Fórum - Zobrazit téma - Diskriminace kvůli REIKI - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Diskriminace kvůli REIKI
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Diskriminace kvůli REIKI
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 6:10 pm    Předmět: Citovat

Pandik napsal:

Když po 3 měsících kývání ano, Tebe berem najednou mail s infomací nejezdi, smlouva nebude bez jakéhokoli vysvětlení.

Skutečně chcete toto svou nečinností podporovat?
Jsme zodpovědní nejen za to co uděláme, ale i za to co neuděláme.


Pandíku, napsal jsi to pěkně, je znát, že to máš srovnaný a víš, proč to děláš.
Ta causa mi připomíná, když dříve s oblibou Finanční úřady postihovaly svými neprofesionálními závěry a např.doměřením daní a sankcemi některé podnikatele či firmy, a někdo to bylo až likvidační.
A přitom záleželo na výkladu...
Teprve když se začali první soudit a vyhráli, tak začal berňák brzdit a dnes snad si už nevykládají na berňáku zákon podle toho, jak uznají za vhodné, ale zlepšili i právní povědomí jejich zaměstnanců.

Já osobně jsem se setkala u svých známých, že je diskriminovali kvůli věku, ale v tom už zaměstnavatelé umí dobře chodit a umí si to pohlídat, aby jim to nikdo nemohl dokázat.

Tak Ti držím palce také. Jinak kdo nemá web, tak je na tom lépe, případný zaměstnavatel tak neví, jestli jeho potenciální zaměstnanec ve svém volném čase hraje poker nebo vede Oshovky a učí Komyo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 10:28 pm    Předmět: x Citovat

Ahoj Pandíku,
taky ti držím palce a velice obdivuji tvoji statečnost a odvahu.
Já osobně bych volila cestu jinou, ale ty ses rozhodl tak, jak ses rozhodl.
Doufám, že napíšeš, jak pokračuješ a jak všechno dopadlo.

šamanka

PS: Roso, víš co je největší sranda? Jak se dominika, nepřítel ezoteriky
a reikistů, s nadšením ubytovala přímo v jejich středu, tedy na něčem co se jmenuje REIKIWEBÍK a visí tu každý den spoustu času. No a tady se může nejen nakazit kdoví jakými ezoterickými myšlenkami, které tu píšeme, ale dokonce na ni může přes písmenka působit spousta naší energie, neřkuli přímo REIKI energie! Jestli ona sem nakonec nechodí, přes svoje nepřátelské řeči, hezky sosat Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 6:20 am    Předmět: Citovat

Pandik napsal:
Tak nevím, kam se to moje téma dostalo.
Někdo mluví k věci a pak se zde nabaluje spousta pseudoduchovních keců. Samozřejmě, že jsem byl nasranej. Kdo z vás by nebyl, že?
Když po 3 měsících kývání ano, Tebe berem najednou mail s infomací nejezdi, smlouva nebude bez jakéhokoli vysvětlení.
A informaci, že jim vadí reiki jsem z nich musel tahat jak z chlupatý deky! Tak si prosím nepleťte pojmy s dojmy.
Samozřejmě se mohu bránit přes právníka a je to naprosto legitimní.
Představte si, že by někoho z vás nepřijali, protože je černej, starej, maldej, nezkušenej, moc zkušenej, má děti, nemá děti a podobný nesmysly.
Skutečně chcete toto svou nečinností podporovat?
Jsme zodpovědní nejen za to co uděláme, ale i za to co neuděláme.
Tohle jste už možná někde četli, ne?
Je to pravda.
Takže přinejmenším mám nárok na omluvu a protože jsem kvůli nim odřekl i jiné pracovní nabídky, které již nyní nejsou k mání, tak i na odškodnění.
Tak to v civilizovaném světě, jako např. na západ od nás, normálně funguje.



Podle mě se ale provinile cítí,protože mají problém se Ti podívat do očí a to, že důvodem pro neuzavření smlouvy je to, že jsi aktivní reikista jsi z nich musel tahat. Dobře si možná uvědomují, že být oni sami ve Tvé kůži, taky by se zlobili a učinit po dlouhých týdnech pozitivních jednání o uzavření dohody o spolupráci rozhodnutí opačné a konečné, že pro ně taky nebylo lehké... Možná jsou za tebe taky smutní a je jim celé situace líto...Možná si dokážou i uvědomit, že díky tomu, že jsi měl jejich příslib, jsi odmítl nebo se nezajímal o jiné nabídky práce, které teď již nejsou dostupné....
A když jim toto po čase, až tvoji zlost vystřídá smíření se se situací, v nějakém osobním nevýhružném a neútočném hovoru s klidem nakonec povíš, dočkáš se omluv a pochopení z jejich strany....

Nevím, jak hodně jsi obeznámený s problematikou nezaměstnanosti....Dneska je na jedno volné pracovní místo třeba třicet zájemců. Zaměstnavatel má z čeho vybírat. Taková je prostě doba. Takže přijme jednoho a 29 z nich nepřijme. A to, jestli má žena děti a nebo nemá, respektive jestli ty děti v případě jejich nemoci může hlídat třeba babička, je pro zaměstnavatele dost podstatná záležitost... kdo bude dělat práci té ženy, když bude doma pečovat o nemocné dítě? Ty by jsi být na místě zaměstnavatele o tuto záležitost možná taky zajímal... Možná by jsi taky přijal raději do práce na to jedno jediné pracovní místo ženu, která už má děti odrostlé, má nějaké pracovní zkušenosti a tudíž máš jistotu, že snad do zaměstnání docházet bude, než maminku těsně po mateřské, které rodina bydlí přes půl republiky a tak je pravděpodobné, že přes zimu ji v práci moc neuvidíš, protože děti budou marodit.... Kdo tu její práci po čas její nepřítomnosti bude dělat?
Zlobíš se, ale dneska běžný zaměstnanec, pokud si v zaměstnání stěžuje, běžně slyší, že pokud se mu nelíbí nastavená pravidla v práci, že ho tam nikdo nedrží, že může odejít, kam je mu libo. Na jeho místo sežene zaměstnavatel do druhého dne deset zájemců... Když volné místo zveřejní inzerátem, do týdne má vážných zájemců třicet a víc.... A všichni z nich budou plně kvalifikovaní vykonávat tu pracovní pozici a víc než polovina z nich bude mít v té nabízené práci i mnohaletou praxi a výborné reference z minulých, již neexistujících zaměstnání..... Zaměstnavatelé a firmičky zase žijí taky pod neustálým tlakem, jsou vynervovaní, protože musí pro sebe a své podřízené práci sehnat a zajistit, aby za ni dostali taky včas zaplaceno, aby ve sjednaném čase mohli zaměstnancům v plné výši vyplatit sjednané mzdy...... Mnohé výrobní firmičky krachují, protože zaměstnavatelé jednou neseženou práci pro svoje zaměstnance...Taková je doba.. Aby jsi toto změnil, musel by jsi dokázat vytvořit dostatek pracovních míst, aby se vyrovnala nabídka práce s poptávkou po ní.... nevím, jestli jsi kouzelník....


Bránit přes právníka se můžeš. Tu možnost máš. Jestli máš chuť bojovat. Ale taky se přes právníka bránit nemusíš... Záleží na Tobě, jak se nakonec rozhodneš... Zlost není ale dobrým rádcem pro jakékoli konání, protože nedovoluje vidět všechny důsledky činů konaných ve stavu zlosti, pocitu křivdy atd........ale to určitě víš...


Ahoj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 8:12 am    Předmět: Esoterika Citovat

dominika napsal:
Radši jdu jinam. Vím, že fyzicky by jim ublíženo nebylo, ale psychicky si přeju, aby moje děti měli tak normální dětství, jak to jen jde. Na esoteriku je vždycky času dost.


Rozumím, asi ti někdo "esoterikou" hodně ublížil. Ale jednou se s ní potkají. Pak je otázka, zda není lepší, abys u toho prvního setkání byla a mohla popřípadě předat zkušenosti. To tedy záleží i na tom jak jsou ty děti staré. Až budou v pubertě, už jim moc svých zkušeností nepředáš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 8:36 am    Předmět: Citovat

Mně osobně nikdo neublížil - je to mnohem horší.... málem jsem ublížila já.... já byla krůček od toho, abych díky učení, osobně přijatému jako duchovní pravdy krutě ublížila, mnoha lidem a i sobě.....Málem jsem zapříčinila rozpad mého manželství a trýzeň mého dítěte, když bych ho odvedla od milujícího táty a taky manželství jednoho muže, který se do mě na esoterickém kurzu zamiloval a byl ochoten kvůli mě opustit svoji obyčejnou neesoterickou ženu a dvě děti...
Každý esoterik mi tenkrát dal za pravdu, že je to v pořádku, že měnit vztahy je OK. Jen jedna kamarádka,neesoterik, nevěřila svým očím, co jsem to najednou za idiota a nedala mi pokoj, stále mi byla v patách, dokud jsem se nevzpamatovala a neuznala, že ne můj manžel je příčinou toho, že se v manželství necítím dobře, ale že jsem to já sama... Jak já ji to měla za zlé, ve chvíli, kdy jsem si užívala platonické lásky na dálku s tím mužem z kurzu a litovala, že jsem se jí vůbec svěřila... půl roku jí trvalo, než jsem byla ochotná ji jen vyslechnout, zlobila se na mě atd...
Nedala mi pokoj a netajila se svým názorem na mě, že jsem hloupá a zlá... ale manželovi se slovem nezmínila, takže o téhle mé zkušenosti dodnes neví, jen vycítil, že jsem nespokojená... stála prostě při mě i v mých blbostech....
Je to už mnoho let, ale dodnes, při vzpomínce na tu situaci jsem otřesena vlivem, jaký má esoterika na lidi....

Dodnes nepřestanu být vděčná té kamarádce, že jsem ji stála za to, do mě hučet... já to fakt neviděla... já i ten eso přítel jsme si mysleli, že rozchod s dosavadními partnery bude i pro ně to nejlepší, ale oba jsme neviděli, že nejednáme z úrovně lásky, ale z úrovně sobectví....a do lásky své jednání jen halíme navenek...
A kamarádka, která se pro tu půl roku trvající chvíli, dobrovolně uvrhla ve vztahu ke mně do absolutního zoufalství, byla na mě zlá, odmítavá, protivná,ale neopustila mě, jednala z úrovně opravdové lásky ke mně....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 8:37 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:
Radši jdu jinam. Vím, že fyzicky by jim ublíženo nebylo, ale psychicky si přeju, aby moje děti měli tak normální dětství, jak to jen jde. Na esoteriku je vždycky času dost.


Kéž by bývalo moje dětství alespoň trošku ,,nenormální".....

normální
nenormální

zase ty normy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 8:43 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:


PS: Roso, víš co je největší sranda? Jak se dominika, nepřítel ezoteriky
a reikistů, s nadšením ubytovala přímo v jejich středu, tedy na něčem co se jmenuje REIKIWEBÍK a visí tu každý den spoustu času. No a tady se může nejen nakazit kdoví jakými ezoterickými myšlenkami, které tu píšeme, ale dokonce na ni může přes písmenka působit spousta naší energie, neřkuli přímo REIKI energie! Jestli ona sem nakonec nechodí, přes svoje nepřátelské řeči, hezky sosat Laughing Laughing Laughing


Šamanko, nepovažuju se za nepřítele esoteriky ani za nepřítele reikistů ani za tvého osobního nepřítele. Nenapadlo Tě ještě, že svým hodnocením, které považuješ ze svého úhlu pohledu za pravdivé, ale pravdivé není, můžeš lidem, se kterými jsi ve styku ublížit? (Neboj, mně jsi neublížila...)Smile

Považuješ se asi za reikistu, ale nenapadlo tě, že je zvláštní, že tvé názory, coby reikisty jsou jiné, než názory dalších, kteří se taky za reikisty považují? Často jsou úplně odlišné...

A teď si vem, že by jsi byla učitelem reiki a svoje názory nabídla svým žákům... A ti by navštívili dalšího učitele reiki a ten by jim nabídl zase svoje názory a pohledy na život, reiki atd, zaručeně odlišné, od tvých... Esoterika a esoterici nabízejí lidem trochu ..... zmatek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 10:24 am    Předmět: Citovat

Citace:
oba jsme neviděli, že nejednáme z úrovně lásky, ale z úrovně sobectví....a do lásky své jednání jen halíme navenek...

Při nejlepší vůli v tom nenacházím souvislost s ezoterikou. Spíš mi připadá, že tohle se děje, znovu a znovu, co svět světem stojí. V touze po ideálu se jeho představa promítne například do některého člena skupiny buddhistů (nebo do člena jakékoliv jiné duchovní cesty, která mě oslovuje), pod jejím vlivem začnu rozbíjet svůj dosavadní vztah, rodinu... Znamená to, že buddhismus je nebezpečný a zavádějící a může mít na lidi otřesný vliv? Nebo je příčina v našich nenaplněných potřebách, které se do něčeho promítly?

Citace:
jsem otřesena vlivem, jaký má esoterika na lidi....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 10:53 am    Předmět: Re: x Citovat

dominika napsal:
A teď si vem, že by jsi byla učitelem reiki a svoje názory nabídla svým žákům... A ti by navštívili dalšího učitele reiki a ten by jim nabídl zase svoje názory a pohledy na život, reiki atd, zaručeně odlišné, od tvých... Esoterika a esoterici nabízejí lidem trochu ..... zmatek...

No Smile Restaurace nabízejí řadu možností, čím nasytit tělo. Kdo má hlad, může si vybrat, čím to udělá. Ve všech případech jde o různé varianty - zdravé i méně zdravé - kterými lze tělu dodat chybějící kalorie.

Že by proto restaurace nabízely zmatek?

Obdobně to probíhá i v t.zv. duchovní oblasti. Je na nás, co si vybereme. Stejně jako ve všem se to děje způsobem zkouška-omyl, je to součást naší cesty životem, naší volby, našeho rozhodnutí, stejně jako když se rozhodujeme, v jaké podobě bude nejvhodnější dodat živiny našemu fyzickému tělu.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 11:37 am    Předmět: Citovat

tobee napsal:

Při nejlepší vůli v tom nenacházím souvislost s ezoterikou. Spíš mi připadá, že tohle se děje, znovu a znovu, co svět světem stojí. V touze po ideálu se jeho představa promítne například do některého člena skupiny buddhistů (nebo do člena jakékoliv jiné duchovní cesty, která mě oslovuje), pod jejím vlivem začnu rozbíjet svůj dosavadní vztah, rodinu... Znamená to, že buddhismus je nebezpečný a zavádějící a může mít na lidi otřesný vliv? Nebo je příčina v našich nenaplněných potřebách, které se do něčeho promítly?


Nevidíš souvislosti... tak já to rozvedu dál.... Situace by se vyvinula jinak, kamarádka by ke mně nepřišla (žádnou takovou upřímnou a obětavou bych v té chvíli neměla) a já bych pod vlivem svatého nadšení rozbourala vztahy mnoha lidí... a k tomu bych se stala učitelem esoteriky, protože ta touha po takové aktivitě v té chvíli byla hrozně silná... Přímo intuitivní.... Předávat svoje poznání dál...
Na venek bych samozřejmě svůj odchod od rodiny podávala jako úžasnou aktivitu, jako oběť, kterou jsem v zájmu lidstva podstoupila... a uvnitř sebe bych možná ani nepocítila, že si sama lžu do kapsy... Musela bych mít dost silnou povahu na to, abych dokázala ustát smutek těch všech lidí, kteří by díky mému rozhodnutí museli podstoupit životní převrat... a ještě to vidět jako to nejlepší pro ně...

Jinak buddhismus je buddhismus... je to náboženství, které na světě existuje... jaké jméno mu pro sebe kdo dá, záleží na něm...


Podle mě jsou lidé na začátku své duchovní cesty prostě se svými dosavadními životy nespokojení a jsou jako děti... Je tak snadné je díky vlastní nevědomosti ezoterického učitele svést na scestí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 12:15 pm    Předmět: Re: x Citovat

Zbultran napsal:

Tak tenhle příměr spíše podporuje Dominičin názor na esoteriku Very Happy

Je jen málo, opravdu málo restaurací, které nabídnou zdravou a plnohodnotnou stravu Idea

Ale jsou, tedy možná ani všichni "esoterici" nebudou tak špatní.


Tobee, asi jsi to nepřečetla celé nebo jsem se špatně vyjádřil.

Myslím si že Dominika považuje všechny restaurace za nezdravé, protože v jiných nebyla. Stejně tak se setkávala jen s "esoteriky" a tak esoteriku zatracuje.


Naposledy upravil Zbultran dne čt červenec 18, 2013 12:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 12:22 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
Je tak snadné je díky vlastní nevědomosti ezoterického učitele svést na scestí...

Díky vlastní nevědomosti procházíme zkušenostmi, které potřebujeme. Buď se z nich poučíme, nebo jako malé děti odmítáme vlastní odpovědnost a přenášíme ji na ty, "kdo by přece měli..."

Není vinou nejedlé houby, že se mi po ní udělalo špatně. Nebudu obviňovat les, že umožňuje, aby v něm rostly houby jedlé i nejedlé.

Učíme se stále jasněji poznávat, jak ano a jak ne, a proč ano, a proč ne, a tím se prohlubuje nejen pochopení, ale i schopnost podle něj jednat.

Je velmi snadné odsuzovat všechno, co podle naší dosavadní zkušenosti nevyhovuje tomu, co momentálně vnímáme jako správné a žádoucí. Čas ukáže, k čemu takový přístup vede - i to je cenná zkušenost.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 12:24 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:

Podle mě jsou lidé na začátku své duchovní cesty prostě se svými dosavadními životy nespokojení a jsou jako děti... Je tak snadné je díky vlastní nevědomosti ezoterického učitele svést na scestí...


Jo, pod to bych se klidně podepsal.

Začínám ti rozumět.

Teď by se hodila otázka od Toory: "Co si představuješ pod pojmem esoterika?" Ona by to rozpitvala ....

Je to ten problém zjednodušování a zevšeobecňování pojmů. Kdoví kdo ten pojem zavedl. Např. "esoterická literatura", je to prostě název knižního odvětví. A jsem přesvědčen o tom, že naprostá většina "esoterických knih" je vydávána pro zisk a ne proto, aby to lidem pomohlo. To ale neznamená, že knížka vydaná kvůli prvotní motivaci zisku nemůže být přínosná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 12:35 pm    Předmět: Re: x Citovat

Zbultran napsal:
tobee napsal:

No Smile Restaurace nabízejí řadu možností, čím nasytit tělo. Kdo má hlad, může si vybrat, čím to udělá. Ve všech případech jde o různé varianty - zdravé i méně zdravé - kterými lze tělu dodat chybějící kalorie.


Tak tenhle příměr spíše podporuje Dominičin názor na esoteriku Very Happy


To snad ne Shocked

Píšu o vlastní odpovědnosti za to, do jaké "hospody" půjdu a co si vyberu. A že je z čeho vybírat, o tom není pochyb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 12:53 pm    Předmět: Pro Tobee Citovat

Nějak jsem to počudil a tak je odpověď v příspěvku ve 12:15 pm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund