy do doby, kdy nemedituje v Indii a někteří pacienti vnímají ten
nadhled někdy až příliš velký. Jakože třeba se ta paradentóza u známého mohla začít léčit už před několika lety.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: po říjen 07, 2013 5:48 pm    Předmět: prof. Strunecka Citovat

Diky Karle a Tooro,

odkazy na youtube jsem videla.
Je dobre, ze jsou u nas tyto informace fundovanymi lidmi
rozsirovany. U sebe jsem pouze ma podvedome urovni ockovani
proti chripce a rakovine delozniho cipku vnimala jako nebezpecne.
ted vidim, ze jsou zde lide, kteri mi vysvetluji , proc jsem tato ockovani takto vnimala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po říjen 07, 2013 5:51 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Tak to ten můj by se ti líbil. Co se dal na buddhismus, nastala u něj změna. Pacienty na prohlídky nejen nehoní, ale trochu ho podezírám, že je mu to jedno. Je pořád v klídku, pohodě a má jakýsi nadhled, v ordinaci maketu orientálního chrámu...
Ta pohoda je výhoda. Nevýhoda je v tom, že je potřeba nasměrovat zubní problémy do doby, kdy nemedituje v Indii a někteří pacienti vnímají ten
nadhled někdy až příliš velký. Jakože třeba se ta paradentóza u známého mohla začít léčit už před několika lety.

šamanka Cool


Jo, to je známý jev... Už se tady o tom dost psalo. Myslím, že jsem se už kdysi i zmínil, jak mi jeden člověk v Johannesburgu vyprávěl, že otec jeho kamaráda se dal k buddhistům a krátce na to se odstěhoval od rodiny do garáže, aby si mohl v klidu meditovat. Je to prostě nepochopení duchovní cesty. A konkrétně buddhismus klade důraz na zlatou střední cestu. Ale lidé ulítávají na ledasčem...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po říjen 07, 2013 9:55 pm    Předmět: Re: Ale jdi. Citovat

moi napsal:
Damao napsal:
Děkuiji moi za vytvoření upoutávky na můj příspěvek systémem "koláže".
Obdivuji Tvoji kreativitu.

Niekedy aj premýšľam... Môžem? Embarassed

Tak to jsi mě - upřímně řečeno - velmi překvapil...!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po říjen 07, 2013 9:59 pm    Předmět: Re: prof. Strunecka Citovat

okenko napsal:
Diky Karle a Tooro,

odkazy na youtube jsem videla.
Je dobre, ze jsou u nas tyto informace fundovanymi lidmi
rozsirovany. U sebe jsem pouze ma podvedome urovni ockovani
proti chripce a rakovine delozniho cipku vnimala jako nebezpecne.
ted vidim, ze jsou zde lide, kteri mi vysvetluji , proc jsem tato ockovani takto vnimala.

Máš opravdu dobrou intuici, Míšo, speciálně to očkování proti rakovině děložního čípku je - soudím podle toho, co zdokladovala paní prof. Strunecká -"ďáblův vynález".
A u očkování proti chřipce - stačí si zjistit, kolik z těch, kteří ví, oco jde a nemají to "příkazem" se proti chřipce očkovat dalo... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 4:43 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

Já se zeptám a zjistím si víc informací. Jestliže mi lékař řekne, že určitý zákrok nemá žádné následky, další mi to zopakuje a já si sama zjistím, že
těch následků, přímých i nepřímých může být spousta, tak se sama rozhodnu, jestli chci tohle podstoupit nebo raději ne. Příklad z mé vlastní praxe.

šamanka Cool


volby a rozhodnutí

zdá se mi, že dokud člověk nebude zcela jasně cítit svoje spojení a Jednotu s existencí, že se zřejmě tomu bolestnému a energii ubírajícímu procesu rozhodování nevyhne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 4:46 am    Předmět: Re: prof. Strunecka Citovat

Damao napsal:
okenko napsal:
Diky Karle a Tooro,

odkazy na youtube jsem videla.
Je dobre, ze jsou u nas tyto informace fundovanymi lidmi
rozsirovany. U sebe jsem pouze ma podvedome urovni ockovani
proti chripce a rakovine delozniho cipku vnimala jako nebezpecne.
ted vidim, ze jsou zde lide, kteri mi vysvetluji , proc jsem tato ockovani takto vnimala.

Máš opravdu dobrou intuici, Míšo, speciálně to očkování proti rakovině děložního čípku je - soudím podle toho, co zdokladovala paní prof. Strunecká -"ďáblův vynález".
A u očkování proti chřipce - stačí si zjistit, kolik z těch, kteří ví, oco jde a nemají to "příkazem" se proti chřipce očkovat dalo... Shocked


co vás vede k tomu, abyste důvěřovali té doktorce Strunecké?
je to slovo lékaře proti slovu jiného lékaře
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 4:50 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
dominika napsal:

obchod je obchod ať už obchoduješ s tělesným zdravím, nebo se zdravím duševním, s osobním rozvojem nebo bramborama...

Hmm, nemyslím, že to tak je. Dříve se prodávaly noviny, ve kterých byly zprávy o tom, co se kde významného stalo. Později se stále více předmětem obchodu stávaly samy informace a tudíž i jejich výběr je dnes prováděn především s ohledem na jejich prodejnost. Ne tedy především to, co je významné, ale hlavně to, co je prodejné. Když to hodně zjednoduším, pak dříve byly zbožím noviny, dnes jsou to informace v nich.
Proto se stal tak zajímavým obchodním artiklem právě bulvár.
Podobný vývoj asi proběhl i v dalších oborech lidské činnosti. Stále více je zvýrazněn "prodej zboží" a jakmile se něco stane zbožím, změní se také kriteria pro výběr "zboží". Dochází k posunu pokud jde o artikl nabídky i poptávky.
Původní snaha podpořit rozvoj osobnosti se změnila na prodej různých ezoterických prvků - nabízí se tedy nejen to, co lidem pomáhá, ale hlavně to, co jde momentálně na odbyt. Změnila se kriteria pro to, co je nabízeno a poptáváno.
Lidé se nezabývají tolik svým rozvojem, jako spíše vyhledávají to či ono zboží. Často, když hledají pomoc, ptají se po konkrétní pomůcce či terapii. Často bez ohledu na to, zda je to, co vyžadují pro ně vhodné a dobré z celostního hlediska. Proto se dnes více prodávají spíše určité techniky či terapie - a tomu se řada ezoteriků přizpůsobila.
U léčiv můžeme pozorovat hodně podobný vývoj - stačí si všímat reklamy na léčiva a léky...
Podobné je to s potravinami a určitě najdete i další příklady tohoto vývoje.
Co s tím? To je otázka...!!!
Rozhodně si nepomůžeme tak, že všechno hodíme do jednoho pytle a zetřepeme tím.


ptáš se co s tím?
pokud si uvědomíš, že ovlivnit můžeš jen sám sebe a změnit můžeš jen svůj vlastní přístup,tak bude ta otázka co s tím položena čistě individuálně

co já s tím .... no a pokud tě ta otázka skutečně osloví a na vnitřní úrovni nějak víc zaujme, tak se odpověď vyloupne v celé své kráse...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 10:06 am    Předmět: Citovat

Domi,

Domnivala jsem se, že Prof. Strunecka je biolog.

Maminka byla léta povinné ve zdravotnictvi na chřipku očkována.
Byla spokojena. Ostatní přátele, kteří se nechali očkovat, obvykle po očkováni slabší chřipku dostali a v rámci ockovaneho období i někteří chřipku dostali.

Pi Prof. předložila sjetiny, které ukazuji , jaké procento dívek po očkováni děložního čípku
mělo velké vedlejší účinky . Také ukázala, jak se vykazují v tomto výsledky. Přišlo mi to seriozní a zapadlo to do mého pocitu. Vzhledem k tomu, ze se s ockovanim zacalo, jiné dlouhodobe
výsledky k dispozici nejsou.
K chřipce řekla, ze se u nás očkuje 52000 občanu, ale výskyt chřipky je menší než v krajinách, kde se očkuje masivněji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 5:19 pm    Předmět: Re: x Citovat

dominika napsal:
samanka napsal:

Já se zeptám a zjistím si víc informací. Jestliže mi lékař řekne, že určitý zákrok nemá žádné následky, další mi to zopakuje a já si sama zjistím, že
těch následků, přímých i nepřímých může být spousta, tak se sama rozhodnu, jestli chci tohle podstoupit nebo raději ne. Příklad z mé vlastní praxe.

šamanka Cool


volby a rozhodnutí

zdá se mi, že dokud člověk nebude zcela jasně cítit svoje spojení a Jednotu s existencí, že se zřejmě tomu bolestnému a energii ubírajícímu procesu rozhodování nevyhne...



Co je na procesu rozhodování "bolestného a enerigii ubírajícího" ?

šamanka Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund