Fórum - Zobrazit téma - Léčivá síla mysli - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Léčivá síla mysli
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Léčivá síla mysli
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 8:42 pm    Předmět: Re: SNĚHOVÁ KOULE SE ZASTAVILA A... Citovat

dominika napsal:
co myslíš, že udělá s člověkem,který žije běžný nevědomý, polovědomý život,když mu nějaký esoterik,ke kterému jde pro pomoc (třeba matce s těžce nemocným dítětem, nebo někomu,kdo přišel úplně o všechno) řekne, že si za to může sám? ...


Dominiko co to je za obsesi, zabývat se neustále jakýmisi „esoteriky“? Můžeš zde předložit všechny nešvary světa, pak je diskutovat, zprava, zleva, zvrchu, zespod a pozpátku, třeba milionkrát, nic tím nevyřeší, dá se takto donekonečna pouštět krev do písku. „Řešení“ toho či onoho je jen jedna z velmi urputných tendencí mysli, kterým je zaobývání se (tímto „nespravedlivým“) světem. Andula na pavlači „řeší“ toho souseda obšourníka, co svádí každou pohlednou holku, věší všem těm děvčatům nosy na bulíka, a přitom... Confused
Osoba mající sebe sama za duchovní řeší esoteriky Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 9:48 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem, Tooro, strávila ''noc'' s kamarádkou. Tema bylo, jak je krásná. Rano už jsem tumpachove zirala. Monotema.Ma se rada, líbí se sobě. Říká to nahlas. Je opravdu pekna. Jen nevím, rozebírat politiku, či sousedy, jak píšeš, je obvykle. Toto pro mě bylo nové. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 9:53 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Toto pro mě bylo nové. Smile


Ty jsi Mílo neviděla Mrazíka? Wink Smile

http://www.youtube.com/watch?v=sd8e-ILhZ-Y

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 10:07 pm    Předmět: Citovat

Very Happy je to trefne, se tady chechtam.

Co je na tom špatně, kamarádka se ma rada, líbí se si,
nikoho nekritizuje, jen nejsem zrcatko.... Ivanek si chodi po lesiku sam.Je to zvláštně divne nebo nezvykle pozitivně asi hlavně nudné jako tema večera u stejného pohlavíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 10:19 pm    Předmět: Re: SNĚHOVÁ KOULE SE ZASTAVILA A... Citovat

samanka napsal:


Situace se obvykle jen tak nedějí. Je moc pěkné si to namlouvat, protože pak je člověk vlastně z obliga - ONO se to děje, on v tom nehraje žádnou, roli, chudáček, musí to s pokorou všechno přijímat.
Pak to vlastně nemůže, chudáček ani řešit, protože za to nemá žádnou zodpovědnost, nemá v tom, že se s někým pohádá žádnou roli, že se nachladil, protože se málo oblékl, to se mu prostě jen tak událo. Neuspokojivé vztahy s ostatními, se jen tak sami od sebe dějí a člověk
za ně nemůže, protože se mu ty věci, jen tak sami od sebe dějí...
Velmi pohodlné a alibistické... ONO TO. A oškliví ezoterici pak přijdou
a rozdupou mu ten růžovoučký domeček a ještě mu třeba řeknou něco, co se mu nebude líbit, třeba, že v těch ošklivých vztazích fungují dvě strany
my a oni. Tudíž na nich nesou vinu obě strany a pokud je chceme zlepšit musíme na tom zapracovat všichni. Brrrr.

šamanka


to je nedorozumění nebo jsi to zesměšnila schválně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 10:27 pm    Předmět: Re: SNĚHOVÁ KOULE SE ZASTAVILA A... Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
co myslíš, že udělá s člověkem,který žije běžný nevědomý, polovědomý život,když mu nějaký esoterik,ke kterému jde pro pomoc (třeba matce s těžce nemocným dítětem, nebo někomu,kdo přišel úplně o všechno) řekne, že si za to může sám? ...


Dominiko co to je za obsesi, zabývat se neustále jakýmisi „esoteriky“? Můžeš zde předložit všechny nešvary světa, pak je diskutovat, zprava, zleva, zvrchu, zespod a pozpátku, třeba milionkrát, nic tím nevyřeší, dá se takto donekonečna pouštět krev do písku. „Řešení“ toho či onoho je jen jedna z velmi urputných tendencí mysli, kterým je zaobývání se (tímto „nespravedlivým“) světem. Andula na pavlači „řeší“ toho souseda obšourníka, co svádí každou pohlednou holku, věší všem těm děvčatům nosy na bulíka, a přitom... Confused
Osoba mající sebe sama za duchovní řeší esoteriky Wink

Smile


proč jakýmisi ? zcela konkrétními, zde přítomnými a jejich konkrétními texty......

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 10:30 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Very Happy je to trefne, se tady chechtam.

Co je na tom špatně, kamarádka se ma rada, líbí se si,
nikoho nekritizuje, jen nejsem zrcatko.... Ivanek si chodi po lesiku sam.Je to zvláštně divne nebo nezvykle pozitivně asi hlavně nudné jako tema večera u stejného pohlavíSmile

Já si nějak nedovedu představit, že se u tohohle tématu dá zdržet (dokonce v řádu hodin?), tak takhle daleko moje trpělivost (co se týká tohoto tématu hovoru) nesahá.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 10:45 pm    Předmět: xxx Citovat

dominika napsal:

proč jakýmisi ? zcela konkrétními, zde přítomnými a jejich konkrétními texty......

Smile


Dominiko, ty jsi takto odpověděla mně, proto, se ptám na co reagueješ, vidíš, že jsem zde psala cosi na téma "nešvary esoterické"???

Teď a tady mluvím s tebou, nikoli s jakousi matkou s nemocným dítětem, co přišla hledat pomoc k nějakému nýmandovi.
Řekni mi prosím, s čím z toho, co jsem napsala ↓ nesouhlasíš a proč, jinak je to pak opravdu pavlač.

Citace:
Samozřejmě, že si je vytváříme sami, jako úplně všechno, Dominiko. Nikdo jiný.
Kde by skončil "dopis" bez příjemce, tedy bez vyplnění "adresáta"?

Jestliže si cokoli v našem žití nalepíme na sebe (tedy to jaksi bezděčně adresujeme sobě), tj. jakkoli se takto k něčemu vztahujeme, potom si tím vytváříme omezení. Nevědomky, jak jinak.

S probouzejícím se vědomím se začínáme zajímat o principy, o to, jak si pomoct od těhle věky nabalaovaných vrstev nevědomí.



Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 5:55 am    Předmět: Citovat

reagovala jsem na celý ten tvůj textík...který začíná větou: Samozřejmě, že si je vytváříme sami, jako úplně všechno, Dominiko. Nikdo jiný.

i jsem napsala proč

teď píšeš: Teď a tady mluvím s tebou, nikoli s jakousi matkou s nemocným dítětem, co přišla hledat pomoc k nějakému nýmandovi.

žádného člověka nepovažuju za nýmanda... nikdo není míň a nikdo není víc než ostatní... a esoterici mají dobrou vůli pomáhat ostatním -jen jsou povětšinou ve stavu bytí,ve kterém ještě plnohodnotně nedokáží "pomoct" sami sobě a tak je jejich působení kostrbaté a díky tomu, že lidé jejich nedokonalé poznání přijímají,mohou nadělat spoustu zmatků a místo účinné pomoci spíš zranit,svést člověka ....


třeba tenhle rozhovor s esoterikem Lazarevem... je v jeho slovech jedna krásná pasáž, ale zbytek dost zavádějící
http://www.osud.cz/lazarev-kazda-nemoc-je-absolutizace-pozemskeho-pred-bohem


je fajn, že si teď a tady povídáš se mnou, že to tak bereš, jenže tenhle rozhovor nebude hned smazán,což bysprávně měly být všechny rozhovory,protože kouzlo okamžiku mizía esence rozhovoru mezi dvěma lidmi je pro třetí osobu zavádějící, ale jsou tu tak nastavená pravidla,které se dodržují, budou ho číst i další lidé,kteří když z tvého textu přijmou tu první větu (nepravdivou) o tom, že za všechno si můžou sami,k ničemu dobrému to moc nebude....

šamanko,píšeš,že situace se obvykle jen tak nedějí...... já říkám že dějí

když tři zdraví lidé kamarádi budou chodit ve stejných podmínkách málo oblečení, že rýmu nedostanou ani jeden z nich, jindy, když ti samí lidé zase budou málo oblečení,rýmu dostane jeden, ostatní ne.... když odmítneme způsoboblečení jakopříčinu nachlazení,hned se nabídnou další příčiny k poznání důvodu,proč jsem se nachladila.... já říkám, že je to zbytečné hledat....když cítím počátky nachlazení a místo hledání příčiny (kterou si jen domýšlím)to přijmu, odevzdám se rýmě a ještě za ní poděkuju.... stane se většinou rychle "zázrak", že rýma zmizí dřív než za klasicky považovaný týden ... ...

nebo člověk,který má lidi rád, projevuje k nim dobrou vůli,přesto se najdou někteří,kteří ho nebudou mít rádi a budou mu to dávat najevo....

a obráceně,když se člověk sebevíc bude soustřeďovat na to,aby žil šťastný a zdravý život,život sám mu dokáže, že zatím ho stejně nežije ať dělá co dělá(jak jsi moudře poznamenala), i když navštíví tisíce kurzů konstelací,daršanů,reiki nebo reconnectionů -že jako bacil duchovní poznání předat nejde (tak proč za něj platit nebo si za něj nechat platit)

je to všeobecné esoterické poznání a učení....najít a popsat problém,hledat příčinu a tu se snažit odstranit... tak se chodí na různé kurzy, daršany, konstelace a může se tak chodit do nekonečna... stále bude co řešit....
přitom nejelegantnějším způsobem je opravdu přijetí,neřešení,které otvírá cestu intuici a vnější situace plyne a mění se bez úsilí....nechat si vynadat, přijmout negativní energii druhého člověka vyslanou proti mé "osobě" a nevyslat ji proti němu zpět -všechny vemně vzniknuvší reakce odporu zkrotit a v sobě přetransformovat v lásku a dobro (jspu pálivé jako oheň a nutkavé vybuchovat směrem ven,hrozí vnitřním spálením,ale je to dobrý oheň...ten,který pálí ego..)... nehledat příčiny rýmy,ale uvolnit se a poděkovat za tu situaci... neobviňovat ani sebe

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 6:51 am    Předmět: x Citovat

Milá dominiko,
právě jsi uvedla krásně v praxi to, jak to se situacemi v je.

Jestliže jistá dominika přijde na web zaměřený na ezoteriku a duchovno, kam chodí tímto směrem zaměření lidé a od první vteřiny hlásá, že ezoterika a ezoterici jsou darebáci, podvodníci, lháři, zloději a neustále drští "plameny pekelné", plivá na ně jedovatou slinu a snaží se všechny okolo přesvědčit, že plácají kraviny, dohání ubohé partnery k sebevraždám, děti k pláči, neuvědomělé matky do depresí a vůbec své klienty či pacienty ke zhroucení hrůzostrašným způsobem, pak samozřejmě nemůže být bráno tohle psaní jinak, než jak to sem píšeš.

Pokud v tom už delší dobu pokračuješ a pak se divíš, co se ti vrací (zákon příčiny a následku), pak nevím, jestli jsi blázen, fanatická přivrženkyně nějaké sekty, osoba, která o ezoterice vůbec nic neví, jen si vytvořila jakési domněnky, podpořené katolickou filozofií nebo jen tady svým způsobem voláš o pomoc, protože máš v sobě tolik potlačených emocí, které neumíš (a ze strachu nechceš) zpracovat, že je alespoň vypouštíš tímto způsobem.
A přestože ses o ezoteriku jen tak slabě otřela, přesto ji kladeš za vinu věci ze svého života, což je sice pohodlné, ovšem odvádí pozornost od toho hlavního, od příčiny, proč se tak stalo. Na tom rozbory, jak nikdo za nic nemůže, protože se mu to děje, nezmění.

Ano, člověk si situace vytváří sám a taky je za ně zodpovědný i když se mu to nelíbí a odmítá ji převzít. Zvlášť když udělal nějakou zvlášť pro sebe nepříjemnou chybu.

šamanka Cool
PS: jestliže ta transformace dobra a lásky znamená pomluvy a lži (ať už vědomě či nevědomě vypouštěné), pak jsem měla zřejmě o měnění negativních energií na lásku a dobro naprosto zkreslené představy.


Naposledy upravil samanka dne ne září 01, 2013 6:56 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 6:56 am    Předmět: Citovat

nic se mi nevrací Smile
mé psaní jsi tak jak píšeš navnímala sama
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 11:30 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
žádného člověka nepovažuju za nýmanda...

Nýmandem jsem Dominiko měla na mysli člověka, který se vydává za někoho kým není, dělá to, na co nemá dostatečou průpravu, ani vlastní zažitou zkušenost, moudrost, čímž pak dělá daleko více škody než užitku, a tito jedinci se najdou v každém oboru lidské činnosti, toliko pro upřesnění.


dominika napsal:
protože kouzlo okamžiku mizí a esence rozhovoru mezi dvěma lidmi je pro třetí osobu zavádějící…

Pokud se vzájemným rozhovorem vyjasní to, co je nepravda, potom nezáleží na tom, kdy a kde je to psáno.


dominika napsal:
…k ničemu dobrému to moc nebude..

Cokoli a kdekoli jinde bude kdy vyřčeno, vždy to bude vnímáno přes osobní filtr toho kterého člověka. S tím nelze dělat nic, jediné, za co odpovídáme je to, co píšeme a vypouštíme z úst my sami. Ale chtít zde "řešit" cosi ve smyslu „někdo někomu cosi (řekl, udělal)…no děs a běs, si pani představte..“, neboli jakési neadekvátní výroky, které kdosi vypustí z úst, když se k němu obrací druhý o pomoc v nouzi? K čemu to?
Ano, takové věci se dějí a dít budou, co je svět světem, a co ty s tím?


dominika napsal:
…šamanko,píšeš,že situace se obvykle jen tak nedějí...... já říkám že dějí..

Máš za to, že se zde děje něco „jen tak“, mýrnyx týrnyx? Wink


dominika napsal:
…přitom nejelegantnějším způsobem je opravdu přijetí,neřešení,které otvírá cestu intuici a vnější situace plyne a mění se bez úsilí... ..

Nikdy jsi Dominiko neslyšela o tom, že zpravidla je třeba nejdříve vynaložit velké úsilí než (co se týká poznání příčiny a následku je jeho součástí) je možné spočinout v neusilování?
Víš proč to právě takhle je?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 12:20 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
dominika napsal:
žádného člověka nepovažuju za nýmanda...

Nýmandem jsem Dominiko měla na mysli člověka, který se vydává za někoho kým není, dělá to, na co nemá dostatečou průpravu, ani vlastní zažitou zkušenost, moudrost, čímž pak dělá daleko více škody než užitku, a tito jedinci se najdou v každém oboru lidské činnosti, toliko pro upřesnění.


já to tak pochopila, ale v duchovní oblasti, kde si esoterici )bez zažité zkušenosti, moudrosti) zahrávají s vědomím jiných lidí, je to podle mě o něco horší než v jiných oblastech

toora napsal:
dominika napsal:
protože kouzlo okamžiku mizí a esence rozhovoru mezi dvěma lidmi je pro třetí osobu zavádějící…

Pokud se vzájemným rozhovorem vyjasní to, co je nepravda, potom nezáleží na tom, kdy a kde je to psáno.


souhlasím




toora napsal:
dominika napsal:
…šamanko,píšeš,že situace se obvykle jen tak nedějí...... já říkám že dějí..

Máš za to, že se zde děje něco „jen tak“, mýrnyx týrnyx? Wink


ano

narodí se pět mláďat třeba koťat (abychom nebyly jen u lidí)... mají všechny zabezpečenou péči a výživu, přesto jedno z nich se narodí hluché, druhé zemře pár dní po narození a tři jsou zdravá.... mohou za to ta koťata, v minulém životě zlobila? nebo tím je potrestaná matka kočka (té je to ale jedno, ta to neřeší), nebo je tím potrestaná chovatelka koček, které záleželo na odchovaných koťatech.... nebo se takové situace prostě dějí...?
toora napsal:

Nikdy jsi Dominiko neslyšela o tom, že zpravidla je třeba nejdříve vynaložit velké úsilí než (co se týká poznání příčiny a následku je jeho součástí) je možné spočinout v neusilování?
Víš proč to právě takhle je?

Smile
Smile

to je prostá všední záležitost, chceš se naučit jezdit na kole, potřebuješ mít kolo a potřebuješ se to naučit
když se to naučíš a nevzdáš se ani po nějakých pádech a boulích, jedeš nakonec bez přemýšlení a automaticky
dobré je mít i vzor, někoho, kdo už na kole jezdit umí, koho pozoruješ a pak se to snažíš napodobit

máš dojem, že mezi moderními esoteriky jsou mistři, kteří stojí za to pozorovat a následovat, kteří na tom pomyslném kole jezdit umí?

co říkáš na Lazareva?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 1:04 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
nebo se takové situace prostě dějí...?

Ano, prostě se věci dějí, a zároveň se však nedějí jen tak. Naprosto vše, co se v tomto světě děje, má svoji příčinu, i když ji zrovna teď nedohledáš Dominiko, tento projevený svět je světem kauzálním.


dominika napsal:
to je prostá všední záležitost, chceš se naučit jezdit na kole, potřebuješ mít kolo a potřebuješ se to naučit když se to naučíš a nevzdáš se ani po nějakých pádech a boulích, jedeš nakonec bez přemýšlení a automaticky

Aha, takže nejde jen tak zvoleje nasednou a oddat se jízdě s tím, že je to nejlepší řešení?
Chtěla jsem ti Dominiko naznačit, že přijetí nelze „udělat“, je to proces ke kterému lze dojít, a to když dokážeme, tj. vždy a všude, se vším všady, pak je "hotovo", proto prosím pěkně přijmi i fakt, že tu existují jacísi moderní esoterici a pust všechny myšlenky na ně. Šlo by to? Wink


dominika napsal:
máš dojem, že mezi moderními esoteriky jsou mistři, kteří stojí za to pozorovat a následovat, kteří na tom pomyslném kole jezdit umí?

Čím se člověk zaobývá, na co myslí a co činí, to je souhrn jeho dosavadnosti, tedy karmy. Nikdo z nás předem neví, co vše musíme ve svém životě absolvovat, abychom prohloubili vlastní vivéku, něco konečně pochopili.
Nevíme ani, prostřednictvím koho (čeho), ani jak a kdy, se tak stane, a ani jak moc nás to bude bolet. Proto jsou tu lidé , kteří hlásají „zkratky“, kterými si v endefektu zajdeš, ale i to zajití má v tom kterém životě svůj smysl, zřejmě právě toto ke svému progresu dotyčný člověk potřebuje, dost často dokonce opakovaně.

Všichni zde plní nějakou tu roli, se vším, co k ní patří, ať už se ti třebas některé (rádoby duchovní) projevy jeví jako nežádoucí a nespásné.

P.S.
K tvému odkazu na Lazareva jsem se ještě nedostala, ale jeho pár knih-"diagnostik karmy" jsem četla.

Smile


Naposledy upravil toora dne ne září 01, 2013 1:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 1:05 pm    Předmět: x Citovat

dominika: no vidím, že my tu o voze a ty o koze. Vidím, že ty vůbec nechápeš o čem je řeč.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund