Fórum - Zobrazit téma - Speciálně pro Mirka - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Speciálně pro Mirka
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Speciálně pro Mirka

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 10:11 pm    Předmět: Speciálně pro Mirka Citovat

Milý Mirku,
jestlipak víš, proč jsem tě v příspěvku oslovila přes tvoje ujištění, že sem několik dní nedorazíš? Protože jsem měla domněnku, že to stejně nevydržíš a zvědavě přispěcháš zjistit, co se tu dál děje Laughing Aspoň jedna mi vyšla Laughing

Dál: už jsem to tu několikrát vysvětlovala. Tak ještě jednou speciálně
pro tebe: nebrojila jsem proti buddhismu, brojila jsem proti dřívějšímu nešvaru zavlékávání jiných témat druhým do textu, což byla vždycky doména toory a ted dominiky, kterýžto zlozvyk udělal z témat rozvleklé polemiky a slovní rozbory, co které slovo znamená a jak je autor myslí, konkrétně s tímto tématem.
Pokud si tu kdokoliv zřídí svoje téma, které ho zajímá, pak není co řešit. Buddhismem tu operuješ ty, neustále a dokonce jsi tu cosi psal o tom, že by každý reikista měl se měl zabývat jakýmsi to směrem buddhistického učení.
Nerozumím ovšem proč s Buddhovým účením pořád operuješ, jakoby jiné směry byly nějaké méněcenné. Po letech studia se tu nakonec nechováš nijak jinak než já nebo kdokoliv z nás ostatních. Přisuzuješ mi co si myslím, jaká jsem, co dělám a nedělám a měla bych dělat.
Nakonec znalec, neznalec, naše diskuze jsou si hodně podobné.
Samozřejmě já nemám na tebe v tvých a toořiných polemikách, ty na mě zase v tom, v čem se cítím doma já. Laughing

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 10:19 pm    Předmět: x Citovat

samanka napsal:
toora: víš co mě na tom všem připadlo opravdu legrační? Že já rýpnu do odborníka na Buddhovo učení a odborník začne rýpat do mě


To je právě to, o čem jsem psal, že se nedokážeš podívat pravdě do očí a místo toho jen pokračuješ v překrucování. Tato taktika Ti určitě může vyjít, protože za chvíli v té výměně slov už nikdo nebude vědět, jak to všechno vlastně začalo, a nejspíš to už ani nikoho zajímat nebude. Hlavně, že se tady něco děje.

samanka napsal:
A vy se tu s dominikou taky hašteříte a soutěžíte podobně...




Katka se s dominikou hašteří a soutěží?

ANO Very Happy

Dobrá, tak se podívám pravdě do očí: ty se tu ze všech sil snažíš ze mě dělat pitomce a namluvit mi, že když něco píšu já, tak je to ošklivé
a poučuješ mě tu, pranýřuješ a snažíš se mi podsouvat myšlenky, zatímco ty, když píšeš, tak je to vznešenost a pravda sama.
Pročpak jsi sem teď došel, když jsi tu neměl být? Schválně, jakým vznešeným cílem to nazveš?

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 10:52 pm    Předmět: Citovat

Větší slátaninu už jsem dlouho nečet. V tom aby se prase vyznalo, komu patří, kde začínají a kde končí citace.
Máš tady Mílo možná nejvíc příspěvků, tak by ses za tu dobu mohla naučit líp používat scripta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 11:09 pm    Předmět: Re: Speciálně pro Mirka Citovat

sunnyi napsal:
Dík Smile . Na ten odkaz kouknu později. Následujících pár dní, počínaje dneškem, budu mít docela fičák, abych stihnul udělat a dokončit vše, co potřebuji, tak Ti na to řeknu svůj názor potom.

Mirek


samanka napsal:
Milý Mirku,
jestlipak víš, proč jsem tě v příspěvku oslovila přes tvoje ujištění, že sem několik dní nedorazíš? Protože jsem měla domněnku, že to stejně nevydržíš a zvědavě přispěcháš zjistit, co se tu dál děje Laughing Aspoň jedna mi vyšla Laughing


Dominika mi, milá Mílo, poslala odkazy na nějaký seriál. Na tom jsem jí odepsal, co cituji výše, prostě, že mě čeká hodně práce, a že na seriál teď určitě nebudu mít několik dní čas, ne že sem vůbec nedorazím. Nejsem Japonec, abych se strhal a o přestávce se sem podívat zajdu. Další učebnicový příklad toho, jak si skutečnost upravuješ podle toho, jak se Ti to zrovna hodí, jak by sis přála, aby to bylo.

Pokud se tuto skutečnost Tvoje mysl stále ještě brání přijmout, tak si prosím znovu přečti citaci toho, co jsem dominice opravdu napsal oproti tomu, co mi podsouváš.

samanka napsal:
Dál: už jsem to tu několikrát vysvětlovala. Tak ještě jednou speciálně pro tebe: nebrojila jsem proti buddhismu, brojila jsem proti dřívějšímu nešvaru zavlékávání jiných témat druhým do textu, což byla vždycky doména toory a ted dominiky, kterýžto zlozvyk udělal z témat rozvleklé polemiky a slovní rozbory, co které slovo znamená a jak je autor myslí, konkrétně s tímto tématem.


Pokud vím, tak toora hovořila o buddhismu v jiných tématech obvykle v kontextu věci, a tudíž nevnímám, že by to kdy bylo na škodu, právě naopak. To, že její přínos do diskuse zůstával leckdy nepochopen, je věc jiná.

samanka napsal:
Pokud si tu kdokoliv zřídí svoje téma, které ho zajímá, pak není co řešit.


Rád se podřídím většině.

samanka napsal:
Buddhismem tu operuješ ty, neustále a dokonce jsi tu cosi psal o tom, že by každý reikista se měl zabývat jakýmsi to směrem buddhistického učení.


Ano, o tom jsem pevně přesvědčen, že ideálně by to tak mělo být.

samanka napsal:
Nerozumím ovšem proč s Buddhovým účením pořád operuješ, jakoby jiné směry byly nějaké méněcenné.


Tolik sem snad nepřispívám? Vždyť tady kolikrát třeba i několik měsíců nejsem, a období, kdy tady jsem, o tom zdaleka pokaždé nepíšu. A když píšu, tak to snad implikuje, že jiné směry považuji za méněcenné?

samanka napsal:
Po letech studia se tu nakonec nechováš nijak jinak než já nebo kdokoliv z nás ostatních. Přisuzuješ mi co si myslím, jaká jsem, co dělám a nedělám a měla bych dělat. Nakonec znalec, neznalec, naše diskuze jsou si hodně podobné.


Toto je otázka odvahy podívat se sama na sebe pravdivě. Momentálně opět sklouzáváš k překrucování. Pokud máš ale pocit, že Ti snad křivdím, tak si o tom můžeme někdy promluvit, třeba u čaje.

samanka napsal:
Samozřejmě já nemám na tebe v tvých a toořiných polemikách, ty na mě zase v tom, v čem se cítím doma já. Laughing

šamanka Cool


To snad ani nechci vědět, v čem Ty jsi doma Question

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 11:26 pm    Předmět: Citovat

Víš co, Mílo? Mě to nebaví, vést žabomyší války. A Tebe? Nechceš vykouřit dýmku míru Smile ?

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 11:43 pm    Předmět: x Citovat

OK.

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 12:11 am    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Víš co, Mílo? Mě to nebaví, vést žabomyší války. A Tebe? Nechceš vykouřit dýmku míru Smile ?

Mirek

Tak tos s tím koukáním na Firehanda asi nekecal... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 7:26 am    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
sunnyi napsal:
Víš co, Mílo? Mě to nebaví, vést žabomyší války. A Tebe? Nechceš vykouřit dýmku míru Smile ?

Mirek

Tak tos s tím koukáním na Firehanda asi nekecal... Very Happy


Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 8:02 am    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
sunnyi napsal:
Nechceš vykouřit dýmku míru Smile ?

Mirek

Tak tos s tím koukáním na Firehanda asi nekecal... Very Happy


Me napada jeste jeden film, kde jsem tenhle vyraz zaslechl. Kurva hosi guten tag.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 9:29 pm    Předmět: Citovat

Tak tady je, Mílo, ta dýmka Smile



Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 9:57 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:

Me napada jeste jeden film, kde jsem tenhle vyraz zaslechl. Kurva hosi guten tag.

Naštěstí je to v suchu. Kdyby měl na mysli Dědictví, nechci ani říkat, co by mohlo být na obrázku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 10:02 pm    Předmět: x Citovat

Mirku,
hezká, dík Very Happy

šamanka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: po červenec 22, 2013 10:07 am    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Krabas napsal:

Me napada jeste jeden film, kde jsem tenhle vyraz zaslechl. Kurva hosi guten tag.

Naštěstí je to v suchu. Kdyby měl na mysli Dědictví, nechci ani říkat, co by mohlo být na obrázku.


Taky jsem byl zvědavý, jak to dopadne Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po červenec 22, 2013 10:54 am    Předmět: Nová témata Citovat

Tak teď nevím Šamanko, kam to napsat (do kterého tématu, do více témat). Vytvořila jsi mnoho nových témat ... a výsledek, jak to vidím já je, že to je ještě mnohem nepřehlednější než to bylo. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po červenec 22, 2013 4:30 pm    Předmět: x Citovat

Zbultran: otázka zní co a k čemu chceš napsat? Každé téma má přece svoje záhlaví, takže v tom nevidím problém. Rozjelo se tu víc témat
a když budu pokračovat v debatě o ničem s toorou, tak mě za chvíli někdo začne napomínat, že se neřídím vlastním názorem.
Tož tak Very Happy

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund