Fórum - Zobrazit téma - Diskriminace kvůli REIKI - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Diskriminace kvůli REIKI
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Diskriminace kvůli REIKI
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 7:30 am    Předmět: Citovat

dominika napsal:

Já jako matka bych, kdybych si mohla vybrat, tedy by tato informace byla veřejně známá, bych taky nechtěla, aby moje dítě léčil doktor reikista.....Vybrala bych jiné zařízení...



Question

Jaká je Dominiko tvoje úloha na tomto fóru ?

Reiki = ............... můžeš prosím dosadit synonymum?

Question Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 7:39 am    Předmět: Citovat

Nemám tu žádnou úlohu.

Po setkání s mnohými reikisty už lásku za synonymum k reiki nepovažuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 9:13 am    Předmět: Citovat

Dobře. Děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 10:43 am    Předmět: Citovat

Z mé osobní zkušenosti mohu potvrdit, že člověk k sobě přitahuje to, co má v sobě.

Bylo mi to zejména zpočátku nepřístupné vlastním očím, pokud jsem však získala odvahu a podívala se do sebe, po upozornění (někoho a také něčeho-tím "něčeho" mám na mysli synchronicity setkání a událostí), tak jsem dříve či později objevila v sobě motivaci, proč se mi to dělo.

Pak už bylo(či je, proces nikdy nekončí) napůl vyhráno, protože když je to ve vědomí, mohla-můžu s tím pracovat.

A tak teď mám tu úžasnou možnost, stýkat se a znát lidi, z nichž mnozí jsou zasvěceni do reiki či jiných energií, někteří je i učí, a já o nich vím, že poctivě, citlivě a odpovědně.
Někteří do žádných energií zasvěceni nejsou, dělají jiné metody, a opět-jsou odpovědní, vnímaví, prostě fajn lidi....
Ti, kteří mi nesedli, prostě odpadli, přestali jsme být pro sebe navzájem zajímaví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 12:05 pm    Předmět: Citovat

Blanko...♥
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 1:48 pm    Předmět: Citovat

Pandikovo heslo napsal:

Kráčím pokojně ve středu mezi chválou a vinou.


Co kdyby ses při svém pokojném kráčení zastavil a popřemýšlel co je náplní tvého hesla.

A ještě pár doplňujících otázek:

Když to dáš k soudu, co si myslýš, že tím získáš?

Z vlastní zkušenosti - na toto se mě zeptal v podobné situaci advokát - odpověděl jsem mu, že spravedlnost. Z toho mě vyvedl, mohu získat peníze jako odškodnění, mohu prosadit, aby mě přijali a nastoupit někam, kde je to úplně rozesraný a vsichni mě budou nenávidět ....

Trochu podobný je případ doktora Hnízdila (http://www.celostnimedicina.cz/autor.php?id=190) , který upozornil na to, že se u nich v nemocnici utrácí zbytečně na léčení a nikdo se nevyléčí. V rámci úspor ho vyhodili. Nesoudil se zbytečně, konečně dělá, co má podle něj význam. Píše, dělá přednášky, mezi lidmi je už docela známý. Možná se mu tak podaří nakonec něco i změnit. A kdyby se soudil a vyhrál a vzali by ho zpátky .... kde by teď byl?

Chápu, že to je nespravedlivé, ale změnit to musíme prací a příkladem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 1:54 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:

Já jako matka bych, kdybych si mohla vybrat, tedy by tato informace byla veřejně známá, bych taky nechtěla, aby moje dítě léčil doktor reikista.....Vybrala bych jiné zařízení...



A proč Dominiko?

Bála by ses, že ti ten doktor bude dítě nějak potají reikovat?

Dle mě je to ideální kombinace, stejně jako vystudovaný doktor, který dělá navíc čínskou medicínu nebo akupunkturu nebo .... prostě doktor, který zjistil, že na všechno klasická medicíne nepomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 2:09 pm    Předmět: Citovat

Ano, nechtěla bych, aby moje děti s esoterikou přišly do styku dřív, než samy budou osloveny a samy budou chtít a zajímat se o tuto oblast...... když se o ni zajímat vůbec nikdy nebudou, taky dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 2:34 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
Ano, nechtěla bych, aby moje děti s esoterikou přišly do styku dřív, než samy budou osloveny a samy budou chtít a zajímat se o tuto oblast...... když se o ni zajímat vůbec nikdy nebudou, taky dobře.


Vždyť ty děti k tomu lékaři jdou s doprovodem, tedy nejspíš s tebou. Takže ba ses nemusela bát, že je neohlídáš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 2:38 pm    Předmět: Citovat

Radši jdu jinam. Vím, že fyzicky by jim ublíženo nebylo, ale psychicky si přeju, aby moje děti měli tak normální dětství, jak to jen jde. Na esoteriku je vždycky času dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 4:03 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:

Trochu podobný je případ doktora Hnízdila (http://www.celostnimedicina.cz/autor.php?id=190) , který upozornil na to, že se u nich v nemocnici utrácí zbytečně na léčení a nikdo se nevyléčí. V rámci úspor ho vyhodili. Nesoudil se zbytečně, konečně dělá, co má podle něj význam. Píše, dělá přednášky, mezi lidmi je už docela známý. Možná se mu tak podaří nakonec něco i změnit. A kdyby se soudil a vyhrál a vzali by ho zpátky .... kde by teď byl?

Chápu, že to je nespravedlivé, ale změnit to musíme prací a příkladem.


Proč by to Zbultrane mělo být nespravedlivé když to doktora Hnízdila přivedlo tam kde dnes je? Kdyby nebylo toho čemu říkáš "nespravedlnost" tak by nedosáhl toho co má dnes. Byla to tedy "nespravedlnost" nebo "dar"?

Stejné je to s Pandíkem a s náma všema ostatníma. To čemu ríkáte "nespravedlnost" a "diskriminace" je DAR, jen je to potřeba vidět, přijmout a přeměnit.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 4:16 pm    Předmět: Citovat

dominika napsal:
Radši jdu jinam. Vím, že fyzicky by jim ublíženo nebylo, ale psychicky si přeju, aby moje děti měli tak normální dětství, jak to jen jde. Na esoteriku je vždycky času dost.


Asi ti trochu vezmu iluze Dominiko. Víš s kolika reikistama ses už v životě potkala a vůbec jsi to nevěděla? Stejně tak tvoje dítě? Každé setkání s reikistou je o předání energie reiki ať už chceš nebo ne. Ono se to totiž děje samovolně. A nejde tady jen o kategorii reikistů. Platí to obecně, řekněme, nazval bych to světlonoši. Každé setkání s takovýma lidma nás ovlivňuje. Jistě by ti to někteří potvrdili, že v přítomnosti jiných lidí najednou cítí horké ruce nebo teplo na srdeční čakře, nebo obecně silnější proudění energie tělem. Je to něco co není ovládáno vlastní vůlí ale Boží vůlí.
Je ale třeba také vzpomenout druhou stranu. Potkáváme lidi, kteří pracují s temnými silami, černou magii...Tahle setkání nás taky ovlivńují a není to že bychom vědomě šli k nějakému šarlatánovi. Prostě si to do života přitáhneš. Může to být zubař, kadeřník, prodavač v obchodě... Je tedy naivní se domnívat, že své dítě tímto způsobem před něčim ochráníš...

Čeho se bojíš a čemu se vyhýbáš, to si do života přitáhneš...

Ochráníš ho jen svou vlastní čistotou....

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dominika
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.6. 2013
Příspěvky: 685

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 4:58 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
dominika napsal:
Radši jdu jinam. Vím, že fyzicky by jim ublíženo nebylo, ale psychicky si přeju, aby moje děti měli tak normální dětství, jak to jen jde. Na esoteriku je vždycky času dost.


Asi ti trochu vezmu iluze Dominiko. Víš s kolika reikistama ses už v životě potkala a vůbec jsi to nevěděla? Stejně tak tvoje dítě? Každé setkání s reikistou je o předání energie reiki ať už chceš nebo ne. Ono se to totiž děje samovolně. A nejde tady jen o kategorii reikistů. Platí to obecně, řekněme, nazval bych to světlonoši. Každé setkání s takovýma lidma nás ovlivňuje. Jistě by ti to někteří potvrdili, že v přítomnosti jiných lidí najednou cítí horké ruce nebo teplo na srdeční čakře, nebo obecně silnější proudění energie tělem. Je to něco co není ovládáno vlastní vůlí ale Boží vůlí.
Je ale třeba také vzpomenout druhou stranu. Potkáváme lidi, kteří pracují s temnými silami, černou magii...Tahle setkání nás taky ovlivńují a není to že bychom vědomě šli k nějakému šarlatánovi. Prostě si to do života přitáhneš. Může to být zubař, kadeřník, prodavač v obchodě... Je tedy naivní se domnívat, že své dítě tímto způsobem před něčim ochráníš...

Čeho se bojíš a čemu se vyhýbáš, to si do života přitáhneš...

Ochráníš ho jen svou vlastní čistotou....

RoSo


Souhlasím, že každé mezilidské setkání je vždycky o vzájemném působení jednoho na druhého.. Pokud se setkáme s člověkem, který na nás působí mile, je nám po takovém setkání hezky a naopak...
Před takovými každodenními setkáváními není potřeba se chránit. Je podle mě hezké si uvědomit, že ten samý člověk na mě působí jinak, když mi je hezky a jinak, když se cítím špatně třeba, takže to, jak vyhodnotím jeho jako druhou osobu záleží na mě a mém momentálním stavu bytí...

Ty asi bereš Reiki podobně jako já , bych řekla... Jako energii věčného bytí... A místo reiki jde klidně dosadit slovo Bůh nebo existence...

Já mluvím o tom, jak je reiki prezentováno a předáváno přikládáním rukou plus k tomu teorie,která je reikista od reikisty jiná..... Kdy je energie bytí popadnuta a ovládána s nějakým záměrem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Pandik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 13.7. 2003
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 5:23 pm    Předmět: Citovat

Tak nevím, kam se to moje téma dostalo.
Někdo mluví k věci a pak se zde nabaluje spousta pseudoduchovních keců. Samozřejmě, že jsem byl nasranej. Kdo z vás by nebyl, že?
Když po 3 měsících kývání ano, Tebe berem najednou mail s infomací nejezdi, smlouva nebude bez jakéhokoli vysvětlení.
A informaci, že jim vadí reiki jsem z nich musel tahat jak z chlupatý deky! Tak si prosím nepleťte pojmy s dojmy.
Samozřejmě se mohu bránit přes právníka a je to naprosto legitimní.
Představte si, že by někoho z vás nepřijali, protože je černej, starej, maldej, nezkušenej, moc zkušenej, má děti, nemá děti a podobný nesmysly.
Skutečně chcete toto svou nečinností podporovat?
Jsme zodpovědní nejen za to co uděláme, ale i za to co neuděláme.
Tohle jste už možná někde četli, ne?
Je to pravda.
Takže přinejmenším mám nárok na omluvu a protože jsem kvůli nim odřekl i jiné pracovní nabídky, které již nyní nejsou k mání, tak i na odškodnění.
Tak to v civilizovaném světě, jako např. na západ od nás, normálně funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 5:27 pm    Předmět: Citovat

Vidím to úplně stejně, Pandiku, a držím Ti palce.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund